12 naktų Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno kruizas su MSC POESIA

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės programa

1
diena
Genuja – Ligūrijos regiono sostinė ir vienas didžiausių uostų prie Viduržemio jūros. Šiame mieste gimė ir gyveno Kristupas Kolumbas. Genuja garsėja Renesanso stiliaus rūmais, romaninės architektūros katedra, viduramžišku senamiesčiu bei savo jūriniu pasauliu: čia yra ne tik miesto simbolis – Lanterna švyturys ar Kolumbo namas, bet ir Jūrų muziejus bei didžiausias Europoje akvariumas.
2
diena
Katalonijos sostinė Barselona – antras pagal dydį Ispanijos miestas ir vienas didžiausių Viduržemio jūros uostų. Senamiesčio branduolys – Barri Gotic – lyg gotikinių pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi. Šioje miesto dalyje yra ir P. Pikaso muziejus. Centrinė Barselonos katedra La Seu – tai vienas iš didžiausių gotikinių statinių Ispanijoje. Netoliese esantys aikštės ir rūmai – tikri centrinės Europos baroko šedevrai. Barselonos perlas – įžymiojo architekto Antonio Gaudi neužbaigta katedra Sagrada Familia. Pasaulinio garso bulvare Las Ramblas kiekvienas galės tiek parodyti save, tiek pasižiūrėti į kitus. Barselonos pakrantėje puikuojasi paminklas Kristupui Kolumbui.
3
diena
Šis Prancūzijos uostamiestis – antras pagal dydį ir pats seniausias Prancūzijos miestas, o kartu ir vaizdingojo Provanso sostinė. Marselį supa kalnai, Viduržemio jūra, spalvinga pakrantė, viduramžių pilys ir tvirtovės, gyvybingi Provanso turgeliai, spalvingi miesteliai ir kaimeliai. Nors mieste atsispindi Prancūzijos Rivjeros gyvenimas ir tempas, tačiau paskutiniu metu Marselyje vis labiau dominuoja Šiaurės Afrikos tautų kultūros.
4
diena
Diena jūroje.
5
diena
Valeta -  Turbūt nei vienas miestas Europoje negali pasigirti tokia gausa istorinių paminklų. Jų čia priskaičiuojama daugiau nei 300. Nors pati Valeta nėra didelė – tačiau jai reikia skirti bent vieną dieną. Joje išvysite daugybę muziejų, parkų, aikščių, bažnyčių, rūmų bei kitų XVI, XVII ir XVIII amžiuje statytų pastatų.
6
diena
Korfu – tai Graikijai priklausanti sala, esanti šalia Jonijos jūros, sala žavi turistus savo nuostabia gamta, architektūriniais paminklais, jaukia atmosfera bei draugiškais vietiniais gyventojais.
7
diena
Katakolonas – tai nedidelis Graikijos pajūrio miestas, esantis vakarinėje Peloponeso pusiasalio pakrantėje, šalia Jonijos jūros. Čia galima pasigrožėti vaizdingais paplūdimiais, pavaikščioti uostamiesčio gatvelėmis, skaniai pavalgyti jūros gėrybių pas svetingus vietinius. Katakolonas gali pasigirti ypač dailia pakrante, nusėta jaukių kavinių, esančių visai ant jūros kranto, kuriame plūduriuoja jachtos ir žvejų laiveliai. Olimpija – tai istorinis Graikijos miestas, nutolęs vos apie 15 km nuo Katakolono. Olimpiją išgarsino olimpinės žaidynės, kurios čia būdavo vykdomos klasikiniu Senovės Graikijos periodu. Čia yra išlikusių antikinių griuvėsių ir paminklų, įskaitant ir dievo Dzeuso bei deivės Heros šventyklas.
8
diena
Heraklionas – Kretos sostinė, penktas pagal dydį Graikijos miestas, išlaikęs senosios Mino civilizacijos pėdsakų. Tai gražus uostamiestis, kurio prieplaukoje puikuojasi ir modernūs keltai, ir žvejų valtelės. Jį sudaro dvi dalys. Naujoji dalis – su šiuolaikinėmis parduotuvėmis, parkais ir aikštėmis. Ir senamiestis – su venecijiečių fontanais, lodžija, turgumi, senomis ir šiuolaikinėmis gatvėmis. Jeigu susiruošite pasimaudyti ir pasideginti, pabandykite nuvykti į Karteros paplūdimį, esantį už 7 km nuo miesto centro. Čia siūloma daug vandens pramogų, o pakrantėje veikia daug tavernų ir barų.
9
diena
Atėnuose esantis Piraeus uostas yra vienas didžiausių keleivinių uostų Europoje. Keli milijonai lankytojų eina pro šio uosto vartus kiekvienais metais. Dauguma jų keliauja keltais, katamaranais ar laivais su povandeniniais sparnais, kurie plukdo į įvairias Graikijos salas. Uostas turi 11 modernių prieplaukų, skirtų kruiziniams laivams. Per 2004-aisiais vykusią Olimpiadą, didžiausias pasaulyje kruizinis laivas ,,Queen Mary II” įplaukė į doką ir šiam laikotarpiui virto plūduriuojančiu viešbučiu. Nuo to laiko atplaukiančių į uostą kruizinių laivų skaičius nuolat didėja. Beje, 2008 metais Piraeus uostas buvo vienas iš šešių labiausiai kruizinių laivų pamėgtų vietų, priimantis 1,8 milijono keleivių. Labiausiai atvykėlius žavi galimybė tyrinėti nuostabiausius miesto statinius: Akropolį, įsitaisiusį pačioje kalvos viršūnėje ir Partenono šventyklą, pastatytą V a. pr. Kr. Taip pat verta leistis į ekskursiją po turistų itin pamėgtą archeologinį paminklą ir miestą – Delfus.
10
diena
Diena jūroje.
11
diena
Čivitavekija - Italijos miestas Romos provincijoje. Čivitavekija reiškia „Senovės miestas“. Aplankykite Romą, kuri nutolusi apie 80 km. Pažintis su Roma, miestu įsikūrusiu ant septynių kalvų. Koliziejus, Trevi fontanas, Panteonas, Ispanijos laiptai- tai tik dalis šio nuostabaus miesto vietų, kurias verta pamatyti.
12
diena
Išsiregistravimas iš laivo, pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a
Kajutės tipas 1 suagusiam
Vidinė kajutė be lango 1350 EUR
Kajutė su langu 1650 EUR
Kajutė su balkonu 1800 EUR

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydžiai (iš Vilniaus ar Kauno) su rankiniu bagažu 10 kg/asm;
 • 1 nakvynė viešbutyje Milane
 • Pervežimas oro uostas-viešbutis, laivas-oro uostas
 • Traukinio bilietas Milanas-Genuja
 • 11 naktų kruizinis maršrutas su pilnu maitinimu (gėrimai tik pusryčių metu);
 • Gala vakarienė (formalus vakaras)

Į kainą neįskaičiuota:

 • Ekskursijos kruizo metu;
 • Gėrimų paketai;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai laive 110 eur/asm;

Pastabos

 • Dėmesio: kelionės kaina priklauso nuo aviabileitų ir kruizo kainos einamuoju momentu ir gali keistis.
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Italijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Aplink Italiją
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gurmaniškas turas po Italiją
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kruizas po Singapūrą, Malaiziją ir Tailandą su poilsiu Langkawi saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.