Pažintis su Kosta Rika ir Nikaragva (su rusakalbe grupe)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Manuel Antonijo nacionalinį parką, kuriame išvysite pačius įvairiausius Kosta Rikos gyvūnus
 • Žygiuosite per žaliąsias Kosta Rikos džiungles ir stebėsite krioklius, tekančius upelius ir egzotišką augmeniją
 • Turėsite galimybę įgauti adrenalino skriedami virš vešlių Kosta Rikos džiunglių!Masajos ugnikalnio nacionaliniame parke aplankysite dar veikinatį ugnikalnį, vyksite į šalia esantį vietinį kaimelį
 • Pamatysite "degantį" Masajos ugnikalnį

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS - SAN CHOSE
Skrydis iš Vilniaus į San Chose (su vienu arba dviem persėdimais). Atvykimas į Kosta Riką – draugišką ir demokratišką šalį, apsuptą reto grožio gamta ir paskaninta tikru gyvenimo prieskoniu ¡Pura Vida! (iš isp. k. išvertus reiškias "grynas gyvenimas"). Jus pasitiks rusakalbis gidas ir perveš iš oro uosto į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.
2
diena
SAN CHOSE – PAOSO UGNOKALNIO NACIONALINIS PARKAS – ARENALIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs vakarienė)
Po pusryčių iš San Chose vyksite į Poaso ugnikalnio nacionalinį parką, kur yra vienas didžiausių pasaulio geizerių, kurio kraterio diametras 1,5 km. Aktyvusis krateris periodiškai išskiria garų ir dujų stulpus, tačiau turistų apsilankymas prie kraterio visiškai saugus. Jį supančiame debesuotame tropikų miške galima pamatyti ilgaamžių medžių, ant kurių auga įvairiausių rūšių orchidėjos ir bromelijos. Vėliau Jūs apsilankysite La Paz krioklių parke, kur turėsite galimybę pasivaikščioti debesuotojo miško takeliais ir stebėti nuostabius krioklius, aplankyti drugelių ūkį, serpentarijų, kolibrių lesyklas, egzotinų paukščių voljerą bei pamatyti Kosta Rikos laukinių kačių ekspoziciją. Vėliau tradiciniai Kosta Rikos pietūs, važiavimas prie aktyvaus kūgio formos Arenalio ugnikalnio, kuris pakeri turistus savo didingumu. Apgyvendinimas viešbutyje.
3
diena
ARENALIO NACIONALINIS PARKAS – TERMINIAI ŠALTINIAI (pusryčiai, pietūs vakarienė)
Po pusryčių Jūsų laukia ekskursija pėsčiomis Arenalio nacionaliniame draustinyje. Eisite ugnikalnio pietvakariniais šlaitais Los Tukanes taku per sustingusios lavos srautus, kurie 1968 metais užliejo šią zoną. Pasivaikščiojimas truks apie 2,5 val. Pietūs Los Lagos viešbutyje. Po pietų, jei panorėsite, galėsite užsisakyti ekskursiją Canopy Tour į arenal Paraiso viešbučio privačias valdas* (45 $ žmogui) – tai galimybė įgyti neįprastos patirties ekstremaliomis sąlygomis; Jums pasiūlys kelionę čiuožiant prisitvirtinus lynais, kurie ištempti tarp platformų medžių aukštyje. Tai puiki galimybė pasimėgauti stulbinančiais vaizdais iš viršaus. Vakare aplankysite terminius šaltinius. Vakarienė restorane prie šaltinių. Apgyvendinimas viešbutyje.

4
diena
MONTEVERDE DRAUSTINIS (pusryčiai, pietūs vakarienė)
Šiandien anksti ryte Jūs keliausite į žymią Monteverde gyvenvietę, esančią „debesuotojo miško“ zonoje. Jūsų kelionė prasidės prie Viento Fresco (gaivus vėjas) krioklių, kur pamatę penkis nuostabius krioklius, įšsidėsčiusius Cerro Pelado ir Cerro San José uolose, pajausite gamtos grožį ir jėgą. Valandą pasivaikščioję takeliais palei Nikoija įlanką ir atsigaivinę krištoliniu krioklių vandeniu į kelionės pradžios tašką galėsite grįšti arkliais*. Vėliau Jums bus organizuojama ekskursija „Kabantys Selva turo tiltai“, kurie yra inžinerinio ir konstravimo meno pavyzdys, beatodairiškai paisantis saugumo reikalavimų. Maršrutą sudaro 8 skirtingo ilgio tiltai: nuo 62 iki 146 m. Visas maršrutas tęsiasi apie 3 km. Po šios ekskursijosČia Jūsų lauks tradiciniai kostarikietiški pietūs. Vėliau pratęsite kelionę į viešbutį Monteverde. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė viešbutyje.
5
diena
MONTEVERDE DRAUSTINIS – NIKARAGVA/GRANADA (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosite į Puntarenas provinciją palei centrinę ramiojo vandenyno pakrantę. Mūsų maršrutas prasideda ant Rio Grande de Tarcoles upės kranto. Po šios ekskursijos Jūsų lauks kelionė link Nikaragvos sienos. Čia su gido pakalba patys pereisite sieną ir susitvarkysite dokumentus, o po visų dokumentų įforminimo toliau keliausime link Granados miesto, bet pakeliui dar stabtelėsime pasigrožėti nuostabiu Laguna de Apoyo ežeru. Apgyvendinimas viešbutyje.
6
diena
GRANADA - MASAJA NACIONALINIS PARKAS - NIKARAGVOS EŽERAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksite į Granadą. Pakeliui stabtelėsite ir aplankysite Masajos ugnikalnio nacionalinį parką. Išvertus iš vietinių indėnų kalbos ugnikalnio pavadinimas reiškia „degantis kalnas“. Nors ugnikalnis jau daugelį metų ramiai stūkso netrugdydamas vietinių gyvenimo, šie netiki, kad jis nurimo amžiams ir yra pasiruošę, kada vulkanas netikėtai ir vėl apie save primins. Ugnikalnis stūksto apsuptas kitų mažesnių vulkanų ir terminių šaltinių. Legenda byloja, esą indėnai mesdavo į degančią lavą jaunas merginas kaip auką ugnikalnyje gyvenančiai ugnies deivei, kad ši nusiramintų ir netrukdytų žmonių gyvenimo. Tuo tarpu ispanai ugnikalnį laikė riba, skiriančia žemę nuo pragaro. Po pasivaikščiojimo prie ugnikalnio keliausite į Masajos turgų, kuris garsus puikiais vietinių gaminiais, tokiai kaip hamakas, supamasis krėslas, tradiciniai indėnų drabužiai ir batai. Taip pat jūsų laukia tradiciniai Nikaragvos pietūs nedidelėje viloje, esančioje Katarinos apžvalgos aikštelėje. Po pietų Jūsų lauks nuostabi ir atpalaiduojanti eksursija. Vyksime link Granados uosto ir mažu laiveliu plaukiosime Nikaragvos Ežere (Kosibolka). Šis ežeras ypatingas tuo, jog jame yra susifotmavusios net 360 salos. Po ekskursijos, grįžtame į viešbutį nakvynei.

7 – 10
dienos
POILSIS GUANACASTE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvyksite į Guanacaste provinciją. Vyksite pro vienintelį sausą atogrąžų mišką. Sustosite Liberijoje - didžiausiame Guanacaste provincijos mieste. Tuomet vyksite prie Ramiojo vandenyno pakrantės keturiom nakvynėms viešbutyje Occidental Grand Papagayo Resort (su "Viskas įskaičiuota" maitinimu) Nakvynė viešbutyje.

11
diena
GUANACASTE– VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į tarptautinį oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.

Apie Kosta Riką

Kosta Rika - valstybė Centrinėje Amerikoje, įsikūrusi siaurame ruože tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Šiaurėje šalis ribojasi su Nikaragva, rytuose su Panamos Respublika. Šalies pakrantės regionuose vyrauja lygumos (pietinėje pakrantėje išraižytos įlankų bei pusiasalių), su vyraujančiu agrokultūriniu landšaftu. Šalies centrinėje dalyje - aukšti Kordiljerų kalnai, padengti visažaliais tropinia

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas ir išlydėjimas oro uoste;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas (lodžijose ir 4* viešbučiuose);
 • pagal programą nurodytas maitinimas;
 • pagal programą nurodyta ekskursinė programa;
 • rusakalbio gido paslaugos.
 • bilietai į nacionalinį parką

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis (~850 EUR);
 • išvykimo mokestis į Kostą Riką (29 USD/19.56 EUR);
 • Įvažiavimo mokestis į Nikaragvą ( ~15 EUR);
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas.

Pastabos

 • Galima užsisakyti turą be poilsio (kaina 1772 EUR/asm)
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Kosta Rikos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

NAUJIEJI METAI prabangiame kruize, aplankant JAE, Omaną ir Katarą! (su grupe iš Lietuvos)
Omanas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.