Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)

Kelionės akcentai

 • Svečiuosimės kvapniose kostarikietiškos kavos plantacijose
 • Drugelių sode mėgausimės įvairiaspalvių drugelių draugija
 • Su tropine augmenija ir gyvūnija susipažinsime plaukdami upe Tortugero nacionaliniame parke
 • Matysime Karibų jūros pakrantę, kur lizdus kuria didieji jūrų vėžliai
 • Nuotykių skonį pajusime La Pazo krioklių parke bei vaikščiodami džiunglėse ant kabančių tiltų
 • Išvysime Kosta Rikos simbolį – Arenalio ugnikalnį
 • Plauksime pro mangrovių miškus, stebėdami krokodilus ir egzotiškus paukščius
 • Ilsėsimės Ramiojo vandenyno pakrantėje puikiame viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu
Nuo1865
1935 €
2022 06 17 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 900
su skrydžiu: 2765
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SAN CHOSĖ (vakarienė)
Skrydis iš Vilniaus į San Chosė (su vienu arba dviem persėdimais). Atvykimas į Kosta Riką – draugišką ir demokratišką šalį, apsuptą reto grožio gamta ir paskanintą tikru gyvenimo prieskoniu ¡Pura Vida! (išvertus iš ispanų kalbos – „grynas gyvenimas“). Oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių atstovas ir perveš į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
2
diena
SAN CHOSĖ – DOKA KAVOS PLANTACIJOS – LA PAZO KRIOKLIŲ PARKAS – SAN CHOSĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ryte iš San Chosė keliausite garsiuoju Pan American keliu link Alahuelos provincijos. Pravažiuosite Poaso Vulkano papėdę. Šio vulkano krateris – antras pagal dydį pasaulyje aktyvaus vulkano krateris, kurio diametras net 1,5 km. Dėl padidėjusio vulkano aktyvumo nacionalinis parkas laikinai uždarytas. Keliaudami tolyn aplankysite Doka dvaro kavos plantacijas, kur išgirsite istorijų apie Kosta Rikos kavos tradicijas. Toliau lankysitės La Pazo krioklių parke, kur turėsite galimybę grožėtis ne tik ūkanotais miško takeliais bei kriokliais, bet ir aplankyti drugelių fermą, pamatyti besimaitinančius kolibrius, bei daugybę kitų egzotinių paukščių. Parke yra ir Kosta Rikos laukinių kačių ekspozicija. Pietūs bus suteikiami turo metu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Chosė.

3
diena
SAN CHOSĖ – TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą vyksite pro San Chosė Plaza de la Cultura aikštę, centrinį parką bei nacionalinį teatrą. Pravažiuosite pro Braulio Carrillo parką bei bananų plantacijas. Vėliau Jūsų laukia kruizas upėmis bei kanalais į Tortugero nacionalinį parką (Tortuguero National Park), kuris apima net 47 000 akrų. Šiame parke gyvena daugiau nei 300 skirtingų rūšių paukščių. Turėsite galimybę savo akimis pamatyti tukanus, papūgas, tulžinius bei retus žaliasparnius arus. Pietų metas. Vėliau vyksite į Torguero kaimą, kur jūsų lauks ekskursija. Pasivaikščiosite paplūdimiu palei Karibų jūros pakrantę, kur vėžliai kuria lizdus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere. 
4
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą Jūsų laukia kruizas, kuomet plauksite kanalu palei rafijas, kuriose apsigyvenusios baltaveidės beždžionės, žaliosios iguanos bei tropiniai paukščiai. Paieškokite baltų ir snieginių garnių, pasidairykite po įspūdingus lizdus. Tuomet įplauksite į mistišką Cano Palma laukinės gamtos rezervatą. Vėliau aplankysite žaliųjų vėžlių mokslinį centrą, kur sužinosite apie vėžlių populiacijos apsaugos ir išsaugojimo programas. Palikę jį, vyksite į Tortugero kaimelį. Grįšite į viešbutį papietauti. Po pietų – laisvas laikas. Puikiai galite praleisti jį prie viešbučio baseino, klausydami džiunglių garsų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere.

5
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS – FORTŪNA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą vyksite į kruizą Tortugero upe. Po jo Jūsų laukia pietūs. Toliau vyksite į San Carlos slėnį, kuriame praleisite dvi dienas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Fortūnoje.
6
diena
FORTŪNA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą pasimėgausite nepamirštamu nuotykiu atogrąžų miškuose ant kabančių tiltų – tai viena iš labiausiai lankomų vietų Kosta Rikoje. Pereisite visus 6 tiltus, įrengtus vešliuose atogrąžų miškuose, pamatysite krioklius, o jei pasiseks – ir įvairius egzotinius paukščius. Pietūs. Po pietų galėsite pasirinkti papildomą turą – lynais „pasivažinėti“ nuo vieno medžio iki kito*. Įgysite neįprastos ekstremalios patirties, čiuožiant prisitvirtinus lynais, kurie ištempti tarp platformų medžių aukštyje. Tai puiki galimybė pasimėgauti stulbinančiais gamtos vaizdais iš viršaus. Grįžimas į viešbutį. Jei oras palankus, iš viešbučio galima pamatyti Arenalio ugnikalnį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fortūnoje. 

