Vietnamas su prieskoniu

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Vietnamas su prieskoniu

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • 2019-11-27 išvykimui du keliautojai ieško bendrakeleivių, tel. nr. +370 670 13224
  • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
  • Savo akimis išvysite garsiuosius Ku Či tunelius
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Tyru kalnų oru mėgausitės nepamirštamo grožio Kat Ba saloje
  • Ilsėsitės pasvirusiomis kokosų palmėmis nusėtoje Fu Kuoko saloje

Programa

 • Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę.

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS 

  Skrydis iš Vilniaus į Hanojų.

 • 2 diena

  HANOJUS 

  Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, jus pasitiks vietinis gidas ir pervež į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3 diena

  HANOJUS (pusryčiai)

  Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysite istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Stabtelėsite ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys.

  Ramybę atrasti padės nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Ngoc Son Temple/Temple of the Jade Mountain). Apžiūrėsite ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh Temple), kurią puošia net keturių tonų bronzinė Šiaurės Vietnamo dievo Huyan Tran Vo skulptūra. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4 diena

  HANOJUS – NIN BINIO PROVINCIJA (HOALU  TAM KOKAS)  HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausite į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Aplankysite didingą šimtmečius skaičiuojantį Baidino šventyklų kompleksą (Bai Dinh Temple), laikomą didžiausiu budistinių šventyklų kompleksu visame Vietname. Apžiūrėję šventyklas, keliausite į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Ninbino miesto (Ninh Binh City) stūkso galingos Tam Koko uolos (The Tam Coc/“three caves“), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsitės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus.

  Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysite ne mažiau įspūdingas Bičdongo (Bich Dong) šventyklas. Nedidelių, uolose įrengtų šventovių grupelę sudaro trys pagodos: Žemutinė (Lower Pagoda), Vidurinioji (Middle Pagoda) ir Aukštutinė (Upper Pagoda). Kiekvienoje jų dunkso migloto degančių smilkalų debesėlio apsuptos šventos statulos, o aplink atsiveria nuostabus kaimo vietovių – dirbamų ryžių plantacijų vaizdas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų.

 • 5 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“. Pietūs laive. Po pietų plauksite į nuostabų kruizą po Halongo įlanką. Plaukiant matysite įspūdingiausias uolas, pavadinimus gavusias atsižvelgiant į neįprastą jų formą – Šuns (Dog), Smilkalų urnos (Incense Urn), Laivo (Sail), Besipešančio gaidžio (Fighting Cock) uolas. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsite į baidares ir leisitės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksite iš vidaus apžiūrėti Luon uolos.

  Vakarienės metu, skanausite gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisite laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive Halongo įlankoje.

 • 6 diena

  HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai)

  Po rytinės kavos ir pusryčių tęsite kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksite į nepamirštamo grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Salos pakraščiuose esančius uolėtus skardžius ir pačioje saloje iškilusius kalkakmenio kalnus išmarginę nedideli ežerėliai, nuostabūs kriokliai ir grotos – nepakartojamas šios gamtos grožis išliks atmintyje. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausia keliausite į Nacionalinį Kat Ba parką (Cat Ba National Park), užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsite išvysti itin retų Languro beždžionių (Cat Ba Langur) – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Pietausite vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsite pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Kat Ba saloje.

 • 7 diena

  KAT BA SALA (pusryčiai)

  Šiandien jūsų lauks laisva diena, kurią galėsite skirti sau ir pasirinkti veikti tai, kas džiugins labiausiai. Galbūt norėsite pailsėti džiunglių apsuptyje, o gal susižavėsite siūlomais įspūdingais žygiais ir pažintimi su atogrąžų miškais. Mėgstantys planuoti ekspedicijas patys, galės susidaryti jiems įdomų maršrutą ir tyrinėti parką patys. Daugelis neatsispiria smagiam pasiplaukiojimui kanojomis* po paslaptingus salos urvus. Ekskursijos po vietas, kuriose vyko susirėmimai su Amerikos kariuomene ypač sudomins visus karo entuziastus.

