Burgasas. Poilsinės kelionės į Burgasą

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Bulgarija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Burgasas. Poilsinės kelionės į Burgasą

Spausdinti

Programa

 • Burgasas

  – Pagal legendą, kai Dievas surinko tautas, kad padalytų joms žemes, susirinko visi, išskyrus bulgarus, kurie tuo metu dirbo laukuose. Viskas jau buvo padalyta, bet Dievas, pagerbdamas bulgarų darbštumą, padovanojo jiems rojaus kampelį žemėje, gausybės ragą Balkanų pusiasalio širdyje, kuris nuo tų laikų iki dabar vadinamas Bulgarija. Daugiau»

  SKRYDŽIAI Į BURGASĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo birželio iki rugsėjo mėn.
  Kurortai: Saulėtasis krantas, Elenitė, Šv. Vlasas, Pomorjė, Obzoras.

  Nesebaras - tai už 2 km nuo saloje esančio Nesebaro senamiesčio ir už 1,5 km nuo naujosios Nesebaro miesto dalies įsikūrusi kurortinė zona. Iki Burgaso oro uosto 30 km. Trukmė 30 min. Poilsiautojus čia vilioja puikus smėlio paplūdimys, aukštos kategorijos, įvairias paslaugas teikiantys komfortiški viešbučiai bei vaizdingas kraštovaizdis. Kurortas puikiai tiks poilsiui su šeima. Atstumas nuo šios kurortinės zonos iki Saulėtojo kranto – 6 km. Daugiau»

  Obzoras - kurortas yra 60 km į pietus nuo Varnos ir 65 km į šiaurę nuo Burgaso. Miestas įkurtas antikos graikų jūrininkų. Seniau jis buvo žinomas kaip Heliopolis („Saulės miestas“). Vėliau jis tapo žymiu romėnų miestu – tvirtove. Šių dienų miestas – populiarus Juodosios jūros kurortas, turintis 1 km ilgio platų puikaus smėlio paplūdimį. Šis miestelis turi jaukų centrą, kur galima pasivaikščioti ir paskanauti vietos patiekalų viename iš restoranėlių. Daugiau»

  Saulėtasis krantas - iki Burgaso oro uosto 30 km. Trukmė 50 min. Kurorto paplūdimys platus ir ilgas, jūra gilėja nuosekliai, tad čia galima vykti ilsėtis su visa šeima. Kurorte ypatingas dėmesys skiriamas aktyviam vaikų poilsiui. Daugiau nei 300 restoranų ir tavernų, siūlančių folklorines programas, užeigos, kavinės, dieniniai ir naktiniai klubai, barai-varjetė ir diskotekos – visa tai skirta turistams, kad jie visada būtų geros nuotaikos ir mėgautųsi atostogomis. Daugiau»

  Elenitė - iki Varnos oro uosto 40 km. Trukmė 1 val. Kurortas išsitęsęs palei privačią įlanką ir turi visus gerų atostogų atributus, net vandens parką. Patrauklus paplūdimys, itin mėgstamas šeimų, buvo apdovanotas Mėlynąja vėliava už aukštos kokybės sporto centrus. Čia galima mėgautis tenisu, jodinėti arkliais ar užsiimti vandens sportu. Kurorte ir aplinkiniuose miesteliuose dažnai vyksta tradicinės „bulgariškos“ naktys bei folkloro vakarai. Reguliariai vyksta teminų vakarų ir šokių pasirodymų programos.

  Šv. Vlasas -  iki Varnos oro uosto 35 km. Trukmė 40 min. Šv.Vlasas išaugo į modernų paplūdimio kurortą su naujais viešbučiais ir turizmo infrastruktūra. Šalia esantys kalnai, miškai ir jūra paverčia šį kurortą itin sveiko poilsio vieta. Šv. Vlasas yra ramus kurortas, skirtas šeimoms su vaikais ar žmonėms, norintiems pabėgti nuo triukšmingų turistinių vietų. Ieškantys naktinio gyvenimo šurmulį atranda Saulėtojo Kranto. 
  Daugiau»

  Pomorjė - iki Varnos oro uosto 10 km. Trukmė 15 min. Nedidelis kurortas isikūręs siaurame pusiasalyje, kurį iš vienos pusės skalauja Juodoji jūra, iš kitos pusės - Pomorjės ežeras. Pomorjės kurortas apie 20 km nutolęs nuo Burgaso miesto bei apie 18 km nuo istorinio Nesebaro senamiesčio. Pomorję supa vynuogynai bei įvairių vaisių sodai. Čia Jūsų laukia 7 km ilgio smėlio paplūdimys, jaukūs įvairių kategorijų viešbučiai, kavinės, restoranai, vandens pramogos - visai tai, ko reikia tikroms atostogoms. 

   

   

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas nuo birželio iki rugsėjo mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
245 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką