Kruizas Karibų jūroje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė-kruizas kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: JAV, Meksika, Karibų salos

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Kruizas Karibų jūroje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Aplankysime saulėtas Karibų salas – Jamaiką, Boneiro, Kiurasao, Arubą
  • Turėsime progą pasidžiaugti poilsiu balto smėlio paplūdimiuose
  • Nardymas Meksikos pakrantėje – susipažinsime su egzotiškomis žuvų rūšimis, puošniais koralais ir spalvingu jūros gyvenimu.
  • Nesibaigiančios pramogos įspūdingo dydžio ir grožio kruiziniame laive ,,MSC Divina'' 
  • Įspūdingi Hato urvai Kuirosao saloje
  • Upės Dunns kriokliai Jamaikoje
  • Kelionės metu Jus lydės lietuviškai kalbantis vadovas

Programa

 • Karibai – tobulų atostogų sinonimas. Dauguma salų gali pasiūlyti balto smėlio paplūdimius skalaujamus krištolo skaidrumo vandenyno. Klimatas čia malonus – šilta ir saulė čia lepina kasdieną. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų salas plaukiant „MSC Divina“ kruizu. Kelionės metu aplankysime ramybe dvelkiančią Boneiro salą, mistiškais Hato urvais garsėjančią Kiurasao salą, nuotaikingą balto smėlio paplūdimių Arubos salą, regio ritmu gyvenančią Jamaiką ir koraliniais rifais besigiriančią Kaimanų salas, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją Meksikos pakrantėse! O vakarus ir dienas galėsite leisti kruize, kuris jums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskitės į vieną iš populiariausių kruizų maršrutų pasaulyje!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE

  ARIANA

   

  Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš šešis metus ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų leidžiant laiką viešbutyje ir viename, tame pačiame, paplūdimyje. Kruizu keliavau Šiaurės ir Pietų Amerikose, Europoje, Azijoje, šiaurinėje Afrikos dalyje, o svajonėse jau plaukiu ekspediciniu kruizu Antarktidoje. Kruizas – tai milžiniškas viešbutis ant vandens, kuris vienos kelionės metu jus nuneš į kelias skirtingas šalis ir suteiks galimybę pažinti skirtingas kultūras, žmones ir skirtingus gamtos kampelius. O didžiausią įspūdį man visada palieka atsiveriantys vaizdai iš laivo – salos, miestai, kalnai, atogrąžų miškai. Plaukdami kruizu ne tik pailsėsite, bet ir pamatysite, ko nepamatytumėte leisdami atostogas kurortų viešbučiuose.

 • 1 DIENA

  VILNIUS – MAJAMIS

  Skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Atvykus į Majamį pervežimas iki viešbučio, poilsis. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai, vakarienė)

  Pusryčiai, laisvas laikas, galite aplankyti Majamio paplūdimį. Išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val., pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC DIVINA. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė kajutėje.

 • 3 – 4 DIENOS

  JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Taigi pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusį keliautoją. Džiugina keliautojus jos ne tik paplūdimiais, bet ir kitais gamtos stebuklais: džiunglėmis, kriokliais, urvais, kalvomis. Įlaipinimas į kruizinį laivą, įsikūrimas kajutėje. Dvi pilnas dienas plauksime Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynės laive.

 • 5 DIENA

  KRALENDEIKAS, BONEIRO SALA (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)

  Šiandien pirmoji mūsų stotelė – išlipsime Kralendeike, Boneiro saloje, ekskursija su grupe*. Ji dar vadinama Karibų Nyderlandais, kadangi olandai šią salą ilgą laiką valdė ir iki šiol ieško poilsio būtent čia. Sala garsėja savo koraliniais rifais – čia geros sąlygos paviršiniam bei paprastam nardymui. Sostinė Kralendeikas nustebins savo jaukiais, spalvotais namukais, kurie buvo pastatyti olandų kolonistų. Susipažinę su šia sala grįžtame atgal į kruizą ir pajudėsime link Kiurasao salos. Nakvynė laive.

 • 6 DIENA

  VILEMSTADAS, KIURASAO SALA (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)

  Atraskime Kiurasao salą kartu! Ekskursija su grupe*, kurią sudaro pagrindiniai Kiurasao salos akcentai, yra skirta visapusiškoms Jūsų pramogoms. Ji prasidės prisilietimu prie kerinčio kraštovaizdžio, kuomet pro flamingų gyvenamas druskos žemumas vyksite prie pirmojo savo sustojimo – nuostabiųjų Hato urvų. Jie nustebins neįtikėtinais stalagmitų, stalaktitų ir kalkakmenių dariniais, bei, iš pirmo žvilgsnio, bedugniais krištolo skaidrumo vandens baseinėliais. Rekomenduojama avėti patogius žemapadžius batus, nes urvuose reikės apie 50 laiptelių kopti/leistis žemyn. Vėliau vyksite į vietinį žvejų papludimį, kur turėsite unikalią galimybę paplaukioti su vėžliais! Paviršinio nardymo įranga bei paplūdimio kėdės nuomojamos vietoje. Taip pat lankysite Shete Boka nacionalinį parką bei sustosite atsipūsti viename gražiausių- Kenepa paplūdimyje.Diena gan įtempta, rekomenduojame pasiimti priešpiečių dėžutę ir pietums įsidėti užkandžių iš laivo. Nakvynė laive. Plauksime link Oranjestado esančio Arubos saloje.

 • 7 DIENA

  ORANJESTADAS, ARUBA (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)

  Atvyksime į Oranjestado uostą. Čia jūsų lauks nuotaikinga ekskursija su grupe*. Įsėdę į garsųjį paplūdimio autobusą, lydimi Karibų muzikos ritmo, aplankysite du žymiausius salos objektus: Alto Vistos koplyčią bei Kalifornijos švyturį. Taip pat sustosite prie Kasibari uolų, mėgausitės autentišku kraštovaizdžiu, spalvingais tradicinio kunuku stiliaus nameliais ir laukine gamta. Po apžvalginės ekskursijos atsidursite „Arashi“ paplūdimyje. Čia turėsite laiko atsipalaiduoti saulėje, išsimaudyti dangaus spalvos vandenyse, pasidžiaugti nuostabiu paplūdimiu, pasvajoti. Tad nepamirškite maudymosi kostiumėlio, paplūdimio rankšluosčio ir apsaugos nuo saulės. Nakvynė laive.

 • 8 DIENOS

  JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Visą dieną plauksime link Jamaikos. Muzika, saulė, besišypsantys veidai, prabanga – štai kas Jūsų laukia kruize! Įvairios pramogos neleis nuobodžiauti. Galėsite apžiūrėti laivo denius, pasigrožėti kruizo interjeru bei teikiamomis paslaugomis. Čia veikia sporto klubas, vaikų laisvalaikio klubai, teatras, taip pat rasite įvairias spa paslaugas, baseinus. Nakvynė laive.

 • 9 DIENA

  OČO RIOS, JAMAIKA (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)

  Vėl laikas išlipti iš laivo ir tęsti pažintį su Karibų salomis. Aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius Dunns upės krioklius* esančius šalia Očo Rios miesto. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas jus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Kildami į viršų trumpam sustosite „masažo“: krentantis vanduo atgaivins pavargusius pečius. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Vėliau pertraukėlė pietums*. Prieš grįždami į laivą, šios dienos ekskursiją užbaigsite apžvalginiu pasivažinėjimu Očo Rios mieste. Rekomenduojame po viršutiniais rūbais rekomenduojama dėvėti maudymosi kostiumėlį, pasirūpinti stipria apsauga nuo saulės, rankšluosčiu ir papildomu rūbų komplektu. Avėkite atsparius slydimui arba vandens batus, nes takas vedantis į krioklius yra slidus. Norinčiųjų kilti į krioklių viršų ūgis turėtų siekti mažiausiai 92 cm. Draudžiama šokinėti nuo krioklių. Grįšime į laivą ir pradėsime judėti link Kaimanų salų. Nakvynė laive.

 • 10 DIENA

  DŽORDŽTAUNAS, KAIMANAI (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)

  Sustosime šiandien Džordžtauno mieste Kaimanų salose. Pažintinė ekskursija su grupe*. Ekskursijos metu nardysite ir išvysite rajas, jūrų žvaigždes. Ši ekskursija yra nauja ir išskirtinė kelionė motoriniu katamaranu, išvysti gražiausias mūsų planetos vietas. Po pasiplaukiojimo ilsėsites "Septynių mylių" paplūdimyje. Laisvas laikas. Nakvynė kruize.

 • 11 DIENA

  MEKSIKA (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)

  Išsilaipinimas iš laivo, persikėlimas keltu į žemyninę Meksikos dalį. Eksukursija į Tulumą* (Tulum Mayan Ruins). Tulumas - archeologinės zonos majų akmens statiniai - pastatyti ant stačios uolos, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į turkio mėlynumo Karibų jūros vandenį. Visoje Meksikoje nerasite įspūdingesnės senovės griuvėsių vietos. Prieš šimtus metų čia buvo judrus prekybos uostas ir tvirtovė. Jeigu laikas leis - maudynės papūdimyje. Grįžimas į laivą.

 • 12 DIENA

  JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite paskutine diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos Jumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibų jūros regioną! Nakvynė kruize.

 • 13 DIENA

  MAJAMIS – SKRYDIS NAMO (pusryčiai)

  Išsilaipinimas iš laivo. Šiandienos ekskursija* suteiks unikalią galimybę iš esmės pažinti Pietų Floridą: ši valstija - tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Turėsite daug laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Jungtinis Evergleidso nacionalinio parko ir Majamio turas leis atrasti daug skirtingų šios valstijos bruožų. Į laukinę Evergleidso gamtą leisitės seklumų-pelkių valtimi, išvysite daugybę retų augalų ir gyvūnų, bei gyvą aligatorių šou. Sugrįžę atgal į civilizaciją, susipažinsite su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Turėsite laiko pietums ir pirkinių paieškai. Pasibaigus šios dienos ekskursijai, būsite pervežti į oro uostą, kur Jūsų lauks skrydis namo. Tikimės, jog ši kelionė padovanojo daug juoko, šypsenų, nuotykių ir tik pačių gražiausių prisiminimų, kurie kvies dar daugiau keliauti!

 • 14 DIENA

  GRĮŽIMAS Į VILNIŲ

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

MSC DIVINA» 

Informacija apie laivą: Laivas pastatytas 2012 metais. Jo ilgis 333 m, aukštis 66,8 m, tonažas 139.400 t. Talpina 3502 keleivių ir 1370 įgulos narių. Laive 18 denių, 1751 kajutė. 

Kajutėse: Viengulės arba dvigulės lovos (pagal pageidavimus); erdvi rūbų spinta; vonios kambarys su dušu; interaktyvi televizija; telefonas; internetas (už papildomą mokestį); mini baras; seifas; oro kondicionierius; 

Laivo teritorijoje: 5 restoranai; daugybė kavinių ir barų (džiazo baras, viskio baras, sporto baras ir t.t.); Vencijos skveras su gyva muzika ir ledainėmis; diskoteka/baras Galaxy; kazino; 1603 vietų teatras; virtualių žaidimų kambarys; formulės-1 bolido simuliatorius; 4D filmų kambarys; vaikų žaidimų zona; jaunimo klubas ir diskoteka; verslo centras; medicinos centras; SPA centras (masažai, pirtys, sveikatingumo procedūros, aromaterapija ir kt.); sporto centras; soliariumas; grožio salonas; teniso ir kreipšinio aikštelės; boulingas; 4 baseinai; 12 sūkurinių vonių; bibliotekair interneto centras; meno galerija; parduotuvės; ekskursijų biuras; 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius (su persėdimu) ir registruotu bagažu (23 kg/asm);
  • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos kruizo metu (atstovas grupę pasitinka Majamyje);
  • 1 nakvynė 3* viešbutyje prieš kruizą;
  • pervežimai oro uostas-viešbutis, viešbutis-uostas;
  • uostų mokesčiai;
  • nurodytas kruizinis maršrutas;
  • apgyvendinimas kajutėje su balkonu;
  • maitinimas laive: pusryčiai, pietūs (išskyrus kai būnate ekskrusijoje) ir vakarienės (gėrimai tik pusryčių metu, kava, arbata, vanduo, sultys iš aparatų);
  • kai kurios laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
  • kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • JAV leidimo forminimas 20 eur/asm;
  • Majamio kurortinis mokestis (apie 15-30 USD kambariui);
  • aptarnavimo mokestis laive 110 eur/asm visai kelionės trukmei;
  • *ekskursijų paketas (lydintysis asmuo vers į lietuvių kalbą) ~390 eur/asm;
  • **pietūs ekskursijų metu;
  • gėrimų paketai (užsisakius iš anksto sutaupote 15 proc.);
  • boulingas, 5D kino teatras, SPA;
  • skalbimo, lyginimo paslaugos;
  • arbatpinigiai ir kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei)
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Būtina pasiimti batus su neslidžiu padu bei vakarinių drabužių komplektą
UP
Išskleisti kelionių paiešką