Užburiantis Sakartvelas (Gruzija) (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Apsilankysime viename seniausių ir UNESCO saugomame Gruzijos (Sakartvelo) mieste Mcchetoje
 • Važiuosime iki stulbinančių kalnų ir cerkvių apsuptyje esančio Kazbegio miestelio
 • Degustuosime tikrą gruzinišką vyną
 • Vyksime į unikalų miestą, iškaltą uolose – Upliscichę
 • Mestijoje grožėsimės senovinių, akmeninių bokštų didybe
Nuo635
2021 06 17 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 220
su skrydžiu: 855

Kelionės programa

Nuo žalių slėnių ir didžiulių vynuogynų iki senų bažnyčių ir gynybinių bokštų, tebestūksančių fantastiškame kalnų peizaže – Gruzija (Sakartvelas) yra viena nuostabiausių šalių žemėje. Labai sudėtinga istorija šaliai paliko nuostabų architektūros ir meno paveldą: senovės miestus olose, viduramžiškas šventyklas, neprilygstamas Pirosmanio drobes. Ir nors kartais atrodo, kad ši šalis šiek tiek sustingusi senojoje Eurazijos kultūros kryžkelėje, svarbu skubėti pažinti neapsakomo grožio paveldą. Ypatingi – linksmi ir nepaprastai kultūringi – šalies žmonės tvirtina, kad šioje vyno gimtinėje svečiai laikomi ne našta, o palaiminimu, tad jei trokštate nuotykių, pasiilgote plačių šypsenų ir norite paragauti tikro gruziniško vyno, laikas krautis daiktus ir drąsiai tarti – labas, Sakartvele!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

JUSTINA

Prieš kelis metus savanoriškai tapau Kaukazo belaisve. Beprotiškai įsimylėjau šį kraštą! Kiekvieną kartą atvykusi į šį kraštą pažindavau jį vis kitaip. Tiek kaip keliautoja, „ištranzavusi“ visą regioną, tiek kaip politikos mokslų studentė, besimokanti apie šio regiono konfliktus ir politinę situaciją. Vėliau pradėjau dirbti turizme ir rodyti šį nuostabų kraštą keliautojams! Kodėl Kaukazas man toks ypatingas? Kas mane čia laiko? Nuostabūs kalnai, išskirtinė gamtos įvairovė, žmonių paprastumas, skanus maistas, lengvas chaosas ir t.t. Galiu apie šį regioną kalbėti daug. Neįtikėtinai daug ir be atokvėpio. Netikite? Keliaukime kartu ir aš jums parodysiu, kuo šis kraštas toks išskirtinis.

Gruzijos regioną Justina įsimylėjusi nuo 2010 m. Sakartvele lankytis pradėjo dar mokydamasi dvyliktoje klasėje, kai čia važiuodavo aplankyti Tbilisyje gyvenusios sesers. Dar po kelerių metų čia ją atvedė mokslai – Vilniuje studijavo tarptautinius santykius, tad pusmečiui, o paskui dar ir kitam, išvyko studijuoti į Sakartvelą.

MAJA

 

Mano moto: „Nesakyk, koks išsilavinęs esi, geriau papasakok, kur keliavai“. Tikiu, jog kelionės gali pakeisti ne tik žmogaus požiūrį, bet ir likimą. Prieš persikeldama į Gruziją, trejus metus dirbau logistikos srityje, tačiau užteko vienos lemtingos dienos, jog iškeisčiau verslo kostiumėlį į Gruzijos burtus. „In search of magic“ („ieškant magijos“) – tai ne tik mano petį puošianti tatuiruotė, bet ir svarbi gyvenimo būdo dalis. Kiekvieną kelionę kuriu siekdama užtikrinti nepamirštamą patirtį keliautojams.

Žurnalistė pagal profesiją, tačiau savo prigimtimi – tikra pasakiškų pasakojimų kūrėja ir Svajotoja iš didžiosios raidės. Nusivylusi žurnalistika Lietuvoje, Maja ryžosi ieškoti kito kelio išbandydama save daugelyje skirtingų sričių ir užsiėmimų: nuo gelbėtojos darbo Lietuvos pajūryje iki verslo sprendimų vadybininkės Maskvoje. Dirbdama kelionių vadove, net ir laisvalaikiu Maja keliauja iš naujo atrasdama pasaulį. Jos sumanytos kelionės susijusios su kūrybingumo lavinimo, konferencijų ir parodų turizmo, psichologinių praktikų, aktyvių turų kalnuose ir individualių kelionių pagal užsakymą (šeimoms ir draugų grupėms) sritimis.

