Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

28 naktų kruizas iš JAE (Dubajaus) į Japoniją (Yokohama) su MSC SPLENDIDA

Egzotinė-kruizinės kelionės kelionė laivu. Aplankomos šalys: Jungtiniai Arabų Emyratai, Tailandas, Malaizija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

28 naktų kruizas iš JAE (Dubajaus) į Japoniją (Yokohama) su MSC SPLENDIDA

Programa

 • 1-2 diena

  DUBAI, UAE

  Dubajus – itin modernus pakrantės miestas Arabijos dykumos pabaigoje. Čia rasite įžymų Ajman muziejų bei turgavietę, galėsite pasinerti į turą po miestą su tradiciniu Dhow laivu bei jame pavakarieniauti, pamatyti dykumos auksines kopas išvykoje su safari džipais ar pasimaudyti Hatos natūraliuose baseinuose. 

  Lankomi objektai:

  Burj Al Arab – vienintelis pasaulyje 7 žvaigždučių viešbutis. Jis yra suprojektuotas burlaivio forma, jo aukštis siekia 321 metrus ir yra lengvai pastebimas Dubajaus panoramoje. Šis viešbutis yra 4 pagal aukštį viešbutis visame pasaulyje ir vienas vaizdingiausių Dubajaus simbolių. Tai taip pat yra viena labiausiai fotografuojamų struktūrų pasaulyje, kuri šviečia naktį, tad nenusivilsite vaizdu tiek dienos, tiek nakties metu!

  Burj Khalifa – aukščiausias pasaulio pastatas, kartu su aukščiausia apžvalgos aikštele 124 aukšte ir yra bene įspūdingiausia lankymo vieta visuose Artimuosiuose Rytuose. Kelionės į pastato viršų metu būsite supažindinti su Dubajaus istorija.

  Palm Island – palmės sala, kurioje rasite viską, ko reikia: pasaulinio lygio viešbučius, nuostabias turizmo vietas, prabangius mados ir apsipirkinėjimo prekybos centrus. Jei norite atsipalaiduoti ar pasilinksminti – čia yra puiki vieta tai padaryti. Čia rasite platų dienos užsiėmimų pasirinkimą: vandens sportas, akvariumai, pramogų parkai ir, žinoma, nuostabūs paplūdimiai. Naktį jūsų lauks barai, klubai ir įvairūs renginiai, kurie suteiks daug linksmybių ir gerų akimirkų.

  Dubai Marina – viena naujesnių turizmo lankomų vietų. Tai yra didžiausia žmogaus padaryta laivų prieplauka pasaulyje, kuri yra prabangiausių jachtų namai. Prieplauka yra aukštų Dubajaus pastatų fone ir iš čia atsiveria puikūs miesto vaizdai.

  Jumeirah mosque – Jumeirah mečetė daugumos yra apibūdinama kaip gražiausia Dubajaus mečetė. Tai yra puikus islamo architektūros pavyzdys.

 • 3 diena

  ABU DHABI, UAE

  Abu Dabis - 1760 m. įkurtą gyvenvietę iki pat XX a. vidurio sudarė tik paprasti statiniai, dažniausiai be elektros tiekimo ir kanalizacijos, tačiau kai 1960 m. čia buvo rasti didžiuliai naftos telkiniai, miesto ekonomika ir infrastruktūra pradėjo augti ypatingai sparčiai. Abu Dabio Emyratas yra didžiausias ir turtingiausias iš visų Jungtinių Emyratų. 

  Lankomi objektai:

  Didžioji Šeicho Zaido mečetė (Sheikh Zayed Mosque) - svarbiausias miesto objektas. Tai didžiausia šalies ir aštunta pagal dydį visame pasaulyje mečetė, kurios dydis prilygsta maždaug 5 futbolo stadionams ir gali sutalpinti apie 40 000 maldininkų. Didžiulis stogas padabintas net 82 įvairaus dydžio kupolais, o šventovė atvira ir kitatikiams turistams. 

  Kultūros paveldo kaimelis (Heritage Village), kuriame susipažinsite su Abu Dabio Emyrato praeitimi. Čia sužinosite apie tradicinį dykumos gyvenimą, pamatysite stovyklavietės laužavietę, kurioje verdama kava, ožkos plauko palapines ir kt. Čia taip pat išvysite amatininkų, kurie demonstruoja tradicinius įgūdžius gamindami metalo, stiklo dirbinius, puodus, bei moterų, rodančių audimo subtilybes. 

  Kornišo pakrantė - smėlis, smaragdo spalvos vanduo, besileidžianti saulė ir už nugaros likęs didžiulio miesto triukšmas. Būtent taip atrodo vakarinis pasivaikščiojimas Kornišo pakrante. Greta milžiniškų dangoraižių plytintis septynių kilometrų pajūrio kelias tapo viena mėgstamiausių romantiškai nusiteikusių Abu Dabio svečių vietų. Itin švariuose paplūdimiuose galima pasimėgauti saulės voniomis, o tvarkingi šaligatviai, išpuošti bures primenančiomis pavėsinėmis ir fontanais – tikras dviratininkų rojus.

 • 4 diena

  JŪROJE

  Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms kruiziniame laive.

 • 5 diena

  MUSCAT, OMAN

  Maskatas – didžiausias Omano miestas bei sostinė, kurio pagrindiniai rajonai yra Muscat, Mutrah ir Ruwi. Miestą simbolizuoja trys didingieji fortai, kurie nors ir uždaryti visuomenei, tačiau vis dar veikiantys. Miestas išsidėstęs prie Omano įlankos, turintis 734 tūkst. gyventojų (2010 m.). Čia klesti amatai.

  Lankomi objektai:

  Sultan Qaboos Didžioji mečetė – vienas žymiausių Muakato statinių su aukštais minaretais ir marmuriniu kiemeliu. Mečetė lankytojams atidaryta kiekvieną rytą (išskyrus penktadieniais), kur turistus priblokš didžiausias pasaulyje austas kilimas, skirtas maldininkams melstis.

  Zawawi mečetė – pastatyta iš rožinio marmuro ir suprojektuoka kaip apvirtusi lotoso gėlė, kurios kupolas padengtas 22 karatų aukso lapu.

  Mutrah – puiki vieta įsigyti tradicinių Omano sidabro dirbinių ir skarų ar net smilkalų, kurie auga šiame regione.

  Dykuma - už miesto sienų esanti dykuma aktyvesniems keliautojams suteiks galimybę iš arčiau pažinti dykumą turo metu ar pasivažinėti kalnų safari išilgai Maskato pakrante.

 • 6-8 diena

  JŪROJE

  Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms kruiziniame laive.

 • 9 diena

  COLOMBO, SRI LANKA

  Šri Lankos sostinė –  šarmingasis Kolombas yra didžiausias salos miestas, šalies pagrindinis prekybinis centras, kuriame įsikūręs daugybę amžių veikiantis Šri Lankos jūrų uostas. Kolombas tiesiog spindi gyvenimu ir energija ir šį, neretai apibūdinamą, kaip triukšmingą, beprotišką miestą, tiesiog būtina pajausti ir pamatyti savo akimis. Čia daugybė veiklos ir dieną, ir naktį.

  Lankomi objektai:

  Seema Malaka šventykla įsikūrusi Beiros ežero viduryje.

  Pettah turguje galima nusipirkti visko – laikrodžių ir juvelyrikos, batų, rankinių, lagaminų, drabužių, mobiliųjų telefonų, žaislų, elektronikos prekių, suvenyrų, prieskonių, kaip kad ciberžolės, kalendros, kmynų ir kitų.

  Pinnawala dramblių prieglauda – tai labdaringas gamtos rezervatas, kur reabilituojami darmbliai našlaičiai iki jie paleidžiami į gamtą. Nuo Kolombo iki Pinnawala – valanda kelio. Sodri žaluma čia verčia pasijusti esant vidury laukinės gamtos. 

 • 10-11 diena

  JŪROJE

  Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms kruiziniame laive.

 • 12 diena

  PHUKET, THAILAND

  Puketas – tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala, kuria domisi norintieji atostogauti.Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburs savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų, bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai.

  Lankomi objektai:

  Karon ir Phromthep Cape apžvalgos aikštelės, iš kurių atsiveria nuostabūs Puketo vaizdai. Šios apžvalgos aikštelės - vienos lankomiausių, o vaizdas, atsiveriantis nuo Karon aikštelės - vienas labiausiai fotografuojamų vaizdų visame Pukete.

  Chalong Temple - didžiausia ir lankomiausia šventykla visame Pukete.

  Didžioji Budos skulptūra. Tai pati žymiausia Puketo vieta, nuo kurios atsiveria 360 laipsnių Puketo salos vaizdas. Lankytojai gali matyti Kata, Karon paplūdimius, Puketo miestą, Chalong įlanką ir k.t. Pati skulptūra yra 45 metrų aukščio ir 25 metrų pločio.

  Beždžionių ir gyvačių šou, kurio metu turėsite galimybę stebėti dresiruotų beždžionių pasirodymą. Gyvačių šou - bene labiausiai jaudinantis reginys visame Tailande! Pamatysite karališkąją kobrą - vieną pavojingiausių gyvačių visame pasaulyje - ir pavojingąjį jos bučinį.

 • 13 diena

  LANKGKAWI, MALAYSIA

  Langkawi sala – populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

  Lankomi objektai:

  Kilim geo – parkas, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

  Gunung Machinchang kalva. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria nuostabi salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. 

  Taip pat galima apsilankyti viename didžiausių Azijoje okeanariumų. 15 metrų ilgio tunelį supa pusė milijono litrų jūrų vandens su 5000 gyvūnų. Milžiniškos žuvys, didysis žaliasis vėžlys, fantastiški koraliniai rifai... Šis turas sudomins tuos, kas jaus, jog žemės paviršius jau ištyrinėtas ir ima traukti mįslingi gamtos klodai po vandeniu.

  Įsimylėjusiems Malaizijos gamtą siūlome išvyką į šiaurines mangroves. Langkavi miškai šliejasi prie paslaptingų pakrantės uolų. Tuos, kam kiekviena gyvybės forma prilygsta stebuklui, užtikriname, kad mangrovių parke išvysite ne vieną ropojantį, šliaužiantį, čirpiantį ar skraidantį stebuklą.

 • 14 diena

  PENANG, MALAYSIA

  Penangas - tai pagrindinis Malaizijos turistų traukos centras, kuris savo svečius lepina nuostabia aplinka, paplūdimiais, nacionalinio parko, šventyklų, džiunglių ir ryžių plantacijų vaizdais.

  Lankomi objektai:

  Georgetown, kuris yra įtrauktas į UNESCO saugomų vietovių sąrašą.

  Gyvačių šventykla, kuri buvo pastatyta 1850 metais ir yra vienintelė tokia pasaulyje.

  Oeding & Erdel juvelyrinės dirbtuvės, kurios turi daugiau nei 100 metų patirtį ir specializuojasi papuošalų iš aukso bei papuošalų su deimantais bei brangakmeniais srityje. 

  Pakilus į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera) viršūnę Jus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 metais. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje.Šventyklos įžymybė – Atjautos dievybė Guanyin, kurios kultas paplitęs Kinijoje ir čanbudizmą perėmusiose šalyse. Čia susijungia kiniškai, tailandietiškai, birmietiškai architektūrai būdingi motyvai.

 • 15 diena

  PORT KLANG, MALAYSIA

 • 16 diena

  SINGAPORE, SINGAPORE

  Sveiki atvykę į margąjį Singapūrą, kuris per vos 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Maža valstybė garsėja nuožmiais įstatymais, skirtingų kultūrų draugyste, saulėtais paplūdimiais, įspūdingais viešbučiais, parduotuvėmis ir restoranais. 

  Lankomi objektai:

  Singapūro  nacionalinis orchidėjų sodas, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis.

  Singapūro modernumo simbolis "Marina Bay Sands" dangoraižis, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. 

  Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų.

 • 17 diena

  JŪROJE

  Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms kruiziniame laive.

 • 18 diena

  HO CHI MINH, VIETNAM

  Hošiminas – didžiausias Vietnamo miestas. Hošimine yra 8 milijonai gyventojų, iš jų net kas antras gyventojas turi motorolerį. Taigi didmiestyje yra apie 4 milijonus šių transporto priemonių. Niekur kitur pasaulyje neišvysime tokio kiekio ryškiaspalvių motorolerių.

  Lankomi objektai:

  Cu Chi tunelai (Cu Chi Tunnels) - tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Hošimino prieigų iki pat Kambodžos.

  Nepriklausomybės rūmai (Reunification Palace), kuriuose Vietnamo karo metu gyveno ir dirbo tuometinis pietų Vietnamo prezidentas. Hošimino senamiestyje įsikūrusiuose rūmuose galėsite patyrinėti pastato architektūrą, to laikmečio dekoracijas. Viena įdomiausių Nepriklausomybės rūmų vietų – tuneliai, kurie jungia įvairias pastato sales bei kitas šalia esančias rezidencijas.

  Gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedra (Notre-Dame Cathedral).  Prancūzų kolonijinės valdžios simboliu tapusi šventovė yra viena pagrindinių krikščionybės centrų Vietname.

  Kinų kvartalas (China Town), kuriame apstu parduotuvėlių, šeimos verslų. Šis rajonas niekad nemiega. Turėsite galimybę pasivaikščioti po Bintay turgų (Binh Tay Market) ir išbandyti savo derybinius įgūdžius.

 • 19-20 diena

  JŪROJE

  Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms kruiziniame laive.

 • 21-22 diena

  HONG KONG, HONG KONG

  Honkongas, kurio vizitinė kortelė – atimanti žadą, daugiausiai turistų pasaulyje fotografuojama sutemusio miesto panorama. Patariame išnaudoti kiekvieną minutę šiame futuristiniame megapolyje, kuriame kiekviename žingsnyje laukia patys įvairiausi įspūdžiai. Net jeigu esate daug keliavę ir matę pačių įvairiausių pasaulio didmiesčių, pažadame, Honkongas nepaliks Jūsų abejingu. Honkongas dabar laikomas autonomine valstybe ir tik 2047 metais jis bus visiškai integruotas į Kinijos Liaudies Respubliką. Honkongas sudarytas iš žemyninėje dalyje esančio Kaulūno regiono, Honkongo ir 235-ių salų. Honkonge gyvena apie 7 milijonus gyventojų, o šiandien Jūs esate vienas iš jų! 

  Viktorijos viršūnė(Victoria Peak) - pati aukščiausia viršūnė Honkonge, kur jūsų lauks įstabus vaizdas. Kiek akys užmato į dangų stiebiasi šio didingo miesto dangoraižiai. Jų skaičiumi šis megapolis lenkia kitus pasaulio miestus. O gal Viktorijos viršūnėje norėsite pasilepinti kavos puodeliu, žvelgdami į šią nuostabią panoramą? Tai bus pats skaniausias kavos puodelis Jūsų gyvenime!

  Atvykus į šį miestą privalu nepraleisti aštuntos valandos vakaro ir išvysti „Symphony of Lights“ – tai garsų ir šviesų simfonija, kuri stebima iš Žvaigždžių aveniu (Avenue of Stars). Čia atsiveria kvapą gniaužiantis Honkongo dangoraižių horizontas. Mėgaukitės šiuo į Gineso rekordų knygą įtrauktu didžiausiu pasaulyje garso ir šviesos spektakliu!

 • 23-24 diena

  JŪROJE

  Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms kruiziniame laive.

 • 25 diena

  SHANGHAI, CHINA

  Šanchajus – vienas nuostabiausių Kinijos miestų, kuriame dangoraižiai remia saulę, o tviskanti šio miesto prabanga puikiai dera su senąja kinų architektūra. Vis dėlto šiandien tai – vienas svarbiausių Kinijos švietimo (yra universitetų, mokslo institutų ir draugijų, astronomijos observatorija, daug teatrų) ir pramonės centrų visoje Kinijoje: išvystyta laivų statyba, naftos perdirbimas, tekstilė, elektronika, dviračių, radijo imtuvų, televizorių gamyba.

  Lankomi objektai:

  Šanchajaus pasaulio finansų centras (Shanghai World Finacial Center) - trečias pagal aukštį pastatas pasaulyje. 474 metrų aukščio pastatas turi didžiausiame aukštyje kada nors įkurtą apžvalgos aikštelę.

  Rytų Perlas (Oriental Pearl Tower) - iš plieno ir gelžbetonio pagaminta konstrukcija statiniui suteikia tvirtumo bei lankstumo, galimybę pasipriešinti stipriems vėjo gūsiams bei žemės drebėjimams. Tik „Rytų perlas“ gali suteikti progą pasikelti vieninteliu dviejų aukštų liftu Kinijoje, kuriame vienu metu telpa 50 žmonių.

  Bundu (Bund) – istorinis rajonas, kuriame persipina britiška ir prancūziška architektūra. Iš čia galėsite apžvelgti kitoje upės pusėje atsiveriančią Pudongo (Pudong) dangoraižių panoramą. Buvusiuose pelkynuose pastatytas rajonas nustebins savo modernumu bei leis pasigrožėti unikaliausiais pastatais visame pasaulyje. 

  Nandžingo kelias (Nanjing Road) – viena judriausių pėsčiųjų alėjų visoje Azijoje. Šioje pagrindinėje apsipirkinėjimo ir pramogų gatvėje tiesiog privalu pajusti miesto šurmulį ir ištirpti minioje prisėdus modernioje kavinukėje.

 • 26-27 diena

  JŪROJE

  Visa diena skirta poilsiui ir pramogoms kruiziniame laive.

 • 28-29 diena

  YOKOHAMA, JAPAN

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Kaina asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 2479 EUR
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 3519 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Uosto mokesčiai;
  • Nurodytas maršrutas;
  • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kajutėje;
  • Pusryčiai, pietūs, vakarienės (gėrimai kava, arbata, sultys iš aparatų pusryčių metu);
  • Laivo pramogos;
  • GALA vakarienė kruizo metu (privaloma vakarinė apranga, vyrams-kostiumas, damoms-vakarinė suknelė).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Aptarnavimo mokestis 10 EUR žmogui dienai (vaikam iki 12 m. perpus), taigi laive niekur nereikės palikti arbatpinigių;
  • Nuvykimas oro uostas-laivas/viešbutis-oro uostas;
  • Skrydžiai;
  • Ekskursijos (galima užsisakyti laivo siūlomas ekskursijas iš anksto);
  • Gėrimai (galima užsakyti gėrimų paketą);
  • Kavos, ledų, šokolado, saldainių namai;
  • Boulingas, 5D kino teatras, F1 simuliatorius;
  • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
  • Auklės paslaugos;
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Day Date Port Arrival Departure
  Sat 31/03/2018 Dubai,U.Arab Emirates - 23:59
  Sun 01/04/2018 Dubai,U.Arab Emirates 00:01 23:00
  Mon 02/04/2018 Abu Dhabi,U.Arab Emirates 05:00 18:00
  Tue 03/04/2018 Day at sea - -
  Wed 04/04/2018 Muscat, Oman 08:00 18:00
  Thu 05/04/2018 Day at sea - -
  Fri 06/04/2018 Day at sea - -
  Sat 07/04/2018 Day at sea - -
  Sun 08/04/2018 Colombo, Sri Lanka 08:00 17:00
  Mon 09/04/2018 Day at sea - -
  Tue 10/04/2018 Day at sea - -
  Wed 11/04/2018 Phuket, Thailand 10:00 20:00
  Thu 12/04/2018 Langkawi, Malaysia 08:00 18:00
  Fri 13/04/2018 Penang, Malaysia 08:00 18:00
  Sat 14/04/2018 Port Klang, Malaysia 08:00 18:00
  Sun 15/04/2018 Singapore,Singapore 07:00 22:00
  Mon 16/04/2018 Day at sea - -
  Tue 17/04/2018 Ho Chi Minh City, Viet Nam 10:00 18:00
  Wed 18/04/2018 Day at sea - -
  Thu 19/04/2018 Day at sea - -
  Fri 20/04/2018 Hong Kong,Hong Kong 08:00 23:59
  Sat 21/04/2018 Hong Kong,Hong Kong 00:01 18:00
  Sun 22/04/2018 Day at sea - -
  Mon 23/04/2018 Day at sea - -
  Tue 24/04/2018 Shanghai, China 07:00 21:00
  Wed 25/04/2018 Day at sea - -
  Thu 26/04/2018 Day at sea - -
  Fri 27/04/2018 Yokohama, Japan 08:00 23:59
  Sat 28/04/2018 Yokohama, Japan 00:01 -
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką