Šveicarija

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Šveicariją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją iki nakvynės viešbutyje.
2
diena
Po pusryčių keliaujame per Vokietiją ir atvykstame į Niurnbergą. Pažintį su miestu pradedame lankydami pilį, kurioje nuo XI a. iki XVI a. lankėsi visi vokiečių imperatoriai. Senamiesčio gatvelėmis nusileidžiame nuo pilies, apžiūrime įdomiausius statinius: dailininko A. Diurerio namą, Budelio tiltą, Šv.Dvasios ligoninę, miesto rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos bažnyčią. Laisvu laiku savarankiškai pasivaikštome po mietą. Keliaujame per Vokietiją į nakvynės vietą viešbutyje.
3
diena
Po pusryčių išvykstame į Šveicariją. Vingiuojančiu keliu keliaujame palei Reiną. Atvykstame į Šafhauzeną - čia pamatysime garsųjį Reino krioklį – vandeningiausią krioklį Europoje. Gražus kraštovaizdis, galingieji Reino vandenys, švarus ir gaivus oras – visa tai sukels gamtos didybės pojūtį. Šie peizažai – daugelio poetų ir rašytojų įkvėpimo šaltinis, paliečiantis jautriausias stygas. Važiuojame į Liucerną - pagrindinį centrinės Šveicarijos miestą įsikūrusį Keturių kantonų ežero pakrantėje, apsuptą kalnų ir kalvų. Kaip geografinis ir istorinis centras, Liucerna kelis šimtmečius buvo laikoma nepripažintąja Šveicarijos sostine. Pamatysime seniausią Europoje dengtą medinį Koplyčios tiltą, katalikišką Katedrą, miesto gynybinę sieną, Rotušę, Liūto monumentą. Atvykę į Ciurichą, pasivaikščiosime po miestą, kuris siūlo aukščiausią gyvenimo kokybę. Tai didžiausias ekonominis ir kultūrinis centras Šveicarijoje bei vienas gražiausių miestų Europoje. Patogiai išsidėstęs tarp dviejų kalnų, supamas Limato upės bei Ciuricho ežero, miestas žavi savo nepakartojamais kraštovaizdžiais. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
4
diena
Po pusryčių keliausime į Berną, kuris nepanašus į jokį kitą miestą. Tai vienas iš nedaugelio miestų, įkurtų viduramžiais, išsaugojusių savo pirmykštę išvaizdą iki šių dienų. Jungtinių Tautų Organizacija Berną kartu su Roma, Florencija yra paskelbusi pasauline kultūros įžymybe. Važiuosime prie Lauterbriuneno krioklių, krentančių iš didžiulio aukščio. Tada vykstame į Interlakeną. Apibūdinti šios vietovės neįmanoma, nes prieš didingus kūrinius žodžiai nublanksta. Įsikūręs Šveicarijos širdyje, Interlakenas yra tarsi tiltas tarp dviejų ežerų. Krištolo švarumo kalnų upeliai, griausmingi kriokliai, švariausios upės, dangaus žydrumo ežerai - visa tai yra neatsiejama Interlakeno ir jo apylinkių dalis. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
5
diena
Po pusryčių važiuojame į Viurcburgą, kur pamatysime įspūdingą vyskupų rezidenciją su rūmų sodais ir aikšte, Marienburgo tvirtovę. Pereisime senuoju Maino tiltu, išpuoštu barokinėmis šventųjų skulptūromis. Tiltas jungia senąjį miestą su Marienburgo tvirtove. Išvysime Šv. Kilijono katedrą, puoštą barokiniu interjeru, Noimiunsterio baziliką, Rotušės ansamblį, pradėtą statyti XIII a. Per Vokietiją, Lenkiją vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
6
diena
Po pusryčių per Lenkiją keliausime namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Apie Šveicariją

Šveicarija yra Centrinės Europos valstybė. Tai viena gražiausių ir turtingiausių pasaulio šalių, kurios didžiąją dalį užima kalnai (Alpės). Šveicarija ribojasi su Italija pietuose, Vokietija šiaurėje, Austrija ir Lichtenšteinu rytuose, Prancūzija vakaruose. Gyventojai kalba vokiečių, prancūzų, italų kalbomis. Tai šalis, įžymi savo bankais ir laikrodžiais, sūriais ir šokoladu. Šalis daugelį amžių išlaikė savo neutralumą. Šv
Dėmesio! Keliaujant į Šveicariją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 20 CHF ( Šveicarijos frankai); ~ 10 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį  120  EUR.
 • Kelionės metu  nuvažiuosime ~ 4200 km.
Pasitark su specialistu!
Milda
Susisiek su Šveicarijos specialiste Milda ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Šveicarija 7 d.
Šveicarija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šveicarija. Žemės lopinėlis arčiausiai dangaus 8d.
Šveicarija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šveicarija, Austrija - ten kur karaliauja kalnai 7d.
Šveicarija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nepažintoji Šveicarija 6 d./5 n.
Šveicarija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.