1
diena
VILNIUS – KUTAISIS – UPLISCICHĖ – TBILISIS
Skrydis iš Vilniaus į Kutaisį. Iš Kutaisio pakeliui į Tbilisį papusryčiausime* ir aplankysime Upliscichę, unikalų miestą iškaltą uolose. Manoma, kad šiame mieste gyventojai apsigyveno dar pirmajame tūkstantmetyje prieš Kristų. Po ekskursijos vyksime į Tbilisį. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas skirtas mūsų poilsiui. Nakvynė Tbilisyje.
2
diena
TBILISIS (pusryčiai)
Per pusryčius sočiai pavalgykite, nes mūsų laukia ekskursija pėsčiomis (apie 7km) po Tbilisio miestą. Ekskursiją pradėsime nuo Šv. Trejybės katedros. Keltuvu pakilsime ant Sololakio kalvos, kur virš miesto iškyla didinga Narikalos tvirtovė, pastatyta IV a. Nusileidę nuo kalno aplankysime Taikos tiltą, vadinamą šiuolaikinio Tbilisio architektūros veidu. Nuo tilto atsiveria nuostabi miesto panorama, puikiai matosi daugybė istorinių miesto pastatų. Aplankysime ir savo ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą 6 – 7a. Pareisime ir per vieną seniausių Tbilisio rajonų, Abanotubanį. Vėliau laisvas laikas, poilsis ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje. Už papildomą mokestį siūlome pavakarieniauti tradiciniame Sakartvelo restorane*, kur vietiniai džiugins savo tradiciniais šokiais.

3
diena
TBILISIS – MCCHETA – ANANŪRIS – GUDAURIS – KAZBEGIS – TBILISIS (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosime į senovinę Sakartvelo sostinę ir religinį centrą – Mcchetą, vieną seniausių Sakartvelo miestų, saugomą UNESCO. Aplankysime istorines vietas: Džvario bažnyčią,  Ananūrio pilių kompleksą. Nors komplekso istorija skaičiuojama net nuo XIII a., daugiausia pastatų, tarp jų – svarbiausios bažnyčios, pastatytos XVII a. Tai vienas didžiausių šalies sakralinio paveldo pavyzdžių. Važiuosime pro Gudairį link Stepantsmindos, geriau žinomos savo senuoju vardu – Kazbegis. Regionas garsėja Švč. Trejybės cerkve, pastatyta XIV a. Ši cerkvė yra tapusi neoficialiu Sakartvelo simboliu. Čia ir baigsime šiandienos ekskursiją. Grįšime į Tbilisį. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

4
diena
TBILISIS – BORŽOMIS – BAGRATIS – KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)
Pasigrožėję kalnų vaizdais pajudėsime Boržomio link, kur ragausime garsiojo mineralinio vandens ir sužinosime turtingą versmes supančio parko bei apylinkių istoriją. Boržomio vanduo naudojamas ne tik kaip geriamasis, bet ir kaip gydomasis procedūrų vanduo, tad turėsime galimybę sužinoti apie visas stebuklingas jo galias. Vakarienė ir nakvynė Kutaisyje.

5
diena
KUTAISIS – PROMETĖJO URVAS – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių aplankysime „Prometėjo olą“kurioje grožėsimės įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais. 1050 m ilgio apžiūros maršrutas driekiasi per 17 įvairiomis spalvomis apšviestų bei legendomis apipintų salių. Vyksime į Aukštutinį Svanetį. Šis regionas vadinamas „tūkstančio bokštų karalyste“. Čia aukščiausi kalnai, ledynai ir pačios patvariausios senovės tradicijos. Atvyksime į Mestiją. 1500 m virš jūros lygio esanti Sakartvelo regiono Svanetijos sostinė apsupta senovinių akmeninių bokštų ir yra šalies kalnų turizmo bei alpinizmo centras. Vakarienė ir nakvynė Mestijos svečių namuose.

6
diena
MESTIJA – UŠGULIS* – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)
Ryte galėsime pasivaikščioti Mestijoje ar pasinaudoti mūsų siūlomu turu Ušgulyje*. Tai aukščiausiai Europoje esantis, nuolat gyvenamas kaimas. Patys seniausi gyvenvietės pastatai mena IX–X a., tačiau archeologiniai tyrimai įrodė, jog šiose vietose žmonės gyveno žymiai seniau. Visas kaimas laikomas viduramžių architektūros paminklu ir saugomas UNESCO. Nakvynė viešbutyje Mestijoje.

7
diena
MESTIJA – INGŪRIO UŽTVANKA – MARTVILIO KANJONAS – KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pradėsime savo kelionę link Kutaisio. Pakeliui sustosime prie aukščiausios pasaulyje betoninės Ingūrio užtvankos. Nusileidę nuo kalnų pasieksime Martvilio kanjoną. Tai – natūralus gamtos stebuklas, kur galėsime padaryti įspūdingų nuotraukų. Siūlome pasiplaukioti valtele ir pasigrožėti kanjonu iš vandens. Vakare grįšime į Kutaisį. Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.
8
diena
KUTAISIS – VILNIUS (pusryčiai)
Anksti ryte atsisveikinsime su svetinguoju Sakartvelu, važiuosime į Kutaisio oro uostą, o ten mūsų lauks skrydis namo.

ARBA pasirinktinai papildomos 3 naktys  Batumyje.

Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apsuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius.

9 – 10
dienos
BATUMIS (pusryčiai)
Laisvas laikas Batumyje.
11
diena
BATUMIS – KUTAISIS – VILNIUS
Pervežimas į Kutaisio oro uostą, iš kurio mūsų lauks skrydis namo.
Nuo635
2021 06 17 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 220
su skrydžiu: 855

Apie Gruziją (Sakartvelą)

Sakartvelas (Gruzija) – valstybė Kaukazo pietuose, rytinėje Juodosios jūros pakrantėje. šalis ribojasi su Rusija, Turkija, Armėnija, Azerbaidžanu. Šiuo metu Sakartvele pradedama turizmo sferos plėtra: statomi nauji viešbučiai, kuriami turistų pritraukimo planai. Tuo tarpu keliautojus labiausiai traukia galimybė pabūti turistų antplūdžio „nesugadintoje“ šalyje. Sakartvelas žavi ne tik nuostabiu kraštovaizdžiu – snieguo

