Karibų kruizas su DIDŽIAUSIU PASAULYJE Wonder of the Seas laivu ir apsilankymu NASA kosminių skrydžių centre

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • 7 naktų Karibų kruizas premium klasės kruizinės kompanijos Royal Caribbea laivu Wonder of the Seas, kuris šiuo metu yra DIDŽIAUSIAS PASAULYJE kruizinis laivas
 • Nesibaigiančios laivo pramogos: vandens kalneliai, baseinai, sūkurinės vonios, aukščiausia pasaulyje sausa čiuožykla kruiziniame laive (45 metrai virš jūros lygio), 25 metrų ilgio skrydis zip-line, bangų treniruoklis, ledo čiuožykla, centrinis parkas, gyvo garso koncertai ir profesionalūs šou ir tai dar ne viskas!
 • Išskirtinis kelionės maršrutas, aplankant NASA kosminių skrydžių centrą, Bahamus, Meksiką bei Hondurą, taip pat susipažinsime su Majamiu ir Everglades nacionaliniu parku
 • Pajusime tikrąją Karibų dvasią skonių, kvapų ir spalvų apsuptyje
 • Dieną praleistme privačioje kruizų kompanijos Royal Caribbean saloje Bahamuose
 • 2 nakvynės prieš kruizą viešbučiuose Orlando ir Kanaveralio kyšulio vietovėse
 • 2 nakvynės po kruizo viešbutyje Majamyje, prestižiniame Pietų paplūdimio (South Beach) rajone
 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Pasinaudokite išskirtine galimybe apsilankyti NASA kosminių skrydžių centre Orlande. NASA Kenedžio kosmoso centras Floridoje buvo įkurtas 1967 m. ir kasmet čia apsilanko daugiau nei 1,5 mln. lankytojų. Kelionės metu įspūdžius dar labiau sustiprins plaukimas didžiausiu kruiziniu laivu pasaulyje - Wonder of the Seas. Atsipalaiduosime Royal Caribbean kompanijos privačioje Bahamų saloje. Pažinsime Meksikos Kosumelio salą, plauksime tarp mangrovių, jodinėsime žirgais ir stebėsimės povandeniniu pasauliu Hondure, tyrinėsime majų piramides ir mėgausimės paplūdimio malonumais Meksikos Kosta Majos regione. Kelionės metu pažinsime tikrąjį Majamį - pietų Floridos kultūros sotinę, autentišką meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinį. Kelionėje padės ir patars lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Kviečiame išbandyti šią išskirtinią kelionę, kuri dovanos įspūdžius ilgam. 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!
ARIANA PREIBIENĖ

Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš dvylika metų ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto, šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

Ariana „Kelionių akademijoje“ dirba „už kadro“ – kuria kelionių programas, ieško geriausių pasiūlymų ir akcijų, patikimiausių partnerių, kad kuo daugiau keliautojų galėtų išbandyti šį keliavimo būdą. Baigusi tarptautinio turizmo studijas net nenumanė, kad po pirmojo darbo privačiose jachtose nenutols nuo laivų ir ateityje. Plaukusi septyniais skirtingais laivais, penkiuose skirtinguose regionuose Ariana gali patarti, kur, kada ir kuriuo laivu plaukti, kad kelionė jums suteiktų didžiausią įspūdį.

 

Planuojamas skrydis:

 

Lapkričio 3 d. Vilnius 06:45 – 08:00 Frankfurtas

 

Lapkričio 3 d. Frankfurtas 13:10 – 18:55 Orlando

 

Lapkričio 14 d. Majamis 16:40 – 07:35 Frankfurtas (+1d)

 

Lapkričio 15 d. Frankfurtas 11:20 - 14:25 Vilnius

 

1
diena
VILNIUS – FRANKFURTAS – ORLANDO, JAV (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Orlando su vienu persėdimu. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Atvykus į Orlando nuvykimas iki viešbučio jo organizuojamu nemokamu pervežimu. Nakvynė viešbutyje netoli oro uosto.
2
diena
NASA KENEDŽIO KOSMINIŲ SKRYDŽIŲ CENTRAS, JAV (pusryčiai)
Pusryčiai. Išvyksime į ekskursiją*. Tyrinėsime vieną garsiausių pasaulyje JAV Kenedžio kosminių skrydžių centrą. Turo metu savarankiškai vaikščiosime arba pasinaudoję nemokamu centro autobusu apvažiuosime erdvėlaivių paleidimo centrą, astronautų šlovės alėją, Apolo/Saturno V centrą, turėsime galimybę išbandyti erdvės simuliatorių, 3D vaizde vaikščioti ant mėnulio, aplankyti raketų sodą ir t.t. NASA Kenedžio kosmoso centras Floridoje, buvo įkurtas 1967 m. ir kasmet čia apsilanko daugiau nei 1,5 mln. lankytojų. Pervežimas į viešbutį Kanaveralio vietovėje, nakvynė viešbutyje.

3
diena
KANAVERALIO UOSTAS, JAV (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai. Laisvas rytas. Išsiregistravimas iš kambario, nuvykimas iki uosto su viešbučio organizuojamu pervežimu (apie 7 USD/asm). Registracija į laivą Wonder of the Seas. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Galėsime dalyvauti laive organizuojamose konkursuose, šokių pamokose, klausytis gyvos muzikos, žiūrėti filmus po atviru dangumi įrengtame kino teatre ar apsipirkti prabangiose parduotuvėse. Taip pat, nepraleisime progos išbandyti aukščiausią pasaulyje sausą čiuožyklą kruiziniame laive (45 metrai virš jūros lygio), 25 metrų ilgio skrydį zip-line, bangų treniruoklį, ledo čiuožyklą, pasivaikščioti centriniame parke, kuris įrengtas laivo viduryje, mėgautis pramogomis baseinuose, vandens parke, kas vakarą stebėti profesionalius šou ne tik pagrindiniame, bet ir vandens amfiteatre. Laive net 9 restoranai/kavinės kuriuose įskaičiuotas maitinimas, užkandžiai, 11 barų, karaoke, kazino, kortų kambarys, krepšinio aikštelė ir sporto salė – visa tai tikrai neleis nuobodžiauti. Nakvynė laive.
4
diena
COCOCAY PRIVATI SALA, BAHAMAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai. Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms privačioje Bahamų saloje. Užkariaukime aukščiausią vandens čiuožyklą Šiaurės Amerikoje ir nusifotografuokime iš helio baliono skrydžio 130 metrų aukštyje! Mėgausimės maudynėmis didžiausiame Bahamų gėlo vandens baseine. Taip pat, pasijuskite lyg Bora Bora išsinuomavę privačią kabaną ant vandens. Atraskime tobulos dienos magiją Bahamuose! Nakvynė laive.
5
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Tęsiame savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusį keliautoją. Šią dieną plauksime Karibų jūra link Meksikos. Toliau mėgausimės laivo pramogomis. Rekomenduojame atsipalaiduoti ir išbandyti laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras, o gal tiesiog ištiesti kojas prie baseino su gera knyga. Nakvynė laive.
6
diena
KOSUMELIS, MEKSIKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Kosumelis yra gan didelė Meksikos sala, kuri gali pasiūlyti įvairiausių pramogų. Šiandien mūsų laukia privatus keturviečių bagių turas *. Vyksime į paplūdimio klubą, kur galėsime užsiimti paviršiniu nardymu viename iš geriausių rifų pasiekiamu nuo pat kranto. Čia mums priklausys gavusis gėrimas, paplūdimio kėdės ir skėčiai, paviršinio nardymo įranga. Toliau keliausime į Punta Sur parką - gamtos rezervatą, kur rasime švyturį su nuostabiu vaizdu į kitą salos pusę,  lagūną su krokodilais, majų griuvėsius, gražiausią Kosumelio paplūdimį su labai ramiu vandeniu. Taip pat turėsime galimybę apžiūrėti kitą salos pusę, kurioje driekiasi kilometrai nuošalių paplūdimių ir įspūdingų uolienų. Aplankysime paplūdimio barą iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą, valgysime autentiškus meksikietiškus pietus, grožėdamiesi gamtos stebuklais. Popiet keliaujame vakarine pakrante, dar vadinama laukine, grožimės gamta ir vaizdais. Nakvynė laive.

7
diena
ROATAN, HONDURAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pradėsime Roatan ekskursiją*.  45 minučių pervežimo metu vietinis gidas stebins istorijomis apie spalvingą Roatano istoriją, apimančią indėnus, piratus, vergus ir palaidotus lobius. Giedrą dieną pakrantėje galėsime pamatyti laivų nuolaužas. Panoraminis pasivažinėjimas per žvejų miestelius, prancūzų uostą, pakilsime aukščiau, iš kur atsivers puikiūs šios džiunglių salos vaizdai.  Atvyksime į Ąžuolo ketera vadinamą tradicinį Karibų žvejų kaimelį, kuriame namai pastatyti ant polių. Lipsime į autentišką motorizuotą kanoją (Cayuco) ir plauksime kanalu per atogrąžų mangroves. Stebėsime laukinę gamtą pakrantėse su daugybe paukščių. Plaukimas truks apie 1 valandą. Vėliau galėsime užsukti į garsųjį „Hole in the Wall“ restoraną, kuriame siūlomos šviežios jūros gėrybės, tarp jų ir omarai, skanūs mėsainiai kt. (už papildomą mokestį). Popiet vykstame iki "Didžiojo kąsnio“ paplūdimio ir restorano. Čia yra Roatan jodinėjimo žirgais bazinė stovykla. Gausime jojimo įgūdžius ir svorį atitinkančius žirgus ir po trumpo instruktažo josime į nuošalų paplūdimį. Jodinėjimo instruktorius ramiai lydės mus vaizdingais keliais ir per žalią atogrąžų mišką.  Grįžus į paplūdimį laikas atsivėsinti plaukiojant virš Mezoamerikos barjerinio rifo, antro pagal dydį barjerinio rifo pasaulyje, kuris besitęsia beveik 1126 kilometrus nuo Jukatano pusiasalio šiaurinio galo, per Hondūro įlankos salas. Mūsų laukia nuostabi patirtis! Laivas prišvartuotas prie pat paplūdimio prieplaukos ir juo greitai nuplauksime prie rifo. Mums suteiks paviršinio nardymo įrangą. Vanduo turi nuostabų matomumą, todėl tikrai pamatysime įspūdingą jūros pasaulį. Atkreipiame dėmesį, kad nardysime iš laivo gilesniame vandenyje ir neliesme dugno, trukmė apie 30 min. Kupini įspūdžių sugrįšime į prieplauką, šiek tiek atsikvėpsime, nusipirksime šalto gėrimo ir tiesiog mėgaukitės šio nesugadinto Roatano paplūdimio vaizdu. Grįžimas į laivą. Nakvynė.

8
diena
KOSTA MAJA, MEKSIKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai. Šiandieną tyrinėsime majų griuvėsius Chacchoben*, vieną iš gan neseniai atrastų majų vietovių Kosta Majoje. Sužinokime apie pažangią majų kultūrą ir pamatykime šventyklas, pirmadines pastatytas prieš tūkstančius metų. Parkas siūlo išpuoselėtus takus ir lengvą pasivaikščiojimą. Šioje vietovėje kasinėjimai buvo pradėti 1994 m., bet dar yra daug paslapčių, kurios laukia, kol bus atskleistos! Manoma, kad vietovė buvo apgyvendinta maždaug 200 m.pr.Kr.

Po Chacchoben tyrinėjimų būsime palepinti Kosta Maya malonumais - laikas paplūdimyje su „viskas įskaičiuota“! Bare siūlomi atogrąžų gėrimai ir gardūs meksikietiški valgiai. Kadangi kruizas šiandieną išplaukia anksčiau, turėsime laisvą popietę laivo pramogoms. Nakvynė.

9
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris lyg aukštos klasės viešbutis tik ant vandens! Pasimėgaukime visais laivo privalumais, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus! Nakvynė laive.
10
diena
KANAVERALIO UOSTAS –  MAJAMIS, JAV (pusryčiai)
Pusryčiai. Išsilaipinimas iš laivo. Pervežimas į Majamį (360 km. / ~ 4 val)., atvykus registracija viešbutyje. Laisva popietė, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja prestižinio Majamio rajono - pietų paplūdimio (South Beach) alėja. Norintys turės laiko nuvažiuoti iki prekybos - išparduotuvių centro ir apsipirkti žymių gamintojų parduotuvėse. Taip pat, galbūt pavyks stebėti NBA varžybas (grafikas bus paskelbtas vėliau). Nakvynė viešbutyje.

