Gera Kinija (12d/11n)

Kelionės akcentai

 • Aplankysite didingąjį Pekiną
 • Dalyvausite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
 • Išvysite vieną naujųjų pasaulio stebuklų - Didžiąją kinų sieną
 • Pamatysite gigantiškas Budos skulptūras
 • Aplankysite rytų kovos menų lopšį - Šaolino vienuolyną
 • Apžiūrėsite žymiąją Terakotos armijos kapavietę
 • Apžvelgsite Šanchajų iš televizijos bokšto
Nuo1337
2021 04 23 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 579
su skrydžiu: 1916
Dėmesio! Keliaujant į Kiniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA–PEKINAS
Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.
2
diena
PEKINAS (pietūs)
Atvykimas į Kinijos sostinę Pekiną, miestą, skaičiuojantį jau daugiau kaip 3 tūkstančius metų. Oro uoste susitiksite su gidu ir keliausite į viešbutį. Trumpai pailsėję pažintį su Kinija pradėsite nuo pietų restorane – mėgausitės garsiąja Pekino antimi. Vėliau dalyvausite ekskursijoje po Tiananmenio aikštę – vieną didžiausių ir žymiausių aikščių pasaulyje. Vėliau dalyvausite ekskursijoje po Tiananmenio aikštę (Tiananmen Square) – tikrasis kinų pasididžiavimas. Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aplankysite Uždraustąjį miestą – didžiausią pasaulyje rūmų kompleksą, kurį sudaro 9 999 atskiros patalpos, saugančios imperatoriškąją buitį menančias detales. Turėsite galimybę dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje. Tai itin svarbi kinų kultūros dalis, kurios istorija siekia virš 1300 metų, o apskritai arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5000 metų. Atsigėrę arbatos grįšite į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
PEKINAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankysite Didžiąją kinų sieną – ilgiausią pasaulyje statinį, besitęsiantį ties šiaurinėmis šalies sienomis 6350 kilometrų. Ilgaamžę apsauginę sieną sudaro tvirtovės, bokštai, nuo kurių atsiveria puikios erdvės ir kvapą gniaužiantys kalnų bei slėnių vaizdai. Lengvi pietūs užmiesčio restorane. Po pietų apsilankysite Nefrito muziejuje, kuriame išgirsite šio akmens istoriją, pamatysite jo apdirbimo procesą ir daugybę unikalių gaminių. Vėliau aplankysite Imperatoriaus vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį, o taip pat Perlų fabriką ir vėliau apžiūrėsite Pekino Olimpinių žaidynių didžiausius objektus (išorinė apžiūra): olimpinį stadioną „Paukščių lizdas“ ir nacionalinį plaukimo kompleksą „Vandens kubas“. Už papildomą mokestį galimybė aplankyti Kinijos cirką. Vėliau jūsų laukia grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
 PEKINAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje susikrausite lagaminus ir tęsite pažintį su Pekinu. Išsiregistravimas. Aplankysite vieną žymiausių Pekino sakralinės architektūros pavyzdžių – 1420 m. pastatytą Dangaus šventyklą. Ji garsėja neįprastomis akustinėmis savybėmis: čia yra tokių vietų, kuriose netgi pašnibždomis ištarti žodžiai atsiduoda skambiu aidu. Čia nuolatos spiečiasi turistai, kurie glaudžia ausis prie sienos ir bando išgirsti stebuklingą aidą.. Pietūs kinų restorane. Tuomet lauks kelionė traukiniu į Luojangą, vieną iš senųjų šalies sostinių. Stotyje jus pasitiks ir viešbutį palydės rusakalbis gidas. Poilsis ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
5  
dienos
LUOJANGAS – SIANIS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas. Ekskursiją pradėsite nuo kelionės į Longmen Grotas (Drakonų Vartai). Tai viena iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurta natūraliuose uolynuose. Ši vieta garsi ir dėl iškaltų didžiulių Budos atvaizdų. (į ekskursiją įtraukta Pagodų miško –vienuolyno kapinėse palaidotų įvairių dinastijų ušu meistrų antkapių – apžiūra). Pietūs kinų restorane. Po pietų laukia Šaolinio vienuolynas – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir rytų kovos menų lopšys. Žmonės čia atvyksta ieškodami sielos ir kūno harmonijos. Esant pageidavimui ir sumokėjus vietinį mokęstį - turėsite galimybę stebėti parodomąją ušu meistrų kovą arba išmėginti vienuolių kurtų vegetariškų patiekalų. Vėliau Jūsų lauks pervežimas į traukinių stotį ir dviejų valandų kelionė traukiniu į Sianį. Sianis - istorinė Kinijos sostinė, senovėje buvęs didžiausiu pasaulio miestu. Čia – šilko kelio pradžia. Atvykę į Sianio miestą Jus pasitiks rusakalbis gidas. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
SIANIS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pirmiausia aplankysite gynybinę miesto sieną. Siena miestą daliją į dvi dalis – vidinį ir išorinį. Vidinis miestas – tai senovinės gatvelės apstatytos tradicine kinų architektūra, išorinis – naujų prabangių dangoraižių miestas su puikiai išvystyta infrastruktūra.  Nuo sienos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Čia stovėdami puikiai pajusite senojo ir naujojo miesto kontrastus. Pietausite kinų restorane. Netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių Lintongo gyvenvietėje aplankysite Terakotos armijos kapavietę. Legendomis apipintoje kapavietėje 8 000 žmogaus ūgio molinių figūrų ištikimai saugo imperatorių Čin Ši Huangą ir garbingą jo atminimą. Tai visi tarnavę valdovui. Čia galima pamatyti ir karius su kovos vežimais, arklius, valdininkus, akrobatus ar net muzikantus. Ši vieta yra vienas geriausių žmonijos pavyzdžių, kurie paliudija valdovo galią, tautos pasiaukojimą ir pribloškiantį senųjų laikų žmonių meistriškumą. Dienos pabaigoje apsilankysite keramikos fabriką. Grįžimas į viešbutį. Už papildomą mokestį Jūsų lauks ekskursiją po naktinį miestą, kurios metu išvysite pietinį ežerą, Įsimylėjelių parką, nemiegančią gatvę, miesto vartus. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
SIANIS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių paliksite viešbutį ir tęsite kelionę. Nuvyksite į septynaukštę Didžiąją Laukinių žąsų pagodą, siekiančią 65 m aukštį. Tai Sianio vizitinė kortelė. Pagodos statinys VII amžiuje pastatytas saugoti pirmiesiems budizmo rankraščiams, parvežtiems iš Indijos. Taip pat aplankysite Mažąją laukinės žąsies pagodą (nesikelsite) – didžiausias kinų architektūros paminklas, pastatytas iš plytų tuo metu, kai Sianis buvo Tano dinastijos sostinė. Aplink pagodą – Siano muziejus, kuriame yra gausybė miesto ir Kinijos dinastijų istorinių eksponatų. Pietūs kinų restorane. Po pietų keliausite dar kartą apžiūrėti miesto. Pamatysite senovinį Būgnų bokštą, žymintį musulmonų rajono pradžią, varpinę, kadaise savo varpų skambesiu skelbdavusią, kad miesto vartai atverti. Pasivaikščiosite po musulmonų kvartalą. Vėliau grįšite į viešbutį ir laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
SIANIS – SUDŽOU (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankysite piramides tai nuo 5 a. iki 17 a. valdžiusių valdovų ir didikų kapai, kurie yra netoli Sianio miesto. Taip pat aplankysite imperatoriaus Janlino kapą. Pietus kinų restorane. Po pietų aplankysite Miškų muziejų, tai paminklų muziejus, pasakojantis apie Kinijos istoriją. Ekskursijos pabaigoje užsuksite į ankvarinę menininkų gatvelę. Vakare vyksite į stotį, o iš jos – naktiniu traukiniu į Sudžou.
9
diena
SUDŽOU (pietūs)
Ryte atvyksite į Sudžou – kanalų ir sodų miestą, savotišką Rytų Veneciją. Pervežimas į viešbutį. Poilsis. Pailsėję pradėsite pažintį su miestu. Aplankysite Kukliojo Valdininko sodą, kurį puošia pastatus jungiantys drožinėti mediniai koridoriai, įmantriai suformuotos medžių šakos ir gėlynai. Pietūs kinų restorane. Apžiūrėsite Šaltųjų kalnų vienuolyną, įkurtą dar 520 m. Čia saugomos portretais puoštos akmeninės stelos ir senovinis varpas. Grįžimas į viešbutį ir poilsis. Vakarą galėsite praleisti savarankiškai apžiūrėdami miestą arba už papildomą mokestį užsisakyti pasiplaukiojimą kateriu Sudžou kanalu, aplankant miestelį ant vandens. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
SUDŽOU – ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į Šanchajų autobusu. Ekskursija į Suzhou stiliaus Yuyuanio sodus, įkurtus Šanchajaus senojoje dalyje. Šie sodai yra nuostabus kinų kraštovaizdžio meno ir feng šui dermės pavyzdys. Pietūs. Užsuksite į perlų fabriką, kur pamatysite kaip iš smiltelės išauginami perlai ir jų įsigyti. Pakilsite į Šanchajaus televizijos bokštą, tapusį neatsiejamu naujojo Šanchajaus simboliu. Vėliau trumpai pasivaikščiosite centrine megapolio gatve –Nankinlu (trukmė 40 min.) ir grįšite į viešbutį. Poilsis. Nakvynė viešbutyje.

11  
dienos
ŠANCHAJUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną galite skirti apsipirkimui, savarankiškam miesto apžiūrėjimui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje.

12  
dienos
ŠANCHAJUS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių, pervežimas į oro uostą (grupinis pervežimas 8 val, kitu laiku galima užsisakyti individualų) ir skrydis namo. 
Nuo1337
2021 04 23 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 579
su skrydžiu: 1916

Apie Kiniją

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas.  Kinijos klimatas ir reljefas labai įvairūs: šiaurės Kinijos centre driekiasi milžiniška Gobio dykuma, pietvakariuose – šalta, kalnuota sritis su Tibeto kalnynu, kurio vi

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Gera Kinija (12d/11n)

Violeta
2017 05 08
9.6
Kelionė labai patiko, kai nekeli sau ir kitiems išskirtinių reikalavimų. Labai daug pažintinės medžiagos tiek istorine, tiek socialine prasme. Labiausiai patiko, kad nebuvo grupės, ir mes keliavom tik dviese, todėl turėjom išskirtinį dėmesį ir lankstų prisitaikymą, anksčiau neteko niekur to patirti. Kinija - kontrastų šalis. Jie tiek daug, palyginus su mumis, pasiekę ir tiek daug atsilikę (turiu galvoj atvirus viešuosius tualetus, higieną, elgesio kultūrą ir t.t.). Iš objektų labiausiai patiko Didžioji kinų siena, terakotinė armija ir važiavimas maglev traukiniu, siūlyčiau visiems įtraukti į programą, nes tai greičiausias traukinys pasaulyje, o mes paprašėm ryte, kad iš viešbučio vietoj oro uosto mus nuvežtų į geležinkelio stotį, o paskui jau pačios tuo traukiniu važiavom į oro uostą. Gidai buvo 4 keturiuose skirtinguose miestuose, visur geri, lanksčiai prisitaikantys prie mūsų poreikių. Jų vardų nepamenu, bet silpniausias gal vyrukas Loajange, o gal jam tiesiog galvą skaudėjo tą dieną :). Sianio gidė - superinė. Pekino gidę praminėm "verslininke", nes ištisai be sustojimo mobiliuoju rašė, kalbėjo ir tvarkė kažkokius reikalus. Grįžę pasakojam ir rekomenduojam kelionę ir jūsų agentūrą savo draugams ir pažįstamiems, kurie mėgsta atrasti naujas šalis, nori derinti komfortą su nemažu fiziniu krūviu (daug km per dieną, o kur dar Kinų sieną įveikti...) ir gali sau leisti skirti tam dalį savo pajamų.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kiniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
PRIEMOKA UŽ ANGLIAKALBĮ GIDĄ    (kaina nurodyta eurais vienam asmeniui)
Kai keliauja 2 asm. Kai keliauja 3-5 asm. Kai keliauja 6 asm. + 
250 EUR/asm 130 EUR/asm be priemokos

Į kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas oro uoste;
  • visi pervežimai pagal programą;
  • vidiniai pervežimai traukiniu pagal programą: Pekinas – Luojangas – Sianis (sėdimos vietos, antra klasė), Sianis – Sudžou ( naktinis traukinys, keturvietis kupė);
  • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais;
  • maitinimas kaip nurodyta programoje;
  • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
  • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga - Pekinas; Šanchajus - Vilnius/Ryga (su vienu persėdimu);
  • Kinijos viza (106 EUR);
  • draudimas (būtinas);
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 300 EUR
 • Apgyvendinimas viešbučiuose po 14 valandos (anksčiau - tik esant galimybei), kambarių atlaisvinimas išvykimo dieną iki 12 valandos.
 • Turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės (vidutiniškai grupėje būna 10-16 turistų).
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti poilsiu Hainanio saloje (Sanja kurorte). Kaina skaičiuojama pagal užklausą.
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti ekskursija į Honkongą. Trijų dienų ekskursija su apgyvendinimu 4* viešbutyje kainuoja ~440 EUR/asm dviviečiame kambaryje. Skrydis Šanchajus – Honkongas kainuoja ~190 EUR (kaina tikslinama pirkimo dieną).
 • Kelionė gali būti organizuojama individualiai. Kelionės programą galima keisti pagal pageidavimus.
 • Keičiantis valiutų kurso santykiui, lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina ir data gali keistis. Dėl šios priežasties - rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.
 • Kiekvienas asmuo, norintis gauti KINIJOS vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionės užsakymas

Nuo
1337

+ skrydis nuo: 579 visiems su skrydžiu: 1916
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Kinijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.