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Užburiantis Sakartvelas (Gruzija) (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Adolfina
2017 06 20
9.8
Bendrai visą kelionę vertinu labai gerai. Viešbučiai, kaip turistinės klasės, tikrai normalūs, vertinčiau 10. Skanus maistas, kambariai tvarkingi, prižiūrėti, švarūs. Gidė ir vairuotojas verti geriausių žodžių! Gidė mumis visais rūpinosi kaip viščiukais. Taip pat pasirūpino skaromis tam, kad galėtume eiti į šventyklas. Labai viską informatyviai išdėstė, turi sukaupusi labai daug žinių. Maršrutas irgi paliko gerą įspūdį, net įveikiau aukščio baimę. Būsimiems keliautojams patarčiau pasiimti savos kavos, nes čionykštė neskani, taip pat moterims pasiimti pora skarų ar skarą ir sijoną, dėl minėtos priežasties – ėjimo į šventyklas.
Adė
2017 06 20
10.0
Viskas vyko sklandžiai, labai lanksti programa, maršrutas geras, super gidė. Viešbučiai taip pat geri, tvarkingi, geras maistas ir aptarnavimas. Pasiėmėme 3 papildomas naktis Batumyje, viešbutis taip pat šaunus, gal tik vienas toks minusas, kad toliau nuo centro, bet viskas yra lengvai pasiekiama. Per tas 3 dienas aplankėme senamiestį, botanikos sodą, išsinuomoję dviračius pavažinėjome palei pakrantę esančiais dviračių takais, tad pamatėme ir laukinės gamtos, ir nuošalių vietų. Labai patiko kelionės vadovė - informatyvi, visada atsakanti į visus klausimus. Labai mielas ir malonus žmogus. Tiek vadovė, tiek vairuotojas buvo suinteresuoti, jog kelionė būtų kuo geresnė.
2018 07 11
9.6
Kelionės įspūdžiai geri. Sužavėjo gamtos grožis, žmonių svetingumas ir geranoriškumas, puikus maistas. Liūdino apleisti provincijos kaimai, atsainus požiūris į aplinkos estetiką. Itin patiko Uplishtike, prometėjo urvai, kelionė Gruzijos karo keliu, kalnų vaizdai keliaujant į Mestia, nes esame gamtinių kelionių gerbėjai. Mes turime šokių tokių pastebėjimų ir siūlytumėm mažinti lankomų bažnyčių ir vienuolynų skaičių, nes ilgainių jos tampa panašios ir jeigu yra galimybė ankščiau rengti vakatienes. Manau jog turistams būtų įdomu aplankyti Tbilisio etnografinį muziejų. Šiek tiek buvo intensyvokas Tbilisio turas. Kelionės vadovė geranoriška, paslaugi, optimistiška, pateikianti žinių apie Gruziją per asmenišką prizmę. Labai patiko viešbučio lokacija Tbilisyje. Viešbučiai Kutaisyje ir Mestia geri, tvarkingi, paslaugus personalas. Rekomenduočiau kelionę aktyviems, fiziškai ištvermingiems, kurie pirmenybę atiduoda pažintinėms, o ne poilsinėms kelionėms. Gruzijoje nemaža egzotikos.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 1. Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 2. Apgyvendinimas (7 naktys: 3 naktys Tbilisyje, 2 naktys Kutaisyje, 2 naktys Mestijoje);
 3. Maitinimas: 7 pusryčiai, 4 vakarienės;
 4. Vietinio rusakalbio gido paslaugos;
 5. Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 6. Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis: Vilnius – Kutaisis – Vilnius (kaina nuo  220  EUR/asm., registruotas bagažas apie 50 – 60 EUR); 
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~10 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • Vienviečio kambario priemoka – 160 EUR;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (folklorinis šou – vakarienė Tbilisyje – 25 EUR/asm, pakilimas džipais į Gergeti bažnyčią Kazbegyje – 27 EUR/6 asm., išvyka džipais į Ušgulį Svanetijoje –94 EUR/6 asm., sieros pirčių lankymas Tbilisyje – nuo 10 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai vairuotojui, gidui;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės tik susirinkus ne mažesnei nei 10 žmonių grupei. Nesusirinkus 10 žmonių kelionė organizuojama su vietiniu gidu.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka Gruzijoje (Sakartvele), Kutaisio oro uoste.
 • Kelionė galima 8 arba 11 dienų trukmės (papildomos 3 naktys Batumyje – 170 EUR).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Dėmesio: aviabilietų kainos keičiasi dinamiškai, todėl tam tikromis datomis aviabilietų kaina gali būti daug aukštesnė. 
 • Jeigu skrendate su „Wizzair“ oro linijomis, atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenis 40X30X18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą „WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40X30X18 cm, į orlaivio saloną.
 • Kelionių trukmė turo metu:
1 DIENA ~260 km (4,5 val.)
 
3 DIENA ~400 km (6-8 val.)
 
4 DIENA ~300 km (5 val.)
 
5 DIENA ~250 km (8 val.) 
 
6 DIENA ~50 km (1,5 val.) 
 
7 DIENA ~250 km (7-8 val.)

Kelionę galima papildyti

  • Šią programą galima pratęsti poilsiu prie jūros
  • Kartu galite aplankyti ir Armėniją ar Azerbaidžaną

Apgyvendinimo variantai

HOTEL OLD TOWN BATUMI »

Puikus pasirinkimas aktyvaus poilsio mėgėjams - netoli lankytinos vietos ir paplūdimys. Modernus pastatas, jaukūs numeriai ir labai draugiškas kolektyvas.

Viešbučio vieta: Batumio miete, apie 100 m iki jūros, apie 5,5 km iki oro uosto.

Viešbutis: Atidarytas 2014 metais. Viešbutį sudaro vienas pastatas. Viso yra 20 numerių.

Kambario tipas: standartinis kambarys

BOUTIQUE 32 HOTEL »

Viešbučio vieta: 1 km iki paplūdimio. Šalia daug maitinimo įstaigų. Už 1,5 km nuo „Ali ir Nino“ paminklo bei už 23 km nuo Petros tvirtovės. Batumio oro uostas už 8 km. 

Viešbutis: Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, virduliai, rašomieji stalai, spintos ir vonios kambariai. Puikus pasirinkimas praleisti atostogas saulėtame Batumio kurorte. 

Kambario tipas: standartinis kambarys

Kelionės užsakymas

Nuo
635

+ skrydis nuo: 220 visiems su skrydžiu: 855
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Gruzijos (Sakartvelo) specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Sakartvelas (Gruzija): magiškoji Tušetija (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Svetingasis Sakartvelas (Gruzija) su poilsiu Batumyje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.