Trumpa pažintis su Brazilija

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Rio de Žaneiro simbolį – „Cukraus kalvą“, nuo kurios atsiveria vaizdas į Kristaus Atpirkėjo statulą
 • Lankysite vieną iš 7 pasaulio gamtos stebuklų – Igvasu krioklius iš Argentinos ir Brazilijos pusių
 • Mėgausitės laiku stebuklingu miestu vadinamame Rio de Žaneire 
Nuo1182
2022 02 04 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 2282
Dėmesio! Keliaujant į Braziliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Pietų Amerika nuostabi tuo, jog net ir kelios dienos praleistos turtingos jos gamtos apsuptyje paliks neišdildomų įspūdžių. Sambos ritmu gyvenantis Rio de Žaneiras ir Igvasu krioklių galybė – tarsi šilto gaivaus vėjo gūsis netikėtai praskaidrinantis kasdienybę.
1
diena
VILNIUS–RIO DE ŽANEIRAS
Skrydis Vilnius – Rio de Žaneiras su persėdimu.
2
diena
RIO DE ŽANEIRAS
Atvykimas į oro uostą, kur jus pasitiks vietinis gidas. Būsite pervežti į viešbutį. Pažintį su šalimi pradėsite nuo žymiojo Rio de Žaneiro, kuris vienoje iš šiam miestui skirtų dainų įamžintas kaip „cidade maravilhosa“ – stebuklingas miestas! Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Rio de Žaneiras – antras pagal gyventojų skaičių (apie 6 mln.) Brazilijos miestas, garsėjantis didžiausiu sambos festivaliu pasaulyje, geriausiai atspindinčiu Rio dvasią. Tai miestas, kurio paplūdimiai, kalnai, skaidrus vandenyno vanduo ir tropinė augmenija niekada neleidžia užgesti vietinių ir miestą aplankančių svečių gyvenimo džiaugsmui. 2013 m. Rio de Žaneiras buvo išrinktas laimingiausia pasaulio sostine. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.
3
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Šiandien lankysite Rio de Žaneiro simbolį – „Cukraus galvos“ kalną (aukštis – 396 m), į kurį užkilsite lyniniu keltuvu. Šis pavadinimas duotas 16–17 a., kuomet buvo intensyviai prekiaujama cukranendrių produkcija ir šį kalną primenančios kūgio formos cukraus gabalai gabenami laivais į įvairiausias pasaulio šalis. Kildami stebėsite pamažu atsiveriančią Gvanabaros įlanką ir aplinkines salas, sustosite ant Urkos kalno (215 m). Nuo ten, antruoju lyniniu keltuvu pakilsite į „Cukraus galvos“ viršūnę. Išvysite miesto panoramą, žymiuosius Botafogo ir Kopakabanos paplūdimius bei Korkovado kalną (710 m), nuo kurio žvelgia 38 m aukščio Kristaus Atpirkėjo statula. Šis milžiniškas daugybę piligrimų iš viso pasaulio pritraukiantis simbolis buvo kuriamas net penkerius metus. Korkovado papėdę pasieksite vaizdingu lagūnos keliu, o į kalno viršų užkilsite traukinuku. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.
4
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Laisvas laikas Jūsų poilsiui Rio de Žaneire. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.
5
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Laisvas laikas Jūsų poilsiui Rio de Žaneire. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.
6
diena
RIO DE ŽANEIRAS–IGVASU KRIOKLIAI (pusryčiai)
Šiandien iš miesto persikelsite tiesiai į laukinę gamtą! Pervežimas į oro uostą, kur Jūsų lauks skrydis į Igvasu miestą esantį Argentinos ir Brazilijos pasienyje. Igvasu nacionalinio parko kriokliai, išsidėstę abiejų valstybių teritorijose, sudaro didžiausią krioklių sistemą pasaulyje. Aplink upę esančios žemės, prieš atvykstant ispanams, priklausė guarani genties indėnams. Pasakojama, jog gyvačių dievas norėjo vesti vietinę nuostabaus grožio merginą vardu Naipi, tačiau ši pabėgusi su mylimu kariu iš kitos genties. Įsimylėjėliams keliantis Igvasu upe, pykčio apimtas gyvačių dievas sudavė galingą smūgį ir perkirto upę pusiau. Naipi pavirto į uolą, o jos mylimasis į palmės medį. Gyvačių dievo pykčio atskirtus įsimylėjėlius sujungia tik kartas nuo karto tarp jų pasirodanti vaivorykštė. Atvykus į oro uostą, važiuosime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Igvasu.

7
diena
IGVASU KRIOKLIAI (pusryčiai)
Argentinoje ir Brazilijoje esantys Igvasu nacionaliniai parkai sudaro vieną svarbiausių Pietų Amerikos smaigalyje drėgnąjį mišką, kuris, kartu su kriokliais, įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Šiandien vyksite prie Brazilijos pusėje esančių krioklių. Važiuodami Igvasu nacionaliniu parku džiaugsitės vešlia subtropine augmenija. Vėliau leisitės vaizdingu kanjono taku, nuo kurio matysite daugiau nei 240 krioklių. Stikliniu keltuvu pasieksite viršutinę apžvalgos aikštelę ir pasigrožėsite nuostabia gamtos dovana. Kas žino, galbūt išvysite ir tarp dviejų įsimylėjėlių pasirodančią vaivorykštę?

Po to leisitės į safarį po Igvasu nacionalinio parko miškus. Važiuodami atvirais džipais, lydimi gido, stebėsite džiunglėse gyvenančius paukščius, gyvūnus ir egzotiškus augalus. Vėliau kelionę tęsite pėsčiomis: žygiuosite iki Igvasu upės kranto, kur jūsų lauks paruošta motorinė valtis. Ja plauksite prie pat krioklių, išgirsite galingai šniokščiant krentantį vandenį ir atsigaivinsite jo pursluose. Nakvynė viešbutyje Igvasu.

8
diena
IGVASU KRIOKLIAI (pusryčiai)
Šiandien lankysite Argentinos pusėje esančius Igvasu krioklius. Pakeliui į Igvasu nacionalinį parką pravažiuosite Braziliją ir Argentiną jungiančiu Tankredo Neveso, vieno iš Brazilijos prezidentų vardu pavadintu, tiltu. Atvykę į Igvasu nacionalinį parką, sėsite į traukinuką, kuris nuveš iki žygio pradžios taško. Keliaudami pėsčiomis iš arti pamatysite krioklius ir tropinio miško grožį. Žygio kulminacija – aukščiausio krioklio („Velnio gerklės“) viršus. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Igvasu.

9
diena
IGVASU KRIOKLIAI–ORO UOSTAS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą, kur jūsų lauks kelionė namo.
Nuo1182
2022 02 04 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 2282

Apie Braziliją

Brazilija – valstybė Pietų Amerikos žemyne. Šiame žemyne ji yra didžiausia ir turinti daugiausiai gyventojų. Šalis užima didelę teritoriją tarp Andų kalnų ir Atlanto vandenyno, ribojasi su Urugvajumi, Argentina, Paragvajumi, Bolivija, Peru, Kolumbija, Venesuela, Gajana, Surinamu ir Prancūzijos Gviana. Brazilija yra buvusi Portugalijos kolonija. Brazilijos ekonomika yra penkta pasaulyje pagal BVP ir aštunta pasaulyje pagal perkamosios

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į Braziliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • pervežimai, nurodyti programoje;
 • mokesčiai už įėjimus;
 • nakvynės su pusryčiais;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai ir vietiniai skrydžiai (nuo ~1100 EUR);
 • maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Dėl kainų šventiniu metu (Naujieji metai, Karnavalas, kitos valstybinės šventės) teiraukitės agentūroje.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 385 EUR.

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
1182

+ skrydis apie: 1100 visiems su skrydžiu: 2282
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė G.
Susisiek su Brazilijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje (rusų k.)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Mažesnės Kelionių Mugės kainos iki vasario 4 d.
Brazilijos Šiaurė – gamtos mylėtojų rojus
Brazilija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.