Visi Australijos perlai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su kultūrine Australijos sostine – Melburnu
 • Plauksime kruizu po įspūdingąjį Didįjį barjerinį rifą
 • Grožėsimės Uluru esančiai nepakartojamais šviesų laukais
 • Aborigenų dievų buveinėje stebėsime nepamirštamą saulėtekį 
 • Lankysime vieną gražiausių pasaulio miestų  Sidnėjų
 • Išvysime žymiausius Australijos gyvūnus
Nuo4496
2021 02 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1390
su skrydžiu: 5886

Kelionės programa

Yra artimų kraštų, yra tolimų ir labai tolimų, o yra ir tokių paslaptingų, kad negali tvirtinti, jog jie iš tikrųjų egzistuoja. Pavyzdžiui – Australija. Kas gali teigti, kad iš tikrųjų egzistuoja šalis, kur šuoliuoja kengūros, medžiais karstosi koalos, po miškus klaidžioja aborigenai, o auksiniuose paplūdimiuose dirba gelbėtojai? Kad egzistuoja Kanberos, Port Daglaso, Kuktauno miestai? Kad viduryje Raudonosios dykumos stūkso Ajerso uola? Yra tik vienas būdas įsitikinti tais pasakojimais ir stebuklais – keliauti į kitą pasaulio kraštą ir išvysti tai savo akimis.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 18:40 – 20:25  Helsinkis – Hong Kongas 23:45 – 15:30 (+1)  Hong Kongas – Sidnėjus 18:25 – 06:55 (+2)

Melburnas – Singapuras 12:20 – 17:05 Singapuras – Helsinkis 23:45 – 05:45 (+1) Helsinkis – Vilnius 07:40 – 09:20

1
diena
VILNIUS – HONG KONGAS
Skrydis iš Vilniaus į Hong Kongą su persėdimu Helsinkyje.
2
diena
HONG KONGAS – SIDNĖJUS
Mūsų lauks skrydis iš Hong Kongo į Sidnėjų.
3
diena
SIDNĖJUS (pietūs)
Anksti ryte nusileisime Sidnėjaus oro uoste, kur mus pasitiks vietos partneriai. Vyksime į viešbutį poilsiui, po kurio lauks kruizas, kuriame galėsime ir papietauti jūros gėrybių bufeto tipo restorane. Po kruizo mūsų lauks pažintinė ekskursija po Sidnėjų. Keliaudami per miestą pamatysime žymiausias Sidnėjaus vietas – Šv. Marijos katedrą (St. Mary's Cathedral), Parlamento rūmus, Karališkuosius botanikos sodus, Sidnėjaus miesto rotušę. Apsilankysime ir Padingtono (Paddington), Kingskroso (Kings Cross) rajonus, Kinų kvartalą bei garsųjį Bondajaus (Bondi) paplūdimį.

Po apžvalginės miesto ekskursijos keliausime per kvapą gniaužiantį Sidnėjaus uosto tiltą (Sydney Harbour Bridge). Metalinių arkų tiltas, skirtas traukiniams, automobiliams, dviračiams bei pėstiesiems, yra vienas plačiausių pasaulyje (50 m). Jis jungia Centrinį Sidnėjaus verslo rajoną ir Šiaurinį krantą (North Shore). Tiek vaizdas žvelgiant į tiltą, tiek nuo jo atsiverianti panorama – neapsakomo grožio, paliekanti neišdildomą įspūdį. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

4
diena
SIDNĖJUS – MĖLYNIEJI KALNAI – SIDNĖJUS (pusryčiai, pietūs)
Šią dieną mūsų lauks išvyka į Mėlynuosius kalnus (Blue Mountains) – į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą įtrauktą kalnų grandinę Naujajame Pietų Velse. Pirmiausia apsilankysime Australijos gyvūnų parke (Featherdale Wildlife Park) – tai puiki galimybė ne tik išvysti kengūras, koalas, kazuarinius paukščius ir vombatus jų natūralioje aplinkoje, bet ir nusifotografuoti su jais.

Toliau keliausime į pačius Mėlynuosius kalnus. Tai iš supleišėjusio smiltainio susidariusių, milžiniškais tarpekliais atskirtų kalnų eilė. Didžioji dalis kalnų augmenijos – eukaliptų miškai. Būtent dėl jų kilo ir kalnų pavadinimas – virš kalnų matomas melsvas švytėjimas, kurį sukelia šviesa, sklisdama pro eukaliptų lapiją. Vakare grįšime į Sidnėjų. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

5
diena
SIDNĖJUS (pusryčiai)
Ši diena bus skirta pratęsti pažintį su miestu savarankiškai. Rekomenduosime pasikelti į aukščiausią miesto pastatą – Sidnėjaus televizijos bokštą (Sydney Tower) – papietauti ir apsilankyti apžvalgos aikštelėje, vadinamoje Sidnėjaus Bokšto akimi (Sydney Tower Eye). Joje esanti platforma suteikia galimybę apžiūrėti visą įspūdingo miesto panoramą.

Taip pat pasiūlysime aplankyti Sidnėjaus akvariumą (Sea Life Sydney Aquarium). Didžiulis bangą savo forma primenantis pastatas padalintas į sekcijas ir ekspozicijas, kur lankytojai gali susipažinti su žemyno vandens keliais ir jūrų ekosistemomis. Parodos apima daugiau nei 700 rūšių ir 13 tūkst. žuvų bei kitokių jūrų ir vandens gyvybės formų iš visų Australijos vandenų. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

6
diena
SIDNĖJUS – KERNSAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kernsą (Cairns). Šis visame pasaulyje garsus kurortas didžiuojasi savo vešlia tropine augalija, savo energija ir, žinoma, fantastišku, nardytojų tiesiog dievinamu Didžiuoju Barjeriniu rifu. Nusileidę oro uoste, būsime pervežti į viešbutį. Registracija ir nakvynė viešbutyje Kernse.
7
diena
KERNSAS – KURANDA – KERNSAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje leisimės į kelionę į aborigenų centrą Tjapukai, kur galėsime susipažinti su šalies čiabuvių kultūra, pasigrožėti sienų tapyba ir paveikslais, pasakojančiais jų istoriją, pasaulio sukūrimą, pamatyti akmens amžiaus artefaktų, naudotų medžioklei, maisto rinkimui – kai kurie tebenaudojami šiandien. 

Vėliau traukiniu keliausime link aborigenų kaimelio Kurandos (Kuranda), kuriame gausu vietinio meno, drabužių ir amatų galerijų – puiki vieta nusipirkti lauktuvių! Atgal į Kernsą grįšime irgi traukiniu, kuriuo važiuodami galėsime grožėtis įspūdingais, pro langą atsiveriančiais vaizdais. Nakvynė viešbutyje Kernse.

8
diena
KERNSAS – DIDYSIS BARJERINIS RIFAS – KERNSAS (pusryčiai, pietūs)
Kelionė į Australiją nebūtų tokia įspūdinga be išvykos į Didįjį barjerinį rifą (Great Barrier Reef). Po pusryčių keliausime į visos dienos kruizą po didžiausią pasaulyje koralinį rifą. Rife yra apie 400 rūšių koralų. Visi jie skirtingi, įvairių spalvų, nors didžiausia Barjerinio rifo dalis – balta. Čia gyvena daugiau kaip 3000 gyvūnų rūšių. Ypač gausu aktinijų, krevečių, jūros žvaigždžių, krabų, bežiaunių moliuskų, jūros sraigių. Niekur kitur pasaulyje nėra tiek daug jūros vėžlių.

Sekliame vandenyje grobio ieško vandens paukščiai, dugne slapstosi apie 200 rūšių moliuskų, o vandenyje šalia nardytojų plaukioja daugiau kaip 2000 žuvų rūšių. Apsilankysime observatorijoje, kurioje stebimos tropinės žuvys. Laivu su stikliniu dugnu vyksime link nuostabiausių rifo vietų, kur galėsime užsiimti paviršiniu nardymu. Nakvynė viešbutyje Kernse.

9
diena
KERNSAS – DEINTRIO NACIONALINIS PARKAS/VARGŲ KYŠULYS – KERNSAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų lauks visos dienos išvyka į Deintrio nacionalinį parką (Daintree national park) ir Vargų kyšulį (Cape Tribulation). Keltu persikelsime į Vargų kyšulį, kur turėsime galimybę pasigrožėti nuostabiu vaizdu iš Aleksandros apžvalgos aikštelės (Alexandra Lookout) ir pravažiuoti palei Torntono paplūdimį (Thornton Beach)

Mūsų taip pat lauks išskirtinė ekskursija po atogrąžų mišką bei kruizas, kurio metu galėsime stebėti natūralioje aplinkoje gyvenančius krokodilus. O dieną užbaigsime mėgaudamiesi laisvu laiku Vargų kyšulio paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje Kernse.

10
diena
KERNSAS – ALIS SPRINGSAS (pusryčiai)
Papusryčiavę keliausime į oro uostą, kur mūsų lauks skrydis į Alis Springsą (Alice Springs). Nusileidę oro uoste iš karto leisimės į pažintinę ekskursiją. Jos metu aplankysime Senąją telegrafo stotis (Old Telegraph Station), karališkosios medicinos pagalbos stoties lankytojų centrą – „Skraidančio gydytojo” tarnybą“ (Royal Flying Doctors). Lankysite ir vienintelę pasaulyje tokio pobūdžio nuotolinio mokymo mokyklą (School of Air). Nakvynė viešbutyje Alis Springse.
11
diena
ALIS SPRINGSAS – KARALIŠKASIS KANJONAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Po jų vyksime link Karališkojo kanjono (Kings Canyon), kuriame yra senovinių smiltainio sienų, sudarytų iš iki 100 m aukščio iškylančių plynaukščių ir uolų. Didžioji dalis kanjono yra šventos aborigenų vietos, todėl turistams rekomenduojama vaikščioti tik pažymėtais takais. Čia ypač gražūs saulėtekiai ir saulėlydžiai. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Karališkajame kanjone.

12
diena
KARALIŠKASIS KANJONAS – AJERSO UOLA (pusryčiai)
Ryte turėsime galimybę pasivaikščioti 6 km ilgio Kanjon Rimu (Canyon Rim) arba Užutėkio lovos (Creek Bed) keliais. Vėliau keliausime link Ajerso uolos (Ayers Rock), esančios Nacionaliniame Uluru-Kata Tjuta parke (Uluru-Kata Tjuta National Park). Aborigenų nuo senų laikų vadinama Uluru, ši uola – viena didžiausių pavienių uolų žemėje.

Turistus šis natūralios gamtos šedevras labiausiai traukia tuo, kad priklausomai nuo dienos ir metų laiko, uola keičia spalvas. Toks reiškinys geriausiai pastebimas, kai saulėtekio ir saulėlydžio metu uola švyti raudonai. Turėsimė galimybę tai išvysti saulėlydžio metu, kuriuo galėsite mėgautis su taure vyno bei užkandžiais. Šios dienos pabaigoje taip pat mūsų lauks Uluru šviesų laukai. Uluru šviesų laukai apima septynis futbolo dydžio stadionus ir kviečia pasinerti į įspūdingą reginį. Nakvynė viešbutyje šalia nacionalinio parko.

13
diena
AJERSO UOLA – MELBURNAS (pusryčiai)
Anksti ryte vyksime stebėti saulės, o po įspūdingo saulėtekio toliau tęsime ekskursiją, kurios metu išvysime Mutidžulu duburį (Mutijulu Waterhole), pasigrožėsime aborigenų uolų piešiniais, susipažinsime su autentiška šios vietovės augalija ir istorija. Jei liks laiko, užsuksime į netoliese įsikūrusį Kultūros centrą (Cultural Centre), kuriame galėsime išsamiau pasidomėti aborigenų kultūra ir Uluru–Kata Čiutos nacionalinio parko saugomomis vertybėmis.

Vėliau vyksime į oro uostą ir skrisime į Viktorijos valstijos sostinę Melburną. Tai išskirtine sporto ir meno renginių gausa garsėjantis miestas, ne kartą pelnęs labiausiai tinkamo gyventi miesto pasaulyje titulą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Melburne.

14
diena
MELBURNAS (pusryčiai, pietūs)
Melburne nuolat vyksta festivaliai, parodos, koncertai, sporto renginiai. Šiuo metu Melburnas yra 3,5 mln gyventojų turintis miestas. Lankysimės moderniame Federacijos skvere (Federation Square), atidarytame 2002 m. Šį skverą supa gausybė restoranų, jaukių nišinių parduotuvėlių ir barų. Lankysimės didžiausiame Australijoje Melburno kriketo stadione (MCG), kuriame vyko net du pasauliniai kriketo čempionatai. Šis Jaros parke esantis stadionas buvo įkurtas dar 1853 m.

Vėliau išvysime gotikinio stiliaus Šv. Patriko katedrą (St. Patrick's Cathedral). Jos įkūrimo metu didžiąją dalį Melburne gyvenančių katalikų sudarė atvykėliai iš Airijos, todėl katedra pavadinta Airijos globėjo Šv. Patriko vardu. Vyksime prie Alberto parko ežero (Albert Park Lake), vaizdingos Port Filipo vietovės, kurioje gyvena daugiau nei 200 skirtingų paukščių rūšių. Aplink Alberto parko ežerą eina Forumulės–1 automobilių žiedinių lenktynių trasa.

Važiuosime ir į garsiausią Melburne Šv. Kildos paplūdimį (St. Kilda Beach), kuris nuo miesto centro nutolęs apie 6 km. Vyksime į Eurekos bokštą (Eureka Tower), dangoraižį, kurio aukštis siekia net 297,3 m. Tai antras pagal aukštį Australijos pastatas. Šiandien taip pat laukia tradiciniai aborigeniški pietūs, po kurių leisimės į trijų valandų trukmės pasivaikščiojimą ryškiaspalvėmis Melburno gatvėmis. Pasivaikščiojimo metu sustosime paragauti kavos – juk ne veltui Melburnas vadinamas Australijos kavos sostine. Nakvynė viešbutyje Melburne.

15
diena
MELBURNAS – FILIPO SALA – MELBURNAS (pusryčiai)
Šią dieną skirsime gilesnei pažinčiai su Australijos gyvūnijos pasauliu. Keliausime į dienos išvyką po Filipo salą (Phillip Island), kurioje gyvena koalos, kengūros, vombatai. Pietinė ir vakarinė salos dalys priklauso Filipo Salos Saugomų paukščių sričiai (Phillip Island Important Bird Area), kuri saugo svarbias pingvinų, trumpauodegių audrapaukščių ir Ramiojo vandenyno kirų rūšis.

Vis dėlto, pagrindinė priežastis, traukianti smalsuolius į šią salą – unikalusis Pingvinų paradas (Penguin Parade). Kiekvieną vakarą, saulėlydžio metu Mažieji pingvinai grįžta į krantą po dieną trukusios žvejybos. Savo akimis pamatyti šį magišką natūralios gamtos procesą – kaip mažiausi pasaulio pingvinai parplaukia ir lėtai krypuoja link savo nedidukų urvų smėlyje – niekada nepamirštamas vaizdas. Vėlyvas grįžimas į Melburną. Nakvynė viešbutyje Melburne.

16
diena
MELBURNAS – DIDYSIS VANDENYNO KELIAS – MELBURNAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių leisimės į visos dienos kelionę Didžiuoju vandenyno keliu („Great Ocean Road“). Tai vienas nuostabiausių ir įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje. Į Nacionalinio Australijos paveldo sąrašą įtraukto kelio ilgis – 320 km, jis jungia du didelius miestus – Melburną ir Adelaidę. Vingiuodamas per įvairaus reljefo pakrantę, kelias kerta atogrąžų miškus, paplūdimius, eina palei milžiniškas iš klinties ir smiltainio susidariusias uolas.

Sustosime pasivaikščioti po Eukaliptų mišką, kur, jei pavyks, galėsime akis į akį susidurti su čia gyvenančiomis koalomis, kengūromis ir vietiniais paukščiais. Taip pat aplankysime Dvylikos apaštalų uolą (Twelve Apostles) ir Locho Ardo tarpeklį (Loch Ard Gorge). Nakvynė viešbutyje Melburne.

17
diena
MELBURNAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į oro uostą, iš kur lauks skrydis į Vilnių (su dviems persėdimais).
18
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo4496
2021 02 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1390
su skrydžiu: 5886

Apie Australiją

Australija – šešta pagal dydį pasaulio valstybė, apimanti Australijos žemyną, Tasmanijos salą ir keletą nedidelių salelių Indijos ir Ramiajame vandenynuose. Į pietryčius nuo Australijos nutolusiose salose yra įsikūrusi Naujoji Zelandija, šiaurės vakaruose išsidėsčiusios Indonezijos salos ir nedidelis Rytų Timoras. Į šiaurės rytus nuo šalies yra įsikūrusios Saliamono salos ir Vanuatu salynas. Arčiausiai šalies yra į &scaro

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Visi Australijos perlai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Vilija
2017 03 16
9.8
Kelionė įspūdinga, pateisino mano lūkesčius. Pamatyta daug, įspūdžiai stiprūs, dar dėliojasi. Smagūs, gražūs,malonūs prisiminimai. Pamatyti svarbiausi Australijos perlai. Žinoma, liko nepamatytų dalykų, dėl kurių dar norėtųsi čia sugrįžti. Ačiū vadovei Monikai, kuri tikrai nuoširdžiai stengėsi kiekvienam pagal poreikį patarti dėl laisvo laiko praleidimo, greitai buvo sutvarkyti iškilę nesklandumai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose (14 nakvynių: 3 nakvynės Sidnėjuje, 4 nakvynės Kernse, 1 nakvynė Alis Springse, 1 nakvynė Karališkajame kanjone, 1 nakvynė šalia Uluru-Kata Tjuta nacionalinio parko, 4 nakvynės Melburne);
 • Vietiniai skrydžiai Melburnas – Kernsas, Kernsas  Ajerso uola, Ajerso uola  Sidnėjus;
 • Programoje nurodytas maitinimas (14 pusryčių, 6 pietūs);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
 • Elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius  Sidnėjus, Melburnas  Vilnius (nuo 1390 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~25 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 910 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams, kuriuos surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas grupę lydi susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.

Kelionės užsakymas

Nuo
4496

+ skrydis apie: 1390 visiems su skrydžiu: 5886
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Australijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas Pietų Amerikoje, turas Rio de Žaneire bei Igvasu kriokliai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.