Svetingasis Sakartvelas (Gruzija) su poilsiu Batumyje

Kelionės akcentai

 • Jūsų patogumui – mažiau laiko praleidžiama kelyje!
 • Apsilankysime viename seniausių ir UNESCO saugomame Sakartvelo mieste Mcchetoje
 • Važiuosime į Kazbegį, apsuptą cerkvių ir Kaukazo kalnų
 • Degustuosime tikrą kartvelišką vyną
 • Vyksime į unikalų senovinį miestą, iškaltą uolose – Upliscichę
 • Tikrąjį Sakartvelą atrasime kalnų ir akmeninių bokštų regione – Svanetijoje
 • Grožėsimės natūraliu gamtos stebuklu – Martvilio kanjonu
 • Ilsėsimės Batumyje prie Juodosios jūros
Nuo760
2024 08 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 370
su skrydžiu: 1130
Keliaujant į Sakartvelą (Gruziją) jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Nuo žalių slėnių ir didžiulių vynuogynų iki senų bažnyčių ir gynybinių bokštų, tebestūksančių fantastiškame kalnų peizaže – Sakartvelas (Gruzija) yra viena nuostabiausių šalių žemėje. Labai sudėtinga istorija šaliai paliko nuostabų architektūros ir meno paveldą: senovės miestus olose, viduramžiškas šventyklas, neprilygstamas Pirosmanio drobes. Ir nors kartais atrodo, kad ši šalis šiek tiek sustingusi senojoje Eurazijos kultūros kryžkelėje, svarbu skubėti pažinti neapsakomo grožio paveldą. Ypatingi – linksmi ir nepaprastai kultūringi – šalies žmonės tvirtina, kad šioje vyno gimtinėje svečiai laikomi ne našta, o palaiminimu, tad jei trokštate nuotykių, pasiilgote plačių šypsenų ir norite paragauti tikro gruziniško vyno, laikas krautis daiktus ir drąsiai tarti – labas, Sakartvele!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

JUSTINA

Prieš kelis metus savanoriškai tapau Kaukazo belaisve. Beprotiškai įsimylėjau šį kraštą! Kiekvieną kartą atvykusi į šį kraštą pažindavau jį vis kitaip. Tiek kaip keliautoja, „ištranzavusi“ visą regioną, tiek kaip politikos mokslų studentė, besimokanti apie šio regiono konfliktus ir politinę situaciją. Vėliau pradėjau dirbti turizme ir rodyti šį nuostabų kraštą keliautojams! Kodėl Kaukazas man toks ypatingas? Kas mane čia laiko? Nuostabūs kalnai, išskirtinė gamtos įvairovė, žmonių paprastumas, skanus maistas, lengvas chaosas ir t.t. Galiu apie šį regioną kalbėti daug. Neįtikėtinai daug ir be atokvėpio. Netikite? Keliaukime kartu ir aš jums parodysiu, kuo šis kraštas toks išskirtinis.

Gruzijos regioną Justina įsimylėjusi nuo 2010 m. Sakartvele lankytis pradėjo dar mokydamasi dvyliktoje klasėje, kai čia važiuodavo aplankyti Tbilisyje gyvenusios sesers. Dar po kelerių metų čia ją atvedė mokslai – Vilniuje studijavo tarptautinius santykius, tad pusmečiui, o paskui dar ir kitam, išvyko studijuoti į Sakartvelą.

 

MAJA

 

Mano moto: „Nesakyk, koks išsilavinęs esi, geriau papasakok, kur keliavai“. Tikiu, jog kelionės gali pakeisti ne tik žmogaus požiūrį, bet ir likimą. Prieš persikeldama į Gruziją, trejus metus dirbau logistikos srityje, tačiau užteko vienos lemtingos dienos, jog iškeisčiau verslo kostiumėlį į Gruzijos burtus. „In search of magic“ („ieškant magijos“) – tai ne tik mano petį puošianti tatuiruotė, bet ir svarbi gyvenimo būdo dalis. Kiekvieną kelionę kuriu siekdama užtikrinti nepamirštamą patirtį keliautojams.

Žurnalistė pagal profesiją, tačiau savo prigimtimi – tikra pasakiškų pasakojimų kūrėja ir Svajotoja iš didžiosios raidės. Nusivylusi žurnalistika Lietuvoje, Maja ryžosi ieškoti kito kelio išbandydama save daugelyje skirtingų sričių ir užsiėmimų: nuo gelbėtojos darbo Lietuvos pajūryje iki verslo sprendimų vadybininkės Maskvoje. Dirbdama kelionių vadove, net ir laisvalaikiu Maja keliauja iš naujo atrasdama pasaulį. Jos sumanytos kelionės susijusios su kūrybingumo lavinimo, konferencijų ir parodų turizmo, psichologinių praktikų, aktyvių turų kalnuose ir individualių kelionių pagal užsakymą (šeimoms ir draugų grupėms) sritimis.

 

Planuojami skrydžio laikai:

 

Vilnius 20:35 – 23:40 Stambulas  Stambulas 01:10 – 04:25 Tbilisis +1 d.

Batumis 10:25 –11:30 Stambulas  Stambulas 16:45 – 19:45 Vilnius  

 

1
diena
VILNIUS – TBILISIS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Tbilisį su vienomis geriausių Europos avialinijų „Turkish airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu. Nusileidus tarptautiniame Tbilisio oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Registracija viešbutyje. Nakvynė Tbilisyje.
2
diena
TBILISIS (pusryčiai)

Po vėlyvų pusryčių mūsų laukia ekskursija pėsčiomis (apie 7 km) po Tbilisio miestą. Ekskursiją pradėsime nuo Šv. Trejybės katedros. Keltuvu pakilsime ant Sololakio kalvos, kur virš miesto iškyla didinga Narikalos tvirtovė, pastatyta IV a. Nusileidę nuo kalno aplankysime Taikos tiltą, vadinamą šiuolaikinio Tbilisio architektūros veidu. Nuo tilto atsiveria nuostabi miesto panorama, puikiai matosi daugybė istorinių miesto pastatų. Aplankysime ir savo ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą 6 – 7a. Pereisime per vieną seniausių Tbilisio rajonų, Abanotubanį. Vėliau laisvas laikas, poilsis ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje. Už papildomą mokestį siūlome pavakarieniauti tradiciniame Sakartvelo restorane*, kur vietiniai džiugins savo tradiciniais šokiais.

3
diena
TBILISIS – MCCHETA – ANANŪRIS – GUDAURIS – KAZBEGIS – TBILISIS (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosime į senovinę Sakartvelo sostinę ir religinį centrą – Mcchetą (Mtskheta), vieną seniausių Sakartvelo miestų, saugomą UNESCO. Aplankysime istorinę vietą – Ananūrio pilių kompleksą (Ananuri). Nors komplekso istorija skaičiuojama net nuo XIII a., daugiausia pastatų, tarp jų – svarbiausios bažnyčios, pastatytos XVII a. Tai vienas didžiausių šalies sakralinio paveldo pavyzdžių. Važiuosime pro Gudaurį link Stepantsmindos, geriau žinomos savo senuoju vardu – Kazbegis. Regionas garsėja Švč. Trejybės cerkve, pastatyta XIV a. Ši cerkvė yra tapusi neoficialiu Sakartvelo simboliu. Čia ir baigsime šiandienos ekskursiją (350 km, ~7 val. kelio). Grįšime į Tbilisį. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

4
diena
TBILISIS – DŽVARIS – UPLISCICHĖ – BAGRATIS – KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių aplankysime  Džvario vienuolyną (Jvari) – VI a. gruzinų stačiatikių vienuolyną netoli Mcchetos, kurio pavadinimas verčiamas kaip Kryžiaus vienuolynas. Pasigrožėję nuostabia panorama, keliausime į Upliscichę (Uplistsikhe) (80 km, ~2 val.), unikalų miestą iškaltą uolose. Manoma, kad šiame mieste gyventojai apsigyveno dar pirmajame tūkstantmetyje prieš Kristų. Vėliau pasieksime Kutaisį (250 km, ~3 val.), kuriame aplankysime XI a. Bagračio katedrą. Vakare mūsų lauks imeriškų vynų ir čačos degustacija vakarienės metu. Nakvynė Kutaisyje.
5
diena
KUTAISIS – MARTVILIO KANJONAS – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pasieksime Martvilio kanjoną. Tai – natūralus gamtos stebuklas, kur galėsime padaryti įspūdingų nuotraukų. Siūlome pasiplaukioti valtele* ir pasigrožėti kanjonu iš vandens. Vyksime į Aukštutinį Svanetį. Šis regionas vadinamas „tūkstančio bokštų karalyste“. Čia aukščiausi kalnai, ledynai ir pačios patvariausios senovės tradicijos. Atvyksime į Mestiją (240 km, ~7-8 val. kelio). 1500 m virš jūros lygio esanti Sakartvelo regiono Svanetijos sostinė apsupta senovinių akmeninių bokštų ir yra šalies kalnų turizmo bei alpinizmo centras. Vakarienė ir nakvynė Mestijos svečių namuose.

6
diena
MESTIJA – UŠGULIS* – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)
Ryte galėsime pasivaikščioti Mestijoje arba pasinaudoti mūsų siūlomu turu į Ušgulį* (80 km, ~2,5 val. į vieną pusę). Ušgulis – tai aukščiausiai Europoje esantis, nuolat gyvenamas kaimas. Patys seniausi gyvenvietės pastatai mena IX–X a., tačiau archeologiniai tyrimai įrodė, jog šiose vietose žmonės gyveno žymiai seniau. Visas kaimas laikomas viduramžių architektūros paminklu ir saugomas UNESCO. Nakvynė viešbutyje Mestijoje.
7
diena
MESTIJA – ENGŪRIO UŽTVANKA – ZUGDIDIS – BATUMIS (pusryčiai)
Po pusryčių pradėsime savo kelionę link Juodosios jūros (230 km, ~7-8 val.). Pakeliui sustosime prie aukščiausios pasaulyje betoninės Engūrio (Inguri) užtvankos. Nusileidę nuo kalnų pasieksime Zugdidžio miestą. Vėliau tęsime kelionę į Batumį. Čia galėsite pirmą kartą išsimaudyti jūroje. Nakvynė viešbutyje Batumyje.

8
diena
BATUMIS (pusryčiai)
Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apsuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius. Šią dieną mėgausimės jūra, saule ir nuotabiu pajūrio maistu! Norintys praleisti laiką aktyviau, galės nuvykti į Batumio botanikos sodą*. Nakvynė viešbutyje Batumyje.

9
diena
BATUMIS – VILNIUS (pusryčiai)
Šįryt atsisveikinsime su svetinguoju Sakartvelu, važiuosime į Batumio oro uostą, o ten mūsų lauks skrydis namo.
Nuo760
2024 08 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 370
su skrydžiu: 1130

Apie Sakartvelą (Gruziją)

Sakartvelas (Gruzija) – valstybė Kaukazo pietuose, rytinėje Juodosios jūros pakrantėje. šalis ribojasi su Rusija, Turkija, Armėnija, Azerbaidžanu. Šiuo metu Sakartvele pradedama turizmo sferos plėtra: statomi nauji viešbučiai, kuriami turistų pritraukimo planai. Tuo tarpu keliautojus labiausiai traukia galimybė pabūti turistų antplūdžio „nesugadintoje“ šalyje. Sakartvelas žavi ne tik nuostabiu kra&s

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Svetingasis Sakartvelas (Gruzija) su poilsiu Batumyje

Jurgita
2024-03-28
10
Labai nuoširdžiai viską paaiškino ir nuosekliai išdėstė visus rūpimus klausimus. Labai puiki vadybininkė Viktorija.
Renaldas
2023-08-23
9
Paslaugų kokybė.
Vilma
2023-06-06
9
Kelionė gerai suplanuota. Viskas vyko pagal numatytą programą. Kelionė buvo puiki. Ačiū. Džiaugėmės gide Justina. Jos nuoširdžiu bendravimu, žiniomis ne tik apie lankomus objektus, bet ir apie gruzinų gyvenimo būdą, papročius. Labai puikiai parinkti viešbučiai-visi miestų centre. Todėl laisvu laiku buvo galima pasivaikščioti savarankiškai po naktinėmis šviesomis apšviestus miestus. Pusryčiai viešbučiuose atitiko kainą, o vakarienės pranoko lūkesčius. Nors vaikščioti teko daug, tačiau rekomenduočiau nebijoti vykti ir vyresnio amžaius žmonėms. Dar labai puiku, kad vykome nedidelė grupė, todėl mažaiu sugaišdavome laiko sustojimuose ir daugaiu laiko skyrėme norimiems objektams atidžiau apžiūrėti.
Vilma
2023-02-02
10
Ačiū vadybininkėms Indrei ir Brigitai už labai operatyvų aptarnavimą, suteiktą informaciją.. Klausimų kilo dėl kelionės eigos, bet tikiu į juos bus atsakyta taip pat sklandžiai. Pasiūlymas - gal jau nedėkite informacijos apie Kovidą, jei tai nėra toje šalyje būtina. Dabar tik be reikalo klaidinama. Atrodo, kad tie reikalavimai vis dar galioja. Ačiū .
Vilma
2022-12-07
10
Puikus aptarnavimas. Laiku ir labai aiškiai, suprantamai gavau visą info, maloniai atsakyta į visus iškilusius klausimus.
Eldar
2022-08-29
10
Mūsų vadybininkai visada stengėsi bendrauti dalykiškai ir maloniai. Šiek tiek buvo neužtikrintumo ar kelionė įvyks, kad kelionė įvyktų esant tik 3 keliautojams teko šiek tiek nelauktai primokėti (tačiau kelionė buvo verta to). Kelionės dokumentai buvo suruošti iki kelionės likus vos porai dienų. Bendrai kelionių akademija jau kelias keliones man organizavo gerai ir kelia pasitikėjimą renkantis naujas kelionių kryptis. Kelionė pilnai patiko. Labiausiai patiko gamtos įvairovė, istoriniai objektai, kalnai, upės, kriokliai. Tikrai vykčiau dar kartą į Gruziją. Gidas/vairuotojas labai paslaugus ir puikus žmogus, įdomiai pasakojo ir atsakė į klausimus apie Gruziją. Pamatėme ir patyrėme daugiau nei tikėjomės. Šiek tiek gaila, kad 9 dienų kelionė iš tikrųjų buvo 8 nepilnų dienų, nes 1 ir paskutinė diena yra pervažiavimams, be to buvo visa kelionė paslinka per vieną dieną. Skrydis į Gruziją vyko naktį, dėl to, teko pusę dienos pamiegoti atvykus. Visa kita labai gerai. Viešbučiai paliko gerą įspūdį, šeimininkai paslaugūs, tačiau ne visur dušas veikė pilnai gerai. Paskutiniame viešbutyje Batumije kilo nesusipratimas dėl kambarių, pradžioje buvo duotas raktas nuo nesutvarkyto kambario, tada nebuvo rankšluosčių, bet adminitracija viską išsprendė.
Marijona
2022-06-06
10
Su Kelionių Akademija" keliaujam ne vieni metai, todėl nesibaimindami pasirinkome draugauti toliau. Labai puikiai organizuota : nuo kelionės pirkimo (vadybininkė Svetlana ) iki kelionės po Sakartvelą. Puikus maršrutas leido pažinti visą šalies grožį o didžiausias nuopelnas ir didelis AČIŪ gidei JUSTINAI kuri nepailstamai ir su meile rodė šalies įdomybes, virtuvės skonius, žmonių gyvenimus ir nepakartojamas fotosesijas. Mūsų lūkesčiai išsipildė su kaupu, todėl nesibaimindami keliaukite ......
Marijona
2022-06-06
10
Jūsų tinklalapyje prie mūsų kelionės maršruto palikau atsiliepimą. (ten buvo Irenos 2018 m) Mūsų ne pirma kelionė su "Kelionių Akademija".Kelionė viršijo visus lūkesčius . Linkiu keliauti su gide JUSTINA!!!
Irena
2018-09-28
10
Kelionė labai patiko. Gruzija nuostabi šalis, graži gamta, kalnai, nuoširdūs žmonės. Turėjome puikų gidą-vairuotoją Merabi, kuris visą kelione mumis rūpinosi, stengėsi kuo daugiau supažindinti su šalimi. Labai draugiškas ir nuoširdus. Su Kelionių akademija keliaujame jau trečius metus. Bendraujame su vadybininke Kristina Gintare. Visuomet labai maloni, lengva bendrauti. Pasakome, ko norime ir visada gauname keletą variantų pasirinkti, visada pataria ir padeda.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Sakartvelą (Gruziją) jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose ir svečių namuose (8 nakvynės: 3 nakvynės Tbilisyje, 1 nakvynė Kutaisyje, 2 nakvynės Mestijoje, 2 nakvynės Batumyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (8 pusryčiai, 3 vakarienės);
 • Imeriškų vynų ir čačos degustacija;
 • Vietinio rusakalbio gido paslaugos (jei grupėje mažiau nei 12 asm. ir kelionė vyksta be lietuviškai kalbančio vadodo);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Tbilisis – Batumis – Vilnius ir registruotas bagažas 30 kg/asm., rankinis bagažas 8 kg/asm. (kaina nuo 370 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~10 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~15 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 240 EUR;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (folklorinis šou – vakarienė Tbilisyje – 35 EUR/asm., išvyka džipais į Ušgulį Svanetijoje – 150 EUR/6 asm., sieros pirčių lankymas Tbilisyje – nuo 10 EUR/asm., valtelės Martvilyje – 15 EUR/asm., Botanikos sodas Batumyje – ~10 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai vairuotojui, gidui (rekomenduojama suma dienai – 1 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su vietiniu rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės pageidavimą) gidu.
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė – Justina arba Maja. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Sakartvele (Gruzijoje), Tbilisio oro uoste.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~1200 km.

Kelionės užsakymas

Nuo
760

+ skrydis apie: 370 visiems su skrydžiu: 1130
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gruzija (Sakartvelas)
Sakartvelas (Gruzija)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Užburiantis Sakartvelas (Gruzija) ir Rtveli vyno šventė
Sakartvelas (Gruzija)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.