JAV - Kanada

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Lankysitės europietiškiausiu JAV miestu vadinamame Bostone
 • Apžvelgsite sostinės Vašingtono įžymybes
 • Niujorke pajusite tikro didmiesčio gyvenimo ritmą
 • Aplankysite svarbiausius Kanados miestus - Monrealį, Kvebeką, Torontą
 • Grožėsitės nuostabiomis Niagaros krioklio apylinkėmis
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS - NIUJORKAS
Atvyksite į Niujorką. Savarankiškai nuvažiuosite iki viešbučio kur galėsite įsikurti. Jeigu vyksite taksi, tai juom iš oro uosto iki viesbučio nuvykstama per 20-30 min. Vakare turėsite laisvo laiko mieste.
2
diena
NIUJORKAS - MONREALIS (pusryčiai)
švykus iš Niujorko keliausite link Monrealio. (kelione truks apie 6 su puse valandos). Bevažiuojant stabtelėsite prie Lake George ežero, įsikūrusio didžiojo apalačių slėnio viršuje ir dar vadinamo amerikos ežerų karaliene. Atvyksite į Monrealį - antrą pagal dydį miestą Kanadoje bei svarbiausią jūrų uostą. Monrealis yra įsikūręs prie šv. Lauryno upės ir yra svarbus šalies pramonės, prekybos ir finansų centras. Čia aplankysite senamiestį, senąjį uostą bei kitas žymias miesto vietas. Vakare lauks nakvynė viešbutyje.
3
diena
MONREALIS - KVEBEKAS - MONREALIS (pusryčiai)
Šiandien išvyksite į Kvebeko miestą. (kelione truks apie 3 valandas) Kvebekas – tai didžiausias Kanados uostas, įsikūręs ties šv. Lauryno ir šv. Karolio upių santaka. Čia turėsite ekskursiją po miestą, kurio senamiestis, apjuostas aukštomis sienomis, yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąra šą. Taip pat aplankysite Sainte-Anne-de-Beaupré miestą, kur apžiūrėsite to paties pavadinimo archikatedrą-baziliką, bei vatikano miesto katedros kopiją. Vakare grįšite į Monrealį. (kelione truks apie 3 valandas)
4
diena
MONREALIS - TORONTAS (pusryčiai)
Šiandien ir toliau tęsite pažintį su Monrealiu. Aplankysite Dievo motinos neogotikinę katedrą su dviem grakščiais bokštais, vasaros žaidynių stadioną bei menų aikštę. Toliau vyksite į tūkstančio salų vietovę, kur galėsite paplaukioti laivu. Vėliau keliausite į Torontą (kelione truks apie 6 valandas), kur lauks nakvynė viešbutyje.
5
diena
TORONTAS (pusryčiai)
Visą dieną turėsite ekskursiją po miestą. Aplankysite pagrindines miesto aikštes ir prospektus. Taip pat apžiūrėsite rotušę, Ontarijo menų galeriją, kurioje eksponuojami žymiausių Kanados tapytojų darbai, bei unikalų stadioną ir vieną aukščiausių bokštų pasaulyje CN Tower (norintys galės pakilti į bokštą pasigrožėti miesto ir apylinkių panorama).

Toliau keliausite prie Niagaros krioklio – vieno didžiausių gamtos stebuklų. Galėsite pakilti į apžvalgos bokštą, bei aikšteles iš kurių atsiveria įspūdingas vieno iš žymiausių pasaulio krioklių vaizdas. Niagaros krioklys buvo suformuotas niagaros upės niujorko valstijoje ir šiuo metu yra svarbus turistų traukos centras JAV. Vakare lauks nakvynė viešbutyje „Niagara Falls“.

6
diena
NIAGAROS KRIOKLYS - NIUJORKAS (pusryčiai)
Ryte aplankysite Ožio salą, kuri Niagaros krioklį dalina į dvi dalis. Iš jos atsiveria puiki upės ir krioklio panorama. Norintys galės plaukti laivu Niagaros upe iki krioklio (už papildomą priemoką). Toliau keliausite vaizdingu maršrutu pro Niujorko valstiją, kalnuotas vietoves ir lygumas. Vakare grįšite Niujorką, kur lauks nakvynė viešbutyje. (kelione truks apie 7 valandas)
7
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Nuo pat ryto turėsite apžvalginę ekskursiją po vieną iš didžiausių pasaulio miestų. Tai užburiantis miestas, kuriame kiekvienas kampelis kaip iš filmo.Geltoni taksi automobiliai važinėjantys gatvėmis, daugybę, tarsi milijonas žmonių skubantys šaligatviais. Aplankysite spalvingą ir šurmuling Times square, Battery Parką, žymiąją Wall Street gatvę, memorialinį parką „Ground Zero“, kur kadaise stovėjo Pasaulio prekybos centro dangoraižiai.

Apžvelgsite tiltų panoramą, Jungtinių Tautų būstinę, didžiausią komercinių pastatų kompleksą Rockefeller Center, centrinę Manheteno gatvę Fifth Avenue, Broadway teatrą, Lincoln Center parką, vieno iš turtingiausių pasaulio žmonių Donald J. Trump dangoraižį.

Savo akimis išvysite Laisvės statulą ir daug daugiau! Turo trukmė 6-7 valandos (su rusakalniu gidu). Vakare lauks nakvynė viešbutyje.

8
diena
NIUJORKAS - BOSTONAS (pusryčiai)
Ryte išvyksite Bostoną (kelione truks apie 4 valandas)– Masačiusetso valstijos sostinę ir vieną iš kultūros, švietimo ir mokslo centrų JAV. Bostonas – pats Europietiškiausias iš visų šio žemyno miestų, nors taip pat jis laikomas ir kaip istorinis centras. Miesto istorinis centras yra netaisyklingo plano.

Mieste išlikę daug senovinių neoklasicizmo ir neoromaninių pastatų. Žymiausi jų: Karališkoji bažnyčia, Valstijos rūmai, Šv. Trejybės bažnyčia, Bostono viešoji biblioteka. Šiame mieste taip pat gausu įvairiausių muziejų. Aplankysite Harvardo universitetą, kuris yra seniausia aukštojo mokslo įstaiga Jungtinėse Valstijose (įsteigtas 1636 m.), taip pat ir kitas žymias vietas. Apgyvendinimas viešbutyje Bostono priemiestyje.

9
diena
BOSTONAS (pusryčiai)
Šią dieną ir toliau tyrinėsite šį miestą. Aplankysite Salemo raganų muziejų, kur galėsite stebėti vaidybines pamokas apie raganų istoriją bei teismus. Vėliau keliausite į Plymouth – miestą įkurtą pirmųjų atvykėlių kolonistų iš Anglijos, taip pat žymų tuo, kad jame buvo pradėta švęsti tradicinė JAV šventė – Padėkos diena. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
VAŠINGTONAS (pusryčiai)
Rytą pradėsite kelione į JAV sostinę Vašingtoną (apie 8 valandos). Tai netipiška sostinė, kurioje draudžiama statyti dangoraižius, taip pat jisai nepriklauso jokiai valstijai. Nors Vašingtone neaptiksite senove dvelkiančių archeologinių detalių, didingumo JAV sostinei nestinga.

Pavyzdžiui, Kongreso biblioteka, užimanti milžinišką pastatą, kurioje yra saugoma: 26 milijonai knygų, apie 40 milijonų - rankraščių, žemėlapių ir nuotraukų, bei 23-ijų Amerikos prezidentų archyvai.

Atvykus vakare, ekskursijos metu, aplankysite garsaus nužudyto JAV prezidento John F. Kennedy Memorialąbei jo vardo Menų Centrą. Nakvynė Vašingtone.

11
diena
VAŠINGTONAS (pusryčiai)
Šiandien toliau tęsite apžvalgines ekskursijas po Vašingtoną. AplankysiteBaltuosius rūmus – JAV prezidento rezidenciją, Arlington memorialines amerikiečių karių kapines, kurios buvo įkurtos dar 1861 m., ir saugo daugiau nei 300,000 kapų.

Apžiūrėsite Aeronautikos ir Kosmonautikos muziejus, Nacionalinę paveikslų galeriją ir daug kitų žymių vietų. Kelionė į Niujorką (kelionė truks apie 4 valandas). Nakvynė viešbutyje.

12
diena
NIUJORKAS - VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien dar turėsite laisvo laiko po garsųjį Niujorką. Mes rekomenduojame pavaikštinėti po miesto gatves paskutinį kartą bandant įsjausti i niujorkietišką dvasią, kadangi Niujorkas abejingų nepalieka! Vėliau savarankiškai nuvyksite iki oro uosto, kur lauks skrydis į Vilnių.
13
diena
GRĮŽIMAS NAMO
Grįžimas namo.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę JAV - Kanada

Keliautoja
2015-10-05
10
Kelionė patiko, šiaip stipriausia pusė, pakankamai gerai organizuota, gikrai atatinka apžvalginės pobūdžio.Jums pastabų neturiu, gal tik reikia informuoti, kad turistai praktiškai yra vienos tautybės,bet nežinau ar reikia, man tai netrukdė. Gidas man tai visai nepatiko, tiksliau viena jo savybė, komercija.Praktiškai prievartinis maitinimas, arba maksimaliai apribojant savarankiškai papietauti- tik ten kur jis gauna atkatą.PVZ. papietavam puikiam graikiškam restoranėlį, dar išgerėm po vyno taurę ir ženkiai pigiau.
Dalia
2015-05-14
9
Kelionės laikas : balandžio 23-gegužės 7 d. Nors pavasaris buvo ir ten, kur nuvažiavome, bet Niujorke spėjome ir sušalti (buvo tik plius 3 laipsniai ir vėjuota) ir perkaisti (Vašingtone kelionės gale buvo 30 laipsnių karščio) ir pamatyti žydinčias gėles JAV, ir plikus medžius Kanadoje. Bet jei reiktų rinktis karštį ar šaltį ekskursijų metu, rinktumėmės pastarąjį, nes karštis jėgas atima labiau ... Nuvažiavimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal praėjo gana sklandžiai ir nebrangiai, nes buvome “padarę namų darbus” ir žinojome kaip judėti. Važiavome iš pradžių air train, kursuojančiu tarp terminalų ir Jamaicos stoties ir vėliau su vienu persėdimu su metro. Viskas truko apie 1 val. ir 2 žmonėms kainavo 15 dolerių (vienam 7,5 dolerio). Girdėjau kas važiavo iš JFK į Brukliną taksi mokėjo 65 dolerius. Bet mums patikimiau atrodė viešasis transportas, nes buvo šviesus metas. Viešbučiai. Patys viešbučiai visos kelionės metu buvo geri. Aišku, kai kuriuose šokiravo per pusryčius vienkartiniai indai, bet paskui įpratome. Kai išvažiuodavome į ekskursijas, tai nelabai ir svarbu būdavo kur tie viešbučiai yra, nes grįždavome vėlai ir pavargę. Aišku, labai patogu buvo Monrealyje, kad viešbutis buvo centre, galėjome išeiti pasivaikščioti. Geroje vietoje buvo ir Niagaroje. Net trys viešbučiai turėjo baseinus ir saunas (išvykoje į Kanadą) ir mes arba praklausėme, arba mūsų niekas neinformavo, nebuvome pasiėmę maudymosi kostiumų, čia truputėlį gaila buvo. O viešbučiai Niujorke jau kita tema. Patys viešbučiai, aišku, normalūs, bet vietos aplinkui tikrai ne pačios geriausios. Pasivaikščioti vakare jau neišėjo, būtų reikėję keletą stotelių pavažiuoti metro iki Manheteno. Gidai ir vairuotojai. Kelionė labai priklauso nuo šių dviejų žmonių, nuo bendro mikroklimato autobuse, nuo gido organizuotumo, profesionalumo, pagaliau humoro jausmo. Mums labai pasisekė su Kanada, kur turėjome gerą komandą, taip pat kelionėje į Bostoną, normaliai ekskursijoje po Niujorką ir nelabai su kelione į Vašingtoną. Čia komanda buvo prastesnė, tad ir įspūdis apie šią kelionę liko blankesnis. Kelionė į Kanadą. Programoje mums buvo numatyta 5 dienų kelionė po Kanadą ir mes nelabai noriai sutikome su 6 dienų kelione, kai partneriai iš JAV ją pasiūlė. O išdavoje gavosi, kad ta diena buvo geriausia: aplankėme Otavą, ramų, gražų miestą, vaikščiojome po parlamentą, plaukėme kruizu upe po 1000 salų. O Torontas kiek nuvylė, nes be dangoraižių ir televizijos bokšto daugiau nelabai ką ir pamatėme. Buvome palikti prekybos centre 2 valandoms. Kelionės po JAV miestus Bostoną, Niujorką, Vašingtoną praėjo normaliai. Gal kiek prasčiau pasirodė Vašingtonas, bet čia tik dėl vairuotojo ir gido dueto, miestas tikrai vertas dėmesio. Turėjome vieną dieną laisvą Niujorke, kur aplankėme Times square, pakilome i Empire State Building (86 aukštas) ir pavaikščiojome po centrinį parką. Labai atsigavome per tą dieną. Visumoje kelionė tikrai patiko, skrydžiai buvo sklandūs, lėktuvai nevėlavo. Labai intensyvi ,nes kartais ekskursijos trukdavo iki 14 val. Sveikatą tikrai gerą reikia turėti, ačiū dievui, mūsiškės nepavylė. Labai informatyvi, sužinojome tikrai daug iš JAV ir Kanados istorijos ir dabartinių aktualijų. Prisegu 4 nuotraukas: 1- Baseinas-paminklas Pietiniam dvyniui atminti 2- Otavos centras vakare 3- Vaizdas nuo apžvalgos bokšto į Niagarą 4- Bostono centras
Jovita
2013-10-11
10
labai dekui už Jūsų rūpestį. Grįžus labai smarkiai "panirau" į darbus, tad tik dabar po truputi ateina asmeninio pašto eile :) Kelione iš esmės praėjo sklandžiai: tiek skrydžiai, tiek ekskursijos. Viskas vyko taip, kaip buvo suplanuota. Daugumoje ekskursiju buvo geri ir patyre gidai. Tikrai daug apvaziavome ir pamatėme. Labai patiko Niagaros kriokliai, 1000 salų Kanadoje, Harvardas, na o Niujorke, žinoma, irgi viskas OK. Visi turistines klases viešbučiai ekskursijų metu buvo tinkami, išskyrus Pan American: labai specifinius kambariu kvapas... Nemazai nuveikeme ir savarankiškai: pirmaji vakara sauniai praleidome Times Square, kitomis dienomis aplankėme Metropolitan muziejų, kilome liftu į apžvalgos aikštele Rokfelerio centre, plaukem i Staten Island, buvom Kinu rajone, Brodvejaus operoje ir pan. Beje, labai ačiū, kad patarete užsisakyti bilietus iš Lietuvos: aš pirkau bilietus į "Operos Fantoma" ~ 125$ už bilietą, o vietoje kaina buvo 202$. Si kelione, kaip ir visos tokio tipo keliones, gana intensyvi, tad, kaip mes juokaujame seimoje, dabar reikia tikro poilsio :) Beje, jei kartais iki liepos pasitaikytu koks itin patrauklus paskutines minutes poilsinis variantas, mielai peržiūrėsiu :) Dekui Jums už malonu bendravimą. Jovita
Liongina
2013-10-11
10
Iš kelionės grįžome tik šiandien , 7 rugpjūčio. Noriu Jums padėkoti, kelionė labai patiko, viskas sekėsi sklandžiai ir tvarkingai. Kuo ši kelionė ypatinga? Geras maršrutas, 6 dienas buvome Kanadoje, 6 – JAV, miestai ir vietovės arba įdomios arba įspūdingos. Labai profesionalūs gidai, geri autobusai, geri viešbučiai. Firma stengėsi neapvilti, kai susidarė situacija, kad iš viso autobuso, tik 4 žmonės liko kelionei į Bostoną, tai mums išskyrė šešiavietę mašiną, gidą ir taip komfortabiliai susipažinome su šiuo nuostabiu miestu. Tikrai jautėmės gerai. Viena problema- mums nebuvo sėkminga kelionė atvykus iš oro uosto į viešbutį, būtų daug patogiau jei Jūs pasiūlytumėte užsakyti taxi, mes dabar tai jau turime vieno žmogaus tel., kuris labai paslaugiai mus aptarnavo jau išvažiuojant. Ačiū jums ir tikrai drąsiai galite siūlyti šią kelionę visiems kaip labai turiningą ir įdomią. Pailsėjome nuostabiai. Liongina
Irena
2013-09-11
9
Kelonė prasidėjo birželio 25 d. iš Viniaus į Frankfurtą, o po to 8 val skrydis į Niujorką. Atskridus, isikūrėme viešbutyje, o kitą rytą jau išvykome į 5 dienų kelionę po Kanadą. Viso turistų buvo 10 ir iš sirtingų šalių: 2 iš Lietuvos, 2 iš Švedijos,3 iš Izraelio, 3 iš JAV. Mikroautobusas naujas ir patogus, o gidė Irina ir vairuotojas Romanas paslaugūs ir aukštos kvalifikacijos. Aplankėme Montrealį, Kvebeką, Torontą, Niagaros krioklį.Didelį įspūdį paliko Montrealio Notr Damo katedrą, Kvebeko senamiesčiai, Niagaros krioklys. Visoje Kanadoje jaučiama didelė meilė savo kraštui ir kultūrai. Mes jautėmės gerai ir dėka savo gidės, kuri dalijosi su mumis savo erudicija. Po to sekė 2-jų dienų kelionė po Vašingtoną su kitu gidu ir kitu autobusu, kuris buvo 56 vietų ir tiek pat turistų. Turistai ir iš JAV ir iš Rusijos. Autobusas taip pat naujas ir patogus. Aplankėme Vašingtono pagrindinius kultūrinius ir politinius objektus. Miestas palliko šviesų, tvarkingą įspūdį. Po Vašingtono sekė 8 val apžvalginė ekskursija po Niujorką su kitu 25 vietų autobusu ir kita gide. Aplankėme pagrindinius turistinius objektus, o pasibaigus ekskursijai savarankiškai keltu nemokamai nuplaukėme iki Laisvės paminklo. Niujorke gyvenome 7 aveniu, t.y. pačiame centre. Iš čia labai patogu išeiti pasivaikščioti iki vėlumos, nes saugu. Iš Niujorko vykome į Salemą, Bostoną ir Plimutą 2 dienom su 15 vietų mikroautobusu ir kitu gidu. Bostonas labiausiai primena Europos miestus. Po to grįžome į Niujorką ir vėl apsigyvenome 7 aveniu tame pačiame viešbutyje. Labai trūko laiko Niujorke, nes kitą dieną iki 12 val turėjome palikti viešbutį. Esame patenkintos "Kelionių akademijos" organizuota kelione ir jos vadybininke Vikorija . Taip pat sužavėjo "New Tours" gidai savo aukštu profesionalumu ir bendravimu. Viešbučiai atitiko turisto poreikius, o maitinimą renkiesi koks tau tinka, nes yra iš ko pasirinkti. Šią kelionę rekomenduojame pasirinkti tiems, kurie moka rusų kalbą, domisi Kanados ir JAV istorija ir kultūra, o taip pat turi svajonę.
keliautojai
2013-08-26
0
Viskas mums ten patiko, ypač Kanada, kuri stulbinamo grožio bei viskas tvarkinga ir matosi, kad žmonės ten puikiai laikosi. Itin patiko ir DC, tikrai įspūdinga sostinė bei jos muziejai, nenusivylėm ir kelione į Bostoną. Kelionėj jokių rimtų problemų neturėjom, nes rusų kalbos dar nepamiršom, o su anglų didelių problemų nėra, nors jie ten taip įdomiai kalba kad vis reikėdavo perklausti. Pati darbotvarkė buvo labai įtempta, nes iš kelionių paprastai jau grįždavom sutemus ar temstant tai be alaus daugiau nieko nesinorėdavo, todėl norintiems apsipirkinėti analogiškos kelionės netinka. Bet mes tokio poreikio neturėjom, tai viskas gerai. Siūlyčiau patarti keliautojams savarankiškai pasilikti bent porą dienų pažinčiai su NY, nes ten tiek įdomybių kad net graudu buvo išvykti - išvykimo dieną spėjom aplankyti tik Metropolitan muziejų ir tai probėgomis. Kompanijos gidai ir vairuotojai patyrę, malonūs, suka ten jie nedidelius bizniukus vežiodami per pažįstamų suvenyrų parduotuves, bet tai iš karto perkandi ir vėliau jau perki ten kur tau patinka. Viešbučiai pakankamai komfortiški, pusryčiai daugumoj vos šiaip sau, bet užtat buvo proga iki soties prisiragauti jų maisto visokiuose Subway, Macdonalds ir t.t. ir t.p. Nepasakyčiau kad jis ten blogas, nors anksčiau nė į tą pusę nežiūrėdavau, tik man aktualu tai, kad per tas dienas spėjau prisiauginti porą kg, todėl šią savaitę teks daugiau paprakaituoti su dviračiu.
Keliautoja
2013-08-09
9
Noriu Jums padėkoti, kelionė labai patiko, viskas sekėsi sklandžiai ir tvarkingai. Kuo ši kelionė ypatinga? Geras maršrutas, 6 dienas buvome Kanadoje, 6 – JAV, miestai ir vietovės arba įdomios arba įspūdingos. Labai profesionalūs gidai, geri autobusai, geri viešbučiai. Firma stengėsi neapvilti, kai susidarė situacija, kad iš viso autobuso, tik 4 žmonės liko kelionei į Bostoną, tai mums išskyrė šešiavietę mašiną, gidą ir taip komfortabiliai susipažinome su šiuo nuostabiu miestu. Tikrai jautėmės gerai. Viena problema- mums nebuvo sėkminga kelionė atvykus iš oro uosto į viešbutį, būtų daug patogiau jei Jūs pasiūlytumėte užsakyti taxi, mes dabar tai jau turime vieno žmogaus tel., kuris labai paslaugiai mus aptarnavo jau išvažiuojant. Ačiū jums Viktorija ir tikrai drąsiai galite siūlyti šią kelionę visiems kaip labai turiningą ir įdomią. Pailsėjome nuostabiai.
Antanas
2011-08-25
9
Keliavome su žmona 2011m. rugpjūčio 4 - 17 dienomis. Kelionė labai patiko visų pirma dėl to, kad per labai trumpą laiką aplankėme pagrindinius šiaurės amerikos rytinės pakrantės miestus. Vargu ar pavyktų tai padaryti keliaujant savarankiškai (vien per pirmas 5 dienas nuo Niujorko iki Kanados ir atgal nuvažiavome 1700 mylių). Todėl rekomenduočiau šią kelionę tiems, kurie mėgstą pažintines keliones ir aktyvų turizmą. Visos ekskursijos prasidėdavo nuo 7-8val. ryto ir baigdavosi vėlai vakare. Prie Niagaros krioklių turėjome visą vakarą laisvą todėl galima buvo pavakarieniauti kavinėje ar aplankyti gausybę atrakcionų ir pasilinksminimo vietų (Niagara Falls yra kurortinis miestelis, kurį kasmet aplanko apie 14 mln. lankytojų). Kitur turėdavome nuo 1 iki 2 val. laisvo laiko tame mieste į kuį atkeliaudavome, visas kitas laikas - pagal ekskursijos programą. Kelionės pliusai: profesionalūs , tikrai išmanantys savo darbą gidai(keliavome su rusakalbiais gidais nes žmona nemoka angliškai), geri keliai, komfortiški autobusai todėl kelionės neprailgsta. Daugumoje muziejų nereikėjo papildomai mokėti už bilietus, puikus aptarnavimas viešbučiuose (daugelyje viešbučių yra virdulys ir kavos bei arbatos dovanų tam atvejui jejgu nespėji pavakarieniauti). Galimybė po turo pasilikti Niujorke papildomai dvi dienas (patarčiau pasinaudoti nes tikrai nepakanka vienos dienos ekskursijos po NYC kuri yra programoje. Minusai: kartais tenka ilgai laukti kol atvažiuoja autobusas paimti tavęs į naują ekskursiją (pačią pirmą dieną tik atvykę laukėme viešbutyje apie valandą, tai šiek tiek nervavomės). Žmonės į ekskursiją renkami iš skirtingų Niujorko rajonų, todėl kartais tai užtrukdavo iki 2val. pvz apžvalginė po NYC pagal programą turi prasidėti 10val. o realiai prasidėjo nuo Battery parko 12.30 val. nuo to žinoma ekskursija trumpesnė nebuvo, tiesiog vėliau grįžom į viešbutį. Pusryčiai beveik visuose viešbučiuose vienodi - bandelės, džemas, jogurtas ir kava su arbata. Kaikuriuose dar prie to būdavo kiaušinienės ir vaisių. Išimtis - Hamton Inn viešbutis (užsisakant papildomai dvi paras Niujorke) ten buvo tiesiog puikūs pusryčiai su gausybę įvairių patiekalų. Šio viešbučio minusas - gana toli nuo Manhatano (1val kelio autobusu ir subway). Monrealyje viešbutis pačiam miesto centre bet kambariai labai mažyčiai, vos dvi lovos ir viena kėdė telpa (mažiukas televizorius prisuktas prie lūbų :) ) Na ir labai pabodo kinietiškas maistas, nes pietum stodavome arba "bufet" tipo kavinėje (tai analogas mūsų švediškam stalui už 15-16 dolerių gali imti ką nori) arba miesto kavinėje valgydavome kompleksus už 20-22 dolerius) man kaip lietuviško maisto gerbėjui buvo ne kas, nors išėjo į naudą, nes per kelionę 7kg atsikračiau :) Reziumuojant kelionė mums tikrai patiko, buvome visuose žinomuose vietose ir sužinojome daug įdomių dalykų, kurių anksčiau apie ameriką nežinojome.
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • pervežimai programos metu;
 • apgyvendinimas turistines klasės viešbučiuose turo metu (11 nakvynių)
 • Pusryčiai (11 pusryčių);
 • įėjimo bilietai į programoje numatytus objektus;
 • ekskursinė programa numatyta programoje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius–Niujorkas–Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • nuvykimas oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • vienviečio kambario priemoka – 610 eur
 • arbatpinigiai viešbučio personalui bei vairuotojams;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
 • Elektroninis leidimas keliauti į JAV - 15 eur/asm.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Vienviečio kamabrio priemoka nuo 710 EUR
 • Vykstant į Kanadą, būtinai reikia pasidaryti/turėti ETA leidimą (~7 USD)
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kelionės metu lankomų miestų/objektų eiliškumas gali keistis.
 • Svarbu - JAV viešbučiai dažnai prašo palikti užstatą. Esant galimybei patogiau yra palikti grynuosius, nes kortelėse užšaldytą depozitą kartais užlaiko keletą dienų, o tai nepatogu apsistojus trumpam laikui. Tačiau kai kurie viešbučiai priima tik užstatą tik kortele.

Panašios kelionės

Naujiena!
Tailando Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje 15 d./12 nakv. (skrydžiai įskaičiuoti)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą (15 dienų)
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas, Filadelfija ir Niagaros kriokliai
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pasaulio sostinė Niujorkas 8d.
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.