Šiaurinis ir centrinis Vietnamas

Kelionės akcentai

 • Žvalgysitės po Vietnamo sostinę Hanojų ir stebėsite tradicinį lėlių spektaklį ant vandens
 • Grožėsitės Halongo įlankoje išsibarsčiusiomis uolėtomis salelėmis
 • Aplankysite istorine architektūra garsėjantį Hue miestą
 • Ilsėsitės pajūryje
 • Ngo Dong upe plauksite pro įspūdingas Tam Coc uolas
 • Turėsite galimybę aplankyti Auksinį Vietnamo tiltą "Dievo rankose"*
Nuo1010
2021 03 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1660

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – HANOJUS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.
2
diena
HANOJUS
Atvykimas į Vietnamo sostinę Hanojų. Oro uoste Jus pasitiks kelionės organizatoriai, kartu keliausite į viešbutį. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame išmėginti vietnamietišką pėdų masažą. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
HANOJUS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks visos dienos pažintis su Hanojumi. Šio miesto istoriją geriausiai papasakoja užburiantis Hanojaus senamiestis, kurį kadaise dalino net 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms gildijoms.

Miesto širdyje įsikūręs Hoan Kiem ežeras,  kuriame, pasak legendų gy­ve­na jau 200-uo­sius gy­ve­ni­mo me­tus skai­čiuo­jan­tis mil­ži­niš­kas vėž­lys. Aplink šį ežerą nuolat būriuojasi vietiniai ir turistai: čia praleidžia tingias popietės, sportuoja ar tiesiog mėgaujasi ežero vaizdais. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minho memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė.

Lankysite One Pillar Pagoda(Mot Cot)kuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų. Taip pat nepraleisite ir seniausios Vietnamo šventyklos Quan Thanh, kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu.

Stabtelsite prie Literatūros šventyklos – aštuonis šimtmečius veikusio garsaus Vietnamo universiteto. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių spektaklis ant vandens. Spektaklyje vaidina medinės lėlės, drakonai ir kiti personažai valdomi už širmos pasislėpusių aktorių. Hanojuje rekomenduojame paragauti jūros gėrybių patiekalų, kurie čia itin populiarūs. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
NINH BINH PROVINCIJA (HOALU–TAM COC) – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausite į buvusią šalies sostinę Hoalu. Aplankysite didingą šimtmečius skaičiuojančią karaliaus Bai Dinh šventykląMažiau nei 100 km nuo Ninh Binh miesto stūkso  galingos Tam Coc uolos, kurias skrodžia romi Ngo Dong upė. 

Valtimi irsitės palei įspūdingo grožio uolas, kurios ramiai sau stūkso palei upę, išlindusios du metrai virš vandens. Papietavę aplankysite ne mažiau įspūdingą Bich Donf olą, taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausite atgal į Hanojų, kur lauks nakvynė šiame mieste.

diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Po pietų plauksime į nuostabų kruizą po Halongo įlanką. Jeigu stebėtume šią įlanką iš paukščio skrydžio, ji atrodytų kaip labai ryškus, didžiulis piešinys.

Įspūdingos uolos susidarė prieš milijonus metų judant žemės plokštėms. Sakoma, kad gerai įsižiūrėjus į uolų kontūrus, galima išvysti virš jūros iškilusį drakoną ar ant kranto sėdintį seną žveją. Pietūs laive. Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos. Paskui lipsite į olą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai, taip pat aplankysite stalaktitų ir stalagmitų urvus. Norintieji atsigaivinti, galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje.  Nakvynė baržoje.

diena
HALOGNO ĮLANKA - HANOJUS (pusryčiai)
Nuostabus rytas laive, kur gurkšnojant aromatingą vietnamietišką kavą stebėsite rūke paskendusias uolas. Prisišvartavimas krante apie 12 val. Pervežimas į Hanojų. Laisvas laikas. Vakare naktinis traukinys į Hue (4 vietės miegamos kajutės).

diena
HUE (pusryčiai)
Mieste, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldą, tvyro karališka didybė bei harmoninga ramybė. Joms draugiją puikiai palaiko per miestą tekanti Kvapnioji upė (Song Huong), kiekvieną rudenį pasipuošianti krentančiais medžių žiedais.

Beveik pusantro šimto metu Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų (Nguen) imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: vardai vaikams kartais vis dar duodami remiantis senuoju tikėjimu, kad šie augs gražūs ir sveiki tik gavę Nguenų dinastijos karaliaus kurtos poemos veikėjo vardą. Taip pat – čia populiari „Imperatoriškoji virtuvė“ – ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasite patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Svarbu paminėti, kad labiausiai į Hue atvykę apsidžiaugs vegetarai – mieste itin daug absoliučiai vegetarinių kavinukių bei restoranų. Tiesa, nepaisant, kad tokių vietų daug, norint paragauti jų maisto gali tekti palūkuriuoti eilėse – vegetariniai restoranai čia visada pilni žmonių! Taip pat išvysite seniausią mieste Thien Mu šventyklą. Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hue miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų.

Mieste sklando sena legenda – pasakojama, kad pirmasis Nguenų dinastijos valdovas Hoangas (Hoang) keliaudamas šioje vietoje sutiko raudonai apsirengusią moterį. Ji išpranašavo, kad kažkada čia ateis valdovas ir ant kalvos pastatys šventyklą, skirtą melsti miesto suklestėjimo. Išsakiusi savo pranašystę moteris dingo, o Hoangas čia pastatė šventyklą, kurią pavadino ThienMu ­– pažodžiui, „sena dangaus moteris“.

Savo dydžiu nustebins karaliaus Minh Mang kapavietė, kurią sudaro didingas kompleksas, sujungtas tik vienu tiltu. Lankysitės Nguen dinastijos laikų imperatoriškoje tvirtovėje (UNESCO). Už papildomą mokestį galėsite papietauti kaip tikri imperatoriai. Vėliau aplankysite karaliaus Tu Duc kapavietę, kuri išsiskiria savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Naktis viešbutyje.

diena
HUE – HOI AN - DANANG (pusryčiai)
Kelionė į Hoi an. Pakeliui pasigrožėsite kalnų ir perėjų vaizdais ir garsiausiais paplūdimiais (Lang Co Beach). Pakilsite į Hai Van („Debesų jūros“) perėją, nuo kurios giedrą dieną atsiveria Pietų Kinijos jūros pakrantės panorama. 

Hoi an miestas užburia savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi.

Čia aplankysite Cham muziejų, bei Marmuro kalnus, kurių olose įkurtos budistų šventyklos. Taip pat neaplenksite čerpėmis dengto Japoniškojo tilto, senuosius Prekybos rūmus, pasigrožėsite Kinų šventykla (UNESCO).  atariame butinai apsilankyti šurmulingame turgelyje, kuris laikomas vienas geriausių visame Vietname. Čia galėsite įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Pervežimas į Danangą. Nakvynė viešbutyje.

9 – 10
dienos
DANANG (pusryčiai)
Poilsis prie jūros. Poilsio metu rekomenduojame pasinaudoti proga ir aplankyti Vietnamo auksinį tiltą* (ekskursijos kaina apie 70 USD/asm). Sakoma, kad vaikščiodamas juo pasijauti tarsi būtum Dievo rankose, todėl šis tiltas dažnai taip ir vadinamas - "Dievo rankose". Šis neseniai (2018 m. birželio mėn.) Ba Na kalvose pastatytas tiltas sulaukė neįtikėtino kieko lankytojų, o jo nuotraukos kaipmat išplito visame pasaulyje. Tokios sėkmės nesitikėjo net ir pats tilto architektas. Tad pasinaudokite šia galimybe ir pamatykite vieną naujausių architektūrinių šedevrų! 
11
diena
DANANG (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Hanojų. Laisvas laikas šiame mieste. Nakvynė viešbutyje.
12
diena
HANOJUS – VILNIUS / RYGA (pusryčiai)
Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą.  Skrydis namo.
Nuo1010
2021 03 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1660

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje vykusio karo šalyje įsigalėjo komunizmas. Vietnamas &n

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šiaurinis ir centrinis Vietnamas

Ilona
2016 06 15
9.0
Gal pirmiausia pradėkime nuo Maskvos,laukti tikrai labai ilgai reiso į Vietnamą. Pirmas vaizdas įlipus į lėktuvą ,buvo tikrai neblogas,ir maistas geras,ir pramogos kuriomis gali naudotis,bet jau sėdynių nepatogumas,tai nepamirštamas.Ir kitą dieną ,atskridus į Hanojų, nemiegojus ,ištinusioms kojoms, buvo tikrai nelengva vaikščioti po ekskursijas.Bet tai yra tik mano nuomonė,bet gal kam toks pastebėjimas būtų naudingas. Dėl viešbučių viskas gerai,vienas išviso fantastinis.Gidai tikrai labai nuoširdūs labai geri,gal tik Kim jau truputėlį amžiuje,kada nebesinori tiek vaikščioti.Tajus tai išviso mumis kaip vaikais rūpinosi,ir kadangi pats istorikas,tai ir žinios geros ir įdomios. Įspūdis apie šalį tikrai geras,labai kontrastai dideli,tarp miestų ir kaimų,netgi tarp šiaurės ir vidurinio Vietnamo,nesitikėjau kad taip žalia bus.Gal dar norėjosi pamatyti,kokį nors jų kaimo užkampį,kur kiek žinau dar nėra net elektros,ir gyvena bambukiniuose nameliuose,na bet suprantu ,kad mūsų kelionė buvo per trumpa,kad viską pamatyti.Jūs suorganizavote viską tikrai gerai,kaip ir mes norėjome,tai buvo labai intensyvi kelionė.Ir gerai išdėstyta,ta prasme,kad vieną dieną jau lakstai,lakstai visą dieną,o kitą dieną tau laivas,ir jau ir poilsis ir apžvalga.Kam rekomenduojame šią kelionę? gal tokiems ,kaip mes, kuriems Europos šalys ir kultūra,nebedaro įspūdžio,na ir tokiems ,kurie nori ir nebijo ir naujo maisto pabandyti ir naujų iššūkių (jų traukiniai ,vienas iš jų,gerai ,kad vyras prie technikos,sugebėjo kupė duris suremontuoti,taip ,kad ir kaimynai anglai galėjo pailsėti. Tiesa ,ir pats sutaisymas įsimintinas,kaip dar vienas juo kelis,nes užteko susirast guminę tapkę ,ir užkišti tarp durų rėmo,ir sienos(čia vyras nusipelnė,net anglų plojimo CHI.CHI).

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

 

Kai vyksta 2 asmenys

Kai vyksta 4 asmenys

Kai vyksta 6 asmenys

Kelionės kaina asmeniui 
dviviečiame kambaryje:

1210 EUR

1100 EUR

1010 EUR

Į kainą įskaičiuota:

 • Keturvietė traukinio kajutė Hanojus – Hue;
 • Vietinis skrydis;
 • Pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
 • Rusakalbio arba anglakalbio gido paslaugos turo metu;
 • 5 nakvynės 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, 4 nakvynės 4* kategorijos viešbutyje poilsio metu, 1 nakvynės traukinyje (keturvietėje kupė), 1 nakvynė laive. Visi viešbučiai kruopsčiai atrinkti;
 • Maitinimas (kaip nurodyta maršute);
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus - Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 730 EUR;
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD); 
 • Ekskursiją iki Auskinio Vietnamo tilto (70 USD/asm)
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Kelionės užsakymas

Nuo
1010

+ skrydis nuo: 650 visiems su skrydžiu: 1660
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Vietnamo specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.