Raudonoji jūra: MSC Splendida kruizas aplankant Jordaniją, Saudo Arabiją, Egiptą bei poilsis kurorte su viskas įskaičiuota

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Tiesioginis skrydis iš Vilniaus!
 • Vienos kelionės metu aplankysime 3 šalis ir 6 skirtingus miestus, išvysime Raudonosios jūros perliukus
 • Keliausime 4* viešbutyje ant vandens –  MSC Splendida kruiziniu laivu
 • Aplankysime didžiuosius pasaulio stebuklus: Gizos piramides bei senovinį Petros miestą, kurį puošia šimtai uolose iškaltų kapų, šventyklos, aukojimo altoriai
 • Laive įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, konkursai, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salė ir kt.pramogos
 • Kruizo pabaigoje 2 naktys poilsio 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimo sistema
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbanti kelionės vadovė Eglė Likaitė
Dėmesio! Keliaujant į Egiptą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Ar kada įsivaizdavote, kad aplankysite Egiptą, Jordaniją, Saudo Arabiją vienos kelionės metu? Siūlome puikią galimybę ir vienintelę datą šį sezoną plaukti Raudonąja jūra su lietuvių grupe! Apsigyvensime kruiziniame 18 denių laive MSC Splendida - tarsi 4* viešbutyje ant vandens. Keliaudami grožėsimės „Raudonąja dykumų rože“ vadonama Petra, išvysime gan uždarą ir mažai turistams pažįstamą Saudo Arabiją, mūsų kelionė neaplanks ir galingų Gizos piramidžių, nuo vietinių prekeivių turgaus aikščių iki plačių smėlio paplūdimių. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, įskaičiuotas maitinimas ir kiekvieną dieną patiriami vis nauji įspūdžiai.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE

 
Eglė Likaitė

Mylėjau ir myliu visą pasaulį, visas šalis, bet užteko vieno, to pirmo karto, patekti į arabiškus kraštus ir dykumas, kad suprasčiau - tai mano vietos. Paslaptingos gentys, ateities miestai, poezija, simboliai ir džinai viskas sutelpa dykumose ir šalia jų esančiose šalyse. Važiuojam pažinti mažai pažįstamo. Bus tikrai įdomu.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Kovo 25 d. Vilnius – Hurgada 09:05 – 13:50

Balandžio 4 d. Hurgada – Vilnius 18:50 – 00:30 (+1d)

1
diena
VILNIUS – HURGADA, EGIPTAS (pietūs, vakarienė)
Skrydis į Hurgadą. Atsvykus pasitikimas ir pervežimas į Arabia Azur Resort 4* viešbutį Hurgadoje, ant jūros kranto. Registracija į kambarius nuo 14-15 val., laisvas laikas viešbutyje. Galimybė su keliones vadove pasivaikščioti po Hurgados centrą. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
HURGADA – GIFTUNO SALA – SAFAGA, EGIPTAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio. Vysktame į paviršinio nardymo ekskursiją, dar neišbandžiusiems šio malonumo – tai puiki vieta susipažinti su povandeniniu pasauliu, išmokti nardyti su vamzdeliu ir nardymo kauke. Neilga kelionė laivu – ir mes jau pasakiško grožio smėlio saloje. Jau daugybę metų čia atvyksta poilsiautojai pasigrožėti Raudonosios jūros spalvota augmenija ir gyvūnija. Vandens švarumą ir skaidrumą lemia tai, jog į jūrą neįteka nė viena upė. Tai tikras nardymo mėgėjų rojus. Vakarop vykstame į Safagą, registracija į laivą MSC Splendida, kuris 7 nakvynėms tams mūsų jaukiais namais.
3
diena
AKABA – PETRA – AKABA, JORDANIJA (pusryčiai, pietūs, vakarienė*)

Po pusryčių išskubame aplankyti Petros miestą. Į jį pateksime 1,2 km ilgio siauru tarpekliu, kurio šlaitai siekia net 80 m aukštį. Senovinį Petros miestą puošia šimtai uolose iškaltų kapų, lobių saugyklos, romėniško stiliaus teatras, šventyklos, aukojimo altoriai, kolonų supamos gatvelės bei puikiai išvystyta vandens rezervuarų sistema. „Raudonąja dykumų rože“ tituluojamas miestas skaičiuoja ne vieną tūkstantį metų – pirmieji gyventojai čia apsistojo dar priešistoriniais laikais. Tarp Raudonosios ir Negyvosios jūrų esančioje vietovėje vėliau įsikūrė klajoklių arabų nabatėjų gentis. Jų karalystės gyvavimo metu Petra tapo viena iš pagrindinių to meto prekybos centrų. Istoriniame Petros mieste susilieja senosios Rytų tradicijos ir helenistinė architektūra – tai vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų. Grįžimas į laivą, nakvynė.
*vakarienei galime nespėti grįžti į laivą, tačiau užkandžių bufetas veikia iki pat vėlumos.

4
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti - SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.žus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynės laive.
5
diena
DŽIDA, SAUDO ARABIJA (pusryčiai, pietūs*, vakarienė)
Saudo Arabija yra vienintelė šalis, kuri prieina ir prie Raudonosios jūros ir prie Persijos įlankos, didžiąją dalį jos teritorijos užima dykumos, kalnai ir lygumos. Į krantą išlipti bus galima tik iš anksto įsigijus Saudo Arabijos vizą*. Mėgausimės nuostabiu pasivaikščiojimu Al-Balad, senąja miesto dalimi. Ši ekskursija pėsčiomis po senamiestį supažindins mus su vietomis, kurias būtina pamatyti: senasis turgus ir paslėptosios galerijos, vietinis Džidos maistas. Išvysime Beit Nassif, vieną iš žinomų renovuotų senamiesčio struktūrų. Penkių aukštų pastatas suteikia lankytojams retą galimybę patirti tradicinės architektūros derinį su modernumu. Aplankysime Senąjį aukso turgų ir Ukašo mečetę. Ekskursiją baigsime važiuodami link prieplaukos, kuri yra 30 km Džidos miesto pakrantės kurortinė zona. Prie Raudonosios jūros esančioje pakrantėje yra poilsio zonos, paviljonai ir didelės skulptūros, taip pat karaliaus Fahdo fontanas – aukščiausias fontanas pasaulyje. Grįžimas į laivą. Nakvynė.
6
diena
JANBU – MEDINA – JANBU, SAUDO ARABIJA (pusryčiai, pietūs*, vakarienė*)
Po pusryčių išvykstame link Medinos – miestas vakarinėje Saudo Arabijoje (~3 val. kelio). Čia yra Mahometo palaikai, kuris 622 m. iš Mekos pabėgo į Mediną – nuo to laiko prasideda era islamo kalendoriuje. Tai vienas iš švenčiausių islamo miestų (antrasis pagal svarbą po Mekos), musulmonų piligrimų vieta. Apžvalginė ekskursija. Vakare grįžimas į laivą, nakvynė.
*vakarienei galime nespėti grįžti į laivą, tačiau užkandžių bufetas veikia iki pat vėlumos.

7
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti - SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.
8
diena
SOKNA UOSTAS – KAIRAS, GIZOS PIRAMIDĖS –  SOKNA UOSTAS, EGIPTAS (pusryčiai, pietūs*, vakarienė*)
Po pusryčių vykstame link Kairo – Egipto sostinės ir vieno didžiausių Afrikos miestų. Čia didžiosios Gizos piramidės (Cheopso, Chefreno ir Mikerino) vakariniame Nilo krante kartu su didžiuoju sfinksu simbolizuoja senovės Egipto tikėjimą pomirtiniu sielų gyvenimu. Cheopso piramidė - vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Egipto nacionalinis muziejus suteikia galimybę susipažinti su viena turtingiausių pasaulio kolekcijų. Muziejaus puošmena – brangenybės ir sarkofagai iš faraono Tutanchamono kapo, kurį 1922 metais Karalių slėnyje atrado archeologas Hovardas Karteris ir lordas Karnarvonas. Auksinė inkrustuota faraono kaukė hipnotizuoja kiekvieno žvilgsnį. Kuo ilgiau į ją žiūri, tuo ji atrodo nuostabesnė ir paslaptingesnė. Grįžimas į laivą, nakvynė.
*vakarienei galime nespėti grįžti į laivą, tačiau užkandžių bufetas veikia iki pat vėlumos.

9
diena
SAFAGA, EGIPTAS (viskas įskaičiuota)
Grįžimas į Safagą. Išsiregistravimas iš laivo, pervežimas į Amarina Abu Soma Resort & Aquapark 5* viešbutį poilsiui. Registracija į kambarius nuo 14 val., laisvas laikas. Nakvynė viešbuityje.

Pageidaujantiems dar daugiau pamatyti - yra galimybė vykti į Luksorą* (ekskursija anglų kalba su vietine agentūra, jeigu susidarytų visa grupė, tuomet lydėtų kel.vadovė). LUKSORAS – senovės Egipto sostinė (Tėbai). Kelionė į šį dievų miestą išties įspūdinga – po kelionės saulėta dykuma staiga tarsi iš niekur išnyra žaliuojantys laukai ir gyvenvietės. Luksore aplankysite įspūdingas Egipto šventyklas, monumentus ir statulas, simbolizuojančias faraonų dinastijų laikus bei faraonų kapavietes, visuomet viliojusias mokslininkus.

10
diena
SAFAGA, EGIPTAS (viskas įskaičiuota)
Laisva diena viešbutyje Amarina Abu Soma Resort & Aquapark 5*. Nakvynė.
11
diena
SAFAGA – HURGADA (pusryčiai)
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Apie Egiptą

Egiptas – šiaurės rytų Afrikos valstybė. Egiptiečiai yra gausiausia šiaurės rytų Afrikos tauta. Egiptas garsus senųjų civilizacijų palikimu ir pasaulinio masto istoriniais paminklais: piramidėmis, sfinksu, šventyklomis ir faraonų kapais. Didingi tūkstantmečius skaičiuojantys istorijos paminklai seka ne vieną legendą. Egipte galima savo akimis išvysti apdainuotą Nilo upę, dykumas, regėti laukinę beduinų buitį, o Raudonoji j
Dėmesio! Keliaujant į Egiptą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

 

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę, su skrydžiais – 1779 eur/asm
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su balkonu 8-9 denyje, su skrydžiais 1929 eur/asm NĖRA VIETŲ
Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su balkonu 10-11 denyje, su skrydžiais 1969 eur/asm 

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Hurgada – Vilnius;
 • 20 kg/asm registruotas bagažas ir 5 kg/asm rankinis;
 • 1 nakvynė Hurgadoje ant jūros kranto Arabia Azur Resort 4* (arba panašiame) su viskas įskaičiuota;
 • MSC Splendida 7 naktų kruizinis maršrutas;
 • Uostų mokesčiai;
 • Apgyvendinimas pasirinktoje kajutėje;
 • Maitnimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai kruizo metu: kava, arbata, vanduo pusryčių metu ir savitarnos bufete 20 val. per parą;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyvo garso koncertai, konkursai, baseinai, animacija);
 • Pervežimai paminėti programoje;
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);
 • 2 nakvynės Amarina Abu Soma Resort & Aquapark 5* viešbutyje (arba panašiame) su viskas įskaičiuota maitinimu (po kruizo);
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Egipto viza 32 eur/asm;
 • Saudo Arabijos e-viza 80 eur/asm;
 • Aptarnavimo mokestis laive 84 eur/asm (visai kruizo trukmei);
 • Ekskursijų paketas 550 EUR/asm (nurodytų ekskursijų paketo su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą);
 • Ekskursija į Luksorą laisvu laiku (anglų kalba) ~90 EUR/asm;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Lengvas (Easy) gėrimų paketas +150 eur/asm (vietoje 224 eur/asm., įskaičiuoti neriboti gaivieji gėrimai, pilstomas vynas, alus, klasikiniai kokteiliai);
 • Skalbimo, fotografo paslaugos laive;
 • Kazino, SPA paslaugos;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

Dėmesio: gerbiant Saudo Arabijos įstatymus, alkoholiniai gėrimai bus patiekiami, kai laivas išplauks į tarptautinius vandenis.

Kelionių organizatorius "Aza tours"

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu (tik Singapūre)
Singapūras ir poilsis Balio saloje 14 dienų/11 naktų
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 13 dienų
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Jungtinis rytinės ir vakarinės JAV pakrantės turas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.