Kreta. Poilsinės kelionės į Kretą

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Graikija, Kretos sala

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kreta. Poilsinės kelionės į Kretą

Spausdinti

Programa

 • Kretos sala

  – labai brangi grynai graikiškos žemės dalis, nuostabi vieta atverianti kiekvienam savo svečiui kultūrines vertybes ir įvairias paslaptis, kurias sala saugo daugybę amžių. Gamta šiam kraštui padovanojo peizažų įvairovę – uolėti krantai keičia žalius slėnius. Čia vargu ar atsirastų nors vienas žemės lopinėlis, kuris nepasakotų apie ilgaamžę Kretos istoriją – istoriją, kuri mena laikus dar prieš civilizaciją. Daugiau»

  SKRYDŽIAI Į KRETĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas. Nuo gegužės iki lapkričio mėn.
  Kurortai: Chanijos, Retimno, Herakliono, Lasičio.

  CHANIJOS REGIONAS 

  Balos lagūna - tai viena gražiausių Kretos salos lagūnų. Sakoma, kad čia jūra tarsi vaivorykštė mirguliuoja daugybe atspalvių. Gramvūza yra sala, kurioje anksčiau buvo venecijiečių fortas. Dabar tvirtovė yra apleista, į ją galima pakilti stačiais laipteliais. Nepraleiskite progos išsimaudyti dangiško grožio Balos lagūnos paplūdimyje, juk ne veltui medaus mėnesį čia praleido princas Čarlzas ir princesė Diana.

  Falasarna - nedidelis kurortas vienas žinomiausių paplūdimių „Chania Prefecture“, o taip pat ir visos Kretos. Falassarna įlanka yra viena iš labiausiai žinomų paplūdimių Graikijoje, kuris buvo apdovanotas kaip geriausią paplūdimio Kretoje ir vienas iš 10 geriausių paplūdimių Europoje. Falassarna smėlis yra baltas, vandens spalva tropikų. Šis paplūdimys visada turi lankytojų, tačiau niekada neatrodo perkrautas. 

  Chanija - senoji Kretos sostinė, šiandien yra antras pagal dydį salos miestas. Harmoningas ir ramus miestas. Chanija – pripažįstamas gražiausiu Kretos miestu, puoselėjantis ir branginantis kultūrinį ir istorinį palikimą. Palei įlanką įsikūrę jaukūs restoranai, barai ir nedidukės parduotuvėlės. Ten pat šurmuliuoja ir garsusis kryžiaus formos turgus, turintis keturis įėjimus. Į šiaurę ir į vakarus nuo Chanijos driekiasi vaizdingi paplūdimiai, apstatyti mažais miesteliais ir išgražinti vaizdingomis įlankomis. Daugiau»

  RETIMNO REGIONAS

  Retimnas - įsikūręs šiaurinėje Kretos pakrantėje, tarp Herakliono ir Chanijos. Tai trečias pagal dydį Kretos miestas. Maloniai nuteikia pasisėdėjimas jaukiose pakrantės tavernose, kur galima paskanauti puikiausių patiekalų iš šviežių jūros gėrybių. Lankantis Retimne būtina užsukti į Archeologijos muziejų, kur saugomi vertingiausi šio regiono archeologiniai radiniai bei viena turtingiausių numizmatikos kolekcija. Retimnas taip pat garsėja plačia smėlėta pakrante, kurioje puikuojasi daug viešbučių. Daugiau»

  Georgiopolis - miestas tarp Chanijos ir Herakliono, salos šiaurinėje pakrantėje. Pagrindinė miesto aikštė – viena labiausiai lankomų turistų visoje Kretoje dėl čia įsikūrusių daugybės įvairių restoranų, tavernų, lauke esančiomis reklamomis kviečiančios užeiti, pailsėti po eukaliptų lapais. Tai vieta, kuri niekada nebūna tuščia ir visąlaik skleidžia savo jaukią atmosferą. Mieste taip pat rasite daug parduotuvių siaurose miestelio gatvėse.

  Bali - tai unikalaus gamtos grožio kurortas Kretos viduryje, Retimno apskrityje. Praeityje garsus žvejų kaimelis šiandien - puiki atostogų vieta su išvystytu turizmu, kartu išlaikiusi vietinius papročius bei tradicijas. Didingų kalnų apsupty esančiame kurorte, puikuojasi net keturi jaukūs paplūdimiai, kurie yra nepaprastai švarūs ir saugūs vaikams. Vietovę puošia tradiciniai maži nameliai, apsodinti gėlynais, graikiškos tavernos ir mažytis žvejų uostas.

