Įspūdingiausi Norvegijos fiordai per 11 dienų

Kelionės akcentai

 • Kilsite įspūdingais „Trolių laiptais“, kasmet pritraukiančiais tūkstančius turistų
 • Žygiuosite iki „Sakyklos uolos“, iškilusios virš fiordo 604 metrus ir itin mėgstamos ekstremalaus sporto mėgėjų
 • Plauksite į kruizą Geirangerfiordu, kurio metu Jus pakerės smaragdinio žydrumo vanduo ir pritrenkiantys kalnų ir pakrančių vaizdai
 • Važiuosite ilgiausiu pasaulyje automobilių tuneliu Laerdal
 • Gėrėsitės srauniais kriokliais, įspūdingom įlankom ir neįtikėtinais kalnų serpantinais
Nuo2060
2021 07 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 70
su skrydžiu: 2130
Dėmesio! Keliaujant į Norvegiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – OSLAS
Skrydis į Oslą. Apžvalginė ekskursija po miestą. Nakvynė viešbutyje “Comfort Hotel Borsparken”.
2
diena
 OSLAS – FOSSLI (310 km) (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Aplankysime Olso muziejus: “Vikingų laivai”, “Fram” muziejus, kuriame eksponuojamas norvegų keliautojo ir tyrinėtojo R.Amundseno laivas, ir “Kon-Tiki”, kuriame eksponuojami kito norvegų tyrinėtojo, T.Heyerdahl, laivai, kuriais jis plaukė į keliones Atlanto ir Ramiajame vandenynuose. Apie 12val išvyksime iš Oslo ir pajudėsime link vaizdingo Hallingdal slėnio, plytinčio tarp aukštų kalnų, šalia to paties pavadinimo upės. Vėliau važiuosime Hardangervidda plynaukšte – pačia aukščiausia Europoje (1100-1400 m virš jūros lygio). Čia įsikūręs Hardangervidda nacionalinis parkas, nusėtas kalnų ežerais, iš kurių išteka sraunios kalnų upės. Vakarienė ir nakvynė garsiame „Fossli“ viešbutyje, įsikūrusiame šalia Voringfossen – vieno iš aukščiausių krioklių Europoje, kurio vanduo krenta iš 183 m aukščio. Vakare galima išeiti pasivaikščioti senu istoriniu keliu Mobedalen slėnyje.

3
diena
FOSSLI – SANDAS (190 km) (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Keliaujame iki Eidfiordo. Čia sustosime Kinsarviko miestelyje ir eisime pasivaikščioti po krioklių slėnį Husedalen. Kinso upė, tekanti nuo Hardangervidda plynaukštės į Sandsfiordą, formuoja keturis krioklius. Pasivaikščiojimas gali užtrukti nuo 3 valandų, priklausomai nuo to, kiek krioklių norėsite pamatyti. Toliau važiuojame „Krioklių keliu“, sustodami prie Lotefossen krioklio, dviem srauniom kaskadom krentančio iš 165 metrų aukščio. Pasigrožime panoraminiu Folgefonna ledyno vaizdu. Tęsiame kelionę panoraminiu kalnų keliu. Sustojame pasigėrėti vaizdingu Svandalsfossen kriokliu. Apsistosime „Ryfilke Fjordhotel“ šalia Sandsfiordo. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4
diena
SANDAS – PREIKESTOLEN UOLA – STAVANGERIS – MOSTERĖJUS (185 km) (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje tęsime įspūdingą kelionę „Fiordų keliu“. Vyksime prie Lysefjordo. Vien nuo Lysefjordo vaizdo užgniaužią kvapą, – rodos, kad vanduo užpildė plyšį uoloje, atsiradusį nuo milžino kirvio smūgio. Eisime į žygį iki garsiosios Preikestolen uolos viršūnės, dar vadinamos „Sakyklos uola“. Ji iškilusi virs fiordo 604 metrus ir yra mėgstama ekstremalaus sporto base jumping mėgėjų. Tai šuoliai su parašiutu nuo nejudančių objektų. Kelionė iki uolos viršūnės ir atgal užtruks apie 4 valandas. Kelias vietomis yra gana sudėtingas, tad mažiau pasitikintys savo jėgomis, galės rinktis poilsį ežero pakrantėje. Vėliau – apžvalginė ekskursiją po Stavangerį. Galiausiai atvykstame į į Mosterėjaus salą. Įsikursime viešbutyje „Utstein Kloster Hotell“ Mastrafjordo pakrantėje. Vakarienė, poilsis ir naktis viešbutyje.
5
diena
MOSTERĖJUS – BERGENAS – SOGNEFIORDAS (300 km) (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Kirsdamas salas, įlankas ir fiordų žiotis pietų Atlanto kelias veda į fiordų sostinę Bergeną. Pakeliui aplankysime E. Grigo namus-muziejų. Galiausiai atvyksime į fiordų sostinę – Bergeną. Bergenas – tai žavingas uostamiestis, įsikūręs tarp septynių kalnų ant fiordo kranto. Čia laukia apžvalginis miesto turas, vėliau – laisvas laikas. Vakarop važiuosime prie Sognefiordo ir apsistosime „Brekkestranda Fjordhotel“ viešbutyje ant įlankos kranto. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
6
diena
SOGNEFIORDAS – ALESUNDAS (275 km) (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien važiuosime iki Alesundo miesto, pakeliui kelsimės per ilgiausią šalyje fiordą – Sognefiordą, taip pat Nordfiordą ir Storfiordą. Turėsime galimybę užsisakyti skrydį sraigtasparniu* ir pasigėrėti ledyno ir fiordų vaizdais iš oro. Atvykus įsikursime „Radisson BLU Hotel Ålesund“ viešbutyje miesto centre. Pažintinė ekskursija po Alesundą. 1904 metais sunaikintas gaisro, Alesundas atstatytas moderno stiliumi. Spalvingi namai tvarkingai išsirikiavę prie pat vandens. Tarp jų šmėžuojančios baltaburės jachtos ir žvejų laiveliai, sukuria pasakų miesto iliuziją. Laisvas laikas.
7
diena
ALESUNDAS – GEIRANGERIS (260 km) (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Įspūdinga kelionė pro Andalsnes kaimelį, taip vadinamu „Trolių keliu“, iki Nurdalsfiordo. „Trolių kelias“ – vienas įspūdingiausių, vaizdingiausių ir labiausiai lankomų maršrutų. 18 kilometrų besitęsiančiame kelyje yra net 11 staigių posūkių, o iš bet kurio kelio taško atsiveria pritrenkianti panorama. Vėliau važiuosime kalnų serpantinu, vadinamu „Erelių keliu“ (Orneveien). Iš čia įrengtos apžvalgos aikštelės pasigėrėsime Geirangerfiordo vaizdais. Pakilsime ir į Dalsnibba kalno, kurio viršūnę net vasarą dengia sniegas, apžvalgos aikštelę. Apsistosime kalnų viešbutyje „Videseter“. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
8
diena
GEIRANGERIS – SOGNEFIORDAS (240 km) (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien važiuosime senu panoraminiu keliu Gamle Strynefjellsvegen. Toliau laukia kruizas Geirange rfiordu, kurio metu pakerės smaragdinio žydrumo vanduo ir pritrenkiantys kalnų ir pakrančių vaizdai. Kruizo metu pamatysime „Trijų seserų“ (Syv Søstre), „Jaunikio“ ir“Jaunosios nuometo“ krioklius. Legenda pasakoja, kad kadaise gyveno septynios dailios seserys, o atėjęs pirštis jaunikaitis taip ir nesugebėjo išsirinkti vienos iš gražuolių. Taip ir liko ant uolų kyboti naujutėlis nuometas, viename krante – septynios seserys, o kitame – neapsisprendęs jaunikis. Po kruizo važiuosime link Sognefiordo. Pakeliui pamatysime Bøyabreen ledyną. Tai vienas greičiausiai slenkančių Norvegijos ledynų, čia neretai galima išvysti, kaip atitrūkę mėlyno ledo luitai, krenta į slėnį iš 500 metrų aukščio. Apsistosime „Best Western Lægreid Hotel“ viešbutyje Sogndal miestelyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9
diena
NIGARDSBREEN LEDYNAS – SOGNEFIORDAS (215 km) (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių važiuosime prie Nigardsbreen ledyno, tai stambiausio kontinentinėje Europoje Jostedalsbreen ledyno liežuvis. Vėliau persikelsime per Sognefiordą. Pietūs ir pasivaikščiojimas po Laerdalą. Miestelyje galėsite pamatyti nuostabius XVIII-XIX a. medinius namus. Ant Laerdalselva upės kranto įrengtas Norvegijos laukinių lašišų centras su apžvalgos aikštele, nuo kurios galėsite stebėti lašišas. Toliau važiuosime „Sniego keliu“ (Aurlandsvegen), nuo kurio atsiveria nuostabūs Aurlandsfiordo vaizdai. Sustosime Flam kaimelyje, čia turėsime laisvo laiko aplankyti parduotuves, alaus daryklas ar tiesiog pasivaikščioti. Vyksime iki Stalheim kaimo. Vakarienė ir nakvynė „Stalheim“ viešbutyje. Iš šio viešbučio atsiveria nuostabi kalnų, fiordų ir krioklių panorama, šimtmečius buvusi dailininkų ir menininkų įkvėpimu. Čia lankėsi ne viena garsi asmenybė, o vokiečių imperatorius Vilhelmas II net 25 metus iš eilės svečiavosi šiame viešbutyje.

10
diena
SOGNEFIORDAS – OSLAS (315 km) (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vyksime į dviejų valandų kruizą po Sognefjordą. Tai ilgiausias Norvegijos fiordas, besitęsiantis 206 km, suskilęs į daug mažesnių intakų. Būtent šiuose vidiniuose fiordo intakuose ir slepiasi nuostabiausios gamtos grožybės. Vėliau pravažiuosime ilgiausiu pasaulyje automobilių tuneliu Laerdal. Šis tunelis iškastas po 1400 m aukščio uola, jo ilgis 24,5 km. Vykstame į Oslą, pakeliui sustodami prie Borgund stavkirke – medinės bažnyčios. Šios bažnyčios, vadinamos stavkirke, tai vienas įdomiausių kultūrinio palikimo lobių Norvegijoje. Statytos perėjimo iš pagonybės į krikščionybę laikotarpiu, jos buvo puošiamos įvairiais pagoniškais simboliais, vikingų dievų atributika. Manoma, jog medinės bažnyčios būdavo statomos buvusiose vikingų religinių apeigų vietose. Atvykus įsikursime viešbutyje „Radisson BLU Scandinavia “ miesto centre. Laisvas laikas Osle.

11
diena
 OSLAS – VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. 10 val pervežimas į Gardermoen oro uostą ir skrydis namo.
Nuo2060
2021 07 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 70
su skrydžiu: 2130

Apie Norvegiją

Oficialiai vadinama Norvegijos karalyste  – Šiaurės šalis vakarinėje Skandinavijos pusiasalio dalyje. Valstybei priklauso arba ji administruoja Svalbardą, Lokių salą, Jan Majeną, Buvę, Petro I salą ir Karalienės Modos Žemę. Europinė šalies dalis ribojasi su Švedija, Suomija bei Rusija taip pat turi jūrinę sieną su Danija ir Jungtine Karalyste. Šalies krantus skalauja Barenso, Šiaurės, Norvegų jūros. Ilgoje Atlanto vandeny

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Norvegiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • rusiškai kalbančio gido paslaugos;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas: 10 nakvynių 3-4* viešbučiuose;
 • maitinimas: 10 pusryčių, 2 pietūs ir 7 vakarienės;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius – Oslas – Vilnius (kaina nuo 70 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (nuo 12 EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * ;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

 

Pastabos

 • Priemoka už vienvietį kambarį 500 EUR.
 • Nuolaida 6-12 metų vaikui, keliaujančiam su tėvais – 200 EUR.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Skrydis sraigtasparniu 170 EUR/asm (15 min trukmės)

Kelionės užsakymas

Nuo
2060

+ skrydis nuo: 70 visiems su skrydžiu: 2130
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Aksana
Susisiek su Norvegijos specialiste Aksana ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Norvegija – atlanto keliu
Norvegija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuostabioji Norvegija
Norvegija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.