Slidinėjimas Italijoje - Madonna di Campiglio 10d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Madonna di Campiglio – tai kurortas, esantis 1514m aukštyje tarp Brenta Dolmites ir Adamello bei Presanella ledynų. Šiandien tai yra vienas geriausių slidinėjimo kurortų Italijos Alpėse. Šiame kurorte yra didelė slidinėjimo trasų  įvairovė. Yra vaikų ir suaugusiųjų slidinėjimo mokyklos, diskotekos, daugybė restoranų (picerijų, kalnų restoranų), vyno barai. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, čiuožimas.
 • Marilleva/Mezana – ramūs, bet gyvybingi miesteliai, puiki vieta atsipalaiduoti po ilgos dienos kalnuose. Mezzana/Marilleva 160km trasų aptarnauja 31 keltuvas. Yra sniego parkas vaikams, sveikatingumo centras, diskotekos, restoranai, slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams.
 • Folgarida – viena iš geriausių slidinėjimo vietų. Kalnų viršūnės siekia iki 2180m, o trasų ilgis – 120km. Yra restoranai bei Alpių trobelės, kur galima paragauti vietinio maisto, vyno barai, žaidimų kambariai, kino salė, slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, ledo arena čiuožėjams. 
 • 6 slidinėjimo dienos !
 • Su pusryčiais ir vakarienėmis!
 •  

Kelionės programa

1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Italiją. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Regina Elena  3*   http://www.reginaelena.com/

 • Caderzone Terme miestelyje. Iki Pinzolo pakėlėjų 3 km. Pinzolo trasos susisiekia su Madonna di Campiglio, Marilleva/ Folgarida trasomis.
 • Ski buso sustojimas šalia viešbučio (5.5 EUR/savaitei/asm - bilietas Travel card galioja visame Trentino regione ).   
 • Viešbutyje yra baras, restoranas, liftas, diskoteka (tik viešbučio svečiams), yra TV poilsio kambarys.
 • SPA centras yra 100 m nuo viešbučio: baseinas, sauna, turkiška pirtis. Už papildomą mokestį, 13 eur/2val./asm.
 • Kambariai: su dušu, WC, TV. Dauguma kambarių su balkonais, yra kambarių mansardoje. Kambarių tipas: dviviečiai, dviviečiai su pristatoma lova, vienviečiai. Maksimalus apgyvendinimas 2 suaugę + 2 vaikai.
 • Maitinimas – pusryčiai ir vakarienės. Viešbutis vertinamas už puikią virtuvę, maistas naminis, ekologiškas.
 • Pusryčiai – švediškas stalas. Vakarienė – salotų stalas ir pasirinkimas iš meniu. Pirmas patiekalas – sriuba arba pasta (makaronai), antras patiekalas – mėsos arba vegetariškas pasirinktinai.  Stalo vanduo ir taurė vyno įskaičiuota.

3
diena

Pusryčiai. Iki Pinzolo kurorto (~3km) vykstama Grūdos autobusu. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Slidinėjimas Pinzolo, Madonna di Campiglio, Marilleva/Folgarida slidinėjimo centruose, kurie susisiekia pakelėjais, galioja Campiglio Dolomiti Brenta slidinėjimo abonementas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje

4
diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Pinzolo, Madonna di Campiglio, Marilleva/ Folgarida slidinėjimo centruose. Vakarienė.

Pageidaujantiems - vakarėlis su muzika ir šokiais viešbučio disko klube.  Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Pinzolo, Madonna di Campiglio, Marilleva/ Folgarida slidinėjimo centruose.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6
diena

Pusryčiai. Išvyka į olimpinį Madonna di Campiglio miestelį. Slidinėjimas Madonna di Campiglio, Marilleva/ Folgarida slidinėjimo centruose. Pageidaujantiems - laisvas laikas miestelyje, kur gausu parduotuvėlių ir kavinukių, galima įsigyti suvenyrų ir lauktuvių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Slidinėjimas Italijoje

7 – 8
dienos

Pusryčiai. Slidinėjimas Pinzolo, Madonna di Campiglio, Marilleva/ Folgarida slidinėjimo centruose. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Slidinėjimas Italijoje

9
diena

Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

10
diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Slidinėjimas Italijoje - Madonna di Campiglio 10d.

Slidinėtojai
2018 03 07
9.0
Vertinu organizatoriaus darbą labai gerai. Vairuotojai ir gidas dirbo kaip puikiai suderinta komanda. Gidas Tadas greitai ir profesionaliai sprendė susidariusias situacijas. Mums, bei kitiems, pirmą kartą besilankantiems Pinzolo/Madona slidinėjimo regione, vėlgi ypatingą pagalbą suteikė Gidas Tadas – kiekvieną dieną supažindindavo su vis kitu slidinejimo kampeliu. Puikiau ir būti negali! Apgyvendinimo vieta gera, nes vežiojo autobusas iki Pinzolo (ir Madonos). Autobusas buvo pakankamai geras šiai kelionei bei važinėti iki trasų. Tačiau, mano supratimu, autobuso šildymo sistema veikė mums nepalankiai – vienur trūko šilumos, o pvz, mūsų vietose 4C ir 4D – kaitino labai stipriai, tad grįžus teko griebtis vaistų. Miestelis Caderzone Terma – ramus, puikus poilsiui po slidinėjimo. Kavinių nereikėjo lankyti, nes viešbutyje vaišino puikia vakariene, o pietums užkąsdavome kalnų kavinėse. Parduotuvės dirbo neilgai, bet buvo galimybė įsigyti lauktuvių. Spa paslaugų neteko išbandyti. Trasos, keltuvai, aptarnaujantis personalas, sniego kokybė ir slidinėjimo įranga/servisas – puikios kokybės. O slidinėjimo įrangą išsinuomavę Lietuvoje truputį sutaupėme. Na, o kalnai yra kalnai – teko pamatyti rūką, saulę bei pūgą.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • slidinėjimo įrangos gabenimas,
 • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbutyje,
 • 7 nakvynės  Italijoje viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis,
 • 2019 12 25d. kelionei – Naujametinė vakarienė ir diskoteka,
 • kelionių vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje; slidinėjimo abonementas (už žemesnę kainą rekomenduojame užsisakyti iš anksto perkant kelionę); slidinėjimo instruktoriaus paslaugos; inventoriaus nuoma (~90 eur/6dienos); gėrimai vakarienių metu; kurorto mokestis – 11 EUR/asm., vaikai iki 14 metų nemoka; papildomos paslaugos.

Pastabos

 • Vaikai iki 8m. amžiaus (gimę po 2009 11 30d.) slidinėja nemokamai kartu su suaugusiuoju, išsipirkusiu slidinėjimo abonementą. Vaiko ar jaunuolio amžiui nustatyti, perkant ski pasus bus reikalingas dokumentas su nuotrauka.

 • Už slidinėjimo abonemento kortelę nuvykus imamas 5 EUR užstatas, kuris grąžinamas paskutinę slidinėjimo dieną grąžinant kortelę.

Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Italijos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Aplink Italiją
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gurmaniškas turas po Italiją
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gražiausi Italijos ežerai
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.