Australija ir neatrastoji Tasmanijos sala: didysis turas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Australija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Australija ir neatrastoji Tasmanijos sala: didysis turas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsite su kultūrine Australijos sostine bei trokštamiausiu gyventi pasaulyje miestu –Melburnu
  • Tasmanijos sala: švariausias pasaulyje oras ir laukinė gamta
  • Kruizas Bruni salos pakrantėse
  • Įsimintinas kruizas po Didįjį barjerinį rifą  didžiausią gyvą struktūrą visoje Žemėje
  • Stebėsite saulėtekį, nuostabiomis spalvomis nudažantį aborigenų dievų buveinę Ajerso uolą
  • Lankysite vieną gražiausių pasaulio miestų  Sidnėjų. Nusifotografuosite Sidnėjaus Operos fone
  • Galimybė išvysti žymiausius Australijos gyvūnus  koalas, kengūras, krokodilus, kazuarus

Programa

 • Australija - tai milžiniškas žemynas ne tik savo dydžiu, bet ir kultūrine, o ypač gamtos įvairove. Daugumos šiai šaliai būdingų gyvūnų ir augalų nepamatysite niekur kitur pasaulyje. Čia telpa viskas: ir savanos, ir  drėgnieji atogrąžų miškai, ir dykumos, ir Šiaurės rytų pakrantėje besidriekiantis didžiausias pasaulyje koralinis rifas, bei nesuskaičiuojama galybė salų. Unikalios gamtos fone išryškėja ir milžiniški daugiakultūriniai miestai, kuriuose gyvena pastaruosius kelis šimtus metų į Australiją migravusių anglų, italų, vokiečių, graikų, olandų, kinų, indų, ir kitų tautų šaknis turintys palikuonys. Keliaujant Australijoje nuolat lydės jausmas, jog šioje šalyje nėra ribų vaizduotei.

   

 • 1 diena

  VILNIUS – MELBURNAS

  Skrydis iš Vilniaus Helsinkį, o iš ten - į Singapūrą. 

 • 2 diena

  MELBURNAS 

  Skrydis iš Singapūro į Melburną.

 • 3 diena

  MELBURNAS (pusryčiai)

  Anksti ryte atskrendame į Melburną (Melbourne) – piečiausią pasaulio megapolį, bei susitinkame su kelionės vadovu. Melburnas (apie 5 mln. gyventojų) garsėja kaip Australijos sporto ir kultūros sostinė, jau daugelį metų neužleidžianti savo pozicijos tarp labiausiai trokštamų gyventi miestų pasaulyje. Dalis jo primena Niujorką, kitur pasijusite tarsi Paryžiuje, tačiau autentiška šio miesto dvasia nepaklūsta jokiems palyginimams. Tai miestas, kuriame gimsta vėliau pasaulį užkariaujančios virtuvės mados, gatvės menas, ir gyvuoja kosmopolitiška italų, graikų, turkų, ispanų, vietnamiečių, žydų, kinų, sudaniečių, japonų ir kitų tautų kultūra. Nors nėra Australijos sostinė, būtent su šiuo žodžiu Melburnas linksniuojamas itin dažnai: Viktorijos valstijos sostinė, kultūrinė Australijos sostinė, aukščiausių pastatų šalyje (5 iš 6) sostinė ir, netgi, lapių sostinė – kiekviename kvadratiniame miesto kilometre galima pamatyti nuo 6 iki 23 šiksnosparnių. Kai Viktorijos laikais čia buvo rasta aukso, Melburnas tapo vienu didžiausių ir turtingiausių miestų pasaulyje. Čia išvystyta mašinų, metalurgijos, chemijos, naftos, tekstilės, popieriaus bei maisto pramonė, miesto oro uostas – antras pagal dydį visoje šalyje. O ką jau kalbėti apie garsiąją tramvajų sistemą – didžiausia likusioje pasaulio dalyje už Europos ribų ir ketvirta didžiausia pasaulyje. Vis dėlto, nors pramonė čia itin svarbi, Melburnas dažniau minimas kaip pasaulio menininkų, fotografų ir intelektualų namai. Mieste yra nacionalinis Viktorijos muziejus, šiuolaikinio Australijos meno muziejus bei daugybė universitetų. Čia nuolat vyksta festivaliai, parodos, koncertai, o patys australai sako, kad Melburnas yra labiausiai sporto apsėstas miestas Žemėje. Po skrydžio laikas bus skirtas poilsiui, nes žinome, kokia varginanti gali būti kelionė į kitą pasaulio kraštą

  Nakvynė viešbutyje Melburne.

 • 4 diena

  MELBURNAS (pusryčiai)

  Po pusryčių leisimės į visos dienos kelionę Didžiuoju Vandenyno keliu („Great Ocean Road“). Tai vienas nuostabiausių ir įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje. Į Nacionalinio Australijos paveldo sąrašą įtraukto kelio ilgis – 320 km, jis jungia du didelius miestus – Melburną ir Adelaidę. Vingiuodamas per įvairaus reljefo pakrantę, kelias kerta atogrąžų miškus, paplūdimius, eina palei milžiniškas iš klinties ir smiltainio susidariusias uolas. Pastatytas karių, grįžusių iš Pirmojo pasaulinio karo ir dedikuotas ten žuvusiems, kelias yra didžiausias pasaulyje karo memorialas. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  MELBURNAS - LAUNCESTON(pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai ir pervežimas į oro uostą. Skrydis į vieną seniausių Australijos miestų Lonsestoną (apie 84 tūkst. gyventojų), esantį Tasmanijos saloje, kuri savo dydžiu prilygsta Šri Lankai. Net penktadalį šios salos teritorijos užima nacionaliniai parkai ir rezervatai. Tasmanijoje auga vieni seniausių pasaulyje medžių. Atvykus į Lonsestoną, pasitiks angliškai kalbantis vairuotojas – gidas. Laukia apžvalginis turas po miestą, kurio metu aplankysite „Tarpeklio rezervatą“ (The Gorge arba Cataract Gorge). Tai puiki vieta pažinčiai su Tasmanijos salos gamta: ledinis Pietų Esko upės vanduo, milžiniškos uolos ir daugiau nei septyniasdešimt rūšių paukščių, iš kurių devynios randamos tik Tasmanijos salos teritorijoje. Pervežimas į viešbutį ir laikas skirtas poilsiui. Nakvynė viešbutyje, Lonsestone.

 • 6 diena

  LONSESTONAS - LOPŠIO KALNAS - LONSESTONAS (pusryčiai, pietūs)

  Ši diena skirta pažinčiai su didžiausiu Tasmanijos turtu - gamta. Po pusryčių vyksite į „Lopšio kalno ir Šv. Klaros ežero rezervatą“ saugomą UNESCO. Jūsų lauks laukinis salos kraštovaizdis: ledyniniai ežerai, kriokliai, drėgnieji miškai ir kalnai, tarp kurių ir žymusis „Lopšio kalnas“ (1545 m).  Jo pavadinimas kilo nuo įrankio, skirto plauti ir sijoti auksui. Nors Tasmanija dažnai vadinama „Obuolių sala“, tačiau be obuolių plantacijų, čia buvo įkurta ir daug aukso kasyklų. Pusė rezervato teritorijoje augančių augalų yra endeminiai. Čia galima pamatyti ančiasnapių, oposumų, vombatų, echidnų, kengūrų ir garsųjį Tasmanijos velnią. Pietūs rezervate. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje, Lonsestone.

