Šri Lanka: Didysis turas

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Šri Lanka: Didysis turas

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Grožėsitės nuostabia gamtos panorama nuo Sigirijos uolos
  • Aplankysite Pinavelos dramblių prieglaudą
  • Pasivaikščiosite po garsiąsias arbatos plantacijas
  • Laukinius gyvūnus stebėsite safaryje po Jalos nacionalinį parką
  • Ilsėsitės nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje 

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS

  Skrydis su vienu persėdimu į Šri Lankos sostinę Kolombą.

 • 2 diena

  KOLOMBAS (vakarienė)

  Atvykus į tarptautinį Kolombo oro uostą Jus pasitiks vietinis gidas. Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina šiuolaikinių dangoraižių bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus bei senąsias miesto bažnyčias.

  Vaikščiodami siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų (Pettah bazaar), kuriame galėsite įsigyti suvenyrų bei patobulinti derybų meną. Aplankysite ir hinduistines bei budistines miesto šventyklas. Nakvynė viešbutyje Kolombe.

 • 3 diena

  KOLOMBAS – ANURADAPURA – KANDALAMA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių viešbutyje vyksite (~4 val.) į Šri Lankos kultūrinio palikimo pasididžiavimą – Anuradapurą (Anuradhapura). Tai buvo pirmoji senojo Ceilono sostinė ir didžiausias to meto miestas.

  Ekskursijos metu aplankysite Bodžio medį (Sri Maha Bodhi), kurio daigas buvo atgabentas iš Indijoje augančio medžio, po kuriuo nušvitimą patyrė pats Buda. Jūsų taip pat laukia šalia esantys Bronziniai rūmai (Brazen Palace), turėję 1600 akmeninių kolonų. Pamatysite ir 4 am. Budos statulą, kuri vaizduoja jį gilios meditacijos būsenoje.  Toliau laukia kelionė iš Anuradapuros į Kandalamą. Nakvynė viešbutyje Kandalamoje.

 • 4 diena

  KANDALAMA – SIGIRIJA – POLONARUVA – KANDALAMA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių jūsų laukia kelionė iki Sigirijos (~2,5 val). Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysite šią tvirtovę ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. 

  Antroje dienos pusėje jūsų laukia kelionė į vieną įžymiausių vietų Šri Lankoje – Polonaruvą (Polonnaruwa). Aplankysite Karališkųj rūmų griūvėsius, akmenyje išraižytas 4 Budos statulasLotosų baseiną, karaliaus Parakramabahu statulą bei dirbtinį Parakramos ežerą. Taip pat išvysite kitus svarbius šios senosios karalystės objektus.Nakvynė viešbutyje Kandalamoje.

 • 5 diena

  KANDALAMA – DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į Dambulos vienuolyną, kuris yra vienas įspūdingiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Čia rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų. 

  Vėliau vyksite į Matalę. Jos soduose pamatysite auginamus priekoninius augalus, apie kuriuos vietiniai darbuotojai papasakos plačiau: kaip ir kokius patiekalus ruošiant naudoti tam tikrus prieskonius. Taip pat aplankysite batikos gaminių fabriką, kur galėsite pasigrožėti rankų darbo kūriniais.  

  Po pietų vyksite į Kandį, kur aplankysite Budos danties relikvijos šventyklą (Temple of the Sacred Tooth Relic), įkurtą 4 a. Vakare jūsų lauks vakarienė su tradicinių šokių šou. Nakvynė viešbutyje Kandyje.

 • 6 diena

  KANDIS – PERADENIJA – PINAVELA – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į Pinavelos dramblių globos namus. Tai 1975 m. įkurta prieglauda, kur šiuo metu laikoma daugiau nei 40 dramblių, įskaitant ir naujai gimusius drambliukus. 

  Po pietų vyksite į Peradenijos karališkąjį botanikos sodą (Peradeniya Royal Botanical Garden). Čia auga daugiau nei 5000 medžių, vijoklių ir kitų augalų rūšių. Sode yra net 5 palmių alėjos, o jų seniausia ir aukščiausia buvo pasodinta 1905 m. Vėliau važiuosite į Nuvarą Eliją (Nuwara Eliya), kur apsilankysite arbatos plantacijose ir čia esančiame fabrike. Nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

 • 7 diena

  NUVARA ELIJA – JALA (pusryčiai, vakarienė)

  Šiandien vyksite į didžiausią Šri Lankoje Jalos nacionalinį parką. Atvykę į nacionalinį parką važiuosite į safarį, kuriuo metu stebėsite įvairius egzotinius gyvūnus: laukinius dramblius, šernus, bizonus, meškas, elnius, flamingus, pelikanus ir krokodilus. Jeigu pasiseks pamatysite net ir leopardus. Nakvynė viešbutyje Jaloje.

 • 8 diena

  KATARAGAMA – GALĖ – PASIRINKTAS PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių važiuosite (~2 val.) į Galę (Galle), pietinės salos dalies link. Tai pats seniausias Šri Lankos uostas, kur apžiūrėsite Galės fortą. Po pietų vyksite į pasirinktą kurortą vakarinėje Indijos vandenyno pakrantėje. Nakvynė viešbutyje pasirinktame pajūrio kurorte.

 • 9 – 12 dienos

  POILSIS PAJŪRIO KURORTE (pusryčiai, vakarienė)

  Metas atsipalaiduoti ir pailsėti. Šias dienas mėgausitės balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule. Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharadžos miškų rezervatą* (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių. Nakvynės viešbutyje pajūrio kurorte.

 • 13 diena

  PAJŪRIO KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių/Rygą su persėdimu.

 • 14 diena

  VILNIUS/RYGA

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Pirm, Bal 6Sek, Bal 19 10+
Pirm, Bal 13Sek, Bal 26 10+
Pirm, Bal 20Sek, Geg 3 10+
Pirm, Bal 27Sek, Geg 10 10+
2020 gegužė
Pirm, Geg 4Sek, Geg 17 10+
Pirm, Geg 11Sek, Geg 24 10+
Pirm, Geg 18Sek, Geg 31 10+
Pirm, Geg 25Sek, Birž 7 10+
2020 birželis
Pirm, Birž 1Sek, Birž 14 10+
Pirm, Birž 8Sek, Birž 21 10+
Pirm, Birž 15Sek, Birž 28 10+
Pirm, Birž 22Sek, Liep 5 10+
Pirm, Birž 29Sek, Liep 12 10+
2020 liepa
Pirm, Liep 6Sek, Liep 19 10+
Pirm, Liep 13Sek, Liep 26 10+
Pirm, Liep 20Sek, Rūgp 2 10+
Pirm, Liep 27Sek, Rūgp 9 10+
2020 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 3Sek, Rūgp 16 10+
Pirm, Rūgp 10Sek, Rūgp 23 10+
Pirm, Rūgp 17Sek, Rūgp 30 10+
Pirm, Rūgp 24Sek, Rugs 6 10+
Pirm, Rūgp 31Sek, Rugs 13 10+
2020 rugsėjis
Pirm, Rugs 7Sek, Rugs 20 10+
Pirm, Rugs 14Sek, Rugs 27 10+
Pirm, Rugs 21Sek, Spal 4 10+
Pirm, Rugs 28Sek, Spal 11 10+
2020 spalis
Pirm, Spal 5Sek, Spal 18 10+
Pirm, Spal 12Sek, Spal 25 10+
Pirm, Spal 19Sek, Lapkr 1 10+
Pirm, Spal 26Sek, Lapkr 8 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1273 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 2023 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Turo metu numatytos nakvynės 3* viešbučiuose.

Galima rinktis 3+* viešbučius turo metu (priemoka 80 EUR).
Galima rinktis 4* viešbučius turo metu (priemoka 200 EUR).

Minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asm.; vykstant 4 ir daugiau asmenų, pritaikysime nuolaidą. Kainos kelionei laikotarpiu nuo gruodžio 10d. iki sausio 15d. pasitikslinti agentūroje.

Maitinimo tipas: 
BB – pusryčiai;
HB – pusryčiai ir vakarienė; 
FB – pusryčiai, pietūs, vakarienė; 
AI – viskas įskaičiuota. 
Apgyvendinimas visuose viešbučiuose nuo 12.00–14.00 val.

Citrus Leisure Hotel 3* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1272 ER + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo Hikkaduwa miesto centro.

Viešbutyje: „Citrus Hikkaduwa“ yra ajurvedinis masažo centras, lauko baseinas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, veikia nemokamas belaidis internetas.

Kambariuose: Svečių numeriuose rasite oro kondicionierius, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, mini barus, palydovinės televizijos kanalus rodančius televizorius ir vonios kambarius, kuriuose yra plaukų džiovintuvai bei higienos reikmenys. 

Coco Royla Beach Resort 3* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1273 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 48 km yra Hikkaduwa, už 15 km – Bentota, o už 70 km – Bandaranaike oro uostas.

Viešbutyje: „Coco Royal Beach Resort“ įrengta terasa, treniruoklių salė, SPA centras ir lauko baseinas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros ir vaikų priežiūros paslaugomis bei apsipirkti dovanų parduotuvėje.

Kambariuose: Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, seifai ir vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei nemokamų higienos reikmenų.

TANGERINE HOTEL 3*  (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1283 EUR + skrydis

Vieta: "Tangerine Beach Hotel", esantis palei Kalatura paplūdimį yra 3 valandų kelio automobiliu nuo Kolombo tarptautinio oro uosto kuriame yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbutyje: Viešbutis įsikūręs tarp tropinių sodų kuriame yra "Ayurvedic" SPA ir 2 restoranai. Taip pat čia galėsite lankytis treniruoklių salėje arba pasimėgauti teniso žaidimu. Poilsio pietus galima praleisti žaidžiant kroketą ar mini golfo žaidimus. 

Kambariuose: Numeryje yra mediniai baldai, oro kondicionieriai, balkonai ir vonios kambariai su voniomis. Visuose kambariuose yra palydovinė televizija, mini barai ir kavos bei arbatos ruošimo reikmenys.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 2 nakvynės Kandalamoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės pasirinktame pajūrio kurorte);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11 vakarienių);
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Kolombas – Vilnius/Ryga su persėdimu (kaina nuo 750 EUR);
  • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~18 EUR BTA draudimas);
  • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai (~120 USD/asm.);
  • Priemoka už vienvietį kambarį – 390 EUR;
  • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokesčiai;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
  • Kelionės kainos šventiniu laikotarpiu teiraukitės agentūroje. 
  • Minimalus keliautojų skaičius – 1 asm. Vykstant 4 ir daugiau asmenų, taikoma nuolaida nuolaida. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką