Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje (rusų k.)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Išvykimai galimi ir iš Vilniaus ir iš Rygos
 • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
 • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
 • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
 • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
 • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Skrydžių laikai:

 

Iš Vilniaus:

Vilnius – Stambulas 20:45 – 00:20 Stambulas – Bankokas 01:55 – 15:00 (+1)

Bankokas – Stambulas 23:30 – 06:10 (+1) Stambulas – Vilnius 08:35 – 10:15

 

1
diena
VILNIUS/RYGA – STAMBULAS
Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Stambulą.
2
diena
STAMBULAS – BANKOKAS
Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Nakvynė Bankoke.
3
diena
BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką, kurios metu pamatysite įdomiausias miesto šventyklas: Saketo šventyklą (Wat Saket), stovinčią ant Auksinio kalno, nuostabią Aušros šventyklą (Wat Arun) bei įspūdingą Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit). O plaukiodami tradicine ilgąja valtimi po Bankoko kanalus, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja beveik prie kiekvienos šventyklos.

Po pietų laukia laisvas laikas, kurio metu siūome apsilankyti viename prabangiausių Bankoko prekybos centrų „Siam Paragon“, kuris turi savo nuosavą akvariumą, kino teatrą ir kuriame yra įsikūręs „Madam Tiuso“ muziejus. 

Vakarėjant patariame aplankyti antrą pagal aukštį Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“*. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite įspūdingą miesto panoramą, kurios fone galėsite ir pavakarieniauti. O tiems, kurie neturi aukščio baimės ir trokšta aštresnių įspūdžių, siūlome pakilti į aukščiausią Tailando pastatą „Mahanakhon“*. Norintiems susipažinti su Tailando istorija, tradicijomis ir mitologija, siūlome apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami spalvingi pasirodymai, lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Nakvynė Bankoke.

4
dienos
BANKOKAS – KANČANABŪRIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės.. Motorinėmis valtelėmis plauksite į Damnen Saduako (Damnoen Saduak) plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas.

O pietausite šiandien žvelgdami į upę Kvė, virš kurios stovi garsusis „Mirties geležinkelio“ tiltas. Juo vėliau turėsite galimybę pasivaikščioti. Papietavę vyksite į Dramblių stovyklą, kuriame už papildomą mokestį* galėsite jais pajodinėti. Papietavę vyksite į Dramblių stovyklą, kuriame už papildomą mokestį* galėsite jais pajodinėti. Pasibaigus dienos programai, keliausite link džiunglių apsuptyje ant upės plūduriuojančio viešbučio. Nakvynė Kančanabūryje. Pasibaigus dienos programai, keliausite link džiunglių apsuptyje ant upės plūduriuojančio viešbučio. Nakvynė Kančanabūryje.

5
diena
KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje vyksite prie iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių, garsėjančius gydomosiomis savybėmis. Tai puiki proga sustiprinti kūną ir pailsėti. Užsuksite ir į Arbatos namus, kuriuose galėsite paragauti tradicinių žolelių arbatų ir sužinoti apie tajiškoje medicinoje vartojamas priemones. 

Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas ir to paties vardo provincija, kurioje toliau tęsite kelionę, vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, nes oras čia yra neįtikėtinai švarus. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais Kvė upe. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba Sai Jai krioklyje, prie kurio taip pat sustosite.

Po aktyvios dienos Jūsų lauks  skanūs pietūs, kurie padės atstatyti jėgas. Ir, galiausiai, išvyksite į Patają. Nakvynė Patajoje.

6 – 8
dienos
PATAJA (pusryčiai)
Pirmąją dieną Jūsų lauks ekskursija po Patajos miestą. Šios ekskursijos metu aplankysite Didžiojo Budos kalvą ir šalia esančią apžvalgos aikštelę, Jan kinų šventyklą-muziejų bei didžiausią pasaulyje Budos atvaizdą, kurio aukštis siekia apie 100 metrų. Taip pat užsuksite į gyvačių fermą, kur galėsite pamatyti šių gyvūnų pasirodymą, taip pat į brangakmenių bei odos parduotuves.

Likusias dvi dienas galėsite mėgautis poilsiu Patajoje arba išbandyti už papildomą kainą vietinio gido siūlomas ekskursijas ar aplankyti netoliese esančias salas. Nakvynės viešbutyje Patajoje. 

9
diena
PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite (~ 4,5 val.) prie kelto ir kelsitės į Čango salą (Koh Chang), kurioje jūsų lauks dar kelios dienos nerūpestingo poilsio. Nakvynė viešbutyje Čango saloje. 

10 – 12
dienos
ČANGO SALA (pusryčiai)
Šias dienas jūsų laukia poilsis prie jūros Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų manieringų palmių, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plevėsuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje Čango saloje.
13
diena
ČANGO SALA – BANKOKAS – STAMBULAS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Čango sala ir vyksite į tarptautinį Bankoko oro uostą, iš kurio jūsų lauks skrydis į Stambulą.
14
diena
STAMBULAS – VILNIUS/RYGA
Grįžimas į Vilnių.

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ie&sca

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje (rusų k.)

Inga
2020-03-04
10
Viskas vyko sklandžiai, puikiai sudėliotos dienotvarkės. Nuostabūs gidai tailandiečiai, gidas Sergėjus, gal kiek savanaudiškumu nepatikimas pasirodė mums Andrėjus. Atsakyta jau pirmu klausimu, tiesiog tenkino kainos ir kokybės santykis.
Rasa
2020-02-24
9
Geros avialinijos ir viešbučiai, puikiai suorganizuotas maršrutas. Pateikta išsami informacija apie šalį ir kelionę. Kelionės dokumentai. Gal tik norėjosi kad lėktuve šeimai vietos būtų rezervuotos šalia, bet paprašius pakeitė oro uoste :)
Linita
2020-02-24
8
Tikrai ši šalis ne “ šypsenų šalis”. Nes tiek viešbučių personalas Bankoke ir Patajoje, neišspaudė net dirbtinės šypsenos! 10 balų tik saloje buvusiam viešbučio personalui! Mus konsultavo vadybininkė Irina( Klaipėda), lb maloni, paslaugi, suteikianti visą mums rūpimą informaciją labai tiksliai ir aiškiai. Dudžiausia padėka mūsų gidams Tailande Runy ir Andrejui! Nuostabūs ir nepakartojami, dėmesingi kiekvienam keliautojui, puikiai organizuojantys papildomas išvykas, tikslūs, nuoširdūs! Jų dėka visas dienas nedingo šypsenos iš veidų!Tik jų dėka kelionę galime įvertinti gerai, nes mums Tailandas labai didelio įspūdžio ar noro grįžti atgal, nepadarė!
Grasilda
2019-12-17
10
Puikiai sudėliota kelionės programa, puiki logistika Patikima. Puikus aptarnavimas ir nuolatinis rūpestis klientu.
Andrej
2019-11-22
10
Ypatingai gerai suplanuota. Kainos/kokybės santykis. Kreipiamės tik į jūsų kompaniją ir visada liekame patenkinti.
Jūratė
2018-11-21
10
Labai patiko kelionė,viskas gerai organizuota,nedidelė grupė.Daug pamatėme ir pailsėjome,patiko rusakalbis gidas Sergėjus. Viskas labai gerai organizuota per trumpa laiką, profesionalūs konsultantai,atsakė į visus rūpimus klausimus.
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Viešbučiai Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje Kaina asmeniui vienviečiame kambaryje  Kaina trečiam asmeniui dviviečiame kambaryje Vaikas (2-12 metų) su tėvais viename kambaryje DBL+CHD EXB

4* Graph Hotel (Ex.Chada Hotel)/ Bangkoka/

2* The Romeo Palace Hotel/ Pattaya/

3* Coconut Beach.Resort / Koh Chang/

1699 EUR  2229 EUR 1699 EUR              -

4* Graph Hotel (Ex.Chada Hotel)/ Bangkoka/

5* Royal Cliff Beach Hotel/ Pattaya/

4* Klong Prao.Resort / Koh Chang/

1799 EUR  2479 EUR  1759 EUR 1569 EUR 

*Skirtingomis datomis, kelionės kaina gali keistis, kainą tikrinti agentūroje. 

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis: Vilnius-Bankokas-Vilnius (galima ir iš Rygos) (30 kg bagažas ir 8 kg rankinis bagažas; maitinimas skrydžio metu);
 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant Kvė upės; 4 nakvynės Patajoje; 4 nakvynės Čango saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčiai, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Programoje nurodytos ekskursijos rusų kalba;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Covid-19 testai ir visi reikalavimai norint atvykti į Tailandą keliavimo sąlygos ir informacija;
 • Dokumentų surinkimas ir Tailando anketos vizai supildymas bei QR kodo gavimas 40 EUR žmogui (jeigu pildo agentūra);
 • Tailando viza, jei yra reikalinga;
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 500 EUR (tikslios kainos teirautis biure);
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.;
 • Privalomojo draudimo polisas, įskaitant Covid19 50 000 USD;
 • Covid-19 testai ir visi reikalavimai norint atvykti į Tailandą keliavimo sąlygos ir informacija.

Panašios kelionės

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: gražiausi Tailando kurortai
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.