Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Kelionės akcentai

 • Individuali programa, derinama pagal jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
 • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
 • Pažintimo keliai nuves prie žymiausių Balio šventyklų
 • Ilsėsitės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiuose Balio kurortuose
Nuo1235
2024 07 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 900
su skrydžiu: 2135
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!
1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename iš Europos miestų.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileidus tarptautiniame Singapūro oro uoste, būsite pasitikti vietinių partnerių ir pervežti į viešbutį netoli centro. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kurį patariame išnaudoti šio miesto pažinimui. 

Singapūre siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato*, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje* ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių*.

Taip pat rekomenduojame pamatyti žymiuosius „Super Trees“ medžius*, garsųjį „Marina Bay Sands“ viešbutį*, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti* apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės.

Ekskursijos metų Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki miesto simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros Merliono. Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį.

Vėliau Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio – vietą, kur išsilaipino Singapūro įkūrėjas Lee Kuan Yew.

Paskutinė stotelė prie įspūdingo nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Nacionaliniame orchidėjų sode yra trys hektarai kruopščiai sutvarkytų šlaitų su daugiau nei 1000 rūšių orhidėjų.

Pasibaigus ekskursijai – laisvas laikas, kurio metų siulome aplankytį Singapūro modernumo simbolį „Marina Bay Sands“ dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje.

Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą „Gardens by the Bay“*, kurio plotas – net 101 hektaras. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Vakare siūlome visiems kartu stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Balio saloje esantį Denpasaro oro uostą. Atskridus jus pasitiks mūsų partneriai ir perveš į pirmąją nakvynės vietą. Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Vakare jūsų lauks laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys atsipalaiduoti, gali pasimėgauti Balį garsinančiomis spa procedūromis*. Nakvynė viešbutyje Ubude.
5
diena
UBUDAS – ULAN DANU – BRATANO EŽERAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien Jūsų lauks ekskursija po Balio salą. Jos metu aplankysite 3 kaimelius – Batubulano, Celuko ir Maso. Juose susipažinsite su unikalia šių vietovių kultūra, tradicijomis ir papročiais. Vėliau vyksite link senovinio Tegalalango kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubudo dalyje, nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso pasaulio. Vėliau vyksite pietauti į Kintamio miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Baturo vulkano ir ežero. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite didžiausioje salos šventykloje – Besakihe. Nakvynė viešbutyje Ubude.

6
diena
UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.
7
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Šiandien pradėsite savo kelionę po svetingąjį Balį. Po pusryčių aplankysite Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas. Pasivaikščioję miške, važiuosite į itin svarbią Balio vietą – Tirta Empul šventyklą (Tirta Empul Temple). Kultūrinio paveldo statusą turinčios šventovės pavadinimas reiškia „Tyras šventasis vanduo“. Čia rasite krištolo švarumo vandens versmių baseinus, kur keliautojai iš viso pasaulio atvyksta nuplauti nuodėmių. Toliau važiuosite į Tegalalango ryžių terasas (Tegallalang Rice Terraces). Šie ryžių laukai ypatingai svarbūs balietiškai kultūrai. Čia galėsite sužinoti apie „subaką“ (subak) – tradicinę balietišką kooperatyvinę drėkinimo sistemą, kurią, pasak istorijos, 8 a. įvedė šventasis Rsi Markandeya. Stabtelėsite pasižvalgyti ir po tradicinių suvenyrų krautuvėles, paragauti iš ryžių gaminamų skanėstų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

9
diena
UBUDAS – KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą Balio kurortą prie jūros. Siūlome rinktis iš kelių populiariausių kurortų.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai. Nakvynė pasirinkto kurorto viešbutyje.

10 – 12
dienos
POILSIS BALYJE (pusryčiai)
Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Nakvynė viešbutyje Balyje.
13
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1235
2024 07 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 900
su skrydžiu: 2135

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų ar

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Asta
2024-06-13
10
1. Dėkoju vadybininkei Ingridai už išsamų informacijos pateikimą prieš kelionę ir visų reikalingų nuorodų susiuntimą. Tai buvo tikrai vertinga informacija pasiruošti kelionei. 2. Buvo puikiai sudėliotas skrydžių laikas - tinkamas laukimo tarp skrydžių laikas neišvargino, bet ir buvo pakankamai laiko neskubėti oro uostuose. 3. Kelionės trukmė tinkama. Man asmeniškai užteko poilsio laiko Nusa Beach kurorte. Jei dar būtų papildoma diena, gal net jau būtų buvę nuobodoka. Nes aplinkui tik viešbučiai ir jokio veiksmo:) Bet jei reikia pasyvaus poilsio prie vandenyno ar baseino, tai tikrai tinka Nusa Beach Resort viešbutis. 4. Pasitiko šaunios gidės Margarita ir Viktorija. Margarita globojo mus Singapūre. Ypač noriu padėkoti gidei Viktorijai už nuolatinę mūsų priežiūrą, pagalbą, rūpestį, lankstumą ir įdomią informaciją apie Indoneziją. Jautėmės saugiai ir ramiai su Viktorija. 5. Šiek tiek išvargino kelionė po Java salą - ankstyvas kėlimasis ir ilgas važiavimas mikroautobusiuku. Bet jau pailsėjus Balyje, ši kelionės dalis nusidažė visai kitomis spalvomis. Man asmeniškai be keliavimo po Javos salą būtų buvę net nuobodu Balyje. 6. Ypatingą įspūdį paliko viešbutis Jungle resort. Tai tikrai vertas 5 žvaigždučių viešbutis su fantastine aplinka, puiku aptarnavimu ir paslaugumu, skaniu maistu. Vien ko verti jų pusryčiai su vietiniais pagardais. Vienas minusas, kad viešbutis yra įsikūręs ant stataus šlaito, todėl yra daug laiptų. Vyresniems ar neįgaliems žmonėms tai būtų neįveikiama misija:)
Arnas
2024-04-07
10
Labai džiaugiames Ubudo viešbučiu, nes, būtent, tent tą tikrąją Balio džiunglių ramybę pajautėme. Galėjau tik Jūsų pirmąjį variantą pasirinkti, kad būtų su baseinu, nes iš Jūsų pasiūlymo supratau, kad bus ne privatus baseinas, o langai į baseino pusę, todėl prašiau, kad būtų garden view, bet buvo mini kiemelis su siena aplink. Bet viešbutyje dienomis nebuvome, o vakarais restorano terasoje pavakarodavome. Sanūre viešbutis, kaip viešbutis. Nieko ypatingo, bet ir nieko blogo negaliu pasakyti. Ką norėjau, jau pasakiau reception
Arnas
2024-04-04
10
Labai džiaugiames Ubudo viešbučiu, nes, būtent, tent tą tikrąją Balio džiunglių ramybę pajautėme. Galėjau tik Jūsų pirmąjį variantą pasirinkti, kad būtų su baseinu, nes iš Jūsų pasiūlumo supratau, kad bus ne privatus baseinas, o langai į baseino pusę, todėl prašiau, kad būtų garden view, bet buvo mini kiemelis su siena aplink. Bet viešbutyje dienomis nebuvome, o vakarais restorano terasoje pavakarodavome. Sanure viešbutis, kaip viešbutis, bet ir nieko blogo negaliu pasakyti. Ką norėjau, jau pasakiau reception. Labai džiaugiuosi, kad pasiemėm ir Singapūrą. Nežinau kas, bet labai patiko. Priminė, turbūt, Ameriką, kurioje buvome prieš 15 metų. Gidai irgi abu puikūs. Reziumuojant: viskas super. Gaila, kad per kecak dance saulėlydžio nepamatėme - pasižiūrėsim Palangoje, užtai pamatėme du saulėtekius: vieną ant ugnikalnio, kitą papludimyje.
Liudas
2023-11-30
10
Esame keliavę per Jūsų agentūrą. Aptarnavimas puikus, kelionės įspūdingos.
Gabrijela
2022-09-07
9
Kelionė praėjo sklandžiai, buvo paprasta bendrauti su kelionių agente Migle, rekomenduotume ją kitiems. Viešbučiai buvo parinkti pagal mūsų poreikius, pramogos taip pat. Komaneka Bisma - pabai geras viešbutis, jame dirba labai malonus kolektyvas, kambariai tvarkingi, labai jaučiasi privatumas. Viešbučio lokacija labai gera, jame yra daug gražios gamtos, didelis baseinas, taip pat šalia jo daug kavinių ir pramogų. Maya Sanur viešbutis taip pat labai geras, kambariai tvarkingi, labai labai geri pusryčiai. Šiame viešbutyje apsistoja daug turistų, todėl kiek sunkiau rasti vietą prie baseino, tačiau tikrai įmanoma. Viešbučio lokacija gera, šalimais yra kitų restoranų, lengva susiorganizuoti papildomas pramogas.
Daiva
2020-03-16
10
Labai viskas puiku buvo.Tiek organizacija,tiek gidai. Kaip ir minejau,labai gerai suorganizuota ir puikus gidai tiek Singapūre, tiek Balyje.
Sandra
2019-10-21
10
Singapūras... pats viešbutis neblogas tikrai šalia buvo nemažai kavinukių, pusryčiai nėra superiniai, bet užkasti užteko :) Singapūro eskursija nežinau net kaip įvardinti... į priekį nuvežė atgal teko kviestis taksi įdomi situacija :) Visur tik išleisdavo 15 min ir atgal i autobusą tai sudėtinga pavadinti net eskursija :). Balis įspūdinga sala iš ten daug nuostabių akimirkų mes parsivežėm :) Pertiwi Bisma 1 pusė bėdos viešbutis kadangi grįždavom į jį miegot tai nieko įspūdingo nesitikėjom :) Švaru, tvarko kiekviena diena kambarį ko daugiau norėt :) Pusryčiai neblogi kaip už tokia kainą :) Vila Pramawa kuria turejom 1 naktį tai BUVO ISPŪDINGA :) Personalas, aptarnavimas, kokybė, maistas viskas buvo tiesiog VAU :) 10 ir 10 balų verta ši Vila :) Galutinis viešbutis prie papludimio irgi geras, bet iki Vilos turi kur tobuleti :) Maistas neblogas, bet lyginus su Vila 7-8 balai :) Ivertinus viską grižom laimingi :) Visur yra savo pliusų ir minusų :) Bet antrą kartą tikrai nesirinktume Pertiwi Bisma :) o šiaip Ačiū už kelionę ;)
Jolita
2019-10-03
10
Kelionė buvo nuostabi,viešbučiai labai geri, labai dėkinga konsultantės darbu. Kelionė į tolimą šalį buvo mums pirma ir laukėme su dideliu nerimu, tačiau viskas vyko labai sklandžiai ir be rūpesčių. Balio gamta labai graži su kurią nesinori išsiskirti, Singapūro prabanga ir didybė palieka be žado, galbūt Singapūre laiko šiek tiek norėtusi daugiau. Kelionių Akademija pasirinkom pirmą kartą, tačiau likom labai patenkinti konsultantės Vilmos darbu, viešbučiai buvo parinkti puikūs, gidai labai geri tiek Singapūre,tiek Balyje. Labai patiko Balietis gidas Goesti Yasa su kuriuo praleistas laikas buvo labai įdomus ir linksmas,labai labai ačiū. Visiems rekomenduoju.
Justina
2018-09-07
10
Labai labai patiko kelionė. Norėčiau pakartoti. Singapūre sunku kažką pasakyti, nes ekskursijos buvo grupėmis,tai nelabai kažkąir galiu pasakyti. Viskas buvo užspausta ir greita. Bet gidas liux. labai patiko :) Singapūras irgi patiko. Tik gal pritūko dienos :) O Balis išvis kažkas amazing. Labai esame patenkinti. Gidas mūsų Dima Gus - nerealus žmogus. Džiaugiamės su juo susipažinę. Labai patiko ekskursija į kavos degustacija, ryžių terasos. iš emės net sunku būtų kažką išskirti, nes viskas naujo, ir visisškai kitokio nei europoje. Viešbutis Wana Resort - puikus. melia-tai išvis omg . Po kelionės esame euforijoje. Tik va tikėjomės kiek labiau azijietiškųkainų. Jeigu reikėtųkartoti kelionę, imtume jau Melia su viskas įskaičiuota :) Kadangi tosturistinės vietos tikrai nėra labai mažomis kainomis. O bet kur pabijojome valgyti :) Drebėjimas Lomboke, kiek gazdino. Bet ne tiek drebėjimas, kiek grėsmė kad prišauks cunami :/ Vieną naktį viešbutyje tikrai buvo nejauku. Bet Azijos agentė susisiekė su mumis nuramino,- ir atostogos vėl tęsėsi "padangėse" jautėme mažesnius žemės drebėjimus. bet šie jau taip negąsdino. Visi žmonės, žmonių dėmesys mums- wow wow wow. Tikrai esant galimybei, progai, mieliau rinkčiausi Aziją nei Europą. Tikiuosi dar grįšiu pas Jus su naujomis mintimis į naujas kryptis :) Sunku labai kažką išskirti, nes man visa kelionė buvo didžiausias įspūdis. Nebuvo nieko kas nepatiktų pačiame kelionės organizavime ar pan. Kitą kartą jeigu keliausime tiesiog bandytume daugiau pasiimti papildomų ekskursijų :))
Brigita
2018-08-06
9
Kelionė buvo sklandi, šiaip patiko viskas, būtų sunku išskirti kažką :) Labiausiai nepatiko turbūt vakarienė Jimbaran paplūdimyje bei Kecak šou prieš tai. Dėl vakarienės - vaizdas buvo nuostabus, tačiau maistas mums nepatiko. Viešbutis Swiss-bel Resort Watu Jimbar buvo nuostabus, tačiau pats Sanur'as neypatingai patiko, ypač dėl to, kad paplūdimys buvo šiukšlinas ir prastas. Ubud wana resort viešbutis taipogi buvo geras, tačiau jo vieta kiek problematiška, nes miestas tolokai. Šiuos viešbučius tikrai rekomenduotume kitiems. Siūlome patarti kitiems keliautojams, kad labai labai atidžiai rinktųsi kur valgyti ir pasikliautų labiau Trip advisor ar kitomis restoranų vertinimo programėlėmis, kadangi patiems nelabai pasisekė ir buvom apsinuodiję skrandžius. Šiaip kelione esame patenkinti. Ačiū už puikų suorganizavimą bei pagalbą kelionės pradžioje! :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

KELIONĖS KAINOS

Kelionės kaina: nuo liepos 15 iki rugpjūčio 30 d. r nuo  gruodžio 25 d iki sausio 06 d. gali būti didesnė, kreipkitės į vadybininką.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui nuo

Champlung Sari ( Standard room) 3* (5n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3* (4n.)

Kelionės kaina: 1235 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1294 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Ubud Wana Resort 3*+ (5n.)
Puri Santrian 4*  (4n.)

Kelionės kaina: 1339 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1437 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

The Payogan (Pool view room ) 4* (5n.)
Puri Santrian 4* (4n.)

Kelionės kaina: 1460 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1593 Eur/asmeniui  + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Jungle retreat by kupu kupu barong 4* (5n.)
Puri Santrian 4* (4n.)

Kelionės kaina: 1455 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1692 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Komaneka at Bisma 5* (5n.)
Maya Sanur 5* (4n.)

Kelionės kaina: 2029 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 2279 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Maya Ubud 5* (5n.)
Melia Bali (Garden view room)5* (4n.)

Kelionės kaina: 1995 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 2240 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra vieni iš labiausiai mūsų rekomenduojamų.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 5 nakvynės Ubude, 4 nakvynės pasirinktame kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 3 pietūs);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina ~900 – 1400 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);
 • Skrydis Singapūras – Balis (kaina nuo 350 eur);
 • Indonezijos vizos forminimas Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asm.;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (Kaina priklauso nuo sezono ir keliautojų skaičiaus. Ekskursinėse programose naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 80 EUR/asm., plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR/asm., ekskursija į Uluvatu šventyklą – apie 40 EUR/asm., ekskursija į Lembongano ir  Nusa Penidos salas kartu su nardymu – apie 110-170 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Balio kurorto mokestis (Rp. 150.000 arba ~8-9 EUR/asm.), daugiau informacijos čia;
 • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš vykstant į Singapūrą, ne vėliau kaip 72 val. iki skrydžio, būtina užpildyti keliautojo atvykimo formą».
 • !!! Prieš vykstant į Indoneziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė 173 – 434 EUR/asm.
 • Turistai, kurie negali vakcinuotis dėl kitų ligų, privalo turėti gydytojo išduotą pažymą ir neigiamą COVID testo rezultatą. Šiuo metu nevakcinuoti keliautojai negali vykti į Indoneziją/Balį.
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Komodo salą;
  • Išvyka į Lomboko salą;
  • Išvyka į Gilio salas;
  • Išvyka į Džokjakartą.

Kelionės užsakymas

Nuo
1235

+ skrydis nuo: 900 visiems su skrydžiu: 2135
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Dvi Filipinų salų žvaigždės: Sebu ir Boholis su poilsiu
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balis turiningai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Indonezijos salų turas aktyviai: Balis, Lembonganas, Travanganas, Lombokas
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė su lietuvėmis gidėmis
Kvala Lumpūras, Singapūras ir Balio sala
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.