Balis su poilsiu Lomboko arba Gili Airo salose

Pažintinė-egzotinė kelionė - visos priemones -. Aplankomos šalys: Balis, Indonezija

Balis su poilsiu Lomboko arba Gili Airo salose

Spausdinti

Programa

 • Balis – tai „Tūkstančio šventyklų sala“, kurios gamta savo grožiu nenusileidžia net pačioms ištaigingiausioms šios salos šventovėms. Didžiąją salos dalį nuklojusios įspūdingos kalnų ir ugnikalnių viršūnės, kurių šlaituose plyti visus metus žaliuojantys miškai. Abejingų nepaliekančią Balio salą puošia ne tik neaprėpiamos ryžių terasos, bet ir įvairiausių vaismedžių, kokoso palmių bei kavamedžių plantacijos. Be to, išskirtinis šios salos bruožas – juodo vulkaninės kilmės smėlio paplūdimiai, kurių grožis atsiskleidžia mėnulio šviesoje. Susipažinę su svetingais Balio salos gyventojais ir aplankę pačius įdomiausius šios salos kampelius, praleisime ne vieną saulėtų akimirkų kupiną dieną netoliese plytinčioje Lomboko arba Gili Airo saloje.

 • 1 DIENA

  VILNIUS – DENPASARAS

  Skrydis iš Vilniaus oro uosto.

 • 2 DIENA

  DENPASARAS – LEGIANO PAPLŪDIMYS

  Nusileidus Balio saloje, mus pasitiks vietiniai agentūros atstovai. Vyksime Legiano paplūdimio, plytinčio pietinėje salos dalyje, link. Šis paplūdimys išsiskiria ypatinga ramybe ir patogiu susisiekimu: dauguma čia esančių viešbučių įsikūrę su vaizdu į vandenyną, o vietinės parduotuvėlės ir restoranai nesunkiai pasiekiami tiesiog pėsčiomis. Legiano paplūdimį mielai renkasi ne tik saulės vonių mėgėjai, bet ir svaiginančiomis vandenyno bangomis besidžiaugiantys banglentininkai. Tai ideali vieta pažinties su Balio sala pradžiai! Apsistosime gamtos sodų apsuptyje, smėlėtame Legiano paplūdimyje įsikūrusiame viešbutyje „Jayakarta Hotel Bali“. Nakvynė viešbutyje Legiano paplūdimyje.

 • 3 DIENA

  LEGIANO PAPLŪDIMYS – BEDUGULAS (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje vyksime į garsiąją 16 a. Tanah Loto šventyklą (Tanah Lot Temple), kurioje galėsime prisiliesti prie neatsiejamos Balio salos kultūros dalies – hinduizmo religijos. Didžioji dalis šios salos gyventojų yra hinduizmo pasekėjai. Tanah Lotas – tai viena iš septynių vandens šventyklų Balyje, pasižyminti išskirtine pastatymo vieta. Ji iškilusi pusiasalyje ant uolos, nuolat skalaujamos vandenyno bangų. Pakilus vandeniui, atrodo, tarsi ši nuostabi šventykla būtų atskirta nuo žemyninės dalies. Vėliau vyksime Džatiluviho ryžių terasų (Jatiluwih Rice Terraces) link, kurios yra įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Terasoms drėkinti iki šiol naudojama vietinė tradicinė drėkinimo sistema – subak. Pasigrožėję žaliuojančiais kalnais ir ryžių terasomis, važiuosime į nepaprastais gamtos turtais garsėjančią Bedugulo vietovę, įsikūrusią aukštumose. Nakvynė viešbutyje „Strawberry Hill“.

 • 4 DIENA

  BEDUGULAS – LOVINA (pusryčiai)

  Papusryčiavę vyksime į 17 a. Ulun Danu šventyklą (Ulun Danu Temple), dedikuotą vandenų deivei Danu. Ši šventykla įkurta ant Bratano ežero, dar žinomo „Šventojo kalno ežero“ vardu, kranto. Žvelgiant iš toli, ji sudaro plūduriuojančios šventyklos vaizdą ir pritraukia begalę romantikos mėgėjų. Be to, Ulun Danu šventykloje nuolat vyksta aukojimo ceremonijos ežerų ir upių deivei Danu. Vėliau turėsime galimybę pasigrožėti vaizdingu kriokliu, kurio aukštis siekia ne vieną dešimtį metrų. Pervežimas į šiaurinės Balio salos pakrantės gyvenvietę Loviną. Šį nedidelį miestelį sudaro keleto netoli vienas nuo kito nutolusių kaimelių juosta. Dalį Lovinos paplūdimių dengia išskirtinės – juodos spalvos – smėlis, o vandenyse gausu kvapą gniaužiančių koralinių rifų. Šią vietovę ypač pamėgę nardytojai, tačiau lankytojų pritraukia ne tik galimybė pasidžiaugti povandenine gamta ar žaismingais delfinais, bet ir autentiška vietos atmosfera. Svečiuojantis Lovinoje netruks pajusti, jog čia gyvenama kitokiu, ankstesniems laikams būdingu, tempu. Nakvynė viešbutyje Lovinoje.

 • 5 DIENA

  LOVINA – ČANDI DASAS (pusryčiai)

  Dar prieš patekant saulei pageidaujantieji turės galimybę tradicine valtimi plaukti į jūrą stebėti saulėtekio ir žavingų delfinų. Jų Balio salos pakrantes skalaujančiuose vandenyse yra net penkios rūšys! Po pusryčių išvyksime į Kintamanio kalnų kaimelį, įsikūrusį 1400 metrų aukštyje virš jūros lygio. Iš šios gyvenvietės atsiveria žadą atimanti Batūro ežero ir vis dar aktyvaus ugnikalnio panorama. Vėliau keliausime pagrindinio Balio salos šventyklų komplekso – Besakiho (Besakih Temple Complex) – link, įkurto 15 a. Išvydę jį savo akimis, įsitikinsime, jog Balis ne veltui vadinamas „Tūkstančio šventyklų sala“. Besakiho šventyklų kompleksas plyti neįtikėtinoje vietoje – ant Agungo ugnikalnio šlaito. Šis ugnikalnis yra ne tik aukščiausias visoje saloje (3031 m), bet ir laikomas šventu bei garbinamas visų salos gyventojų. Šią įspūdžių kupiną dieną užbaigsime apsilankymu Čandi Dase – rytinėje Balio dalyje esančiame miestelyje, įsikūrusiame ant gėlo vandens lagūnos krašto. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

  ČANDI DASAS – UBUDAS (pusryčiai)

  Ar žinojote, jog šikšnosparniai Balyje laikomi šventais? Šią dieną pradėsime nepamirštamu apsilankymu „Šikšnosparnių oloje“, į kurią veda už Goa Lavaho (Goa Lavah Temple) – „Šikšnosparnių šventyklos“ – komplekso (11 a.) slypintis įėjimas. Šie, iš pirmo žvilgsnio, bauginantys nakties padarėliai taikiai kabo ant olos sienų, visiškai neblaškydami į šventyklą atvykusių piligrimų ramybės. Tiesa, lankytojų čia gerokai mažiau, nei šikšnosparnių: pastarųjų priskaičiuojama tūkstančiai. Manoma, jog paslaptingas šios olos tunelių labirintas veda šventojo Agungo ugnikalnio link. Vėliau važiuosime į Kusambos gyvenvietę, kur išvysime kaip iš jūros vandens išgarinama druska. Pasigrožėję netoliese esančiu kriokliu, vyksime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 7 DIENA

  UBUDAS (pusryčiai)

  Nors Ubudo miestas plačiai žinomas kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa vaizdingi ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai, o įsikūrimo pradžioje ši vietovė garsėjo vaistiniais augalais. Ubudą valdę monarchai aktyviai rėmė menus, o vėliau čia atvyko menininkų iš kitų šalių, pradėjusių įvairius meno judėjimus. Mieste išlikę monarchų šeimai iki šiol priklausantys karališkieji rūmai, stūkso daugybė hinduistinių šventyklų bei gausiai lankomų meno muziejų. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Ubude.

  + 7

 • 8 DIENA

  Papusryčiavę, atsisveikinsime su Ubudo miestu. Pervežimas ir plaukimas keltu į pasirinktą salą: į Rytus nuo Balio nutolusį Lomboką arba netoli nuo Lomboko plytinčią Gili Airo salą. Nakvynė viešbutyje Lomboko arba Gili Airo saloje.

 • 9-11 DIENOS

  Pusryčiai, laisvas laikas ir poilsis pasirinktoje saloje (Lomboke arba Gili Aire). Lomboko salą, kiek mažesnę už Balį, nuo pastarosios skiria nedidelis sąsiauris. Apie Lomboko salą sakoma, jog savo grožiu ji primena ankstesnius Balio salos laikus, kuomet ši dar buvo mažai žinoma lankytojų tarpe. Lomboko sala žavi baltais smėlio paplūdimiais, krištolo spalvos vandeniu ir debesis siekiančiomis kalnų viršūnėmis. Čia stūkso antras pagal aukštį Indonezijoje – Rindžanio – ugnikalnis (3726 m), kurio krateryje tyvuliuoja Segara Anako ežeras. Lomboko salą taip pat puošia įspūdingi tropiniai miškai bei atokūs vietiniai kaimeliai. Pasirinkus poilsį Lomboko saloje, 9-ąją kelionės dieną laukia turas. Keltu pasiekę Lomboko salą, vyksime Tetebatu gyvenvietės, plytinčios salos viduryje, link. Čia leisimės į žygį, kurio metu galėsime pasigrožėti žaliuojančiais ryžių laukais. Vėliau, pro vietinius kaimelius, keliausime iki Lomboko centro, kur išvysime Benang Stokelio krioklį (Benang Stokel Waterfall). Taip pat sustosime prie Malimbu kalno (Malimbu Hill), kur atsiveria trijų Gili salų panorama. Gili Airo sala – tai nedidelė ir kupina ramybės gamtos oazė, nusėta puikiais balto smėlio paplūdimiais, kuriuos skalauja skaidrios Balio jūros bangos. Daugelyje šios salos paplūdimių pastatytos sūpynės ir įrengti poilsiautojus viliojantys hamakai. Gili Airo salos nejuosia nei viena asfaltuota gatvė, čia visi mina švelnaus smėlio takus.

 • 12 DIENA

  Pusryčiai, pervežimas į prieplauką ir plaukimas keltu į Balį. Nakvynė viešbutyje Balyje.

 • 13 DIENA

  Pusryčiai ir pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

 • 14 DIENA

  Grįžimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Penkt, Bal 10Ketv, Bal 23 10+
Penkt, Bal 17Ketv, Bal 30 10+
Penkt, Bal 24Ketv, Geg 7 10+
2020 gegužė
Penkt, Geg 1Ketv, Geg 14 10+
Penkt, Geg 8Ketv, Geg 21 10+
Penkt, Geg 15Ketv, Geg 28 10+
Penkt, Geg 22Ketv, Birž 4 10+
Penkt, Geg 29Ketv, Birž 11 10+
2020 birželis
Penkt, Birž 5Ketv, Birž 18 10+
Penkt, Birž 12Ketv, Birž 25 10+
Penkt, Birž 19Ketv, Liep 2 10+
Penkt, Birž 26Ketv, Liep 9 10+
2020 liepa
Penkt, Liep 3Ketv, Liep 16 10+
Penkt, Liep 10Ketv, Liep 23 10+
Penkt, Liep 17Ketv, Liep 30 10+
Penkt, Liep 24Ketv, Rūgp 6 10+
Penkt, Liep 31Ketv, Rūgp 13 10+
2020 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 7Ketv, Rūgp 20 10+
Penkt, Rūgp 14Ketv, Rūgp 27 10+
Penkt, Rūgp 21Ketv, Rugs 3 10+
Penkt, Rūgp 28Ketv, Rugs 10 10+
2020 rugsėjis
Penkt, Rugs 4Ketv, Rugs 17 10+
Penkt, Rugs 11Ketv, Rugs 24 10+
Penkt, Rugs 18Ketv, Spal 1 10+
Penkt, Rugs 25Ketv, Spal 8 10+
2020 spalis
Penkt, Spal 2Ketv, Spal 15 10+
Penkt, Spal 9Ketv, Spal 22 10+
Penkt, Spal 16Ketv, Spal 29 10+
Penkt, Spal 23Ketv, Lapkr 5 10+
Penkt, Spal 30Ketv, Lapkr 12 10+
2020 lapkritis
Penkt, Lapkr 6Ketv, Lapkr 19 10+
Penkt, Lapkr 13Ketv, Lapkr 26 10+
Penkt, Lapkr 20Ketv, Gruo 3 10+
Penkt, Lapkr 27Ketv, Gruo 10 10+
2020 gruodis
Penkt, Gruo 4Ketv, Gruo 17 10+
Penkt, Gruo 11Ketv, Gruo 24 10+
Penkt, Gruo 18Ketv, Gruo 31 10+
Penkt, Gruo 25Ketv, Saus 7 10+
2021 sausis
Penkt, Saus 1Ketv, Saus 14 10+
Penkt, Saus 8Ketv, Saus 21 10+
Penkt, Saus 15Ketv, Saus 28 10+
Penkt, Saus 22Ketv, Vas 4 10+
Penkt, Saus 29Ketv, Vas 11 10+
2021 vasaris
Penkt, Vas 5Ketv, Vas 18 10+
Penkt, Vas 12Ketv, Vas 25 10+
Penkt, Vas 19Ketv, Kov 4 10+
Penkt, Vas 26Ketv, Kov 11 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1296 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 2046 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Poilsis Lomboko saloje:

Killa Sengigi 4*, pusryčiai
Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje - 1296 eur + skrydis

Holiday Inn 4*, pusryčiai
Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje – 1317 eur + skrydis

Sempiak Villas , pusryčiai
Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje - 1456 eur + skrydis

Poilsis Gili Air saloje:

Pink Coco 3*, pusryčiai
Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje – 1373 eur + skrydis

Mola Mola 4*, pusryčiai
Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje – 1255 eur + skrydis

Bambu cottages 4*, pusryčiai
Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje – 1384 eur + skrydis

 

 

KILLA SENGIGI 4*»

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje – 1296 eur + skrydis 

Vieta: 38,3 km iki Lomboko tarptautinio oro uosto, 150m iki Senggigi Beach paplūdimio.

Viešbutis: paplūdimyje įsikūrusiame „Kila Senggigi Beach Lombok“ siūloma apsistoti numeriuose šiaudiniais stogais. Apgyvendinimo įstaigoje veikia nemokamas belaidis internetas, yra 6 maitinimo įstaigos, didelis lagūnos stiliaus baseinas ir SPA centras.

HOLIDAY INN 4*»

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje – 1317 eur + skrydis

Vieta: Atstumas iki miesto centro 1.5 km Kutos mieste, Ngurah'o Rai'o Tarptautinis Oro Uostas – 820 m atstumu.

Viešbutis: Šis viešbutis pastatytas 2009 m. Visą parą veikianti registratūra viešbučio teritorijoje, du restoranai (tarptautinė virtuvė ir azijietiška virtuvė). Užburiantys vaizdai ir labai patogi lokacija.

SEMPIAK VILLAS»

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje -  1456 eur + skrydis 

Vieta: Vilos yra Selong Belank Beach teritorijoje, todėl jūra pasiekiama ranka. 17,9 km iki Lamboko tarptautinio oro uosto.

Viešbutis: Puikiai keliautojų įvertintos vilos ant jūros kranto, viešbučio teritorijoje – restoranas, baras bei nemokama automobilių parkavimo aikštelė

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės 3* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutis poilsio metu (11 nakvynių)
  • Programoje nurodytas maitinimasAnglakalbio gido paslaugos
  • Programoje nurodyti pervežimai Balio saloje
  • Kelto bilietai į pasirinktą salą bei pervežimas saloje
  • įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilniu – Denpasras – Vilnius (kaina nuo 750 eur)
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
  • Papildomos ekskursijos ir pramogos bei paslaugos
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams
  • Asmeninės išlaidos
  • Rusakalbio gido priemoka – 60 eur asmeniui

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas : individuali kelionė
  • Vasaros sezono metu skrydžio bei turo kainos gali būti aukštesnės. Teirautis agentūroje
  • Turas gali būti organizuojamas ir kitomis, nei nurodyta, datomis
UP
Išskleisti kelionių paiešką