  HERAKLIONAS IR Į RYTUS 

  Amudara

  Amudara dėl savo 5km ilgio smėlio paplūdimio yra vienas labiausiai lankomų kurortų Kretoje, visai šalia Herakliono. Šiaip ramus miestelis atgyja šiltuoju sezonu nuo gegužės, birželio. Minėtas paplūdimys apdovanotas Mėlynąja Vėliava, kas pažymi jo švarumą, jis puikiai tinkamas maudytis šiltoje Viduržemio jūroje, degintis saulėje ir užsiimti įvairiomis vandens sporto rūšimis.

  Guves - miestelis įsikūręs šiaurinėje Kretos salos dalyje, už 18km į rytus nuo Herakliono. Tai nemaža teritorija, į kurią įeina keli mažesni kaimeliai, viename iš jų atsiveria puikus vaizdas nuo 300m kalvos. Palei pajūrio zoną įsikūrė nemažai viešbučių, siūlančių visas reikiamas pramogas turistams. Čia taip pat rasite puikius smėlio paplūdimius, kur galėsite ramiai leisti atostogų poilsio dienas. Kaip ir kiekviename kurorte galėsite rinktis iš gausios restoranų, barų, kavinių pasiūlos.

  Chersonisos - tai buvęs paprastas žvejų kaimelis, nutolęs nuo sostinės Herakliono apie 26 km, tapęs labai populiariu atostogų centru. Tai judrus, jaunimo pamėgtas kurortas. Čia įsikūrę viešbučiai, barai, diskotekos, suvenyrų parduotuvės, yra mini golfas, kartingai, nedidelis vandens parkas, kuriame vasaros metu vyksta dieninės diskotekos ir pramogos. Parduotuvės dirba iki vidurnakčio, barai ir naktiniai klubai – iki ryto arba kol yra lankytojų. Daugiau»

  Malija – pakrantės miestelis šiaurinėje Kretos salos dalyje, įsikūręs 34km į rytus nuo sostinės Herakliono. Malia labiausiai vertinama turistų dėl puikios architektūros bei smagaus naktinio gyvenimo pramogų, renginių, koncerų. Kurortas net vadinamas Kretos „Ibiza“, todėl sutraukia labai daug jaunų lankytojų iš žemyninės Europs ir Britų salų.

  Stalida - vos tik už 8 km nuo Chersoniso miesto įsikūrusi nuostabi kurortinė vieta – Stalida, prisiglaudusi jaukios įlankos pakrantėje. Tai modernus turistinis kurortas visai prie pat „pramogų mekos“ Malijos. Stalida mėgstama dėl puikių ilgų smėlio paplūdimių. Iš Stalidos patogus susisiekimas su Heraklionu autobusais.

  LASIČIO REGIONAS

  Agios Nikalaos - uolėtoji Mirabello pakrantė ir Agios Nikolaos yra vienas elegantiškiausių ir moderniausių miestų visoje saloje. Nedidelėse, romantiškose gatvelėse Jūs atrasite graikiškų tavernų, kurios Jums pasiūlys nacionalinių Kretos patiekalų.Paplūdimiuose rasite viską, kas susiję su aktyviu poilsiu. Ramiam poilsiui - pasiplaukiojimai jūroje laivais, jachtomis.

  Elunda – vaizdingas šiaurinės pakrantės kelias veda į buvusį žvejų kaimelį, o dabar – kurortą Elundą. Čia rasite komfortiškus, ištaigingus viešbučius, tavernas, suvenyrų parduotuvėles. Iš čia laivu galima persikelti į Spinalongos salą – kadaise buvusį fortą, praėjusiame amžiuje tapusį raupsuotųjų kolonija.

  Lerapetra – tai didžiausias miestas Kretos pietinėje pakrantėje ir piečiausias Europoje. Čia taip pat yra siauros gatvelės su jaukiomis tradiciniais namais, kur jūs galėsite vaikščioti. Uosto priekyje yra daug restoranų ir kavinių. Priešais miesto rotušę yra keli senovės artefaktai, kurie buvo pastatytos, įskaitant sarkofagai ir kai kurie senoviniai stulpeliai. Daugiau objektų galima pamatyti Archeologiniame muziejuje Ierapetroje.


Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas. Nuo gegužės iki lapkričio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
352 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką