Šiaurinės Portugalijos paslaptys

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės programa

1
diena
SKRYDIS Į LISABONĄ
Atvykimas į Lisabonos oro uostą. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje.
2
diena
LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Antroje dienos puėje dalyvausite ekskursijoje po Portugalijos sostinę – aplankysite Komercijos aikštę ir išvysite Karaliaus Žoze I monumentą, pasivaikščiosite Nepriklausomybės prospektu ir plauksite laivu Težo upe – kruizo metu atsivers nuostabi miesto panorama. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
3
diena
LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių nukeliausite į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysite senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.Taip pat, aplankoma Kinta da Regaleiros  vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Pietūs vietiniame restorane. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
4
diena
LISABONA – KOIMBRA – PORTAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. Po ekskursijos laukia yra galimybė užsukti į čia esančią kavinę ir paragauti vietinių skanėstų – krepšelių su saldžiu kremu Pasteis de Nata. Toliau vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant – ganėtinai ramus; tačiau geriausia čia atvykti gegužį, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus. Vakare atvykimas į Portą ir nakvynė viešbutyje.
5
diena
PORTAS – SANTJAGO DE KOMPOSTELA– PORTAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į pasaulinę krikščionų piligrimų sostinę – Santjago de Kompostelą – miestą, esantį Ispanijoje. Čia iš įvairių šalių veda Šv.Jokūbo kelias. Apžiūrėsite žymiąją katedrą, senovinius vienuolynus, pamatysite XV amžiaus universitetą. Vėliau išvyksite į Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertė imperijos provincijos Galicijos sostinę. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventu paveikslu ir rožiniu galybe. Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptu taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje. Grįžimas į Portą ir nakvynė viešbutyje.

6
diena
PORTAS – ESPINJAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių apžiūrėsite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje. Po ekskursijos apgyvendinimas viešbutyje žavingame, netoli nuo Porto esančiame Espinjo miestelyje. Čia gausu nebrangių ir jaukių žuvies ir jūros gėrybių restoranų. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti pajūriu. Nakvynė viešbutyje Espinjo.

7
diena
ESPINJAS – VIANA DO KASTELAS – PONTE DE LIMA – BARSELOSAS – ESPINJAS (pusryčiai)
Ši diena bus skirta pažinčiai su mažais miesteliais. Dienos pradžioje vyksite į Vianą do Kastelą – miestą ir jūrinį uostą, įkurtą dar 1253 metais. Šis miestas yra glaudžiai susijęs su Portugalijos folkloru, čia pamatysite jam skirtą monumentą. Vėliau vyksite į Ponte de Limą ir aplankysite jo senamiestį bei pamatysite žymujį senovinį tiltą. Čia praeina ir Šv. Jokūbo kelias, vedantis į Santjago de Kompoštelą. Atvyksite į Barcelos miestelį, būtent iš čia yra kilęs vienas žymiausių Portugalijos simbolių – gaidys, vaizduojamas ant magnetukų, bokalų, atvirukų. Gaidys simbolizuoja teisingumą, o visą legendą sužinosite atvykę čia. Vakare grįžimas į Espinją ir nakvynė.
8
diena
PORTAS – AVELEDOS SODYBA- AMARANTĖ – PEZO DE REGVA – ESPINJAS(pusryčiai)
Po pusryčių skirtingai nuo daugelio turistų, Jūs turėsite galimybę aplankyti vieną iš gražiausių šiaurinės Portugalijos sodybų – žymiąją Aveledą. Jau daugiau nei 340 metų ši sodyba priklauso vienai šeimai, o vyno gamybos metai skaičiuojami nuo 1681 m. Apžiūrėjus sodybą, jūsų laukia ožkos surio ir vyno degustacija. Toliau vyksite į dvi vyndarystės sostines – Amarantę ir Pezu de Regvą, kuriuose laukia trumpi sustojimai. Jūsų kelionė bus nuostabi, nes važiuosite vienu iš gražiausių Europos kelių. Visą šį regiona UNESCO įtraukė į saugomų objektų sąrašą.Vakare grįžimas į Espinją ir nakvynė viešbutyje.

9
diena
ESPINJAS – AVEIRAS – NAZARĖ – LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių išsiregistravimas iš viešbučio. Pakeliui į Lisaboną aplankysite Portugalijos Veneciją – žavingą Aveiro miestelį, kurio centrą skiria kanalas, kuriame gausu spalvingų valtelių. Jūsų laukia pasiplaukiojimas gondola. Toliau sustosite Nazarė – pajūrio miestelyje. Anksčiau tai buvo mažas žvejų kaimelis, tačiau dabar dėl ypatingų gamtos sąlygos jis virto serferių Meka – kadangi net ir esant giedram ir saulėtam orui bei silpnam vėjui, bangos čia būna itin didelės. Turėsite galimybę pasigrožėti nuostabia Atlanto vandenyno panorama. Atvykimas į Lisaboną ir nakvynė viešbutyje.
10
diena
LISABONA – VILNIUS (pusryčiai)
Priklausomai nuo skrydžio laiko būsite paimti iš viešbučio ir pervešti į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993 metrų aukščio Estrelos k

Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas 2*-3* viešbučiuose;
 • nurodytas maitinimas – 9 pusryčiai; 4 pietūs;
 • ekskursinė programa;
 • rusakalbio gido paslaugos;
 • pervežimai pagal programą.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius-Lisabona-Vilnius (su persėdimais);
 • įėjimo bilietai į lankytinus objektus - ~65 eurų; kruizas Douro upe (~10 eur); Aveledu sodyba (~8 eur)
 • Audiogidas (~10 eur)
 • tam tikros vietos parinkimas autobuse (pagal užklausimą)
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Numatomi viešbučiai 3* Lisabona: Vip Berna 3*, Vip Zurique 3*. Porto: Star Inn Porto 3*. Espinho: M Hotel 2*
 • Priemoka už apgyvendinimą 4* viešbučiuose – 190 eur/asmeniui
 • Į ekskursijas vykstama su grupe.
 • Galimi išvykimai ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais. Išvyksant kitomis datomis, objektų lankymo eiliškumas keičiasi.
 • Gali būti koreguojama kelionės trukmė, mažinamas ar didinamas nakvynių prie vandenyno skaičius. Dėl galimų pakeitimų ir platesnės informacijos teiraukitės agentūroje arba telefonu 8 671 43122.
 • Nuo kovo-birželio mėn. ir spalio-gruodžio mėn. viešbučio priemoka 300 eur. 
 • Nuo liepos-rugsėjo mėn. viešbučio priemoka 400 eur
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.Pasitark su specialistu!
Igna
Susisiek su Portugalijos specialiste Igna ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Portugalija: poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pažintis su Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Madeiroje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.