  Dar vienas (bene populiariausias) būdas pažinti salą – išvykos motociklais*. Dievinančius vėjyje besidraikančius plaukus, didesnį greitį ir tikrai nekasdieniškus gamtos vaizdus suvilios galimybė motociklu praskrieti 100 km besidriekiančia įlankos pakrante. Akį trauks tolumoje atsiveriantys Halongo įlankos salų vaizdai, baltuojantys paplūdimiai ir šalia jaukiai pūpsantys kuklūs vietinių nameliai. Labiausiai apgyvendinta salos vieta Kat Ba uostas (Cat Ba Harbour) sužavės nedidelių restoranėlių, jaukių viešbučių ir patrauklių turistams siūlomų pramogų zonų gausa. Naktis viešbutyje prie paplūdimio Kat Ba saloje.  

 • 8 diena

  KAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Ryte dar turėsite laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksite į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksite į Haifongą (Haiphong). O iš ten keliausite oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Vietnamo šiaurėje ir pietuose taip pat skiriasi ir žmonių bendravimo kultūra, temperamentas – pasakojama, kad čia, pietų pusėje žmonės daugiau šypsosi, yra labiau atsipalaidavę ir linkę daugiau bendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su atvykėliais. Tuo galėsime įsitikinti ir patys! Oro uoste jus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausite į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 9 diena

  HOŠIMINAS – KU ČI TUNELIAI – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Šią dieną susipažinsite su Hošiminu – didžiausiu Vietnamo miestu. Po pusryčių keliausite į garsiuosius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels). Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Hošimino prieigų iki pat Kambodžos. Aplankysite ir istoriškai Vietnamui svarbius Nepriklausomybės rūmus (Reunification Palace), kuriuose Vietnamo karo metu gyveno ir dirbo tuometinis pietų Vietnamo prezidentas. Taip pat išvysime kitą istoriškai svarbią miesto vietą – gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedrą (Notre-Dame Cathedral). 

  Viena emociškai stipriausių vietų – Karo muziejus (War Remnant Museum). Jame turėsite galimybę išgirsti detalų pasakojimą apie Vietnamo karą, pamatyti nuotraukose įamžintų prisiminimų galeriją bei apžiūrėti kare naudotus tankus, malūnsparnius ir kitą artileriją. Vakarop keliausite į Hošimino Kinų kvartalą (China Town), kuriame apstu parduotuvėlių, šeimos verslų. Turėsite galimybę pasivaikščioti po Bintay turgų (Binh Tay Market) ir išbandyti savo derybinius įgūdžius. Pakeliui aplankysite ir įspūdingais kiniškais ornamentais puoštą Thienhau šventyklą (Thien Hau Temple). Vakare turėsite galimybę pavakarieniauti laive-restorane*. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 10 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)

  Ryte, po pusryčių, vyksite į Mekongo deltą. Iš Hošimino važiuosite į Ben Čė miestelį (Ben Tre), esantį Mekongo deltoje (kelionė trunka apie 2 val.). Atvykus į Ben Čė miestelį jūsų lauks laivas, skirtas kelių valandų kelionei Mekongo upe. Aplankysite vietines šeimas: šeimą, kuri degina plytas ir turi savo plytų fabriką, pastatytą čia pat ant kranto; šeimą, kurios pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas (čia galėsime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus). Mėgstančius svetimos šalies virtuvę pradžiugins galimybė apsilankyti nuošalioje Mekongo deltos vietoje įsikūrusiame idiliškame vietinės budistų šeimos restoranėlyje. Šeimininkai pademonstruos, kaip gaminti vietnamietiškus patiekalus bei pasakos apie šiai šaliai būdingą virtuvę. Pietūs restorane.

  Po pietų, pasidomėję vietinių gyvenimu ir pasimėgavę niekur neskubančio gyvenimo ritmu, važiuosite į Kan To miestą (Can Tho). Kelionė trunka apie 2,5 val., o jos metu apie pusvalandį kelsimės keltu. Kan To – didžiausias Mekongo miestas, kuriame subtiliai dera pilki akligatviai ir platūs bulvarai, o pakrantė žavi savo gyvybingumu ir nuolatiniu žmonių šurmuliu. Krantas tiesiog gaudžia nuo įvairių atrakcijų. Šiandien jūsų lauks laisvas vakaras – jaukūs pasivaikščiojimai miesto gatvelėmis ar pasimėgavimas vietnamietišku pėdų masažu. Egzotikos mėgėjus nudžiugins vietinė virtuvė – Kanto miestelis žymus patiekalais iš gyvatienos, vėžlienos. Nakvynė viešbutyje Kan To.

 • 11 diena

  MEKONGO DELTA (KAN TO) – FU KUOKAS (pusryčiai)

  Šiandien kelsitės anksti, nes rytas bus ypatingas – po pusryčių valtimi plauksite į Kairangą (Cai Rang), kur įsikūręs vienas įdomiausių plaukiančių turgaus (Cai Rang Floating Market) kompleksų visoje Mekongo deltoje. Būtent čia tiesiog privalu paragauti garsiojo Vietnamo vaisių karaliumi tituluojamo duriano. Po apsilankymo turguje grįšite į Kantą apžiūrėti žymių miesto vietų. Pradėsite nuo nedidelės, tačiau įspūdingos ir senos raudonos ir auksinės spalvų Kantoniečių kongregacijos pagodos (Cantonese Congregation Pagoda), kurioje dar ir šiandien smilksta pamaldžių vietnamiečių deginami smilkalai.

  Stabtelėsite prie Munirangsyaram pagodos (Munirangsyaram Khmer). Nors stovi viduryje urbanizuotos vietovės, šventykla iš tolo spinduliuoja neginčijama elegancija, o jos ornamentuoti papuošimai palieka ypatingą įspūdį. Užsuksite ir į senovinį namą, vadinamą Bintuy (Binh Thuy Temple), kuriame buvo filmuotas garsus prancūzų filmas „Meilužis“ (The Lover, 1992). Jau pripratę matyti nedidelius ir panašiai dekoruotus Vietnamo pastatus, būsite nustebinti šio didžiulio namo, išsiskiriančio iš kitų žymiai pasaulietiškesniu dizainu ir dekoru. Atsisveikinę su Kanto miesteliu, vyksite į netoli Kambodžos krantų esančią salą Fu Kuoką (Phu Quoc), vietinių nuo seno nekukliai vadinamą Kokosų sala. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

 • 12–14 dienos

  FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

  Poilsis Kokosų saloje. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški sunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta.

  Salos sostinė – Duongdongo (Duong Dong) miestelis, kuriame apstu mažų restoranėlių ir prekyviečių, čia įsikūręs ir šarmingasis naktinis turgus. Rekomenduojame išbandyti populiariausią salos patiekalą – sriubą Pho (tarimas – „fa“) su jautienos sultiniu, daržovėmis, mėsa ir prieskoniais. Gatvėse apstu restoranėlių, kurių valgiaraštyje rasite tik Pho sriubą. Salos gyventojai tikina, kad šią sriubą taip sunku gerai paruošti, jog virėjas turi susikoncentruoti tik ties šiuo patiekalu. Saloje taip pat galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynės viešbutyje Fu Kuoke.

 • 15 diena

  FU KUOKAS (KOKOSŲ SALA) – HOŠIMINAS  VILNIUS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandien atsisveikinsite su šia nuostabaus grožio sala ir keliausite į oro uostą, iš ten – į Hošiminą. Hošimine jūsų lauks skrydis namo. Tikimės, kad šios atostogos ir poilsis nuostabioje kokosais kvepiančioje saloje paliko Jums tik pačius geriausius įspūdžius! Lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse!

 • 16 diena

  VILNIUS (pusryčiai)

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 spalis
Šeš, Spal 26Sek, Lapkr 10 10+
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 2Sek, Lapkr 17 10+
Šeš, Lapkr 9Sek, Lapkr 24 10+
Šeš, Lapkr 16Sek, Gruo 1 10+
Šeš, Lapkr 23Sek, Gruo 8 10+
Treč, Lapkr 27Ketv, Gruo 12 10+
Šeš, Lapkr 30Sek, Gruo 15 10+
2019 gruodis
Šeš, Gruo 7Sek, Gruo 22 10+
Šeš, Gruo 14Sek, Gruo 29 10+
Šeš, Gruo 21Sek, Saus 5 10+
Šeš, Gruo 28Sek, Saus 12 10+
2020 sausis
Šeš, Saus 4Sek, Saus 19 10+
Šeš, Saus 11Sek, Saus 26 10+
Šeš, Saus 18Sek, Vas 2 10+
Šeš, Saus 25Sek, Vas 9 10+
2020 vasaris
Šeš, Vas 1Sek, Vas 16 10+
Šeš, Vas 8Sek, Vas 23 10+
Šeš, Vas 15Sek, Kov 1 10+
Šeš, Vas 22Sek, Kov 8 10+
Šeš, Vas 29Sek, Kov 15 10+
2020 kovas
Šeš, Kov 7Sek, Kov 22 10+
Šeš, Kov 14Sek, Kov 29 10+
Šeš, Kov 21Sek, Bal 5 10+
Šeš, Kov 28Sek, Bal 12 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1680 EUR
 

+ skrydis apie 725 EUR
su skrydžiu nuo 2405 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai

MANGO BAY RESORT 4* »

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys - 1815 EUR
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys - 1680 EUR

Vieta: Įsikūręs vakarinėje Fu Kuoko salos dalyje, ant jūros kranto, 6 km iki Duong Dong miesto, 6 km iki Duong Dong oro uosto, 1 km. iki Ong Lang paplūdimio.

ViešbutisPastatytas 2002 metais. Viešbutyje 44 kambariai. Kambarių tipai: Superior Verandah Double Sea View (maks. 2 asm., 30 kv. m.), Superior Rammed Earth Bungalow Garden View (maks. 2 asm., 35 kv. m.), Fisherman Bungalow Sea View (maks. 2 asm., 40 kv. m.), Deluxe Bungalow Plantation Garden View (maks. 2 asm., 60 kv. m.), Deluxe Bungalow Plantation Sea View (maks. 2 asm., 60 kv. m.), Deluxe Bay View Private Villa (maks. 2 asm., 240 kv. m.), 2 Bedroom Sea View ( maks. 4 asm., 120 kv. m.), Deluxe Bungalow with Sea View – Reef House (maks. 2 asm., 120 kv. m.)

LA VERANDA 4* » 

(Deluxe garden)

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys - 1920 EUR
Kaina asmeniui, kai vyksta 4 asmenys - 1820 EUR

Vieta: Įsikūręs vakarinėje Fu Kuoko salos dalyje, Long paplūdimyje, 6 km iki tt. Duong Dong miesto centro, 7 km iki Fu Kuoko tarptautinio oro uosto.

Viešbutis: Pastatytas 2006 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2013 metais. Daug žalumos, patogūs kambariai su balkonais virš sodo, gražus kraštovaizdis, draugiškas personalas, puikus maistas. Yra sodas, kur auginamos nuosavos vaistažolės. 70 kambarių. Kambariai: Deluxe Double Bed ( maks. 2 asm., 378 kv. m.), Deluxe Double or Twin Room with Garden View (maks. 2 asm., 36 kv. m.), Premier Deluxe Double or Twin Room with Garden View (maks. 2 asm., 46 kv. m.), Deluxe Sea View (maks. 2 asm., 40 kv. m.), 1 Bedroom Villa (maks. 2 asm., 50 kv. m.), Deluxe Villa with Garden View (maks. 2 asm., 50 kv. m.)

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (3 nakvynės Hanojuje,1 nakvynė Halongo įlankoje, 2 nakvynės Kat Ba, 2 nakvynės Hošimine, 1 nakvynė Kan To), 3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Fu Kuoke, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje;
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
  • Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais;
  • Rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošimnas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 650 EUR;
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD); 
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fu Kuoko saloje
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Luang Prabang 3d/4n
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d
UP
Išskleisti kelionių paiešką