 • 7 diena

  LONSESTONAS – HOBARTAS(pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai. Iš salos Šiaurės judėsime Pietų link - važiuosime į Tasmanijos sostinę Hobartą (apie 225 tūkst. gyventojų). Tai jūrinis miestas, kuriame vyksta daugybė festivalių, įsikūrę meno muziejai ir galerijos, jaukios kavinės, barai ir restoranai. Hobarto uosto įlanka yra antra pagal gylį visame pasaulyje. Pusiaukelėje į Tasmanijos sostinę, sustosime istoriniame Roso miestelyje. Sakoma, jog tai geriausiai 19 a. atmosferą išlaikiusi Australijos gyvenvietė. Bus galimybė užsukti į vietinę kepyklėlę, kuri garsėja daugiau nei 150 metų senumo krosnimi, ir išgerti arbatos (neįskaičiuota). Netoli Hobarto įsikūręs Ričmondo miestelis. Tai gurmanų ir vyno mylėtojų pamėgta vieta. Netoliese esančiame slėnyje auga labai aukštos kokybės vynuogės. Pietūs. Vėliau vyksime į vieną unikaliausių pasaulyje „MONA“ muziejų, kurį įkūrė Tasmanijos milijardierius, „profesionaliu lošėju“ vadinamas D. Valšas. Po to lauks apžvalginis turas Hobarte ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje, Hobarte.

 • 8 diena

  HOBARTAS – BRUNI SALA – HOBARTAS (pusryčiai, pietūs)

  Šiandien vėl džiugins nepakartojama Australijos gamta. Papusryčiavę vyksime į Bruni salą, kuri buvo pavadinta prancūzų jūrų karininko, 18 a. tyrinėjusio Australijos pakrantes, garbei. Bendras salos ilgis yra 100 km, tačiau čia gyvena tik apie 600 gyventojų. Bruni saloje galite pamatyti ne tik jūrų lokius ir mažiausius pasaulyje pingvinus, bet ir baltąsias kengūras! Be to, tai ideali vieta paukščių stebėjimui. Geriausiai šios salos grožis atsiskleis pažintinio kruizo metu: nustebins ne tik turtinga vandenyno augalija ir gyvūnija, bet ir salos geologinė įvairovė. Pietūs saloje. Vėliau – pervežimas į viešbutį Hobarte. Nakvynė viešbutyje, Hobarte.

 • 9 diena

  HOBARTAS- PORT DOUGLAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kernsą. Nakvynė viešbutyje Port Douglas.

 • 10 diena

  PORT DOUGLAS – KURANDA – TJAPUKAI (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių viešbutyje leisimės į kelionę po tropines džiungles renovuotu XIX amžiaus ekskursiniu traukiniu. Pakeliui stebėsime įspūdingus krioklius, keliausime tuneliais. Atvykę į aborigenų kaimelį Kurandą (Kuranda), galėsime papietauti vietiniame restorane, pasivaikščioti po miestelį, kuriame gausu vietinio meno, drabužių ir amatų galerijų – puiki vieta nusipirkti lauktuvių!Taip pat turėsime progą aplankyti drugelių parką (Australian Butterfly Sanctuary), kuriame saugoma daugiau nei 1500 tropinių spalvingų drugelių. Įsikūręs Kurandos širdyje, tai didžiausias laisvai skraidančių drugių parkas Australijoje. Galbūt pasiseks ir vaikščiodami po natūralų tropinių miškų gamtovaizdį atitinkantį parką pamatysime Hercules drugį, kurio sparno ilgis gali būti net 36 cm. Po pietų į Kernsą grįšime neįprastu būdu – pakabintu 7,5 km ilgio lyno keliu (Skyrail Rainforest Cableway). Iš šešiavietės kabinos atsiveria nuostabūs tropikų vaizdai, o šiam keltui sustojus galima išlipti ir pasigrožėti natūralios gamtos stebuklais iš neįprastų vietų – nuo Raudonosios viršukalnės (Red Peak Station) ir apžvalgos aikštelės prie Barono krioklių (Barron Waterfalls).

  Po ekstremalios kelionės užsuksime į aborigenų centrą Tjapukai (Djabugay), kur galėsime susipažinti su šalies čiabuvių kultūra, pasigrožėti sienų tapyba ir paveikslais, pasakojančiais jų istoriją, pasaulio sukūrimą, pamatyti akmens amžiaus artefaktų, naudotų medžioklei, maisto rinkimui – kai kurie tebenaudojami šiandien. Čia taip pat iš Tjapukų kario galima sužinoti, kaip mesti ietį, sugauti bumerangą ar užkurti ugnį, išmokti surasti augalų ir sėklų, kurios buvo naudotos tradicinei medicinai bei pamatyti originalių šokių ir pasirodymų, pasakojančių genties istoriją. Nakvynė viešbutyje Port Daglase.

 • 11 diena

  PORT DOUGLAS – DIDYSIS BARJERINIS RIFAS (pusryčiai, pietūs)

  Kelionė į Australiją nebūtų tokia įspūdinga be išvykos į Didįjį barjerinį rifą (Great Barrier Reef). Po pusryčių greitaeigiu katamaranu „Quicksilver“ keliausime į visos dienos kruizą po didžiausią pasaulyje koralinį rifą. Tiesa, daugiau nei 2000 km ilgio rifas nėra vientisas. Pagrindinė jo dalis jungia daugiau kaip 2100 pavienių rifų, apsuptų beveik 540 barjerų, sudarančių pakrantės salas. Kruizo metu mums bus pasiūlyti užkandžiai, kelionės laiką galėsime skirti deginimuisi ir unikalios gamtos stebėjimui. Rife yra apie 400 rūšių koralų. Visi jie skirtingi, įvairių spalvų, nors didžiausia Barjerinio rifo dalis – balta.

  Čia gyvena daugiau kaip 3000 gyvūnų rūšių. Ypač gausu aktinijų, krevečių, jūros žvaigždžių, krabų, bežiaunių moliuskų, jūros sraigių. Niekur kitur pasaulyje nėra tiek daug jūros vėžlių. Sekliame vandenyje grobio ieško vandens paukščiai, dugne slapstosi apie 200 rūšių moliuskų, o vandenyje šalia nardytojų plaukioja daugiau kaip 2000 žuvų rūšių. Apsilankysime observatorijoje, kurioje stebimos tropinės žuvys. Laivu su stikliniu dugnu vyksime link nuostabiausių rifo vietų, kur galėsime užsiimti paviršiniu nardymu. Išvykos metu mūsų lauks pietūs. Vakare grįšime į Port Daglasą. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  PORT DOUGLAS– ALICE SPRINGS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Papusryčiavus keliausime į oro uostą, o iš ten – į Alice Springs. Ekskursijos metu aplankoma senoji telegrafo stotis (Old Telegraph Station), karališkosios medicinos pagalbos stoties lankytojų centras – “Skraidančio gydytojo” tarnyba (Royal Flying Doctors), taip reikalinga retai apgyvendintiems rajonams. Lankysite vienintelę pasaulyje tokio pobūdžio nuotolinio mokymo mokyklą (School of Air). Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  ALICE SPRINGS – KARALIŠKASIS KANJONAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Po jų vyksime link Karališkojo kanjono (Kings Canyon), kuriame yra senovinių smiltainio sienų, sudarytų iš iki 100 m aukščio iškylančių plynaukščių ir uolų. Didžioji dalis kanjono yra šventos aborigenų vietos, todėl turistams rekomenduojama vaikščioti tik pažymėtais takais. Čia ypač gražūs saulėtekiai ir saulėlydžiai. Galimybė pasivaikščioti 2,6 km Kings Creek keliu. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  KARALIŠKASIS KANJONAS – AJERSO UOLA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Ryte yra galimybė pasivaikščioti 6 km ilgio Canyon Rim keliu. Vėliau keliausime link Ajerso uolos (Ayers Rock), esančios Nacionaliniame Uluru-Kata Tjuta parke (Uluru-Kata TjutaNational Park). Aborigenų nuo senų laikų vadinama Uluru, ši uola – viena didžiausių pavienių uolų žemėje. Anangu, vietinių Aborigenų gentis Uluru laiko šventa dievų buveine, pasaulio pradžios, kai formavosi žemė, reliktu. Srityje aplink uolą gausu versmių, šaltinių, olų ir senovinių piešinių. Vis dėlto, turistus šis natūralios gamtos šedevras labiausiai traukia, nes priklausomai nuo dienos ir metų laiko, keičia spalvas. Toks reiškinys geriausiai pastebimas, kai saulėtekio ir saulėlydžio metu uola net švyti raudonai. Kadangi Nacionaliniame parke apsistoti draudžiama (jame gyvena tik senosios čiabuvių gentys), vakare keliausime į viešbutį už parko ribų. Nakvynė viešbutyje.

 • 15 diena

  AJERSO UOLA  – SIDNĖJUS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į oro uostą, iš kurio kilsime svarbiausio Australijos miesto ir jos vizitinės kortelės – Sidnėjaus (Sydney) – link. Atskridus į Sidnėjų mus pasitiks kelionės partneriai, keliausime į viešbutį. Vakare – laisvas laikas, kuomet galėsime savarankiškai pradėti pažintį su Sidnėjumi. Šis miestas – svarbus kultūrinis, politinis ir pramoninis Australijos centras. Jame yra ne tik dangoraižių, plačių geležinkelių ir automobilių kelių tinklų, bet ir daugybė nuostabių auksinių paplūdimių, tinkančių plaukiojimui, deginimuisi ir vandens sportui. Tai vienas turistų lankomiausių miestų pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

 • 16 diena

  SIDNĖJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių mūsų lauks keturių valandų pažintinė ekskursija po Sidnėjų. Keliaudami per miestą pamatysime žymiausias Sidnėjaus vietas. Pirmiausia – kvapą gniaužiantį Harbour tiltą (Sydney Harbour Bridge). Metalinių arkų tiltas per Sidnėjaus Harbour įlanką, skirtas traukiniams, automobiliams, dviračiams bei pėstiesiems, yra vienas plačiausių pasaulyje (50 m). Jis jungia Centrinį Sidnėjaus verslo rajoną ir Šiaurinį krantą (North Shore). Tiek vaizdas žvelgiant į tiltą, tiek nuo jo atsiverianti panorama – neapsakomo grožio, paliekanti neišdildomą įspūdį. Pasigrožėsime vienu svarbiausių XX a. meno centrų, Sidnėjaus operos (Sydney Opera House) vaizdais.

  Nors pavadinimas sufleruoja, kad modernistinio-ekspresionistinio dizaino pastate atliekamas tik vienas meno žanras, Operoje vyksta įvairūs renginiai. Tai vienas užimčiausių menų centrų – per metus įvyksta daugiau nei 1500 renginių, o pastatą aplanko daugiau nei 8 mln. žmonių. Stabtelėsime pasigėrėti Darlingo įlankos (Darling Harbour) panorama. Tai didelė poilsio ir pėsčiųjų zona vakariniame centrinio Sidnėjaus prekybos verslo rajono pakraštyje. Pamatysime ir senuosius Sidnėjaus pastatus – Miesto Rotušę (Sydney Town Hall) ir Karalienės Viktorijos pastatą (Queen Victoria Building). 1880 m. senų kapinių vietoje pastatyta Rotušė apibūdinama kaip „gausiai ornamentuota kompozicija su centriniu bokštu ir įmantriu stogu“. Tai vienintelis ne religinis Viktorijos laikų pastatas, išlaikęs savo funkcijas ir interjerą.

  Vėlyvojo devyniolikto amžiaus Viktorijos pastatas buvo kurtas kaip turgavietė, tačiau ilgą laiką naudotas visai kitokiems reikalams ir savo pagrindinę paskirtį atgavo tik vėlyvame dvidešimtame amžiuje. Viršutiniame įspūdingos romantiškosios architektūros pastato aukšte eksponuojamas užantspauduotas Karalienės Elžbietos II laiškas skirtas Sidnėjaus žmonėms, kurį perskaityti bus galima tik 2085 m. ir tai padaryti turės būsimas Sidnėjaus meras. Vėliau mūsų lauks kruizas turistiniu kateriu, kurio metu galėsime pasigrožėti nuostabiais Sidnėjaus įlankos vaizdais, didingu Operos pastatu, žaliuojančia Botanikos sodo (Royal Botanic Garden Sydney) augalija ir prabangiomis jachtomis. Kruizo metu papietausime. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

 • 17 diena

  SIDNĖJUS (pusryčiai)

  Šią dieną mūsų lauks išvyka į Mėlynuosius kalnus (Blue Mountains) – į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą įtrauktą kalnų grandinę Naujajame Pietų Velse. Pirmiausia apsilankysime Australijos gyvūnų parke (Featherdale Wildlife Park) – tai puiki galimybė ne tik išvysti kengūras, koalas, kazuarinius paukščius, vombatus jų natūralioje aplinkoje, bet ir nusifotografuoti su jais. Toliau keliausime į pačius Mėlynuosius kalnus. Tai iš supleišėjusio smiltainio susidariusių, milžiniškais tarpekliais atskirtų kalnų eilė. Gundunguros genties legenda pasakoja, kad dvi būtybės Miriganas ir Garangatas, pusiau žuvys, pusiau ropliai, susikovė milžiniškoje kovoje, kuri sužalojo Džeimsono (Jamison) slėnio kraštovaizdį. Didžioji dalis kalnų augmenijos – eukaliptų miškai.Būtent dėl jų kilo ir kalnų pavadinimas – virš kalnų matomas melsvas švytėjimas, kurį sukelia šviesa, sklisdama pro eukaliptų lapiją. Išvykos metu pamatysime ir legendines „Tris seseris“ (Three Sisters) – erozijos suformuotas uolas, pakibusias virš slėnio. Čiabuvių legenda pasakoja, kad Džeimsono slėnyje gyveno trys seserys iš Katombos genties (Katoomba). Jos pamilo tris vyrus iš gretimos Nepenų (Nepean) genties, tačiau santuoka buvo uždrausta genties papročių. Broliai nenorėjo priimti šio įstatymo ir nusprendė seseris pagrobti. Įvyko didžiulės kautynės, o visos trys seserys, norint jas apsaugoti, genties senolio buvo paverstos akmenimis. Tačiau senolis žuvo mūšyje ir niekas jau negalėjo mergelių atversti žmonėmis. Vakare grįšime į Sidnėjų. Nakvynė viešbutyje.

 • 18 diena

  SIDNĖJUS – VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių dar turėsime šiek tiek laiko atsisveikinti su nuostabiąja Australija ir draugiškais jos gyventojais bei nusipirkti lauktuvių. Antroje dienos pusėje laukia skrydis į Vilnių (du persėdimai).

 • 19 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • vietinių gidų paslaugos;
  • visi vidiniai skrydžiai;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • 15 nakvynių 3*-3,5* viešbučiuose;
  • maitinimas: 15 pusryčių, 9 pietūs;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
  • elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydžio bilietas Vilnius  Melburnas, Sidnėjus  Vilnius (kaina apie 1380 EUR);
  • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~25 EUR BTA draudimas);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos:
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Vienviečio kambario priemoka - 910 EUR
  • Kelionės vadovas važiuoja susirinkus 12 žmonių. Jeigu grupelė nesusirenka, kelionė organizuojama su anglakalbiu gidu
  • Kelionės vadovas pasitinka Melburne
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
UP
Išskleisti kelionių paiešką