7
diena
FORTŪNA – GVANAKASTĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvyksite į Gvanakastės (Guanacaste) provinciją. Vyksite pro vienintelį sausą atogrąžų mišką. Sustosite Liberijoje – didžiausiame Gvanakastės provincijos mieste. Tuomet vyksite prie Ramiojo vandenyno pakrantės dviejų nakvynių poilsiui puikiame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu.
8
diena
POILSIS PRIE RAMIOJO VANDENYNO (viskas įskaičiuota)
Ši diena skirta poilsiui vandenyno pakrantėje. Turėsite galimybę paplaukioti viešbučio baseine, apsilankyti SPA ar pasirinkti Jums tinkamą poilsio būdą.  Trokštantiems daugiau įspūdžių partneriai pasiūlys vienos dienos ekskursiją į Nikaragvą*. Vyksite iki Kosta Rikos ir Nikaragvos sienos (~1,5 val.), kur susitvarkę visus įvažiavimo į šalį formalumus, tęsite kelionę per Nikaragvą, „ežerų ir ugnikalnių žemę“. Pirmoji stotelė – Nikaragvos ežero pakrantė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Ometepe salą – dviejų ugnikalnių salą. Toliau vyksite į Port Granadą, kur persėsite į valtis ir plauksite pro Isletas de Granada saleles. Po tradicinių nikaragvietiškų pietų tęsite pasivaikščiojimą pagrindinėmis Granados miesto gatvėmis, gėrėdamiesi kolonijine pirmojo miesto, kurį įkūrė ispanai Amerikoje, architektūra. Pažintinės ekskursijos pabaigoje aplankysite Katarinos apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nuostabus Laguna de Apoyo ežero vaizdas. Po pasivaikščiojimo keliausite į Masajos turgų, kuris garsus puikiais vietinių gaminiais: hamakais, supamaisiais krėslais, tradiciniais indėnų drabužiais ir avalyne. Jūsų lauks ekskursija į Masajos ugnikalnio nacionalinį parką, kur aktyvaus San Fernando kraterio dugne galite pamatyti verdančią lavą! Pats ugnikalnis yra apsuptas mažesnių ugnikalnių ir terminių šaltinių žiedu. Legendos byloja, kad indėnai čia aukodavo jaunas moteris, kad nuramintų čia gyvenančią ugnies deivę Čakitiką. Atvykę ispanai tikėjo, kad čia slypi įėjimas į požemių pasaulį. Grįžimas į Gvanakastę. Nakvynė viešbutyje Ramiojo vandenyno pakrantėje. 
9
diena
TARKOLESO KRUIZAS – SAN CHOSĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių atsisveikinsite su vandenynu ir vyksite link San Chosė. Pakeliui pasimėgausite paukščių bei krokodilų kruizu Tarkoleso upe, esančia netoli Carara biologinio rezervato, plaukdami pro mangrovių miškus. Plaukimo metu galėsite stebėti tropinius paukščius, krokodilus ir net retąsias raudonąsias aras. Grįžimas į San Chosė. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Chosė.
10
diena
SAN CHOSĖ – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje būsite pervežti į San Chosė oro uostą, iš kurio lauks skrydis namo. Laikas tarti „¡Hasta la Vista, Costa Rica!“.
11
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo1865
1935 €
2022 06 17 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 900
su skrydžiu: 2765

Apie Kosta Riką

Kosta Rika – valstybė Centrinėje Amerikoje, įsikūrusi siaurame ruože tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Šiaurėje šalis ribojasi su Nikaragva, rytuose su Panamos Respublika. Šalies pakrantės regionuose vyrauja lygumos (pietinėje pakrantėje išraižytos įlankų bei pusiasalių), su vyraujančiu agrokultūriniu landšaftu. Šalies centrinėje dalyje - aukš

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)

Jūratė
2020-01-07
10
Esu patenkinta aptarnavimo kultūra, greičiu.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Keliaujant 2 asm. Keliaujant 3 asm. Keliaujant 1 asm.
1935 EUR/asm. + skrydis 1835 EUR/asm. + skrydis 2395 EUR/asm. + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* – 4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (7 nakvynės: 3 nakvynės San Chosė, 2 nakvynės Tortugere, 2 nakvynės Fortūnoje) ir 4 – 5* žvaigždučių viešbutyje poilsio metu (2 nakvynės Gvanakastėje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai, 6 pietūs, 7 vakarienės, 2 maitinimai su „viskas įskaičiuota“); 
 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – San Chosė – Vilnius su persėdimais (kaina nuo ~900-1200 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * („pasivažinėjimas“ lynais tarp medžių Fortūnoje – ~60 USD/asm.; ekskursija į Nikaragvą – ~160 USD/asm., kaina priklauso nuo keliautojų skaičiaus);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~900 km.

Kelionę galima papildyti

  • Poilsiu paplūdimyje Kosta Rikoje (Gvanakastėje), šalia Ramiojo vandenyno. Papildomos nakvynės kaina, gyvenant dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu – ~110 EUR/asm.

Apgyvendinimo variantai

Occidental Papagayo  5* 

Tik suaugusiųjų poilsiui skirtas viešbutis. Prabangus, ant jūros kranto, su privačiu paplūdimiu. „Viskas įskaičuota“ maitinimo sistema, nemokamas mini baras kambaryje padės puikiai atsipalaiduoti po aktyvios kelionės.

Casa Conde Beach-Front Hotel 4*

Puikus viešbutis, tinkamas tiek porų, tiek šeimų poilsiui. Įsikūręs miškingoje, žalioje vietoje ant jūros kranto. Dirba su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema. Puiki, rami vieta atsipalaiduoti.

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
1865
1935€

+ skrydis nuo: 900 visiems su skrydžiu: 2765
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Kenijos ir Ugandos gamtos rezervatai bei kalnų gorilos
Uganda
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pietų Ispanija ir Gibraltaras
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.