Klasikinis Paryžius

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Garantuoti turai su rusakalbiu gidu kiekvieną šeštadienį
 • Išsami pažintis su vienu gražiausių pasaulio miestų - Paryžiumi
 • Ekskursija po įspūdingus Versalio rūmus
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Vilnius-Paryžius
Iš Vilniaus atskrisite į Paryžiaus Bovės oro uostą, iš kurio viešuoju arba užsakytu* transportu vyksite į viešbutį. Po registracijos viešbutyje ir trumpo poilsio galėsite savarankiškai pradėti pažinti su romantišku Paryžiumi.

Paryžius dažnai vadinamas „pasaulio sostine“. Nuo jo įkūrimo praėjo 23 amžiai: galų gyvenvietės, Cezario legionai, barbarų užpuolimai, dinastijos ir režimai, sąmokslai ir revoliucijos, didikai ir milijonai niekam nežinomų žmonių įkūrė gražiausią miestą pasaulyje ant Senos krantų. Savo akimis išvysite Site salą, Lotynų kvartalą, Eifelio bokštą, Invalidų rūmus, Trokadero, Paryžiaus kavinukes, kepyklėles, teatrus ir muziejus...

2
diena
Paryžius (pusryčiai)
Pasivaikščiojimas menininkų kvartale Montmartre prasidės pietinėje rajono dalyje nuo Place Pigalle, kur yra daug restoranų, kabaretų ir kitų turistų mėgiamų pramogų. Užkilsite ant kalno viršūnės, nuo kurios atsiveria vaizdas į nuostabią baltą romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčią Sacre Coeur. Taip pat, iš čia atsiveria puiki Paryžiaus panorama, ypač įspūdinga naktį.

Montmartras – menininkų mėgstamas rajonas, čia gyveno ir dirbo Renuaras, Degas, Utrillo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Iki šiol centrinėje rajono aikštėje Tertre renkasi menininkai, galintys nupiešti jūsų portretą, pardavinėjantys savo kūrinius.

3
diena
Paryžius (pusryčiai)
Ekskursija autobusu po Paryžių. Susipažinsite su jo istoriniu centru: Lotynų bei Mare kvartalais, De la Cites sala, aplankysite Santarvės aikštę, kurioje buvo giljotinuoti Liudvikas XVI ir Marija Antuanetė, pasigrožėsite Eifelio bokštu. Nuo Luvro, pro Tuileries parką ir Eliziejaus laukus nuvyksite prie dar vieno Paryžiaus architektūrinio paminklo – Triumfo arkos, esančios Šarlio de Golio aikštėje. Laisvas laikas.
4
diena
Paryžius (pusryčiai)
Ekskursija autobusu į Paryžiaus priemiestį Versalį. Versalis buvo Prancūzijos sostinė 107 metus. Jame yra pastatytas Europoje didžiausias rūmų ir parkų kompleksas. Iki šiol kyla klausimas ar tai buvo jaunojo Karaliaus Saulės kaprizas, ar gerai apgalvotas politinis žingsnis?Ekskursijos maršrutas eina per 7 rūmų salonus: Didžiuosius Karališkus apartamentus, kur priėmimus rengė Karalius Saulė, garsiąją Veidrodžių galeriją, kurios ilgis 75 m, plotis 10 m ir joje yra 17 didelių langų, priešais kuriuos ant sienos kabo 17 tokio pat dydžio veidrodžių, taip pat Didžiuosiusi Karaliaus ir Karalienės miegamuosius ir kt. Rūmuose surinkti žymiausių Europos dailininkų paveikslai, marmurinės skulptūros ir to laikotarpio baldai bei gobelenai. Po ekskursijos Karališkuose apartamentuose galėsite mėgautis Versalio sodais su įspūdingais gėlių darželiais, statulomis ir paslaptingomis giraitėmis arba galėsite pasivažinėti karieta.

Ekskursijos maršrutas eina per 7 rūmų salonus: Didžiuosius Karališkus apartamentus, kur priėmimus rengė Karalius Saulė, garsiąją Veidrodžių galeriją, kurios ilgis 75 m, plotis 10 m ir joje yra 17 didelių langų, priešais kuriuos ant sienos kabo 17 tokio pat dydžio veidrodžių, taip pat Didžiuosiusi Karaliaus ir Karalienės miegamuosius ir kt. Rūmuose surinkti žymiausių Europos dailininkų paveikslai, marmurinės skulptūros ir to laikotarpio baldai bei gobelenai. Po ekskursijos Karališkuose apartamentuose galėsite mėgautis Versalio sodais su įspūdingais gėlių darželiais, statulomis ir paslaptingomis giraitėmis arba galėsite pasivažinėti karieta.

5
diena
Paryžius (pusryčiai)
Ekskursija pėsčiomis į didžiausią pasaulyje meno muziejų Luvrą bei Tuileries sodus. Muziejuje eksponuojami beveik 35000 eksponatų, pradedant priešistore ir baigiant XIX amžiumi, 60600 kvadratinių metrų erdvėje. Šiame turtingame meno pasaulyje viešpatauja „trys deivės“: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“; Egėjo jūroje rasta sparnuotoji pergalės deivė - Nikė Samotrakė; žymiausia pasaulyje antikinė meilės deivė - „Milo Venera“.
6 – 7
dienos
Paryžius (pusryčiai)
Laisvas laikas. Norintys galės vykti į papildomas ekskursijas, aplankyti populiarius pramogų centrus ir restoranus.

8
diena
Paryžius (pusryčiai) 
Išsiregistravimas iš viešbučio. Savarankiškas nuvykimas į oro uostą.

Apie Prancūziją

Prancūzija – šalis Europos pietvakariuose, Europos Sąjungos bei NATO narė. Pietuose ribojasi su Ispanija ir Andora, šiaurėje su Vokietija, Belgija, Liuksemburgu ir Šveicarija, o rytuose — su Italija ir Monaku. Prancūzijos krantus skalauja Atlanto vandenynas bei Viduržemio jūra.Prancūzijos kultūra neabejotinai yra viena iš didžiausių, seniausių ir svarbiausių Europos kultūrų. Prancūzijos kultūrinis vaidmuo ypatingai sustiprėjo XVII

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Klasikinis Paryžius

Vytautas
2014 09 22
9.4
Būta 2014 rugsėjo 12-17. Mus aptarnavo p. Miglė - tikrai šauni ir profesionali darbuotoja. Mus pasitiko gidė Olga, vėliau gidu buvo Igoris, kuris - tikras specialistas, moka gražiai, įtikinamai papasakoti, praskaidrinti faktus linksmesniu įvykiu: toks vadovas, kurio visi klauso. Gerai, kad visi gidai perspėja dėl Paryžiuje pasitaikančių kišenvagių:sugebėjome apsieiti be nemalonių incidentų. Ekskursijos: pirma buvo autobusu po Paryžių. Pora valandų, keli išlipimai pafotografuoti. Po to - ekskursija į parfumerijos muziejų, iš esmės - reklaminė. Ekskursija pėsčiomis po Notre-Dame ir Lotynų kvartalą: patiko, tik tiek, kad pataikėme per mišias ir nedaug ką girdėjome (akustika per gera). Lotynų kvartale, be kita ko, išgirdome kur pigios valgyklos (3 patiekalai - 10 eurų) - šitos informacijos galbūt nereikėjo. Nepaisant to, ekskursija praėjo sklandžiai, 2 valandų buvo mažai. Luvras - savaime aišku, mažai 2 valandų, norėtųsi daugiau ar nors stabtelėti prie antikos šedevrų. Po to buvo Versalis, kur irgi apie porą valandų. Jų dalinai užteko. Viešbutis:užsakėme Hotel Opera Plaza (3*, rue Marbegue). ANgliškai, prancūziškai kalbantis personalas, nedideli, tačiau švarūs ir prižiūrimi kambariai. Geri pusryčiai (visas bufetas, o ne vien bandelė su džemu), pusryčiaujama 7:30-10 valandą. Registratūroje mums paaiškino, kaip nusigauti iki svarbiausių objektų, padėjo susikalbėti dėl pervežimo į Beauvois oro uostą. Taigi - kelionė visai patiko, orai buvo puikūs, Paryžius nuostabus.
Nijolė Maslauskienė
2013 09 18
9.6
Laba diena, kelione esame patenkinti, tik šiek tiek nuvargino skrydžiai, bet tai smulkmena. Kelionės programa buvo gera (šiek tiek kitokia, negu jūsų aprašyme, bet nedaug). Yra pastabų, bet čia jau gal tam jūsų partneriui. Kaip pavyzdį galiu pasakyt, kad mažai laiko buvo skirta Luvrui, tik 2 val. Paryžius kaip geras romanas, kurį gali skaityti kelis kartus :-) Gidas buvo ne vienas, tačiau negaliu nepasakyti kad vienas iš jų, vardu Igoris, tai nepakartojamas, savo amato meistras. Su tokiu gidu kiekvienas kampelis turi žavesio. Kitas gidas Anatolijus, taip pat gana stiprus. Gal šiek tiek buvo silpnesnės moterys, kurios lydėjo į Versalį, bet pats kelionės turinys atperka tuos jų minusus. Jūsų firmai jokių pastabų nėra, ačiū kad siūlote tokią kelionė, ji yra tikrai įdomi ir verta dėmesio. Dėl viešbučio: na gal tikėjomės šiek tiek didesnio kambario, bet apskritai viešbutis yra geras, labai patogi vieta, nes iki centro ir iki kitų lankytinų Paryžiaus vietų galima nueiti pėstute, nebūtina naudotis metro. Pusryčiai taip pat geri, lankstus maitinimo laikas (jeigu reikia anksčiau, negu numatyta), aptarnaujantis personalas labai paslaugus, viena administratorė rusakalbė, palaikoma gera švara. Kas buvo surašyta atmintinėje, pilnai pakanka tos informacijos. Dar kartą ačiū už malonų bendravimą ir linkime gausaus klientų skaičiaus :)
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
Viešbučių kategorija Kaina asmeniui dvivietyje nuo
2*
563 EUR + skrydis 
3* 
740 EUR + skrydis
4* 
845 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose standartiniuose kambariuose su pusryčiais;
 • ekskursijos pagal programą;
 • rusakalbio gido paslaugos;
 • įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Aviabilietai Vilnius-Paryžius-Vilnius (Ryanair/Wizzair, kaina nuo 100 eur)
 • registruotas bagažas;
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas (~110 eur asmeniui);
 • medicininių išlaidų ir kt.draudimas;
 • arbatpinigiai

Pastabos

 • Į ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų taškų, dažniausiai Operos teatro GARNIER. Objektų lankymo eiliškumas gali keistis priklausomai nuo išvykimo datos.
 • Į ekskursijas paimama ne iš viešbučio, o susitinkama tam tikrose vietose (dažniausia prie Operos teatro);
 • Ryanair/Wizzair avialinijos skrenda į Beauvais oro uostą.
 • Švenčių laikotarpiu kainos pateikiamos pagal atskirą užklausimą
 • Kelionę gali patrumpinti arba pridėti papildomas nakvynes ir ekskursijas
 • Keičiantis aviabilietų ir viešbučių kainoms kelionės kainą gali keistis
 • Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 671 43122.
 • Paryžiuje taikomi pagalvės mokesčiai:
 • €4.40, asmeniui, už naktį 5*+ viešbučiuose;
 • €3.30, asmeniui, už naktį 5* viešbučiuose;
 • €2.47, asmeniui, už naktį 4* viešbučiuose;
 • €1.65, asmeniui, už naktį 3* viešbučiuose;
 • €0.99, asmeniui, už naktį 2* viešbučiuose;
 • €0.82, asmeniui, už naktį 1* viešbučiuose.

Pagalvės mokestį moka patys viešbučio svečiai vietoje, prieš išsiregistruodami iš viešbučio.

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Pranzūzijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija per 10 dienų
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Paryžius ir didžiosios Luaros slėnio pilys (8d/7n)
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.