Šventoji inkų žemė

Nuo1950
2023 09 24 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 3150
Dėmesio! Keliaujant į Peru jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – LIMA
Sveiki atvykę į Peru! Nepaisant sudėtingo, dažnai įspūdingo ir netikėto oro ar kraštovaizdžio, Peru patenka į didžiuosius pasaulio senovės civilizacijos centrus. Lima yra vienas įdomiausių ir daugiausiai iššūkių keliančių miestų Pietų Amerikoje, turintis didžiulę archeologinę, istorinę ir kultūrinę praeitį. Daugelis jo lobių gali būti gerai paslėpti, tačiau juos verta atrasti.
2
diena
LIMA (pusryčiai)
Šios apžvalginės ekskursijos metu atrasime gausybę istorinių ir modernių objektu Limoje. Apžiūrėdami miesto kolonijinę ir inkų architektūrą, apsilankysite žaviose gyvenamosiose apylinkėse, apžiūrėsite vaizdingas uolų apaugusias pakrantes ir pasgrožėsitės daugybe religinių šventovių bei bažnyčių, pasijausite kaip tikri „Limeño“ (vietiniai Limos gyventojai). Šiandien aplankysite: „El Parque del Amor“, Limos katedra, Bazilika ir Santo Domingo vienuolynas.

3
diena
LIMA – AREKIPA (pusryčiai, pietūs)
Anksti ryte, skrydžiu iš Limos atvyksite į Arekipą. Šis miestas yra išsidėstęs ugnikalnio El Misti papėdėje. Jis pastatytas iš šviesaus ir porėto vulkaninio akmens, ir skleidžiantis geriausią ispaniško kolonijinio žavesio vaizdą. Su Kusku konkuroja tapti patraukliausio Peru miesto titulu. Iš blyškios vulkaninės uolos, vadinamos sillar, pastatyti senieji pastatai akina nuo saulės spindulių, suteikdami miestui slapyvardį - „Baltasis miestas“. Pagrindinė aikštė su kavinėmis ir netolima katedra yra puiki vieta praleisti dieną. Kur tik pažvelgsti, pro palmių lapus saulėje spindi baltos bažnyčios, vienuolynai ir vienaaukščiai lavos nameliai.

Jei mes nepatirsime didelių vėlavimų, dar turėsime galimybę apkankyti Šv. Katalinos moterų vienuolyną. Tai tarsi miestas mieste. Jį įkūrė jauna bevaikė našlė Dona Maria de Guzman XVI amžiuje. Į šį dominikonų ordino vienuolyną svetimi lankytojai įleidžiami tik tris pastaruosius dešimtmečius. Nuo pat pradžios po grakščiais jo skliautais sklandė prieštaringos istorijos.

4
diena
AREKIPA – KOLKOS KANJONAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šiandien apie 5 valandas mikroautobusu keliausite į Chivay miestą. Pakeliui pamatysite lamas, alpakas ir vikunas - nežinote, kaip atskirti šias žavingas būtybes? Jūsų kelionės vadovas paaiškins jų skirtumus. Taip pat sustosite pertraukėlių, nuotraukų galimybių ir paragauti vietinės kokos arbatos. Trečioji stotelė nukelia į aukščiausią ekskursijos vietą Patapamoje (4800 metrų virš jūros lygio) prieš nusileidžiant į tikslą Chivay. Mėgaukitės pertrauka per pietus mieste, tada aplankysite Kolkos kanjoną, daugiau nei dvigubai gilesnį nei Didysis kanjonas, iš Kolkos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Čia pamatysite terasinius pasėlius, kuriuos nuo prieš inkų laikų augino vietiniai kaimai. Čia taip pat gyvena Andų kondoras. Liudytojas, kaip vienas didžiausių pasaulyje skraidančių paukščių pakyla virš tavęs ir žemiau iš pagrindinio apžvalgos taško virš kanjono.

5
diena
KOLKOS KANJONAS – AREKIPA (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai. Anksti ryte, apie 6 val., laukia ilgas važiavimas, tačiau dėl dramatiškų Peru aukštumų - Altiplano vaizdų - pajusite ekstremalią Peru gamtos įvairovę. Pats Kolkos kanjonas – vienas tų gamtos stebuklų, kurių dramatiško vaizdo negali persverti jokie įmantriausi epitetai ar pasakojimai – vis tiek reikia ten pabūti, kad pajustum svaiginamą jo galią. Pervežimas į viešbutį Arekipoje. Vakare galbūt subursime grupę paragauti lamos kepsnio netoliese esančiame restorane arba pamatyti gyvą Andų muziką pena (vietiniame bare).
6
diena
KUSKAS (pusryčiai)
Šiandiena ankstyvą rytą skrisime į Kuską. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu intriguojančiu inkų ir ispanų kultūros mišiniu. Apžiūrėsite keletą pagrindinių Kusko lankytinų vietų, taip pat mažiau žinomų įžymybių, tokių kaip Qoricancha šventykla, San Pedro turgus, pagrindinė aikštė, 12 kampinis akmuo, Regocijo aikštė ir San Blas aikštė. Kelionę pėsčiomis baigsite apsilankymu Šokolado muziejuje, kur galėsite paragauti karšto šokolado, pagaminto iš vietinių kakavos pupelių. Taip pat yra nedidelė parduotuvė, kurioje galite apsipirkti rankdarbių ir amatininkų šokolado gaminių. Nepraleiskite progos paragauti mate de coca (kavos arbatos) būnant čia.

Kuskas yra 3450 metrų aukštyje, šalia Urubambos upės slėnio, iškilusį Kuską patyrę keliautojai tituluoja vienu žavingiausių Pietų Amerikos miestų. Galbūt būtent dėl to, kad jo ore vis dar sklando inkų dvasia. Išlikusi ji siaurose gatvelėse, akmeninėse namų sienose, senųjų šventyklų liekanose. Iki šiol tyrinėtojai regione randa senosios civilizacijos užuominų. O jas vietomis dangsto ori atėjūnų iš Ispanijos architektūra. Tačiau net užkariautojai pripažino, jog tai buvęs galingas ir kilnus miestas.

7
diena
KUSKAS/VAIVORYKŠTĖS KALNAS (pusryčiai)
Fantastiška dienos kelionė su žygiu į Vaivorykštės kalną - vadinamąjį 7 spalvų kalną Peru, išvykstantį iš Kusko. Šis pietų Peru, Kusko regione esantis maršrutas nuves jus į nuostabius kraštovaizdžius su ledynais, snieguotus kalnus ir krištolo skaidrumo upes bei ežerus. Pravažiuosite vietinius Quechua palikuonių kaimus ir patirsite kvapą gniaužiančią gamtą. Vaivorykštės kalno spalvos paliks nepamirštamą įspūdį.
8
diena
MAČU PIKČU (pusryčiai)
Šiandiena vyksite į Maču Pikču. Galų gale pabūsite prarastajame inkų mieste, kurio pavadinimą įsiminėte jau taip seniai, kad nė nepamenate. Galbūt dar vaikystėje, kai žavėdavotės pasakomis apie indėnus. Galbūt mokyklos laikais, kai su ilgesiu žiūrėdavote į klasėje pakabintą žemėlapį arba ant geografijos mokytojos stalo pūpsantį Žemės gaublį, kuriame viskas atrodė nesuvokiamai tolima.

Pervežimas iš viešbučio bus anksti ryte 05.30 val. į Ollantaytambo traukinių stotį. Kelionę traukiniu sudaro įspūdingi vaizdai į šį nuostabų inkų kraštą, nuostabūs kalnų ir slėnių kraštovaizdžiai, inkų žemdirbystės terasos iš abiejų slėnių pusių, sniegu padengti kalnai ir subtropinės džiunglės šalia Ceja de Selva. Dešinėje pusėje pamatysite Veronikos snieguotą kalną. Atvykus į Aguas Calientes (2040 m), gerai žinomą kaip Machu Picchu kaimą. Vietinis gidas mus pasitiks traukinių stotyje ir nuves į autobusų stotį, tada 25 minutes autobusu važiuosime iki Machu Picchu citadelės. (Atsineškite savo originalų pasą) Ekskursija po Machupicchu trunka maždaug 2 valandas, tada turėsite šiek tiek laisvo laiko nuotraukoms. Grįžimas traukiniu į Ollantaytambo ir iš čia į Kuską.

9
diena
HUMANTAY LAGŪNA (pusryčiai)
Nuotykiai link Humantay lagūnos prasidės anksti ryte. Mėgausitės nuostabiu kalnų kraštovaizdžiu, Andų gyvūnais ir pasėlių laukais. Privačiu mikroautobusu važiuojame 2 valandas iki Mollepatos kaimo, kur sustosite papusryčiauti. Po to kelionė tęsis iki Soraypampa bendruomenės kaimo. Atvykę pradėsite žygį 2 valandas, kol pasieksite Humantay lagūną. Profesionalus gidas papasakos apie lagūnos istoriją ir kodėl ši vieta buvo svarbi Inkams.

Nufotografuosite gražiausius Peru kraštovaizdžius, ten pasivaikščiosite, prieš grįždami mikroautobusu į Mollepatą. Ten pietausime ir po to sugrįšite į Kuską. Numatomas atvykimas į Kuską 17.30 val.

10
diena
LIMA (pusryčiai)
Po pietų išvykite iš Kusko ir skrisite į Limą, kur praleisite vakarą. Daugeliui Peru asocijuojasi tik su garsiuoju inkų miestų Maču Pikču, tačiau ši šalis jau šeštus metus iš eilės didžiuojasi geriausios kulinarinės krypties statusu pasaulyje. 2017-ųjų „World Travel Awards“ apdovanojimuose ji nurungė tokias šalis, kaip Argentina, Australija, Italija, Prancūzija, Indija, Meksika, Malaizija, Tailandas ar JAV. Tad jei norisi patikrinti savo skonio receptorius ir praplėsti gurmaniškas patirtis, galbūt subursime grupę pavalgyti lamos kepsnio netoliese esančiame restorane arba pamatyti gyvą Andų muziką pena (vietiniame bare).
11
diena
PALOMINO SALA (pusryčiai)
​Patirsite išskirtinę ekskursiją, kupiną laukinės gamtos Palomino salose. Būsite nugabenti į Callao uostą iš kurio greitaeigiu kateriu pradėsime ekskursiją. Jums bus suteiktos gelbėjimosi liemenės, hidrokostiumai ir visa reikalinga saugos įranga, kad galėtumėte paplauktioti kart su jūrų liūtais Ramiajame vandenyne.

Kelionė iš greitaeigio katerio, kuri apims panoraminius San Lorenzo, El Camotal, Cabinzas ir Palomino salų vaizdus. Visos šios salos priklauso natūraliai ir valstybės saugomai teritorijai. Ekskursijos metu turėsite galimybę pamatyti daugybę jūros paukščių, tokių kaip raudonkojai kormoranai, pelikanai, Humboldto pingvinai, Inkų ir Perų žuvėdros.

12
diena
LIMA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Numatytu laiku išvyksime į oro uostą. Nors daugelis keliautojų atvyksta aplankyti Maču Pikču griuvėsių, tikroji Peru slypi šiltuose, išdidžiuose jos gyventojuose.
Nuo1950
2023 09 24 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 3150

Apie Peru

Peru – valstybė Pietų Amerikos vakarinėje dalyje. Ši sena regiono valstybė, buvusios garsiosios ikikolombinės Inkų imperijos, nutįsusios nuo Kolumbijos pietinių pakraščių iki Čilės centrinės dalies, centras. Peru yra pamėgtas turistų kraštas, viena iš labiausiai lankomų šio regiono valstybių, dėl savo istorinės praeities turtingumo esanti tikrų tikriausias neatrastas lobynas kiekvienam keliautojui. Tai paslaptin

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Peru dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas Limos oro uoste;
 • 10 nakvynių 4*-3* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją) 1 nakvynė Kolkos kanjone turistų bazėje;
 • Vietinio skrydžio bilietai: Lima - Arekipa ir 15 kg registruoto bagažo;
 • Vietinio skrydžio bilietai: Arekipa - Kuskas ir 15 kg registruoto bagažo;
 • Vietinio skrydžio bilietai: Kuskas - Lima ir 15 kg registruoto bagažo;
 • Kelionė autobusu/mikroautobusu pagal programą;
 • Bilietai į lankomus turistinius objektus;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa;
 • Lietuviškai kalbančio vadovo paslaugos;
 • Maitinimas: 11 pusryčių, 4 pietus, 1 vakarienė.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai europos miestas – Lima; Lima - europos miestas (su persėdimu);
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas;
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Nascos geoglifais dykumoje skrydis su pervežimu iš Limos nuo 200 USD. Papildomą turą galime suorganizuoti 11 kelionės dieną, svarbu: šis turas nevisada įmanomas dėl oro sąlygų kaip didelio vėjo ar rūko.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Priemoka už vienvietį kambarį (jei keliaujate vienas (-a) būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 350 Eur.
 • Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 6 keliautojų grupei.
 • SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Papildoma informacija: vietinių skrydzių aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami. Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
1950

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 3150
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu (tik Singapūre)
Singapūras ir poilsis Balio saloje 14 dienų/11 naktų
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 13 dienų
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
VISA didingoji PERU, žvelgiant iš kondoro skrydžio ir lamų takų gylio
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.