Kosas. Poilsinės kelionės į Kosą


Poilsinė kelionė lėktuvu
Aplankomos šalys: Graikijaversija spausdinimui

Kosas

Kosas – jauki Graikijos sala Egėjo jūros pietryčiuose, į pietus nuo Kalymnos ir į šiaurę nuo Nissyros. Sala yra trečia pagal dydį Graikijos Dodekaneso salyne. Visą Kosą, kurio ilgis – 209 km, galima pamatyti per porą dienų. Todėl nenuostabu, kad čia patogiausia ir įdomiausia keliauti dviračiais, motoroleriais ir keturračiais motociklais. Daugiau»

Skrydžiai į Koso salą

Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo balandžio iki lapkričio mėn.
Kurortai: Lambi, Kos Town, Kefalos, Marmari, Kardamena, Psalidi, Mastichari, Tigaki.

 

Aza Tours kelionės nuo 243 EUR     

Kelionės iš Varšuvos nuo 239 EUR  

 

Kurortai Kose

Lambi - Lambi yra Koso miesto dalis ir lankomas dėl savo puikaus paplūdimio. Paplūdimyje veikia barai, kavinės, įvairūs restoranai. Mėgstantieji pagulėti, galės išsinuomoti skėčius ir gultus. Tiems, kam patinka vandens pramogos, galės mėgautis vandens sportu ar net šokti iš parašiuto. Daugiau»

Kos Town - Visas miestelis alsuoja istorija – čia gausybė senųjų civilizacijų pėdsakų. Įplaukiant į Koso miestelio uostą išsyk pasitinka įspūdinga viduramžių – „Neratzia“ – pilis, kuri tiltu liečia salą. Čia gausu barų, kavinių ir vietinių restoranų. Abu paplūdimiai iš Koso miestelio lengvai pasiekiami dviračiu, motoroleriu, taksi, autobusu arba pėsčiomis. Daugiau»

Kefalos - miestelis, esantis kalnuotoje pusiasalio saloje, salos pietvakariuose, garsėja čiobreliais, sūriais ir medumi. Tai puikiausia vieta, jeigu vykstate pailsėti ir atsipalaiduoti. Miestelyje galėsite rinktis tarp graikiškų ir tarptautinės virtuvės restoranų, pasivaikščioti po gražią prieplauką, atsigaivinti vienoje iš tavernų ar barų. Daugiau»

Marmari - skambantis panašiai kaip Turkijos kurortas, nuo Koso miesto nutolęs 15 km, yra šiaurinėje salos pakrantėje. Marmario svečiai mėgaujasi ilgu smėlėtu paplūdimiu, gražia gamta ir nepriekaištingai įrengtais patogumais poilsiautojams – gultais su skėčiais, vandens sporto įranga. Į šį nedidelį kurortą patogu atvykti dažnai kursuojančiu autobusu, taksi, automobiliu ar motociklu. Daugiau»

Kardamena - esanti už 29 km į pietvakarius nuo Koso miesto, pasižymi kaip modernus kurortas, nors kadaise čia būta senovinio Alasarnos miesto. Be maudynių ir vandens sporto Kardamenoje siūlomos ekskursijos laivu į Agija Irinį, žinomą savo terminėmis versmėmis, turinčiomis gydomųjų savybių. Daugiau»

Psalidi - tai puikus paplūdimys, esantis 3,5 km rytų kryptimi nuo Koso miesto, kurį rasite važiuojant link Agios Fokas ir Thermes paplūdimių. Paplūdimys yra ilgas, švarus, truputį akmenuotas, todėl gulėti geriau čia nuomojamose gultuose. Vieta pritaikyta ne tik ramiam poilsiui, bet ir vandens sporto pramogoms. Daugiau»

Mastichari - Čia mėgaujamasi ramybe, ryte vietinių žvejų sugauta žuvimi žuvies namuose, esančiuose vos keliasdešimties metrų nuo vandens atstumu. Baltas smėlis ir turkio spalvos vanduo šiai vietai suteikia egzotikos. Paplūdimyje siūlomos vandens pramogos, netoliese Mastichario yra įsikūręs vandens parkas. Esant Koso saloje, būtent čia verta bent kartą palydėti saulę. Daugiau»

Tigakis - Kurortą supa natūrali gamta ir ramybė, o palei jūra driekiasi ilga smėlėta jūros pakrantė, viliojanti poilsiautojus skaidriu vandeniu, saulės voniomis ir paplūdimio žaidimais. Barai ir restoranėliai kviečia paragauti šviežios žuvies, vietos ar europietiškos virtuvės valgių. Naktinėtojams atviri barai ir diskotekos, o romantikai gali mėgauti įspūdingu saulėtekiu. Daugiau»


Papildomos pastabos
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP