Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Austrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukai


Pažintinė kelionė autobusu
Aplankomos šalys: Austrija, Italijaversija spausdinimui

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Austriją ir keliaujame romantiškuoju keliu palei Dunojų, besigrožint upės pakrantėje išsibarsčiusiomis mažomis vyndarių gyvenvietėmis. Atvykstame į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Aplankome didingą benediktinų vienuolyną. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje. Vėliau atvykstame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Insbruką. Ekskursija po miesto senamiestį: Auksinis stogelis, Katedra, Hercogo Frydricho gatvė. Važiuojame į Svarovski kristalų muziejų, kur susipažinsite su nuostabia kristalų paroda. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Vokietiją, kur lankome įspūdingą kalnų miestelį Fiuseną, garsų aukštutine pilimi ir Benediktinų vienuolynu. Vėliau vykstame į karališkąsias Bavarijos pilis – Hohenschwangau ir Neuschwanstein, kuriose nemažai laiko praleido Bavarijos karalius Liudvikas II. Lankome Hohenschwangau pilį. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Dolomitines Alpes Italijoje. Kelionė per kalnus aplankant vieną garsiausių pasaulyje Italijos slidinėjimo kurortų - Cortina d‘Ampezo. Tarp Alpių įsispraudęs kurortas vadinamas itališkuoju Monaku. Laisvas laikas kurorte arba (esant galimybei) kėlimasis keltuvu į Tolfana Di Mezzo viršūnę, nuo kurios atsiveria vaizdas į uolėtus Alpių šlaitus, didingas viršūnes, šlaituose boluojančius sniego lopinėlius, žydinčias alpines pievas, miškingus slėnius. Važiuojame žymiuoju Dolomitų keliu, nuo kurio atsiveria fantastiški vaizdai.  Atvykstame į Alpių miestą – Bolcaną, kuris yra Trentino – Pietų Tirolio regiono sostinė. Pasivaikštome po viduramžių miestą, apžiūrite domininkonų vienuolyną su puikiai išsilaikiusiomis XIV a. freskomis, Triumfo arką – diktatoriaus Musolinio fantazijos vaisių. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstame į Rėgensburgą. Rėgensburgo senasis miestas – tai daugiau nei tūkstantis įvairiausio stiliaus ir paskirties statinių, išsiskiriančių savo architektūra, daugybė XIV–XV a. kilmingųjų rūmų su aukštais bokštais, pastatytų Š. Italijos architektūrai būdingu stiliumi. Svarbiausia istorinė įžymybė – Akmeninis tiltas, Rėgensburgo pasididžiavimas – Šv. Petro gotikinė katedra, kurios statyba truko 600 metų; vienuolyno kiemas, Auksinis bokštas. Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

7 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
 • Ekskursinė programa
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 

 • Papildomos išlaidos
 • Matinimas nepaminėtas programoje
 • Asmeninės išlaidos

PASTABOS:

 • Mokamiems objektams reikia turėti ~ 60 EUR.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 


Papildomos pastabos
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Pageidauju prenumeruoti naujienas el. paštu. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas ir el. paštas), nurodyti šioje užklausoje, būtų tvarkomi (renkami, saugomi ir naudojami) tiesioginės rinkodaros (reklamos siuntimo) tikslais. Man yra žinoma, kad galiu raštu kreiptis į Kelionių akademija, UAB ir prašyti nutraukti mano asmens duomenų tvarkymą. Suprantu, kad šioje užklausoje nurodytas mano telefono numeris skirtas susisiekti su manimi, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir mano lūkesčius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP