KELIAUJAM Į MADEIRĄ SAUGIAI! Pradinė įmoka tik 25 EUR, skrydžiai iš Vilniaus nuo kovo 16 d.

KELIAUK Į MADEIRĄ SAUGIAI!

Iki sausio 21 d. itin palankios sąlygos įsigyti pavasario keliones į Madeirą:

  • Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus - nuo kovo 16 d.
  • pradinė įmoka - tik 25 Eur/asm.
  • Neribotas kiekis kelionės keitimo galimybių likus ne mažiau nei 21 d. iki kelionės

Kokie testavimo ir saugumo reikalavimai taikomi vykstant į Madeirą?

Madeiros autonominio regiono vyriausybė nustatė, kad atvykstantieji į Madeirą turi turėti atliktą COVID-19 testą (išskyrus vaikus iki 12 metų).Tai galima atlikti 2 būdais:

  • Turėti jau atlikto tyrimo dėl COVID-19 neigiamą rezultatą. Tyrimas turi būti atliktas ne anksčiau kaip per 72 valandas prieš išvykstant iš savo gyvenamosios vietos. Neigiamų testo rezultatų įrodymai turi būti pateikti anglų arba portugalų kalbomis.
  • Galima testą dėl COVID-19 atlikti jau atvykus į Madeiros oro uostą. Testas atliekamas Madeiros vyriausybės lėšomis, o visa testavimo procedūra neturėtų trukti ilgiau nei 1 valandą. Tuomet užpildžius deklaraciją, keleivis užsakytu pervežimu (kuris yra įtrauktas į kainą pagal sutartį) iš oro uosto vyksta į jo užsakytą viešbutį. Ten jis laukia testo rezultato, kuris bus išsiųstas nurodytu telefono numeriu ne vėliau kaip per 12 valandų nuo testo atlikimo. Įsigyjusieji tik skrydžio bilietus patys vyksta į jų apgyvendinimo vietą.

NAUJA INFORMACIJA! Keliautojams, kurie per pastarąsias 90 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19 arba jau yra gavę 2 vakcinas nuo koronoviruso (bei nuo antrosios vakcinos praėję daugiau nei 7 dienos), nebus taikomas privalomas PCR testo reikalavimas atvykstant į Madeirą. Dokumentai, patvirtinantys anksčiau minėtas sąlygas, privalo būti oficialūs ir išversti į anglų arba portugalų kalbas.

SVARBU! Visi keliautojai 24–48 valandas prieš atvykdami į Madeirą privalo užsiregistruoti ir užsipildyti duomenis keleivių registravimo sistemos formoje https://madeirasafe.com/#/login

2021 m. sausio mėn. duomenimis Madeiroje privaloma dėvėti veidą dengiančias kaukes visose viešose erdvėse, išskyrus sportuojant, paplūdimiuose ir vaikštant rekomenduojamais miškų bei kalnų takais.

Daugiau informacijos apie keliavimo į salą sąlygas ir tvarką galima rasti www.visitmadeira.pt.

GRĮŽUS Į LIETUVĄ:

Remiantis 2021.01.12 galiojančia informacija, grįžus į Lietuva nėra taikoma saviizoliacija ir nereiklaujama atlikti testo dėl COVID-19.

Visiems grįžtantiems ir atvykstantiems į Lietuvą nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. galioja įvesta privaloma registracija Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre. Užsiregistruoti privaloma ir registracija vyksta TIK elektroniniu būdu, pildant anketą čia - https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form.

Informacija gali keistis, tad rekomenduojama nuolat sekti pasikeitimus ir reikalavimus oficialiuose portaluose.

 

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti geriausią kelionę:

atostogos@kelioniuakademija.lt

+370 700 11007

 

AKCIJOS PASIŪLYMAI :

Poilsis nuostabios gamtos apsuptyje MADEIROS saloje, Portugalijoje! 7 n. 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis nuo 571 EUR!

 

Pasakiškų vaizdų kupinos atostogos MADEIROS saloje, Portugalijoje! Savaitė 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis nuo 762 EUR!

 

Praleiskite nuostabias atostogas vaizdingoje MADEIROS saloje, Portugalijoje! Savaitė 4* viešbutyje su pusryčiais nuo 519 EUR!

 

 

Savaitė 4* viešbutyje DOM PEDRO MADEIRA su pusryčiais ir vakarienėmis su pusryčiais ir vakarienėmis nuo 715 EUR!

 

 

 Savaitė 4* viešbutyje CALHETA BEACH su viskas įskaičiuota nuo 849 EUR!

 

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti geriausią kelionę:

atostogos@kelioniuakademija.lt

+370 700 11007