Pažintis su Kosta Rika ir Nikaragva (su rusakalbe grupe)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Svečiuosimės kvapniose kostarikietiškos kavos plantacijose
 • Išvysime Kosta Rikos simbolį – Arenalio ugnikalnį
 • Nuotykių skonį pajusime vaikščiodami kabančiais tiltais unikaliajame „debesų miške“ Monteverdėje
 • Leisimės į naktinį turą Kurikančos gamtos rezervate, kur pajusime tikrąją džiunglių magiją
 • Masajos ugnikalnio nacionaliniame parke aplankysime dar veikiantį, lava kunkuliuojantį ugnikalnį
 • Lankysimės seniausiame kolonijiniame mieste Amerikos kontinente – Granadoje
 • Plauksime Nikaragvos ežere, kuriame susiformavusios net 360 salų
 • Ilsėsimės Ramiojo vandenyno pakrantėje puikiame viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SAN CHOSĖ
Skrydis iš Vilniaus į San Chosė (su vienu arba dviem persėdimais). Atvykimas į Kosta Riką – draugišką ir demokratišką šalį, apsuptą reto grožio gamta ir paskanintą tikru gyvenimo prieskoniu ¡Pura Vida! (išvertus iš ispanų kalbos – „grynas gyvenimas“). Jus pasitiks rusakalbis gidas ir perveš iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje San Chosė.
2
diena
SAN CHOSĖ – DOKA KAVOS PLANTACIJOS – LA PAZO KRIOKLIŲ PARKAS – FORTŪNA (pusryčiai, pietūs)
Ryte iš San Chosė keliausite link Alahuelos provincijos. Pravažiuosite Poaso vulkano papėdę. Šio vulkano krateris – antras pagal dydį pasaulyje aktyvaus vulkano krateris, kurio diametras siekia net 1,5 km. Dėl padidėjusio vulkano aktyvumo nacionalinis parkas laikinai uždarytas. Keliaudami tolyn aplankysite Doka dvaro kavos plantacijas, kur išgirsite istorijų apie Kosta Rikos kavos tradicijas. Toliau lankysitės La Pazo krioklių parke, kur turėsite galimybę grožėtis ne tik ūkanotais miško takeliais bei kriokliais, bet ir aplankyti drugelių fermą, pamatyti besimaitinančius kolibrius, bei daugybę kitų egzotinių paukščių. Parke yra ir Kosta Rikos laukinių kačių ekspozicija. Pietūs bus suteikiami turo metu. Toliau vyksite link Arenalio ugnikalnio, kuris dėl savo taisyklingos formos ir įspūdingo vaizdo jau tapo šalies simboliu. Nakvynė viešbutyje Fortūnoje.
3
diena
ARENALIO UGNIKALNIO NACIONALINIS PARKAS – KARŠTOSIOS VERSMĖS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių jūsų laukia ekskursija pėsčiomis po Arenalio nacionalinį parką. Žygiuosite pietvakariniais ugnikalnio šlaitais per sustingusią lavą, kuri užliejo šią vietovę prieš daugiau nei 50 metų. Pasivaikščiojimas trunka apie 2,5 valandos. Pietūs parke, savarankiškai. Po pietų galėsite pasirinkti papildomą turą – lynais „pasivažinėti“ nuo vieno medžio iki kito*. Įgysite neįprastos ekstremalios patirties, čiuožiant prisitvirtinus lynais, kurie ištempti tarp platformų medžių aukštyje. Tai puiki galimybė pasimėgauti stulbinančiais gamtos vaizdais iš viršaus. Vakare apsilankysite „Tabacon Hot Springs“ karštosiose versmėse, ten jūsų lauks ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje Fortūnoje. 

4
diena
FORTŪNA – MONTEVERDĖS DRAUSTINIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šiandien anksti ryte keliausite į žymią Monteverdės gyvenvietę, esančią „debesuotojo miško“ zonoje. Tai visiškai unikalus tropinis miškas, uoliai saugomas vietinių gyventojų. Čia turėsite ekskursiją „Kabantieji Selvatura tiltai“. Žymieji Kosta Rikos kabantieji tiltai yra inžinerinio ir dizaino meno pavyzdys, atitinkantis griežčiausius saugumo reikalavimus. Maršrutą sudaro 8 skirtingo ilgio tiltai: nuo 62 iki 146 metrų. Visas maršrutas tęsiasi apie 3 km. Po šios ekskursijos jūsų lauks tradiciniai kostarikietiški pietūs. Vėliau vyksite į viešbutį Monteverdėje. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakare jūsų laukia naktinis turas Kurikančos draustinyje (Curi Cancha). Vaikštinėdami mėgausitės varlių ir vabzdžių naktinės simfonijos magija. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Monteverdėje.
5
diena
MONTEVERDĖS DRAUSTINIS – NIKARAGVA (GRANADA) (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų lauks kelionė link Nikaragvos sienos. Čia su gido pagalba pereisite sieną ir susitvarkysite įvykimo į šalį dokumentus. Svarbu žinoti, kad Kosta Rikos ir Nikaragvos siena yra kertama pėsčiomis, ir kiekvienas keliautojas yra atsakingas už savo bagažo pergabenimą. Nikaragvos pusėje prie jūsų prisijungs vietinis gidas. Susitvarkę dokumentus toliau keliausite link Granados miesto, pakeliui stabtelėdami pasigrožėti „baltosiomis gyvenvietėmis“, nuostabiu Laguna de Apoyo ežeru bei pasivaikščiodami siauromis San Chuan de Orjentės (San Juan de Oriente) gatvelėmis. Apgyvendinimas viešbutyje Granadoje.
6
diena
MASAJOS UGNIKALNIS IR NACIONALINIS PARKAS – NIKARAGVOS EŽERAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių jūsų laukia ekskursija į Masajos ugnikalnio nacionalinį parką, kur aktyvaus San Fernando kraterio dugne galite pamatyti verdančią lavą! Pats ugnikalnis yra apsuptas mažesnių ugnikalnių ir terminių šaltinių žiedu. Legendos byloja, kad indėnai čia aukodavo jaunas moteris, kad nuramintų čia gyvenančią ugnies deivę Čakitiką. Atvykę ispanai tikėjo, kad čia slypi įėjimas į požemių pasaulį. Po pasivaikščiojimo prie ugnikalnio keliausite į Masajos turgų, kuris garsus puikiais vietinių gyventojų gaminiais: hamakais, supamaisiais krėslais, tradiciniais indėnų drabužiais ir avalyne. Taip pat jūsų lauks tradiciniai nikaragvietiški pietūs. Po pietų jūsų lauks nuostabi ir atpalaiduojanti ekskursija. Vyksite link Granados uosto ir mažu laiveliu plauksite Nikaragvos ežere. Šis ežeras ypatingas tuo, jog jame yra susiformavusios net 360 salos. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Granadoje. 

7
diena
GRANADA – GVANAKASTĖ (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien atsisveikinsite su Nikaragva ir keliausite atgal į Kosta Riką. Prie Kosta Rikos sienos jūsų lauks privatus pervežimas į Gvanakastę (Guanacaste) – pajūrio kurortą. Vyksite prie Ramiojo vandenyno pakrantės dviejų nakvynių poilsiui puikiame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu.
8 – 9
dienos
POILSIS PRIE JŪROS (viskas įskaičiuota)
Šias dienas galite praleisti ilsėdamiesi paplūdimyje, naudodamiesi viešbučio paslaugomis, nardydami, ar rinkdamiesi papildomas ekskursijas. Nakvynės viešbutyje Ramiojo vandenyno pakrantėje.

10
diena
GVANAKASTĖ – SAN CHOSĖ – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į tarptautinį oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.
11
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Apie Kosta Riką

Kosta Rika – valstybė Centrinėje Amerikoje, įsikūrusi siaurame ruože tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Šiaurėje šalis ribojasi su Nikaragva, rytuose su Panamos Respublika. Šalies pakrantės regionuose vyrauja lygumos (pietinėje pakrantėje išraižytos įlankų bei pusiasalių), su vyraujančiu agrokultūriniu landšaftu. Šalies centrinėje dalyje - aukš
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Keliaujant 2 asm. Keliaujant 3 asm.  Keliaujant 1 asm.
2355 EUR/asm. + skrydis 2269 EUR/asm. + skrydis 2895 EUR/asm. + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* – 4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (6 nakvynės: 1 nakvynė San Chosė, 2 nakvynės Fortūnoje, 1 nakvynė Monteverdėje, 2 nakvynės Granadoje) ir 4 – 5* žvaigždučių viešbutyje poilsio metu (3 nakvynės Gvanakastėje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai, 3 pietūs, 2 vakarienės, 3 maitinimai su „viskas įskaičiuota“); 
 • Rusakalbio gido paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – San Chosė – Vilnius su persėdimais (kaina nuo ~900-1200 EUR);
 • Dokumentų tvarkymo išlaidos, kertant Kosta Rikos – Nikaragvos – Kosta Rikos sieną (~25 USD/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * („pasivažinėjimas“ lynais tarp medžių Fortūnoje – ~60 USD/asm.);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~1000 km.

Kelionę galima papildyti

  • Poilsiu paplūdimyje Kosta Rikoje (Gvanakastėje), šalia Ramiojo vandenyno. Papildomos nakvynės kaina, gyvenant dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu – ~110 EUR/asm.

Apgyvendinimo variantai

Occidental Papagayo  5* 

Tik suaugusiųjų poilsiui skirtas viešbutis. Prabangus, ant jūros kranto, su privačiu paplūdimiu. „Viskas įskaičuota“ maitinimo sistema, nemokamas mini baras kambaryje padės puikiai atsipalaiduoti po aktyvios kelionės.

Casa Conde Beach-Front Hotel 4*

Puikus viešbutis, tinkamas tiek porų, tiek šeimų poilsiui. Įsikūręs miškingoje, žalioje vietoje ant jūros kranto. Dirba su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema. Puiki, rami vieta atsipalaiduoti.

Pasitark su specialistu!
Ingrida
Susisiek su Kosta Rikos specialiste Ingrida ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos Garantuotas išvykimas
Kosta Rika per Panamą su grupe iš Lietuvos (rusakalbis gidas)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.