11
diena
MAJAMIS (pusryčiai)
Pusryčiai. Šiandien puiki diena esmės pažinti Majamį*. Ši vieta tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Ekskursijos metu pajusime ypatingą šio krašto atmosferą, susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Jungtinis Evergleidso nacionalinio parko ir Majamio turas leis atrasti daug skirtingų šios valstijos bruožų. Į laukinę Evergleidso gamtą leisimės seklumų-pelkių motorine valtimi, išvysime daugybę retų augalų, jei pasiseks - ir gyvūnų, stebėsime  aligatorių šou. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
MAJAMIS – FRANKFURTAS (maitinimas skrydžio metu)
Pusryčiai. Laisvas rytas, išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val. Pervežimas į oro uostą, kur lauks skrydis namo su pilnu bagažu nuostabių įspūdžių!
13
diena
FRANKFURTAS – VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

2023 lapkričio 3-15 d. KAINOS:

asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 2490 eur, su skrydžiu 3350 eur

asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu į Boardwalk alėją 2770 eur, su skrydžiu 3630 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • 1 nakvynė netoli Orlando oro uosto, 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;
 • 1 nakvynė netoli Kanaveralio uosto, 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;
 • 7 naktų Karibų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Visi oro uostų ir uostų mokesčiai;
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Pusryčiai, pietūs (kai būnate laive), vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
 • Vanduo, kava, arbata savitarnos bufete;
 • Laivo pramogos (vandens kalneliai, aukščiausia pasaulyje sausa čiuožykla kruiziniame laive, skrydis zip-line, banglentininkų treniruolklis, mini golfas, vaikų žaidimų aikštelė, laipiojimo siena, sporto salė, sporto aikštelės, atviras bėgimo takas, ledo čiuožykla, baseinai, sūkurinės vonios, animacija, teminiai vakarai, gyva muzika, vakaro šou);
 • Pervežimas po kruizo Port Canaveral uostas – Majamio viešbutis ir Majamio viešbutis – Majamio oro uostas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai 860 eur/asm Vilnius – Frankfurtas – Orlando ir Majamis – Frankfurtas – Vilnius (su bilietu priklauso registruotas bagažas 23 kg/asm ir rankinis bagažas iki 8 kg (max. 55 x 40 x 23 cm), taip pat nedidelė rankinė / kuprinė (max 30 cm x 40 cm x10 cm));
 • JAV leidimo forminimas 40 eur/asm;
 • Majamio kurortinis mokestis (apie 30 eur/asm mokamas viešbutyje);
 • Aptarnavimo mokestis laive (apie 102 eur/asm visai kruizo trukmei mokamas laive);
 • Žvaigždute (*) pažymėtų ekskursijų paketas su lydinčio vadovo vertimu į lietuvių kalbą (590 eur/asm);
 • Arbatpinigiai ekskursijų metu vietiniams vairuotojams ir gidams;
 • Vandens pramogų ir gultų nuoma privačioje saloje Bahamuose;
 • Nuvykimas iki Kanaveralio uosto su viešbučio organizuojamu transportu (apie 7 eur/asm);
 • Laivo paslaugos: fotografo, skalbimo, lyginimo;
 • Laivo pramogos: SPA, kazino, žaidimų automatai ir pan.;
 • Specializuoti restoranai laive;
 • Gėrimų paketai laive;
 • Med.išlaidų draudimas, neišvykimo į kelionę draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei).
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

„Wonder of the Seas“ yra didžiausias kruizinis laivas pasaulyje, kurio ilgis viršija 362 metrai ir talpina beveik 7000 keleivių. Laive tvyranti prabanga, aukščiausios klasės pramogos ir dėmesingas personalas - tai komponentai, kurie plaukimą kruizu paverčia idealiomis atostogomis. Laive atrasite daugybė įdomių užsiėmimų ir pramogų įvairaus amžiaus svečiams, tokių kaip kazino, modernus SPA centras, net 4 dideli baseinai, kurių vienas su žaidimo zona, treniruoklių centrą ir daugybę maitinimo įstaigų. Išmėginkite savo drąsą skriedami virš laivo lynu, o gal būtent čia išmoksite plaukti banglente, nepamirškite, jog privalote nusileisti čiuožykla per visus 10 laivo denių, o ar minėjome vandens parkus, vandens akrobatų teatrą, čiuožyklą laive... Čia visko tiek daug, jog tikrai pasijusite kaip didžiausiame pramogų kurorte, bet tikrai ne laive, kuris plukdo jūra ir kiekvieną dieną jus supažindina su vis nauja pasaulio vieta.

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio. 2024 m. balandis
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.