Novaturo kelionės į Alaniją, Turkiją

Kelionės į Turkiją, Alanijoje su Novaturu. Geriausi kelionių pasiūlymai. Poilsis Alanijos, Antalijos, Kemero, Beleko ir kitose kurortuose. Atostogos ir poilsis Turkijoje nuo balandžio iki spalio.


Kelionės į Alaniją

Viduržemio jūros krantuose, Tauro kalnų papėdėje įsikūręs Alanijos miestas – tai vienas vaizdingiausių Antalijos provincijos kurortų. Kelionės į Alaniją metu galėsite pasimėgauti puikiu Viduržemio jūros klimatu ir nuostabiais gamtos kampeliais. Be to, Alanija įtraukta ir į pretendentų tapti UNESCO globojamu miestu sąrašą – čia gausu vertingo istorinio palikimo.

Kelionės į Alaniją metu verta leistis į išvykas valtelėmis ir pasigrožėti pakrančių urvais, nardyti, vykti į turus džipais, paragauti gardžiausių turkiškų patiekalų ir tradicinės kavos, bei apsilankyti kalnų pilyse. Poilsis Alanijoje – tai daugybė nepamirštamų atostogų akimirkų Viduržemio jūros paplūdimiuose ir apelsinų bei citrinų sodų pavėsyje.

Atostogos Alanijoje rekomenduojamos balandžio–lapkričio mėnesiais – tai idealus maudynėms sezonas.

Kelionės į Alaniją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Damlatašo urvas – atsitiktinai atrastas stalaktitų ir stalagmitų urvas, kurio ilgis siekia 45–50 m, o aukštis – 15 m. Manoma, jog šiame urve tvyrantis oras gali išgydyti įvairias kvėpavimo ligas, pavyzdžiui, astmą.
  • Raudonasis bokštas – vienas iš miesto simbolių, pastatytas 13 a. Šiame aštuonkampio formos statinyje įkurtas etnografijos muziejus. Daugybę metų tai buvo svarbi jūrų uosto ir laivų statyklos gynybos vieta.
  • Alanijos archeologinis muziejus – įkurtas 1967 m., šis muziejus gali pasigirti gausiomis keramikos, marmuro, bronzos, stiklo dirbinių kolekcijomis ir mozaikomis – radiniais, priklausančiais helenistinio, Romėnų imperijos, bizantiškajam laikotarpiams. Vieni žymiausių eksponatų: 2 a. bronzinė Heraklio statula, jūroje rastos amforos, geometriniais raštais puošti langų rėmai, romėnų imperatoriaus Septimijaus Severo laiškas.

Poilsinės kelionės į Alaniją metu kviečiame pasigrožėti paslaptingais Damlatašo urvais, apsilankyti Raudonajame bokšte, susipažinti su Alanijos archeologinio muziejaus radiniais, bei išvysti kitas nepamirštamas šio Turkijos kurorto vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Alaniją pasiūlymus.

Kelionės į Turkiją, Alaniją su Novaturu.

Jeigu nepavyko rasti tinkamos kelionės į Turkiją pasiūlymo, pasitikrinkite kitus mūsų siūlomus varijantus kelionėms į Turkiją:

UP
Išskleisti kelionių paiešką