Uzbekistanas, Kirgizija ir Kazachstanas: nuo tūkstantmečių senumo istorijos iki laukinės gamtos stebuklų

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

  • Grožėsimes Vidurio Azijos aukso amžiaus architektūriniu paveldu Samarkande ir Bucharoje
  • Turėsime galimybę paragauti tradicinio uzbekiško plovo
  • Pasivaikščiosime po unikalųjį, vaivorykštę primenantį Skazkos kanjoną Kirgizijoje
  • Stebėsime tradicinę auksinio erelio įgūdžių demonstraciją, neatsiejamą nuo Kirgizijos klajoklių gyvenimo būdo
  • Apsistosime jurtoje ant Isyk Kulio ežero kranto, kur naktį įprastai matomas paukščių takas
  • Matysime Tian Šanio kalnų sniego viršūnes
  • Išvysime keistus uolų darinius Šaryno kanjone Kazachstane
Keliaujant į Uzbekistaną jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Ši kelionė – tai nepamirštamas žygis po unikalų Centrinės Azijos istorijos, gamtos ir smalsumą žadinančių vietos gyventojų papročių labirintą. Lankantis Uzbekistane, sužavės Vidurio Azijos aukso amžiaus architektūrinis paveldas Samarkande ir Bucharoje, žadą atimančios turgavietės, kuriose gausu saldumynų, šviežiai keptos vietinės duonos ir prieskonių, bei karvedžio Timūro dėka suklestėjęs Samarkando miestas. Kirgizijoje ilgam įsimins antrojo pagal dydį pasaulyje ežero – Isyk Kulio – vaizdai, nakvynė jurtose, ir klajoklių tradicijas atskleidžiantis plėšriųjų paukščių pasirodymas. O kur dar žygiai didingais vietos tarpekliais ir slėniais! Kazachstane abejingų nepaliks „Raudonųjų pilių slėnis“, gausūs Almatos miesto istoriniai monumentai ir netoliese plytintis, didžiausias visoje Centrinėje Azijoje, Čimbulako kalnų kurortas.

 

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 11:35 – 14:40 Stambulas – Taškentas 18:25 – 00:55 (+1)

 

Almata – Stambulas 09:00 – 12:15 Stambulas – Vilnius 16:50 – 19:40

1
diena
VILNIUS – TAŠKENTAS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Taškentą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Nusileidus tarptautiniame Taškento oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Pervežimas į viešbutį poilsiui. Nakvynė viešbutyje Taškente.
2
diena
TAŠKENTAS (pusryčiai)
Po pusryčių leisimės į ekskursiją Taškento mieste. Lankysimės nuostabiame, senojoje miesto dalyje esančiame, 16 a. Chast Imamo komplekse (Khast Imam Complex), kurį sudaro medresės, mečetės ir mauzoliejus. Jau daugybę šimtmečių tai didžiausias šalyje islamiškosios kultūros centras. Šis kompleksas dedikuotas žymaus mokslininko ir poeto, gyvenusio 10 a. ir puikiai išmaniusio Koraną bei islamiškąją teisę, garbei. Taip pat turėsime galimybę apsilankyti vietiniame turguje – Čorsu (Chorsu Bazaar). Ši prekyvietė yra viena didžiausių ir labiausiai lankomų sostinėje. Po septyniais kupolais, kuriuos puošia spalvingos keraminės plokštės, įkurti skirtingi prekybos paviljonai. Juose ūkininkai parduoda iš savo pačių užaugintų gėrybių pagamintus produktus. Lankydamiesi šioje turgavietėje pajusime nepakartojamą rytietiškų prieskonių, daržovių ir vaisių aromatą. Čia gausu saldumynų, įvairiausių kruopų, šviežiai keptos duonos, kosmetikos, keramikos ir kitų paklausių prekių. Vėliau Taškento metro pasieksime miesto centrą, kuriame išvysime Amiro Temūro, iš Uzbekistano kilusio nuožmaus karvedžio, dar žinomo Timūro vardu, aikštę (Amir Temur Square), miesto varpinę (Tashkent Chimes) ir Teatro aikštę (Theatre Square). Nakvynė viešbutyje Taškente.

3
diena
TAŠKENTAS – SAMARKANDAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje rytiniu greituoju traukiniu išvyksime į Samarkandą. Tai miestas, plytintis prie Zarafšono upės, netoli Tadžikijos sienos. Samarkandas yra antrasis pagal dydį Uzbekistano miestas, nuo seniausių laikų žinomas kaip vienas gražiausių šalyje, todėl dažnai vadinamas „Uzbekistano perlu“. 14 a. garsusis užkariautojas Tamerlanas, dar žinomas Timūro vardu, pavertė Samarkandą viena didingiausių sostinių visame pasaulyje. Samarkando širdis ir vienas iš galingosios Timūridų imperijos paminklų – Registano aikštė (Registan Square), plytinti pačiame senamiesčio centre, grįstame degtomis plytomis ir akmenimis. Būtent šioje vietoje buvo įsikūrę trys viduramžių laikų islamiškieji universitetai (medresės), kurie tuo metu sudarė vieną pagrindinių mokslo centrų, garsėjantį visuose Rytuose. Netoli nuo Registano aikštės stūkso 15 a. pr. Amiro mauzoliejus (Guri Amir Mausoleum), kuriame palaidotas Amiras Temūras (Tamerlanas, Timūras). Tęsime pažintį su šiuo nuostabiu miestu: lankysimės didžiausiame Samarkande Sijobo turguje (Siyob Bazaar) ir netoliese esančioje Bibi-Chanumo mečetėje (Bibi-Khanum Mosque), kuri, remiantis Timūro sumanymu, išsiskiria savotiška architektūra – daugybe arkų. Ši 15 a. pr. mečetė savo pastatymo metu buvo viena didžiausių visame islamiškajame pasaulyje. Norintieji galės dalyvauti vakarinėje uzbekiško vyno degustacijoje*, padėsiančioje geriau perprasti rytietišką išmintį, arba apsilankyti pas vietinę šeimą, kur išmoksime gaminti legendinį patiekalą – plovą*. Nakvynė viešbutyje Samarkande.

4
diena
SAMARKANDAS – BUCHARA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Papusryčiavę traukiniu išvyksime į Bucharą, įsikūrusią prie istorinio Šilko kelio. Tai šventas senovinis miestas, plytintis Uzbekistano pietvakariuose. Buchara dar ir šiandien laikoma turtingiausiu visoje Centrinėje Azijoje miestu. Taip yra dėl architektūrinių monumentų, susitelkusių senojoje miesto dalyje, gausos. Ypač žavi Bucharos architektūros vientisumas – senoji architektūra modernioms konstrukcijoms čia nėra užleidusi nei trupučio vietos. Bucharos senamiestis – Pasaulio paveldo paminklas. Lankysimės 10 a. Samanidų mauzoliejuje (Samanid Mausoleum), kuris laikomas vienu ryškiausių ikoninės islamiškosios architektūros pavyzdžiu. Šis mauzoliejus pastatytas kaip galingosios Samanidų giminės, valdžiusios 900–1000 m., amžinojo poilsio vieta. Po to išvysime 12 a. Po-i Kalano ansamblį (Po-i-Kalan Complex) – tai religinė Bucharos miesto širdis. Šis istorinėje miesto dalyje stūksantis kompleksas yra išsidėstęs aplink Kalano minaretą, kuris dar žinomas „Mirties bokšto“ vardu: nuo jo viršaus buvo myriop pasiunčiami nusikaltėliai. Lankysimės Po-i Kalano kompleksui priklausančioje 16 a. vid. Mir-i Arabo medresėje (Mir-i-Arab Madrasah). Jos pavadinimas, išvertus iš arabų kalbos, reiškia „Arabų princas“. Įdomu tai, jog ši medresė veikia iki šiol. Po to vyksime į 16 a. įkurtą centrinį miesto turgų (Coumpol Bazaar), po kurio kupolais glaudžiasi begalę skirtingų prekių (brangakmenius, šilką, rūbus) siūlantys pardavėjai. Užsuksime ir į vietinį turgų, kuriame svaigins nuostabus aromatingų prieskonių kvapas. Čia galėsime įsigyti tradicinių juvelyrikos dirbinių ir autentiškų kilimų. Nakvynė viešbutyje Bucharoje.

5
diena
BUCHARA – TAŠKENTAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje tęsime ekskursiją Bucharoje. Šiandien aplankysime už 20 minučių kelio automobiliu nuo Bucharos esančias užmiesčio vietas. Pirmasis sustojimas – Sitorai Mokhi-Khosa, paskutinio Bucharos emyro vasaros rezidencija, kuri išsiskiria dekoracijų ir ornamentų gausa. Kitas sustojimas – Bakhoudino Nakšbandžio (Baha-ud-din Naqshband) mauzoliejus, kuriame palaidotas garsus islamo teologas ir mokytojas. Kompleksas įkurtas po Bakhoudino Nakšbandžio mirties ir jau daug metų tarnauja kaip piligrimystės vieta daugeliui kartų. Po pietų traukiniu išvyksime į Taškentą. Nakvynė viešbutyje Taškente.
6
diena
TAŠKENTAS – BIŠKEKAS (pusryčiai)
Po pusryčių tęsime pažintį su Taškentu. Apžiūrėsime Taškento metro, TV bokštą, Mažąją mečetę, dar kitaip vadinamą Baltąja mečete. Popiet išvyksime į oro uostą, kur mūsų lauks skrydis į Kirgizijos sostinę Biškeką (1,03 mln. gyventojų. Atvykus į Biškeką mus pasitiks vietinis gidas ir vairuotojas. Pervežimas į viešbutį ir poilsis. Vėliau pradėsime ekskursiją Biškeko mieste. Tai Kirgizijos šiaurėje, Čiu upės slėnyje įsikūręs miestas, susiformavęs Rusijos imperijos laikais. Lankysimės Ala-Tū aikštėje (Ala-Too Square), kuri plyti pačiame Biškeko centre. Pasigrožėsime seniausiu mieste „Ąžuolų parku“ (Oak Park), kuriame įkurtas skulptūrų muziejus po atviru dangumi (Open Air Museum of Sculptures). Apsilankysime meno galerijoje ir Kirgizijos nacionalinėje filharmonijoje (Philharmonic Hall), kuri stūkso priešais miesto rotušę. Išvysime nacionaliniam didvyriui Manasui Didžiajam, kurio žygiai apdainuoti epinėje 18 a. poemoje, ir žymiam rašytojui Č. Aitmatovui skirtus monumentus. Taip pat lankysimės Michailo Frunzės muziejuje (Frunze Museum), kuriame įamžinta sovietinio laikotarpio istorija, bei „Pergalės aikštėje“ (Victory Square). Tai miesto aikštė, skirta pergalės prieš nacistinę Vokietiją atminimui. Aikštės viduryje dega negęstanti liepsna, kurią nuolat globoja sargybinis. Norintieji vakarienės metu galės išvysti tradicinį folklorinį pasirodymą*. Nakvynė viešbutyje Biškeke.

7
diena
BIŠKEKAS – TOSORAS (PIETINĖ ISYK KULIO EŽERO PAKRANTĖ) (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje lauks pervežimas į Tosoro gyvenvietę, esančią pietiniame Isyk Kulio ežero krante (320 km, ~6-7 val.). Isyk Kulis – tai antras pagal dydį kalnų ežeras pasaulyje, savo plotu nusileidžiantis tik Pietų Amerikoje telkšančiam Titikakos ežerui. Jo pavadinimas reiškia „šiltas ežeras“: Isyk Kulio vanduo neužšąla netgi žiemos metu, kadangi jo vandenyse gausu druskų. Ežero ilgis 178 km, plotis 60 km, o didžiausias gylis – 730 m. Į Isyk Kulio ežerą įteka net 50 upių! Jis dar žinomas „Kirgizijos perlo“ vardu. Kelias ežero link vingiuoja per vaizdingus kalnus. Pakeliui sustosime netoli Tokmoko miestelio (60 km), kur išvysime 11 a. Buranos bokštą (Burana Tower). Tai milžiniškas minaretas, stūksantis Čui slėnyje. Pirminis jo aukštis siekė apie 40–45 m. Buranos minaretas įeina į Šilko kelio teritoriją, o aplink jį išsibarsčiusios rūmų ir trijų mauzoliejų liekanos. Pasirinktinai, galėsime apsilankyti Kyzyl Tū gyvenvietėje, kurioje gaminamos medinės jurtų – klajoklių namų – dalys*. Pasiekę Isyk Kulio ežerą įsikursime ir vakarieniausime jurtų stovykloje. Nakvynė jurtų stovykloje Isyk Kulio ežero krante.

8
diena
TOSORAS – BOKONBAJEVAS – TOSORAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių vyksime į Skazkos kanjoną (Skazka Canyon), kuriame nepaprasto grožio uolų pavidalu atsiveria visa raudonos spalvos paletė. Ši vieta dar vadinama „Pasakų slėniu“: vėjų išdailintos uolos atrodo tarsi gyvos. Leisimės į 1,5 val. trukmės žygį pėsčiomis po „Pasakų slėnį“, kurio uolose išvysime įkūnytas į amžiną miegą panirusias gyvačių, drakonų ir milžinų figūras. Tai magiškas gamtos kampelis, pilnas paslapčių ir kaitinantis vaizduotę visų, kurie bent akimirkai sustoja pasigrožėti šiuo nuostabiu kanjonu. Vėliau vyksime į vietą, kurioje galėsime stebėti plėšriųjų paukščių pasirodymą. Plėšriųjų paukščių dresavimas – neatsiejama Kirgizijos klajoklių genčių gyvenimo būdo dalis. Manoma, jog ši tradicija Kirgiziją pasiekė iš Indijos. Plėšrieji paukščiai be galo vertinami, nes, pasak vietinių gyventojų, vienas plėšrusis paukštis gali išmaitinti visą kaimą! Dresuojami ereliai, vanagai, sakalai. Išvysime auksinio erelio medžioklinių įgūdžių demonstraciją – šis galingas paukštis gali lengvai sugauti net triušį ar lapę. Poilsis ir vakarienė. Nakvynė jurtų stovykloje Isyk Kulio ežero krante.

9
diena
TOSORAS – KARAKOLAS (pusryčiai)
Po pusryčių išvyksime į Karakolą (180 km, ~4 val). Pakeliui lankysimės Džeti Egiuzo tarpeklyje (Jety–Oguz Gorge) – tai viena populiariausių vietų visame Isyk Kulio regione. Šis tarpeklis nuo Karakolo nutolęs apie 30 km ir sulaukia daug dėmesio tiek iš vietinių gyventojų, tiek iš atvykėlių. Jis dar žinomas „Septynių jaučių“ tarpeklio vardu: septynių milžiniškų raudonos spalvos uolų grandinė primena žolėje besiilsinčius jaučius. Tai išskirtinės spalvos, nebūdingos Tian Šanio kalnams, uolos. Tęsime kelionę Karakolo link. Atvykus mūsų lauks ekskursija Karakolo miestelyje. Lankysimės rusų ortodoksų šventovėje – mediniame Švč. Trejybės sobore (Russian Orthodox of Holy Trinity). Sovietmečiu šių maldos namų vietoje buvo įkurta šokių salė, o Antrojo pasaulinio karo metu – mokykla. Taip pat išvysime dunganų (Kinijos musulmonų) mečetę, suprojektuotą kinų architekto ir pastatytą dvidešimties amatininkų rankomis (1907–1910 m.). Stebina tai, jog šios šventovės statyboje nepanaudota nei viena vinis. Dunganai į Karakolą atvyko 1877 m. kaip pabėgėliai iš Kinijos ir įkūrė čia nedidelę bendruomenę. Šiandien Kirgizijoje jų yra apie 58 tūkstančiai. Taip pat užsuksime ir į Prejavalskio muziejų (Museum of Prejavalsky), dedikuotą garsiam rusų kilmės tyrinėtojui Nikolajui Prejavalskiui (1838–1888) keliavusiam po Centrinę Aziją. Nakvynė viešbutyje Karakole.

10
diena
KARAKOLAS – ŠARYNO KANJONAS – ALMATA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių išvyksime Kirgizijos–Kazachstano pasienio link. Pasirūpinę sienos kirtimo formalumais, tęsime kelionę į didžiausią Kazachstano miestą Almatą (1,8 mln. gyventojų) (380 km, ~6-7 val.). Pakeliui sustosime Šaryno kanjone (Sharyn Canyon), išsidėsčiusiame Šaryno upės krantuose, Šaryno nacionaliniame parke. Šaryno kanjonas – tai milijonus metų gyvuojantis vaizdingas gamtos kūrinys, be galo įvairus geomorfologiniu požiūriu. Kalnagūbrių apačioje esantys tamsūs uolienų sluoksniai, seniausi kanjone, susidarė iš lavos. Kanjono gylis siekia apie 300 m, o ilgis apie 150 km. Daugybė tarpeklių ir lietaus išgraužtų takų susipina į milžinišką voratinklį – tai vėjo ir vandens išskaptuotas pritrenkiantis „Raudonųjų pilių slėnis“ (Valley of Castles). Šiame slėnyje esantys uolų dariniai atrodo lyg būtų pastatyti žmogaus rankomis. Jame aptinkama driežų, gyvačių, stepinių kiškių, lapių, švilpikų ir netgi kupranugarių. Leisimės į 2 val. trukmės žygį, kurio metu iš arčiau susipažinsime su nepaprastais vietos gamtos turtais. Pietūs – piknikas. Vėliau tęsime kelionę į Almatą, įsikūrusią šalia Didžiosios Almatinkos ir Mažosios Almatinkos upių, šalies pietryčiuose, netoli Kinijos sienos. Iki 1997 m. šis miestas buvo šalies sostinė, tačiau vėliau ji perkelta į Astaną. Atvykę užsiregistruosime viešbutyje. Vakare laisvas laikas pasivaikščiojimui po miestą. Nakvynė viešbutyje Almatoje.

11
diena
ALMATA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Papusryčiavę leisimės į ekskursiją centrinėje miesto dalyje. Visų pirma, lankysimės Respublikos aikštėje (Republic Square) ir išvysime Nepriklausomybės monumentą (Monument of Independence). Po to mūsų laukia pasivaikščiojimas nuo senamiesčio centre esančio Astanos skvero (Astana Square) iki „28–ių Panfilovtsevo sargybinių parko“ (Park of 28 Panfilov Guardsmen). Šio pasivaikščiojimo metu išvysime 28 kariams skirtus obeliskus. 1945 m. žiemą šie 1075–ojo pulko, 316–osios šaulių divizijos kariai stojo į nelygią kovą prieš vokiečių tankus. Taip pat pamatysime 20 a. pr. Zenkovo katedrą (Zenkovo Cathedral) – svarbų krikščioniškosios architektūros monumentą. Tai medinė rusų ortodoksų šventovė, kurios aukštis siekia net 56 m. Manoma, jog tai antrasis pagal aukštį medinis pastatas pasaulyje. Vėliau lankysimės Kazachstano folklorinių muzikos instrumentų muziejuje (Kazakh Museum of Folk Musical Instruments), kuriame saugoma daugiau nei tūkstantis eksponatų. Dalis jų priklausė žymiems atlikėjams ir kompozitoriams. Taip pat išvysime žymaus kazachų kompozitoriaus ir poeto Abajaus Kunanbajevo vardo operos ir baleto teatrą (Abai Theater), kuris buvo įkurtas 1934 m. Užsuksime ir į „Žaliąjį turgų“ (Green Market) – tai tipinė Centrinės Azijos prekyvietė, kurią sudaro du milžiniški aukštai. „Žaliajame turguje“ daugiausiai prekiaujama maisto produktais: riešutais, vaisiais, saldumynais, daržovėmis, vaistažolėmis, sūriais, rūkyta žuvimi ir mėsa. Čia galima įsigyti kumelės ir kupranugario pieno, o taip pat veikia ir ištisas skyrius, kuriame prekiaujama arkliena. Vėliau važiuosime į Medeu stadioną (Medeu Stadium), įsikūrusį vaizdingame Medeu kalnų slėnyje. Ši milžiniška čiuožykla stūkso 1691 m aukštyje. Taip pat lankysimės ir keltuvu kilsime į Čimbulako slidinėjimo kurortą (Shymbulak) – didžiausią visoje Centrinėje Azijoje. Nakvynė viešbutyje Almatoje.
12
diena
IŠVYKIMAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Ankstyvas pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

