Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža

Kelionės akcentai

 • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
 • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
 • Luang Prabange drambliais nukeliausite iki Tad Se krioklio
 • Atversite tūkstantmečio senumo vartus į khmerų imperiją Kambodžoje
 • Nuvyksite į vieną iš didžiausių religinių kompleksų pasaulyje – Angkor Wat
 • Ilsėsitės balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Fan Tieto kurorte
Nuo3199
2024 07 18 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 4299
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – HANOJUS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.
2
diena
HANOJUS (vakarienė)
Atvykimas į Vietnamo sostinę Hanojų. Oro uoste susitvarkius visus reikamus įvažiavimo į šalį dokumentus, jus pasitiks vietinis gidas ir pervež į viešbutį. Įsikūrus turėsite laisvo laiko. Hanojus – miestas, kuriame harmoningai dera viduramžiai ir modernumas, paryžietiška gracija ir Azijos tempas. Važiuodami rikšomis aplankysite senamiestį su 36 specializuotomis auksto gatvėmis, Hoan Kiemo ežerą. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs)
Ankstų rytą atvyksite į Hanojų. Čia lauks trumpas poilsis ir pusryčiai vietinėje kavinukėje. Papusryčiavę vyksite į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“. Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos. Paskui lipsite į olą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai. Plaukiosite po įvairias natūraliai susidariusias uolas. Vakare lauks nakvynė viešbutyje Hanojuje.
4
diena
HANOJUS – LUANG PRABANGAS (pusryčiai)
Šią dieną turėsite galimybę detaliau susipažinti su Hanojumi. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Hošimino memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė.

Lankysite Vienos Kolonos Pagodą (One Pillar Pagoda), kuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų. Taip pat nepraleisite ir seniausios Vietnamo šventyklos Kuantano (Quan Thanh), kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu.  Pervežimas į oro uostą, kur lauks skrydis į Luang Prabangą (Luang Prabang). Atvykus susitiksite su gidu ir kartu nuvyksite į viešbutį. Nakvynė Luang Prabange.

5
diena
LUANG PRABANGAS (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite Sieng Tongo (Wat Xieng Thong) šventyklą, dar vadinamą „šventyklų karūnos deimantu“, stovinčią sode dviejų upių santakoje ir užburiančią savo ornamentais bei paauksuotomis mozaikomis. Vėliau plauksite upe į žymiuosius Pak U (Pak-Ou) urvus. Tai 25 km į šiaurę nuo Louan Phabang, Mekongo ir Nam Ou upių santakoje esančios daugybė kalkakmenio olų. Svarbiausios jų – Tham Ting ir Tham Phoum. Šiose dviejose olose sukaupta tūkstančiai paauksuotų įvairiausių dydžių Budos skulptūrų. Apsilankysite Tham Ting oloje. Sustosite kaime Ban Sangkhai. Grįždami į Luang Prabang, užsuksite į Ban Phanom audėjų kaimelį, kur senovinėmis medinėmis staklėmis audžiami tradiciniai laosietiški audiniai.

6
diena
LUANG PRABANGAS (pusryčiai, pietūs)
Šią dieną mėgausitės nuostabia Laoso gamta: keliausite į dramblių fermą, kur būsite supažindinti su Azijos drambliais. 1 valandos žygyje galėsite mėgautis natūraliu Laoso gamtovaizdžiu, keliausite vingiuojančiais keliukais link tolumoje žaliuojančių kalnų. Veliau keliausite link nepakartojamo grožio Tad Se krioklių, kur galėsite  pailsėti ir atsipalaiduoti. Grįžus į dramblių fermą, jūsų lauks pietūs, o vakare būsite nugabenti atgal į Luang Prabangą.

7
diena
LUANG PRABANGAS – SIEM REAPAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis į Kambodžą, Siem Reapą. Siem Reapas – tai tarsi vartai į Angkoro šventyklų kompleksą – Kambodžos širdį ir sielą, didžiausią šventyklų kompleksą pasaulyje. Oro uoste Jus pasitiks rusiškai kalbantis gidas, kur kartu važiuosite į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakare lauks ne ką mažiau nuostabos sukelianti vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su khmerų genties šokiais.

8
diena
SIEM REAPAS (pusryčiai)
Diena skirta Angkoro senovės miestui – didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas. Ekskursiją pradėsite nuo miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui.  Čia pamatysite Bajono (Bayon) šventyklą – žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventyklą, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkor Tomo (Angkor Thom) komplekso paminklus: Bapuono (Baphuon) šventyklą, Dramblių bei Karaliaus Leper terasas

Po pietų apsilankysite šventykloje Angkor Wat – didžiausioje Angkoro šventyklų komplekse. Šią induistų šventyklą Angkoro valdytojas Suryavarmanas II-asis pastatė dar XII a. kaip karališkąją kapavietę. Tai vienintelė Angkoro šventykla, atgręžta į vakarus – gražiausias vaizdas matomas leidžiantis saulei.

9
diena
SIEM REAPAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Šiandien aplankysite Pour Krom miestelį. Čia pasivaikščiosite miestelio apylinkėmis, susipažinsite su khmerų gyvenimo stiliumi. Galėsite pasivažinėti jaučio traukiamu dviračiu vežimu. Taip pat  plauksite aplankyti vietnamiečių kaimelį Chong Knies Tonle Sap ežere, kur žmonės gyvena, augina kiaules, krokodilus, mokosi, gydosi ir visa kitą daro be jokio žemės pagrindo.  Tonle Sap ežeras, kitaip dar vadinamas „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Vėliau jūsų lauks skrydis į Hošiminą.
10
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)
Šiandien vyksite į Mi To (My Tho). Šis miestelis gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia – atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs.

Vėliau vakare pervežimas į Kan To (Can Tho). Tai didžiausias Mekongo miestas – šurmulingas, turintis gyvybingą pakrantę, tai miestas, kuriame dera pilki akligatviai bei platūs bulvarai. Kan To tiesiog gaudžia nuo įvairių atrakcijų. Šią dieną nuvyksite į Kairang plaukiojantį turgų, ryžių apdirbimo ir ryžių lapų gamybos fabriką. Vakare pasivažinėsite rikša po Kan To miestą. Nakvynė Kan To.

11
diena
MEKONGO DELTA – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Šią dieną tęsite plaukimą Mekongo upe. Motorine valtimi nukeliausite į judrų ir spalvingą turgų ant vandens, kur vietiniai gyventojai prekiauja vaisiais, daržovėmis, audiniais, papuošalais ir kitomis prekėmis. Gausybė valčių plaukioja pirmyn ir atgal viliodamos pirkėjus. Čia pasinersite į tikrą Mekongo Deltos šurmulį. Vėliau vyksite į ryžių apdirbimo ir ryžių popieriaus gamybos fabriką. Vakare grįšite atgal į Hošiminą. Vakare artimiau susipažinsite su Ho Ši Minu, dar vadinamu „Tolimųjų Rytų perlu".  Turėsite ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį, ši katedra yra vienas pagrindinių krikščionybės centrų Vietname. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Vėliau vyksite į karo muziejų, kur savo akimis išvysite Vietnamo kare naudotus tankus, malūnsparnius bei kitą artileriją. Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Nakvynė Hošimine.
12
diena
HOŠIMINAS – FAN TIETAS (pusryčiai)
Po pusryčių tęsite pažintį su Hošiminu. Jos metu aplankysite Susijungimo rūmus, Kinų kvartalą, Binh Tay ir Thien Hau pagodas. Po pietų – pervežimas į Fan Tieto kurortą (~5 val.).

13 – 14
dienos
HOŠIMINAS – FAN TIETAS (pusryčiai)
Fan Tietas (Phan Thiet) – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Jis išsiskiria siaurais balto smėlio paplūdimiais, kurie vilnija net 25 km. Aplink nusėta pušynais, įvairiais vakariečiams neįprastais augalais. Šis kurortas žinomas ir dėl savo kulinarinių subtilybių, ypač padažų žuviai – vieno dažniausiai naudojamų ingredientų Vietname. Miestelyje daug užeigų ir jaukių restoranėlių, įsikūrę keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti su keturračiais motociklais. (*už papildomą mokestį). Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome kaitavimą ar burlentes, kas čia yra ypač populiaru. Taip pat siūlome pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus.
15
diena
FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių – pervežimas ir skrydis į Hošiminą. Skrydis į Vilnių/Rygą su vienu arba dviem tarpiniais persėdimais.
Nuo3199
2024 07 18 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 4299

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža

Antanas
2024-02-09
10
viskas vyko sklandžiai, nepriekaištingai. Nuostabi kelionė, viskas labai gerai suplanuota, kelionė pateisino mūsų lūkesčius.
Janina
2019-11-27
10
Kelionė buvo nuostabi - aplankėme 3 valstybes, pamatėme ir didmiesčius, ir mažesnius mietselius, kaimelius, gamtos grožį. Didžiausią įspūdį paliko Angkor šventyklos Kambodžoje. Kelionė suorganizuota puikiai - mums nereikėjo dėl nieko rūpintis. Šaunūs gidai ir vairuorojai, gerai parinkti viešbučiai, į visus klausimus atsakymus pateikianti vadybininkė.
Albina
2018-01-24
10
Labai gaila, bet mano kelionė jau baigės... Pirmiausia, norėjau padėkoti Ignai už bendrą info pateikimą, konkretumą, profesionalumą, etc. Dar ačiū, jog "paprotinot" dėl Aeroflot, tikrai geras aptarnavimas ir visa kita. Apskritai visa kelionė vyko labai sklandžiai - geras partneris vietoje, mano galva (bent jau mano atveju). Visa programa įvykdyta, man pasisekė - gidai visur ne tik profesionaliai, bet ir gera rusų kalba ją pateikė. Labai AČIŪŪŪŪ. Sėkmės Albina
Ernestas
2015-04-10
10
Kelione labai patiko, viskas buvo lygiai taip kaip ir keliones aprasyme, viskas vyko gana sklandžiai. Kas paliko didžiausią įspūdį? Labai sunku atsakyti nes visose šalyse buvo tikrai įdomu ir savaip įspūdinga. Mano žmonai labiausiai įstrigo Angkor Vat šventyklų kompleksas Kambodžoje, Man asmeniškai patiko visur, nes nesitikėjau jog visos trys valstybės yra tokios skirtingos, tiek savo augmenija reljefu, tiek žmonės, jų gyvenimo būdas. Kas liečia organizacija buvo tikrai viskas suplanuota labai gerai, nepaisant keliones pradžios kai Vietname teko brangiau mokėti už vizas nei buvom planavę. O šiaip patys vietiniai gidai labai faini, paslaugūs, tiek vairuotojai tiek viešbutyje dirbantys žmonės. Ypatingai Pietų Vietname buvo labai fainas gidas, su kuriuo netgi po darbo buvom išlėkę pavakarieniaut pasisėdėt. Viešbučiai irgi buvo tikrai geri, aptarnavimas geras. Gal kiek keista buvo tai jog jie gan prastai kalba anglų kalba, kartais būna tikrai sunku suprasti viską, bet jų malonus bendravimas atperka viską :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Hanojuje,3 nakvynės Luang Prabang , 2 nakvynės Siem Reape, 2 nakvynės Hošimine, 1 nakvynė Kan To, 3 nakvynės Fan Tiete pasirinkto lygio viešbutyje);
 • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Luang Prabangas; Luang Prabangas – Siem Reapas; Siem Reapas – Hošiminas;
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 2 vakarienės);
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai;
 • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su persėdimu (nuo 1100 eur);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (60 USD, mokama vietoje ir reikalinga viena spalvota pasinė nuotrauka);
 • Laoso viza (45 USD);
 • Kambodžos viza (40 USD);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (nuo ~15);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Už vienvietį: 370 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 289 EUR
 • Nuolaida vaikui iki 12 m. – nuo 144 EUR
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Apgyvendinimo variantai

PHU HAI RESORT 4* » 

(Deluxe)

Išvykimams nuo 2023.10.07 iki 2023.12.23 ir iki 2024.05.31:

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys – 3199 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys – 2834 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 6 asmenys – 2573 EUR + skrydis

Išvykimui 2023.12.30:

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys – 3477 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys – 2834 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 6 asmenys – 2797 EUR + skrydis

Įsikūręs ramioje Fan Tieto kurortinėje zonoje, 10 km iki Fan Tieto, 200 km iki Hošimino, ant jūros kranto.

Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvė.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE 4* » 

(Nova Deluxe)

Išvykimams nuo 2023.10.07 iki 2023.12.23 ir iki 2024.05.31:

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys – 3308 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys – 2949 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 6 asmenys – 2678 EUR + skrydis

Išvykimui 2023.12.30: 

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys – 3595 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys – 3205 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 6 asmenys – 2910 EUR + skrydis

Įsikūręs Fan Tieto kurortinėje zonoje, 7 km nuo Fan Tieto miesto, 7 km iki Nė kyšulio (Mui Ne), ant jūros kranto.
Viešbutyje yra 2 baseinai, tarptautinių ir azijietiškų valgių restoranas „Strawy“, SPA centras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Sode žaliuojančios augalijos apsuptyje įrengtuose ir mediniais bei bambukiniais baldais apstatytuose Viešbučio numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus ir telefonus.
Viešnagės metu galėsite paskaityti tykioje bibliotekoje, pasportuoti jogos studijoje arba treniruoklių salėje bei naudotis automobilių nuomos ir skalbimo paslaugomis.

ANANTARA PT 5* » 

(Deluxe ocean)

Išvykimams nuo 2023.10.07 iki 2023.12.23 ir iki 2024.05.31:

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys – 3375 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys – 4185 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 6 asmenys – 2786 EUR + skrydis

Išvykimui 2023.12.30:

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys – 3678 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys – 3299 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta 6 asmenys – 3028 EUR + skrydis

Viešbutis yra įsikūręs buvusioje kokoso plantacijoje,turintis net 200 m paplūdimio su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą. Ant jūros kranto esanis viešbutis siūlo gausybę paslaugų bei patogumų – nemokamą WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsaugą, kasdienį patalpų tvarkymą, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvę, privatų paplūdimyį, sporto klubą, sauną, golfo lauką. Viešbutyje yra treniruoklių salė su vaizdu į ramų sodą.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, nemokama tirpi kava, nemokama arbata, nemokamas sutiktuvių gėrimas, šlepetės. Tai pat kamvišbariuose yra "pagalvių meniu", itin didelės akmeninės vonios, seifas, mini baras.

Kelionės užsakymas

Nuo
3199

+ skrydis nuo: 1100 visiems su skrydžiu: 4299
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietinis Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.