100 EUR PEDAGOGŲ ATOSTOGOMS LIETUVOJE

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti žinia su poilsio išsiilgusiais pedagoginiais darbuotojais! Trečiadienį Vyriausybė iš esmės pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui iš Lietuvos ateities ekonomikos DNR plane numatytų lėšų skirti po 100 eurų pedagoginiams darbuotojams – nuo darželio auklėtojų iki aukštųjų mokyklų dėstytojų – poilsiui kompensuoti. Ekonomikos ir inovacijų ministerija dar turėtų parengti tvarką, kaip būtų skirstomos kompensacijos. 

Švietimo įstaigose pagrindines pareigas eina 62,9 tūkst. pedagoginių darbuotojų: ikimokyklinio ugdymo mokyklose – 12,5 tūkst., bendrojo ugdymo mokyklose – 34,5 tūkst., neformaliojo vaikų švietimo mokyklose ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklose – 4,5 tūkst., profesinio mokymo įstaigose – 3,1 tūkst., kolegijose – 1,4 tūkst., universitetuose – 6,3 tūkst., savivaldybių švietimo pagalbos įstaigose – apie 0,6 tūkst.

Turizmo paslaugų teikėjams būtų kompensuojamos 100 eurų išlaidos kiekvienam pedagoginiam darbuotojui už Lietuvoje suteiktas turizmo paslaugas. Numatyta, kad pedagoginių darbuotojų poilsis būtų kompensuojamas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos nustatyta tvarka.

Pasak premjero Sauliaus Skvernelio ši priemonė bus analogiška, kuri šiuo metu taikoma ir medikams, kartu palaikant turizmo sektorių, o išmokos gali būti pradedamos mokėti nuo gruodžio. „Priemonė turėtų būti pradėta preliminariai taikoma nuo gruodžio 1-osios."

Labai džiaugsimės, galėsiantys prisidėti prie jūsų atostogų ir kviečiame kontaktuoti su mumis - pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti pasiūlymą ateičiai! Kviečiame pasidairyti po pasiūlymus kelionėms LIETUVOJE.

Linkime kantrybės laukiant tolimesnės informacijos! Taip pat kviečiame užpildyti pageidavimų formą čia ir kai tik žinosime tikslesnes sąlygas, iškart su Jumis susisieksime!

Parengta remiantis Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įrašu ir informaciją https://www.smm.lt/web/lt/.