Austrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukai


Pažintinė kelionė autobusu
Aplankomos šalys: Austrija, Italijaversija spausdinimui

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Austriją ir keliaujame romantiškuoju keliu palei Dunojų, besigrožint upės pakrantėje išsibarsčiusiomis mažomis vyndarių gyvenvietėmis. Atvykstame į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Aplankome didingą benediktinų vienuolyną. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje. Vėliau atvykstame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Insbruką. Ekskursija po miesto senamiestį: Auksinis stogelis, Katedra, Hercogo Frydricho gatvė. Važiuojame į Svarovski kristalų muziejų, kur susipažinsite su nuostabia kristalų paroda. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Vokietiją, kur lankome įspūdingą kalnų miestelį Fiuseną, garsų aukštutine pilimi ir Benediktinų vienuolynu. Vėliau vykstame į karališkąsias Bavarijos pilis – Hohenschwangau ir Neuschwanstein, kuriose nemažai laiko praleido Bavarijos karalius Liudvikas II. Lankome Hohenschwangau pilį. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Dolomitines Alpes Italijoje. Kelionė per kalnus aplankant vieną garsiausių pasaulyje Italijos slidinėjimo kurortų - Cortina d‘Ampezo. Tarp Alpių įsispraudęs kurortas vadinamas itališkuoju Monaku. Laisvas laikas kurorte arba (esant galimybei) kėlimasis keltuvu į Tolfana Di Mezzo viršūnę, nuo kurios atsiveria vaizdas į uolėtus Alpių šlaitus, didingas viršūnes, šlaituose boluojančius sniego lopinėlius, žydinčias alpines pievas, miškingus slėnius. Važiuojame žymiuoju Dolomitų keliu, nuo kurio atsiveria fantastiški vaizdai.  Atvykstame į Alpių miestą – Bolcaną, kuris yra Trentino – Pietų Tirolio regiono sostinė. Pasivaikštome po viduramžių miestą, apžiūrite domininkonų vienuolyną su puikiai išsilaikiusiomis XIV a. freskomis, Triumfo arką – diktatoriaus Musolinio fantazijos vaisių. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstame į Rėgensburgą. Rėgensburgo senasis miestas – tai daugiau nei tūkstantis įvairiausio stiliaus ir paskirties statinių, išsiskiriančių savo architektūra, daugybė XIV–XV a. kilmingųjų rūmų su aukštais bokštais, pastatytų Š. Italijos architektūrai būdingu stiliumi. Svarbiausia istorinė įžymybė – Akmeninis tiltas, Rėgensburgo pasididžiavimas – Šv. Petro gotikinė katedra, kurios statyba truko 600 metų; vienuolyno kiemas, Auksinis bokštas. Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

7 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
 • Ekskursinė programa
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 

 • Papildomos išlaidos
 • Matinimas nepaminėtas programoje
 • Asmeninės išlaidos

PASTABOS:

 • Mokamiems objektams reikia turėti ~ 60 EUR.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 


Papildomos pastabos
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP