×

Egzotinės kelionės į Indiją

Kokias kainas pateikiame?

Individualios kelionės į Indiją

Pietų Indijos turas

Datos ir trukmė
2020-06-22 (13 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-29 (13 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-06 (13 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Auksinis trikampis su poilsiu Goa/Kerala

Datos ir trukmė
2020-06-20 (14 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-27 (14 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-04 (14 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Klasikinė Indija su poilsiu Goa / Kerala

Datos ir trukmė
2020-06-20 (16 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-27 (16 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-04 (16 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionių idėjos ir patarimai

Pietų Indijos turas

Datos ir trukmė
2020-06-22 (13 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-29 (13 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-06 (13 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Indiją

Kelionės į Indiją metu būkite atsargūs – čia norai pildosi tiesiai prieš Jūsų akis. Indija – tai visus jutimus išjudinantis kraštas, kuriame didžiausias vaizdų, garsų ir kvapų spektras. Poilsis Indijoje įspūdžių stiprumu prilygsta aštriausiems šios šalies patiekalams, arba, nemėgstantiems aštriai, saldžiausiems palmių cukraus skanėstams. Kelionės į Indiją metu galėsite atrasti sau mieliausią šios šalies kampelį: šiaurinėje dalyje stūkso snieguoti Himalajų kalnai, Radžastano valstijoje driekiasi milžiniška dykuma, o Indijos Pietuose gausu žaliuojančių arbatos ir prieskonių plantacijų.

Atostogos Indijoje rekomenduojamos spalio–balandžio mėnesių laikotarpiu, kuomet vyrauja maloni oro temperatūra ir nėra lietaus. Vidutinė oro temperatūra žiemos mėnesiais – apie 25℃. Ypač karšta gegužės, birželio ir liepos mėnesiais, kuomet oro temperatūra gali viršyti ir 45℃. Kalnuose klimatas gerokai skiriasi, todėl birželio pabaiga, liepos ir rugpjūčio mėnesiai puikiai tinka apsilankymui atokesniuose Himalajų regionuose, pavyzdžiui, Ladake. Lietingiausia Indijoje liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kurių metu rekomenduojama pasimėgauti ajurvedos procedūromis Pietų Indijoje.

Kelionės į Indiją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Varanasis – tai spalvingomis gatvelėmis užburianti religinė Indijos sostinė. Šalia Gangos upės įsikūręs miestas pritraukia milijonus hinduistų piligrimų. Netoliese yra ir viena svarbiausių budistinės piligrimystės vietų – Sarnatas, kur Buda pradėjo skleisti savo mokymą.
  • Abhanerio kaimelis, kuris garsėja įspūdingu laiptuotu šuliniu. Šulinio prieigose esančiuose puošniuose kambariuose gyveno karališkoji šeima. Panašūs milžiniški šuliniai anksčiau buvo naudojami daugelyje šalies vietų. Jų dėka gyventojai turėdavo vandens net ir didžiausios sausros metu.
  • „Žiurkių šventykla“ (Bikanere) – tai viena labiausiai stebinančių Indijos šventyklų, kurioje karaliauja daugiau nei 20 tūkstančių žiurkių. Jos maitinamos daržovėmis ir pienu, o lankytojai atneša ir cukraus gabalėlių. Ši šventykla dar vadinama Karni Matos, hinduistų karės ir šventosios, vardu. Tikima, jog ji buvo vienas iš deivės Durgos įsikūnijimų.
  • Džaisalmero fortas (pastatytas 1156 m.) iš kitų įspūdingų Radžastano valstijos fortų išsiskiria tuo, jog jame iki šiol gyvenama. Galingos geltonojo smiltainio forto sienos ypač gražiai atrodo saulėlydžio metu.
  • Alepis – tai žaliuojanti upių kanalų išraizgyta vietovė esanti pietinėje Indijos dalyje, Keralos valstijoje. Alepyje gausu kokoso palmių miškų, prieskonių plantacijų, žvejų kaimelių. Vaizdingi upių kanalai čia atstoja kelius, o vietovės grožį dar labiau sustiprina ryškiasplavių drugių būriai.
  • Rišikešas – jaukus Himalajų kalnų miestelis Indijos šiaurinėje dalyje įsikūręs šalia šventosios Gangos upės. Rišikešas garsėja kaip vienas svarbiausių jogos centrų. Svečiuodamiesi Rišikeše turėsite galimybę pasigrožėti žaliuojančiais miškais, vakarinėmis Gangos upės apeigomis, bei susipažinti su jogos paslaptimis.
  • Goa – tai vaizdingais Arabijos jūros paplūdimiais garsėjanti Indijos valstija. Šiaurinė Goa dalis puikiai tiks mėgstantiems ne tik pailsėti paplūdimyje, bet ir pramogauti, o pietinėje Goa dalyje atrasite atokesnių ramaus poilsio kampelių. Be to, Goa senamiestyje galėsite susipažinti su turtingu kolonijiniu palikimu.

Poilsinės kelionės į Indiją metu kviečiame apsilankyti atsiskyrėlių ir šventikų mieste Varanasyje, pasigrožėti Abhanerio kaimelyje esančiu laiptuotu šuliniu ir galingu Džaisalmero fortu, užsukti į stebinančią „Žiurkių šventyklą“, išmokti jogos Himalajų miestelyje Rišikeše, leistis į kruizą vaizdingais Alepio upių kanalais ar pasimėgauti poilsiu prie Arabijos jūros vaizdinguose Goa valstijos paplūdimiuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Indiją pasiūlymus.

UP
Išskleisti kelionių paiešką