Raudonoji jūra: MSC Orchestra kruizas aplankant Saudo Arabiją, Jordaniją, Egiptą bei poilsis kurorte su viskas įskaičiuota

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Tiesioginis skrydis iš Vilniaus!
 • Vienos kelionės metu aplankysime 3 šalis ir 6 skirtingus miestus, išvysime Raudonosios jūros perliukus
 • Keliausime 4* viešbutyje ant vandens –  MSC Orchestra kruiziniu laivu
 • Aplankysime didžiuosius pasaulio stebuklus: Gizos piramides bei senovinį Petros miestą, kurį puošia šimtai uolose iškaltų kapų, šventyklos, aukojimo altoriai
 • Laive įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, konkursai, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salė ir kt.pramogos
 • Kruizo pabaigoje 2 naktys poilsio 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimo sistema
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbanti kelionės vadovė Eglė Likaitė
Keliaujant į Egiptą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Ar kada įsivaizdavote, kad aplankysite Egiptą, Jordaniją, Saudo Arabiją vienos kelionės metu? Siūlome puikią galimybę ir vienintelę datą šį sezoną plaukti Raudonąja jūra su lietuvių grupe! Apsigyvensime kruiziniame 18 denių laive MSC Orchestra - tarsi 4* viešbutyje ant vandens. Keliaudami grožėsimės „Raudonąja dykumų rože“ vadonama Petra, išvysime gan uždarą ir mažai turistams pažįstamą Saudo Arabiją, mūsų kelionė neaplanks ir galingų Gizos piramidžių, nuo vietinių prekeivių turgaus aikščių iki plačių smėlio paplūdimių. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, įskaičiuotas maitinimas ir kiekvieną dieną patiriami vis nauji įspūdžiai.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE

 
Eglė Likaitė

Mylėjau ir myliu visą pasaulį, visas šalis, bet užteko vieno, to pirmo karto, patekti į arabiškus kraštus ir dykumas, kad suprasčiau - tai mano vietos. Paslaptingos gentys, ateities miestai, poezija, simboliai ir džinai viskas sutelpa dykumose ir šalia jų esančiose šalyse. Važiuojam pažinti mažai pažįstamo. Bus tikrai įdomu.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Kovo 9 d. Vilnius – Hurgada 07:50 – 12:30 

 

Kovo 19 d. Hurgada – Vilnius 12:15 – 17:15

 

1
diena
VILNIUS – HURGADA, EGIPTAS (pietūs, vakarienė)
Skrydis į Hurgadą. Atsvykus pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Hurgadoje, ant jūros kranto. Registracija į kambarius nuo 14-15 val., laisvas laikas viešbutyje. Galimybė su keliones vadove pasivaikščioti po Hurgados centrą. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
HURGADA – SAFAGA, EGIPTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio. Safario ekskursija*, kurios metu vyksime į dykumą, važinėsime ne tik keturračiais, bet ir bagiais. Kelionę tęsime džipais į dykumą, kur turėsime unikalią galimybę pamatyti ir pajusti tikrą miražą bei pasivažinėti smėlio kopomis. Safario metu mūsų laukia įsimintinas apsilankymas pas vietinius gyventojus-beduinus. Susipažinsime su jų buitimi ir kasdienybe, paragausime gardžiosios beduinų arbatos, o pageidaujantys gali pajodinėti kupranugariu. Puikiai praleidę dieną vakare pasigrožėsime saulėlydžiu. O po skanios vakarienės mūsų lauks spalvingas jogo ir pilvo šokio šokėjų pasirodymas. Vakare atvykstame į Safagą, registracija į laivą MSC Orchestra, kuris 7 nakvynėms taps mūsų jaukiais namais.
3
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Susipažinimas su namais ant vandens. Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti - SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.
4
diena
DŽIDA, SAUDO ARABIJA (pusryčiai, vakarienė)
Saudo Arabija yra vienintelė šalis, kuri prieina ir prie Raudonosios jūros ir prie Persijos įlankos, didžiąją dalį jos teritorijos užima dykumos, kalnai ir lygumos. Į krantą išlipti bus galima tik iš anksto įsigijus Saudo Arabijos vizą*. Mėgausimės nuostabiu pasivaikščiojimu Al-Balad, senąja miesto dalimi*. Ši ekskursija pėsčiomis po senamiestį supažindins mus su vietomis, kurias būtina pamatyti: senasis turgus ir paslėptosios galerijos, vietinis Džidos maistas. Išvysime Beit Nassif, vieną iš žinomų renovuotų senamiesčio struktūrų. Penkių aukštų pastatas suteikia lankytojams retą galimybę patirti tradicinės architektūros derinį su modernumu. Aplankysime Senąjį aukso turgų ir Ukašo mečetę. Ekskursiją baigsime važiuodami link prieplaukos, kuri yra 30 km Džidos miesto pakrantės kurortinė zona. Prie Raudonosios jūros esančioje pakrantėje yra poilsio zonos, paviljonai ir didelės skulptūros, taip pat karaliaus Fahdo fontanasaukščiausias fontanas pasaulyje. Grįžimas į laivą. Nakvynė.
5
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti - SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.
6
diena
AKABA – PETRA – AKABA, JORDANIJA (pusryčiai, vakarienė*)

Po pusryčių išskubame aplankyti Petros miestą*. Į jį pateksime 1,2 km ilgio siauru tarpekliu, kurio šlaitai siekia net 80 m aukštį. Senovinį Petros miestą puošia šimtai uolose iškaltų kapų, lobių saugyklos, romėniško stiliaus teatras, šventyklos, aukojimo altoriai, kolonų supamos gatvelės bei puikiai išvystyta vandens rezervuarų sistema. „Raudonąja dykumų rože“ tituluojamas miestas skaičiuoja ne vieną tūkstantį metų – pirmieji gyventojai čia apsistojo dar priešistoriniais laikais. Tarp Raudonosios ir Negyvosios jūrų esančioje vietovėje vėliau įsikūrė klajoklių arabų nabatėjų gentis. Jų karalystės gyvavimo metu Petra tapo viena iš pagrindinių to meto prekybos centrų. Istoriniame Petros mieste susilieja senosios Rytų tradicijos ir helenistinė architektūra  –  tai vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų. Grįžimas į laivą, nakvynė. Vakarienei restorane galime nespėti grįžti į laivą, tačiau užkandžių bufetas veikia iki pat vėlumos.

7
diena
ŠARM EL ŠEICHAS, EGIPTAS (pusryčiai, pietūs*, vakarienė)
Šiandieną vykstame į paviršinio nardymo ekskursiją*, dar neišbandžiusiems šio malonumo – tai puiki vieta susipažinti su povandeniniu pasauliu, išmokti nardyti su vamzdeliu ir nardymo kauke, o pageidaujantys gali užsisakyti nėrimą giliau su deguonies balionu. Aplankysime Ras Mohammed nacionalinį parką, kuris turtingas povandeniniais urvais, atsiradusiais po įvairių žemės drebėjimų. Taip pat, daugiau nei 220 koralų rūšių (125 iš jų – minkštieji koralai) stebina parko lankytojus. Čia galima sutikti apie 1000 rūšių įvairių žuvų, 40 – jūros žvaigždžių, 25 – jūros ežių, 100 – moliuskų ir apie 150 – vėžiagyvių rūšių. Grįžimas į laivą, nakvynė.

8
diena
SOKNA UOSTAS – KAIRAS, GIZOS PIRAMIDĖS –  SOKNA UOSTAS, EGIPTAS (pusryčiai, pietūs*, vakarienė*)
Po pusryčių  vykstame link Kairo – Egipto sostinės* ir vieno didžiausių Afrikos miestų. Čia didžiosios Gizos piramidės (Cheopso, Chefreno ir Mikerino) vakariniame Nilo krante kartu su didžiuoju sfinksu simbolizuoja senovės Egipto tikėjimą pomirtiniu sielų gyvenimu. Cheopso
piramidė - vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Egipto nacionalinis muziejus suteikia galimybę susipažinti su viena turtingiausių pasaulio kolekcijų. Muziejaus puošmena – brangenybės ir sarkofagai iš faraono Tutanchamono kapo, kurį 1922 metais Karalių slėnyje atrado archeologas Hovardas Karteris ir lordas Karnarvonas. Auksinė inkrustuota faraono kaukė hipnotizuoja kiekvieno žvilgsnį. Kuo ilgiau į ją žiūri, tuo ji atrodo nuostabesnė ir paslaptingesnė. Grįžimas į laivą, nakvynė.

9
diena
SAFAGA, EGIPTAS (viskas įskaičiuota)
Grįžimas į Safagą. Išsiregistravimas iš laivo, pervežimas į viešbutį poilsiui. Registracija į kambarius nuo 14 val., laisvas laikas. Nakvynė viešbuityje.

Pageidaujantiems dar daugiau pamatyti yra galimybė vykti į Luksorą** (ekskursija anglų kalba su vietine agentūra, jeigu susidarytų grupelė, tuomet lydėtų kel.vadovė). LUKSORAS – senovės Egipto sostinė (Tėbai). Kelionė į šį dievų miestą išties įspūdinga – po kelionės saulėta dykuma staiga tarsi iš niekur išnyra žaliuojantys laukai ir gyvenvietės. Luksore aplankysite įspūdingas Egipto šventyklas, monumentus ir statulas, simbolizuojančias faraonų dinastijų laikus bei faraonų kapavietes, visuomet viliojusias mokslininkus.

10
diena
SAFAGA, EGIPTAS (viskas įskaičiuota)
Laisva diena poilsiui viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė.
11
diena
SAFAGA – HURGADA (pusryčiai)
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Apie Egiptą

Egiptas – šiaurės rytų Afrikos valstybė. Egiptiečiai yra gausiausia šiaurės rytų Afrikos tauta. Egiptas garsus senųjų civilizacijų palikimu ir pasaulinio masto istoriniais paminklais: piramidėmis, sfinksu, šventyklomis ir faraonų kapais. Didingi tūkstantmečius skaičiuojantys istorijos paminklai seka ne vieną legendą. Egipte galima savo akimis išvysti apdainuotą Nilo upę, dykumas, regėti laukinę beduinų buitį, o Raudonoji j

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Raudonoji jūra: MSC Orchestra kruizas aplankant Saudo Arabiją, Jordaniją, Egiptą bei poilsis kurorte su viskas įskaičiuota

Jolita
2023-04-07
10
Labai patiko gide Eglė Likaitė- betarpiškas bendravimas, puikios žinios, moka sudominti. Aktyvi , geras humoro jausmas. Visas keliones procesas puikiai suorganizuotas. Truputi baiminomės, kad 7 dienos laive bus nuobodu, bet programa buvo labai įdomi intensyvi ir laive 2 dienų laisvų net nepajutom :) Labai geros kokybiškos kajutės. Būtina rinktis su balkonu. Puikus maistas.
Keliaujant į Egiptą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

 

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę, su skrydžiais – 1995 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su langu-iliuminatoriumi, su skrydžiais – 2105 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su balkonu, su skrydžiais 2275 eur/asm 

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Hurgada – Vilnius;
 • 20 kg/asm registruotas bagažas ir 5 kg/asm rankinis;
 • 1 nakvynė Hurgadoje ant jūros kranto Arabia Azur Resort 4* (arba panašiame) su viskas įskaičiuota;
 • MSC Orchestra 7 naktų kruizinis maršrutas;
 • Uostų mokesčiai;
 • Apgyvendinimas pasirinktoje kajutėje;
 • Maitnimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs (kai būnate laive), vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai kruizo metu: kava, arbata, vanduo pusryčių metu ir savitarnos bufete 20 val. per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyvo garso koncertai, konkursai, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė;
 • Pervežimai paminėti programoje;
 • 2 nakvynės Amarina Abu Soma Resort & Aquapark 5* viešbutyje (ar panašiame) su viskas įskaičiuota maitinimu (po kruizo);
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Egipto daugkartinė e-viza 80 eur/asm;
 • Saudo Arabijos tranzitinė e-viza 55 eur/asm;
 • Aptarnavimo mokestis laive 84 eur/asm (visai kruizo trukmei);
 • *Ekskursijų paketas 550 EUR/asm (nurodytų ekskursijų paketo su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą);
 • **Ekskursija į Luksorą laisvu laiku 70-90 EUR/asm;
 • Maitinimas ekskursijų metu (išskyrus pietus 2, 7 ir 8 dienas);
 • Akcija (teirautis vadybininko) - lengvas (Easy) gėrimų paketas +160 eur/asm.galioja tik užsakymo metu (vietoje 273 eur/asm), įskaičiuoti neriboti gaivieji gėrimai, pilstomas vynas, alus, klasikiniai kokteiliai;
 • Laivo paslaugos-pramogos: SPA, kazino, internetas, žaidimų automatai, skalbimo, fotografo paslaugos;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

Dėmesio: gerbiant Saudo Arabijos įstatymus, alkoholiniai gėrimai bus patiekiami, kai laivas išplauks į tarptautinius vandenis.

Kelionių organizatorius "Aza tours"

Panašios kelionės

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Renkama papildoma grupė
Portugalijos klasika
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.