Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele

Kelionės akcentai

 • Apsilankysite vienoje prabangiausių pakrančių Los Andželo apylinkėse
 • Pažintis su vienu gražiausiu pasaulio miestu – San Francisku
 • Įstabios akimirkos Didžiajame, Antilopės ir Braiso kanjonuose
 • Stebuklas dykumoje – Las Vegasas
 • Keliausite su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
Nuo2230
2024 04 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 2780
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Jei TV ekranuose vakarinės pakrantės didmiesčių ar kanjonų regėti vaizdai jus visuomet žavėjo, tuomet pažadame, kad po šios kelionės dar labiau juos pamilsite. Turo metu vakarinėje pakrantėje susipažinsite su išskirtine prabanga, išpuoselėtais paplūdimiais ir gamtos stebuklais. Kelionė patiks tiek gamtos, tiek urbanistikos mylėtojams, juk neįmanoma likti abejingam Las Vegasui, bet tuo pačiu ir nesižavėti Braiso kanjono saulėlydžiu. 
1
diena
VILNIUS – LOS ANDŽELAS (matinimas skrydžio metu, pusryčiai viešbutyje)
Atvykimas į Los Andželą, privatus pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Los Andžele.
2
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai) 
Šią dieną savarankiškai pažinkite kosmopolitišką miestą, apsilankydami Holyvude, pasimėgaudami laiku paplūdimyje ar patirdami neišdildomų įspūdžių Universal studijoje. Nakvynė viešbutyje Los Andžele.
3
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai) 
Savarankiškai nuvyksite į susitikimo vietą ir pradėsite kelionę važiuojant įspūdinga Kalifornijos pakrante iki pirmosios stotelės Santa Barbaroje. Apsilankysite ispanų misionierių bažnyčioje, nuo kurios kilo ir miesto vardas, sužinosite, kaip šis religinis statinys įtakojo viso regiono vystymąsi. Sekanti stotelė Solvangoje, miestas dažnai vadinamas „Danija Amerikoje“, nes pastatytas skandinavišku stiliumi emigrantų iš Danijos. Tęsite kelionę į šiaurę žymiuoju vakarinės pakrantės greitkeliu nr.1, iš arti stebint įspūdingą Kalifornijos pakrantę. Važiuosite link Karmelio, kuris yra žinomas dėl savo gamtos ir kraštovaizdžio, o taip pat čia gyvena aktorius Klintas Ystvudas. Pasimėgausite laisvu laiku pasivaikščiojimui mieste prieš išvykdami į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
SAN FRANCISKAS (pusryčiai) 
Šiandien suprasite, kodėl San Franciskas vadinamas vienu gražiausių pasaulio miestų. Ekskursiją pradedame „Fisherman's Wharf“ žymiojoje prieplaukoje, kur leisitės į kruizą įlankoje. Pakeliui į Sausalitą atsivers puikūs vaizdai tiek į „The Golden Gate bridge“ (auksinių vartų tiltą), tiek į Alkatraso salą. Po pasiplaukiojimo grįžtame į prieplauką, kur turėsite galimybę papietauti viename iš vietinių restoranėlių, parduodančių krabų ir moliuskų sriubas, išskobtuose raugintos duonos kepaliukuose. Tęsite antrąją ekskursijos dalį, apimančią visas garsiąsias miesto vietas - Auksinių vartų tiltą, Sąjungos aikštę, kinų kvartalą ir Nobo kalvą. Mūsų ekskursija baigiasi naktiniu miesto vaizdu nuo „Bay Bridge“. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
JOSEMIČIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai) 
Papusryčiavę vyksite į rytus, besigrožėdami San Choakino slėniu, kol pasieksite Josemičio nacionalinį parką (UNESCO pasaulio paveldas). Tai nuostabus gamtos kampelis, kur nuo masyvių granito uolų krenta  didingi kriokliai. Aplankysite vieną aukščiausių pasaulyje (900 m) uolą - EI Kapitano. Tai tik viena iš daugelio neprilygstamų Josemičio grožybių. Šeštas pagal aukštį visame pasaulyje Josemičio krioklys krinta iš 739 m (rudenį gali nebūti vandens). Kitame slėnio pakraštyje kyšo Half Domo granito luitas, taip pavadintas dėl apskritumo ir stataus 670 m priekio. Josemičio nacionaliniame parke yra net keletas aukščiausių Šiaurės Amerikos krioklių. Josemičio slėnis - pats įspūdingiausias reginys visame šiame nuostabaus peizažo krašte. Po įspūdžių pilnos dienos parke nakvynei vykstame į Stevenson Rančą. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
LAS VEGASAS  (pusryčiai, vakarienė)
Šios dienos maršrutas tęsis į rytus per dykumą ir Mirties slėnį, kol pasieksite pasaulio lošimų sostinę: Las Vegasą. Pakeliui sustosite papietauti Barstove esančiame išparduotuvių centre, kuriame gausu visų žinomų prekių ženklų, tokių kaip Levi's, Nike, Reebok, Timberland, Ralph Lauren ir kt. Vakare pasieksite spindintį stebuklų miestą, kur pasitiks nenuspėjamas fantazijų pasaulis, pastatytas dykumos viduryje. Stebėkite, kaip vienoje vietoje iškilo Cezario rūmai, Luksoras, Miražas, Paryžius, Venecija, Bellagio, Niujorkas, Lobių sala ir dar daugiau. Užbaikite vakarą viename iš daugybės pasirodymų arba išbandykite savo jėgas viename iš daugybės kazino, kas žino, galbūt šįvakar jums nusišypsos sėkmė. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
DIDYSIS KANJONAS  (pusryčiai) 
Dieną pradėsite keliaudami į pietryčius per dykumą ir Navajo indėnų rezervatą, kol atvyksite į Didijį kanjoną. Visas Didysis kanjonas, nutįsęs daugiau nei 400 km, priklauso Didžiojo kanjono nacionalinio parko teritorijai, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant išgirsite, kaip bėgant metams Kolorado upė nusileido į jūrą ir sukūrė stebuklų šalį geologams - kanjoną, kurio gylis apie 1600-2000 m. Po pietų važiuosite palei kanjoną į rytus, sustodami keliuose indų turgaviečių, pasižvalgyti po rankų darbo meno ir amatų gaminius. Vakare pasieksite Peidžo miestą, įsikūrusį šalia Pauelio ežero. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
ANTILOPĖS IR BRAISO KANJONAI (pusryčiai) 
Dieną pradėsite ten, kur pagal vietinį indėnų navajų folklorą „Vanduo bėga per uolas“. Apžiūrėsite žemutinį Antilopių kanjoną ir aplankysite įspūdingas vėjo, vandens ir smėlio sukurtas kopas. Antilopės kanjonas – tai palyginti siauras plyšys, išgraužtas uolienoje, kur iki 50 metrų gylio siekiančios įdubos bei siauri iki 3 metrų pločio kanalai driekiasi apie 8 km ir sukuria išties nežemišką pojūtį. Po ekskursijos vyksite į dar vieną stebuklingą vietą - Braiso kanjoną, kuriame yra nuostabiausios pasaulio gamtos skulptūros, ištobulintos iki tobulumo per tūkstančius metų lietaus vėjo ir saulės spindulių. Čia eilėmis išsirikiavę kyšo raudonai oranžinio atspalvio netikėčiausių formų uolų, o uolienų mineralų erozija nuspalvino uolas įvairiomis spalvomis. Patirkite unikalių spalvų kaitą romantiškiausio saulėlydžio metu. Po turo kanjonuose vyksite link Kanabo miestelio. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
ZIONO PARKAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į Ziono parką. Šis parkas gavo savo pavadinimą iš toje vietovėje apsigyvenusių mormonų. Tokį pavadinimą jie davė teigdami, kad apsilankymas parke yra tarsi religinė patirtis, kalnų didybė ir dykumos tyla verčia jaustis tarsi nugabentam į kitą pasaulį. Parke pasimėgaukite trumpu pėsčiųjų taku palei Mergelės upę. Vėlai vakare sugrįšite į Los Andželą. Savarankiškai grįšite nakvynei viešbutyje.
10
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje privatus pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
11
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2230
2024 04 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 2780

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele

Dalia
2023-11-10
10
Jau visiems savo pažįstamiems rekomendavau "Kelionių akademiją". Labai patinka jūsųs darbo stilius. Viskas būna gerai sustyguota, pasirūpinta. Kelionių organizatorė Viktorija Sokolova tikriausiai dirba 24 val, nes kada besikreipsi, visada ras laiko atsakyti. Puiki kokybė, nes puikūs darbuotojai! Los Andžele buvo geras Sofitel viešbutis, šalia didelis prekybos centras. Išsipirkome turą į Holivudą su firma "Legends of Hollywood". Įdomus gidas, parengęs programą su video ir muzikos papildymais. Padarė įspūdingų nuotraukų, nes žino gerų panoramų vietas.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • 2 naktys viešbutyje su pusryčiais Los Andžele prieš turą ir 1 naktis po turo;
 • 6 naktys viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • Privatus pervežimas iš/į oro uostą;
 • Kruizas po įlanką San Franciske;
 • Bilietas į Josemičio nacionalinį parką;
 • Lankytinos vietos Santa Barbaroje, Karmelyje, San Franciske, pažintis Las Vegase;
 • Bilietai į Didijį, Braiso, Antilopės kanjonus ir Ziono parką;
 • Anglakalbis gidas turuose.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 550 EUR);
 • Viza ESTA – 25 EUR;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – 850 EUR;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS, nuo ~ 18 eur);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu;
 • Kelionės tipas: privati ir prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje;
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.

Kelionės užsakymas

Nuo
2230

+ skrydis nuo: 550 visiems su skrydžiu: 2780
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas, Filadelfija ir Niagaros kriokliai
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV - Laukinių Vakarų prerijos ir prašmatnioji Ramiojo vandenyno pakrantė 22d.
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.