Apie Uzbekistaną

Vidurio Azijos valstybė, senovėje buvusi Šilko kelio pusiaukelė. Šalies miestai dėl prekybos klestėjo. Uzbekistano teritorijoje buvo pastatyti pasakiški miestai su mečetėmis, parkais ir sodais. To laikotarpio išlikę pastatai - paminklai Samarkande ir Bucharoje iki šių dienų žavi turistus. Aukšti, elegantiški minaretai, nepaprastai didelės ir didingos mečetės, vid
Keliaujant į Uzbekistaną jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose ir keturvietėse jurtose (11 nakvynių: 3 nakvynės Taškente, 1 nakvynė Samarkande, 1 nakvynė Bucharoje, 1 nakvynė Biškeke, 2 nakvynės jurtų stovykloje Tosore, 1 nakvynė Karakole, 2 nakvynės Almatoje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 2 pietūs, 2 vakarienės);
  • Anglakalbių vietinių gidų paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Vietinis skrydis Taškentas – Biškekas;
  • Traukinio bilietai Taškentas – Samarkandas; Samarkandas – Buchara; Buchara – Taškentas;
  • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai;
  • Mineralinis vanduo turo metu (1 l per dieną);
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Taškentas – Almata – Vilnius (nuo 700 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 25 EUR, BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (uzbekiško vyno degustacija Samarkande ~25 USD/asm.; plovo gamybos pamoka Samarkande ~15 USD/asm.; folklorinis vakaras Biškeke ~100 USD/grupei; jurtos gamybos edukacija Tosore ~70 USD/grupei);
  • Priemoka už vienvietį kambarį – 300 EUR (tik viešbučiuose; jurtose nėra galimybės užsakyti vienviečio kambario);
  • Mokesčiai už fotoaparatus ir filmavimo kameras lankomuose objektuose;
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (~30 EUR/asm.), kuriuos kelionės pradžioje surinks kelionės vadovas;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

  • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų.
  • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu.
  • Kelionės vadovas grupę pasitinka Uzbekistane, Taškento oro uoste.
  • Visos kelionės metu autobusu pravažiuojama ~900 km.

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu BLACK FRIDAY EGZOTIKOS IŠPARDAVIMAS IKI 12.02
Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos
Filipinai
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu! BLACK FRIDAY EGZOTIKOS IŠPARDAVIMAS IKI 12.02
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena! BLACK FRIDAY EGZOTIKOS IŠPARDAVIMAS IKI 12.02
Tadžikija ir Uzbekija: kelionė į senovės Sogdianą
Uzbekistanas
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena! BLACK FRIDAY EGZOTIKOS IŠPARDAVIMAS IKI 12.02
Pažintis su Vidurinės Azijos perlu: margaspalviu Uzbekistanu
Uzbekistanas
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.