Tailando Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje 15 d./12 nakv. (skrydžiai įskaičiuoti)

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
 • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
 • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
 • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
 • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje
Nuo2500
2024 03 04 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas
Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kodėl Tailandas? Tailandas visada buvo labai patrauklus atostogoms  - šalis garsėja savo „bounty“ paplūdimiais, švariu auksiniu smėliu ir palmėmis. Senoviniai miestai, daugybė rūmų ir budistų šventyklų, nuostabi gamta, puikūs paplūdimiai, aukščiausios klasės viešbučiai, rami ir draugiška atmosfera, apsipirkimas, naktinis gyvenimas - viskas, ką suprantame kaip geras atostogas, yra čia. Tailandas.
1
diena
RYGA – STAMBULAS
Skrydis iš Rygos į Stambulą.
2
diena
STAMBULAS – BANKOKAS
Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį Bankoke. Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Nakvynė Bankoke.
3
diena
BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką, kurios metu pamatysite įdomiausias miesto šventyklas: Saketo šventyklą (Wat Saket), stovinčią ant Auksinio kalno, nuostabią Aušros šventyklą (Wat Arun) bei įspūdingą Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit). O plaukiodami tradicine ilgąja valtimi po Bankoko kanalus, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja beveik prie kiekvienos šventyklos. Po pietų laukia laisvas laikas, kurio metu siūome apsilankyti viename prabangiausių Bankoko prekybos centrų „Siam Paragon“, kuris turi savo nuosavą akvariumą, kino teatrą ir kuriame yra įsikūręs „Madam Tiuso“ muziejus. Vakarėjant patariame aplankyti antrą pagal aukštį Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“*. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite įspūdingą miesto panoramą, kurios fone galėsite ir pavakarieniauti. O tiems, kurie neturi aukščio baimės ir trokšta aštresnių įspūdžių, siūlome pakilti į aukščiausią Tailando pastatą „Mahanakhon“*. Norintiems susipažinti su Tailando istorija, tradicijomis ir mitologija, siūlome apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami spalvingi pasirodymai, lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Nakvynė Bankoke.

4
diena
BANKOKAS – KANČANABŪRIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės.. Motorinėmis valtelėmis plauksite į Damnen Saduako (Damnoen Saduak) plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. O pietausite šiandien žvelgdami į upę Kvė, virš kurios stovi garsusis „Mirties geležinkelio“ tiltas. Juo vėliau turėsite galimybę pasivaikščioti. Papietavę vyksite į Dramblių stovyklą, kuriame už papildomą mokestį* galėsite jais pajodinėti.  Pasibaigus dienos programai, keliausite link džiunglių apsuptyje ant upės plūduriuojančio viešbučio ir čia galėsite išsimaudyti po įtemptos dienos vėstančia upe. Nakvynė Kančanabūryje.

5
diena
KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Saulėtekio pabudimas nuo švelnaus ryto upės šniokštimo nacionalinio parko viduryje – ar gali būti kas maloniau? Po pusryčių viešbutyje vyksite prie iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių, garsėjančius gydomosiomis savybėmis - Kančanaburio provincijos pasididžiavimu. Tai puiki proga sustiprinti kūną ir pailsėti. Užsuksite ir į Arbatos namus, kuriuose galėsite paragauti tradicinių žolelių arbatų ir sužinoti apie tajiškoje medicinoje vartojamas priemones. Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas ir to paties vardo provincija, kurioje toliau tęsite kelionę, vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, nes oras čia yra neįtikėtinai švarus. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais Kvė upe. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba Sai Jai krioklyje, prie kurio taip pat sustosite. Po aktyvios dienos Jūsų lauks  skanūs pietūs, kurie padės atstatyti jėgas. Ir, galiausiai, išvyksite į Patają. Nakvynė Patajoje.

6 – 8
dienos
PATAJA (pusryčiai)
Pirmąją dieną Jūsų lauks ekskursija po Patajos miestą. Šios ekskursijos metu aplankysite Didžiojo Budos kalvą ir šalia esančią apžvalgos aikštelę, Jan kinų šventyklą-muziejų bei didžiausią pasaulyje Budos atvaizdą, kurio aukštis siekia apie 100 metrų. Taip pat užsuksite į gyvačių fermą, kur galėsite pamatyti šių gyvūnų pasirodymą, taip pat į brangakmenių bei odos parduotuves. Likusias dvi dienas galėsite mėgautis poilsiu Patajoje arba išbandyti už papildomą kainą vietinio gido siūlomas ekskursijas ar aplankyti netoliese esančias salas. Nakvynės viešbutyje Patajoje.

9
diena
PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite (~ 4,5 val.) prie kelto ir kelsitės į Čango salą (Koh Chang), kurioje jūsų lauks dar kelios dienos nerūpestingo poilsio. Nakvynė viešbutyje Čango saloje.

10 – 13
dienos
ČANGO SALA (pusryčiai)
Šias dienas jūsų laukia poilsis prie jūros Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų manieringų palmių, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plevėsuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje Čango saloje.
14
diena
ČANGO SALA – BANKOKAS – STAMBULAS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Čango sala ir vyksite į tarptautinį Bankoko oro uostą, iš kurio jūsų lauks skrydis į Stambulą.
15
diena
STAMBULAS – RYGA
Grįžimas į Rygą.
Nuo2500
2024 03 04 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ie&sca

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Tailando Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje 15 d./12 nakv. (skrydžiai įskaičiuoti)

Vilma
2024-02-03
10
Kelionė labai patiko. Šauni gidė Vytė ir vietiniai gidai buvo paslaugūs, vairuotojai punktualūs. Geri viešbučiai ir jų lokacija ( miestų centre), gerai išdėliota dienos programa.
Inga
2020-03-04
10
Viskas vyko sklandžiai, puikiai sudėliotos dienotvarkės. Nuostabūs gidai tailandiečiai, gidas Sergėjus, gal kiek savanaudiškumu nepatikimas pasirodė mums Andrėjus. Atsakyta jau pirmu klausimu, tiesiog tenkino kainos ir kokybės santykis.
Rasa
2020-02-24
9
Geros avialinijos ir viešbučiai, puikiai suorganizuotas maršrutas. Pateikta išsami informacija apie šalį ir kelionę. Kelionės dokumentai. Gal tik norėjosi kad lėktuve šeimai vietos būtų rezervuotos šalia, bet paprašius pakeitė oro uoste :)
Linita
2020-02-24
8
Tikrai ši šalis ne “ šypsenų šalis”. Nes tiek viešbučių personalas Bankoke ir Patajoje, neišspaudė net dirbtinės šypsenos! 10 balų tik saloje buvusiam viešbučio personalui! Mus konsultavo vadybininkė Irina( Klaipėda), lb maloni, paslaugi, suteikianti visą mums rūpimą informaciją labai tiksliai ir aiškiai. Dudžiausia padėka mūsų gidams Tailande Runy ir Andrejui! Nuostabūs ir nepakartojami, dėmesingi kiekvienam keliautojui, puikiai organizuojantys papildomas išvykas, tikslūs, nuoširdūs! Jų dėka visas dienas nedingo šypsenos iš veidų!Tik jų dėka kelionę galime įvertinti gerai, nes mums Tailandas labai didelio įspūdžio ar noro grįžti atgal, nepadarė!
Grasilda
2019-12-17
10
Puikiai sudėliota kelionės programa, puiki logistika Patikima. Puikus aptarnavimas ir nuolatinis rūpestis klientu.
Andrej
2019-11-22
10
Ypatingai gerai suplanuota. Kainos/kokybės santykis. Kreipiamės tik į jūsų kompaniją ir visada liekame patenkinti.
Jūratė
2018-11-21
10
Labai patiko kelionė,viskas gerai organizuota,nedidelė grupė.Daug pamatėme ir pailsėjome,patiko rusakalbis gidas Sergėjus. Viskas labai gerai organizuota per trumpa laiką, profesionalūs konsultantai,atsakė į visus rūpimus klausimus.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės kaina: 

Viešbučiai

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Kaina asmeniui vienviečiame kambaryje

 Kaina trečiam asmeniui dviviečiame kambaryje

3* Pattaya Garden

 2500 EUR

2900 EUR

2500 EUR

4* Long Beach

2540 EUR

3050 EUR 

2540 EUR

4+* Ravindra Beach Resort & Spa

 2640 EUR

3250 EUR

 2640 EUR

5* Royal Cliff Beach Hotel

2740 EUR

3350  EUR

2740 EURĮ kainą įskaičiuota:

 • Skrydis: Ryga-Bankokas- Ryga (30 kg bagažas ir 8 kg rankinis bagažas; maitinimas skrydžio metu);
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant Kvė upės; 4 nakvynės Patajoje; 5 nakvynės Čango saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčiai, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodytos ekskursijos rusų kalba;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* ( apie 700 batų ~ 20 EUR galima pajodinėti drambliu per džiunglių tankmę; ;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos. 
 • Organizatorius turi teisę keisti viešbučius ir programą bei skrydžio laiką ir vežėją.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.;
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
2500

visiems: 2500 skrydis įskaičiuotas
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis Tailande: Puketo sala, Samui sala, Koh Chang sala, Krabi arba Pataja
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.