Portugalijos pasididžiavimai: Madeira, Lisabona, Porto

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pamatysite visą Madeiros gamtos įvairovę
 • Susipažinsite su Madeiros sostinės – Funšalio istorija
 • Lankysitės viliojančioje Portugalijos sostinėje - Lisabonoje
 • Išvysite Sintros miestą ir žymiausią jos objektą - puošnųjį Penos dvarą
 • Svečiuositės religiškai svarbiame Bragos mieste
 • Susipažinsite su portveino gimtine - šarminguoju Porto su Portveino degustacija
 • Vakarienė su Fado. Miesto dainu romantika Fado oficialiai pripažinta muzikiniu Lisabonos simboliu
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Vienoje kelionėje pamatysite visą Madeiros gamtos įvairovę. Šviesius eukaliptų miškus keis spygliuočių miškų tankumynai, didingas viršukalnes – bedugniai tarpekliai. Pamatysite mėnulio peizažus ir rytinę salos pusę, pasivaikščiosite po reliktinį laurų mišką ir užkariausite Pico de Arieiro viršūnę. Keliausite per amžinojo pavasario salą Madeirą ir Portugalijos sostinę Lisaboną bei provincijos miestelius, aplankysite Sintros lobynu laikomus karališkuosius rūmus ir pilis. Aplankysite Porto – Portugalijos portveino sostinė. Apžiūrėsite miestą, apsilankysite vyno daryklą ir degustuosite portveiną, plauksite kruizu Duero upe.

1
diena
Vilnius - Madeira - Funšalis
Skrydis į Madeirą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 
2
diena
Madeira – Funšalis (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje. Visos dienos ekskursija „Nuo mėnulio peizažų iki kalnų viršūnių“. Kelionė prasidės žvilgsniu į Ponta Garajau kyšulį, kur virš vandenyno išskėstomis rankomis jus pasitiks Jėzaus Kristaus (Cristo Rei) statula. Nuo apžvalgos aikštelės atsiveria Funšalio (Funchal) įlankos ir visos rytinės pakrantės panorama. Toliau keliausite į rytinę salos dalį, į pusdykumės teritoriją, pirmiausia sustodami Machico miestelyje. Tai švelni lėkšto kranto įlankėlė, kurią portugalų jūrininkai pasirinko pirmajam išsilaipinimui Madeiroje. Nuo apžvalgos aikštelės pasigrožėsite šia senovine gyvenviete, o tada keliausite raudonų uolų Ponta do Rosto link. Vėliau persikelsite į pakrantės miestelį Porto da Cruz. Čia jūsų laukia vaizdinga promenada, ramios patriarchalinės gatvelės ir senoji šeimos romo varykla, kurios degustacijų salėje galite paragauti daug metų išlaikyto romo. Vyksite į Santanos miestelį. Santana – tai žinoma Madeiros etnografinė vietovė. Čia susipažinsite su pirmųjų šio regiono gyventojų gyvenimo būdu aplankydami jų stilizuotus būstus. Palikę pakrantę, vaizdingais tarpeklių šlaitais kopsite į draustinio teritorijoje esančius saugomus Madeiros miškus. Sustosite Ribeiro Frio miestelyje. Čia, ant kalnų upelio kranto, įsikūręs įspūdingo grožio gamtos parkas – Madeiros vyriausybės ir UNESCO saugomas reliktinio miško kampelis. Vyksite gražiausios Madeiros kalnų viršūnės – Pico do Arieiro link. Viršūnės aukštis – 1 818 metrų. Nusileidę nuo viršukalnės į pietinius šlaitus, grįžtame į Funšalį (Funchal). Nakvynė viešbutyje.

3
diena
Funšalis (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje. Šios dienos ekskursijos metu susipažinsite su Madeiros sostinės istorija, architektūra ir egzotiškais augalais. Funšalio promenadoje galėsite pasigrožėti miesto panorama ryto spinduliuose ir „susipažinti“ su garsiausiu šių laikų Madeiros gyventoju Cristiano Ronaldo. Apžiūrėsite seniausią miesto pastatą, pastatytą 1425 m., ir sužinosite, kada Kristupas Kolumbas „atrado“ Madeirą. Aplankysite XV ir XVI a. sandūroje pastatytą katedrą ir atskleisite, kokias paslaptis slepia griežta jos apdaila. Aplankysite pagrindinę miesto aikštę – Savivaldybės aikštę, kurios architektūrinis ansamblis susiformavo XVII–XVIII a. sandūroje. Šalia aikštės yra vienos seniausių vyno daryklos degustacijos salė, kurioje galėsite paragauti garsiosios Madeiros, nuo seno tapusios salos vizitine kortele (degustacija įskaičiuota). Vėliau aplankysite pagrindinį miesto turgų su spalvingomis gėlių eilėmis. Ekskursiją baigsite prie keltuvų (lynų kelias), kuriais lengvai pasieksite Monte kaimą ir galėsite aplankyti gražųjį Tropikų parką bei ant kalno esančią Mergelės Marijos katedrą, taip pat apžiūrėti pagrindinę Madeiros turistinę atrakciją – pintas roges. (Monte lankymas savarankiškas, nėra privalomas). Nakvynė viešbutyje.

4
diena
Funšalis (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Arba - papildoma ekskursija* „Vilko guolis ir vienuolių prieglobstis“. Jei pageidausite, galėsite dalyvauti tradicinių kokteilių, likerių, keptų kaštonų ir kaštonų desertų degustacijoje (degustacijos apmokamos atskirai, pagal pageidavimą).

Kelionės pradžioje keliausite į vaizdingiausią Madeiros kalnų slėnį, kuriame kadaise vienuolės rado prieglobstį... Apžiūrėsite Madeiros kalnų kaimelį – „Vienuolių šventovę“ ir aplankysite „Vilko guolį“ – Madeiros žvejų priebėgą. Kadaise šioje įlankoje gyveno „vienuoliai“ – mūsų dienomis reta ruonių rūšis. Dėl ilgesingo klyksmo, kuris gąsdino pirmuosius Madeiros gyventojus, vietiniai juos praminė „vilkais“. Šiandien „jūrų vilkai“ yra saugomi ir puošia Madeiros herbą. Deja, „Vilko guolyje“ (taip verčiamas miestelio pavadinimas) jie nebepasirodo.Šis žvejų miestelis, skendintis bananų sodų žalumoje ir ryškiose bugenvilių spalvose, buvo mėgstama Vinstono Čerčilio kelionių vieta. Grįžimas į viešbutį.

5
diena
Funšalis (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje. Visos dienos ekskursija „Reliktiniai miškai ir lavos paplūdimiai“. Ši ekskursija supažindins Jus su Madeiros salos gamtos grožiu, kurį sukūrė senieji ugnikalniai, ir išsaugota reliktine augmenija, gyvuojančia net ir praėjus 600 metų nuo žmonių veiklos pradžios.

Kelionę pradėsite nuo apsilankymo aukščiausioje Madeiros uoloje – Cabo Girao kyšulyje. Nuo 580 m aukščio virš jūros lygio atsiveria nuostabus paplūdimys uolos papėdėje ir panoraminis vaizdas į kalnų grandinę bei Funšalio – Madeiros sostinės, slėnį. Aplink esantys šlaitai apaugę bananų ir cukranendrių plantacijomis, kiek aukščiau plyti vynuogynų terasos. Virš uolų kabo kaimo trobelės. Geologiniu požiūriu tai seniausia salos dalis, susiformavusi išsiveržus ugnikalniams prieš milijonus metų.
Iš čia keliaujate į aukštą plynaukštę. Tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukta draustinio vietovė. Iš apžvalgos aikštelių atsiveria bedugnių tarpeklių ir bekraščių vandenyno platybių panorama. Jūsų laukia apsilankymas senovinėje laurų giraitėje. Galingi, laiko ir vėjo deformuoti laurai išnyra iš rūko tarsi legendiniai entai iš „Žiedų valdovo“ sagos. Nusileisite nuo plynaukštės ir sustosite apžvalgos aikštelėje pasigrožėti didinga šiaurės panorama. Kelionės tikslas – nedidelis Porto Moniz kaimelis Madeiros šiaurės vakaruose. Šis miestelis įsikūręs ant nedidelės seklumos ir yra apsuptas lavos rifų. Čia galite pasivaikščioti labirintais, kuriuos suformavo paskutinio išsiveržimo lava, ir išsimaudyti viename iš vulkaninės kilmės paplūdimių (įėjimas į paplūdimį mokamas – 3 eurai). Porto Moniz‘e taip pat yra daug jaukių ir nebrangių restoranėlių, kuriuose tiekiama vietinės žuvies ir jūros gėrybių patiekalai. Laisvas laikas pietums ir poilsiui. O kelionės pabaigoje užsuksite į spalvingą kaimo barą, kur išgersite šlakelį tradicinio pončo (poncha) už šios nuostabios salos sveikatą ir klestėjimą. „Saude, Madeira!“ Grįžimas į Funšalį.

6
diena
Funšalis-Lisabona (pusryčiai)  
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į Lisaboną. Pervežimas į viešbutį Lisabonoje. Laisvas laikas. 

7
diena
Lisabona – Sintra (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Sintrą su apsilankymu Quinta da Regaleira dvare, Keluso karališkuosiuose rūmuose arba portugališkajame Versalyje, Cabo da Roca, Cascais. Rūmai pastatyti 1747 m. Nuostabus sodas su skulptūromis ir sudėtingais fontanais didžiuliam pastatui suteikia ypatingo žavesio. Dabar „Portugalijos Versalis“, kaip dažnai vadinami šie nuostabūs rūmai, priklauso valstybei, o iki 1908 m. tai buvo karalių rezidencija.

Toliau - apžvalginė ekskursija po Sintrą. Pasakiškas viduramžių miestelis iki šių dienų išlaikė savo žavesį ir pelnė „Portugalijos perlo“ titulą. Jis buvo įkurtas labai seniai ir ne kartą keitė savo šeimininką.
Portugalijos karaliai ir jų palyda karštus vasaros mėnesius mėgo leisti Sintroje. Šis miestas pasižymi romantiškais kraštovaizdžiais, egzotiniais parkais, gražiais rūmais ir paslaptingomis pilimis.
Vyksite į Cascais kurortinį miestą. Cascais yra populiari turistų lankoma vieta Lisabonos Rivjeroje ir gali pasigirti smėlėtais paplūdimiais Atlanto vandenyno pakrantėje. Dar Cascais vadinamas žvejų ir karalių miestu. Mažas žvejų kaimelis, tiekęs Lisabonai šviežias jūros gėrybes, 1870 m. tapo karališkosios šeimos atostogų rezidencija. Vėliau miestelis greitai virto klestinčiu prabangių pilių ir vilų centru, traukiančiu Portugalijos aristokratiją ir užsienio svečius. Mieste gausu didingos XIX a. architektūros, gražių parkų ir nemokamų muziejų.
Grįžimas į viešbutį Lisabonoje.

8
diena
Lisabona (pusryčiai)
Papusryčiavę keliausite į apžvalgynę ekskursiją po Lisaboną. Nuostabioji Lisabona – tai keista senovinės ir itin modernios architektūros mozaika. Pirmas susitikimas su šiuo miestu dažnai sukelia dviprasmišką reakciją. Portugalijos sostinė gali arba besąlygiškai žavėti, arba gluminti. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną su rusakalbiu gidu padės pajusti miesto didybę ir žavesį.

Antroje ekskursijos po Lisaboną dalyje aplankysite Beleną (Belém do Pará). Čia XVI a. savo ekspedicijas pradėjo garsieji jūrininkai Vasco de Gama ir Fernandas Magelanas. Beleno krantinėje pasivaikščiosite pasaulio žemėlapiu, kuriam pažymėti portugalų jūrinių ekspedicijų maršrutai ir datos. Jis išdėliotas priešais paminklą atradėjams, kuriame pavaizduoti 32 Atradimų epochos didvyriai. Nusifotografuosite Beleno bokšto fone. Tai buvusios didybės simbolis ir labiausiai fotografuojama vietą Portugalijoje. Aplankysite Jeronimo (Mosteiro dos Jerónimos) vienuolyną, vieną iš septynių Portugalijos stebuklų, labiau primenantį karališkuosius rūmus nei vienuolyną. Netoli vienuolyno užsuksite į legendinę kavinę, kurioje gaminami garsieji pyragaičiai Pastéis de Belém – Portugalijos šedevras. Receptas slapta saugomas ir perduodamas iš kartos į kartą.
Pasimėgavę maistu, keliausite į kitą Tacho (Težo) upės pusę ir pereisite 1966 m. rugpjūčio 6 d. iškilmingai atidarytą „Balandžio 25-osios“ tiltą. Pakeliui sužinosite, kodėl jį vadina Dainuojančiu tiltu. Atvykę į kitą Tacho (Težo) upės pusę susipažinsite su didingos Rio de Žaneiro Kristaus statulos kopija. Portugališkoji versija stovi aukščiausiame Almados miestelio taške, Kristus ištiesęs rankas, saugo miestą nuo sunkumų. Nuo apžvalgos aikštelės atsiveria užburiantis vaizdas į upę ir Lisabonos miestą. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

9
diena
Lisabona – Koimbra – Porto (pusryčiai) 
Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant – ganėtinai ramus; tačiau geriausia čia atvykti gegužį, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus.

Pamatysite didingą romaninę Sé Vela katedrą ir nuo XII a. išlikusį Santa Cruz‘o augustinų vienuolyną. Pamatysite garsųjį langą – Portugalijos manuelinà architektūros stiliaus simbolį, įtrauktą į visus architektūros vadovėlius. Už šį manuelinà langą XIX a. britai net pasiūlė nurašyti visą valstybės skolą Portugalijai. Tačiau portugalai atsisakė atsisveikinti su savo nacionaliniu turtu. Legenda byloja, kad lango projekte buvo užkoduotas Portugalijos dominavimo pasaulyje planas, kurį sukūrė tamplieriai ir karalius Manuelis I. Atvykimas į Portą ir apgyvendinimas Porto viešbutyje. Turėsite laisvo laiko. Pageidaujantiems ir už papildomą mokestį: Portugališkos virtuvės vakarienė su gėrimais skambant širdingoms portugališkoms dainoms – fado*Fado – tai dvasinga portugalų širdies muzika. Tai seniausia pasaulyje liaudies melodija, skambėjusi miestų gatvėse ir skurdžių kvartaluose. Šis žanras suvienijo graikų baladžių romantiką, arabiškas variacijas ir brazilišką temperamentą. 
Pasibaigus vakarienei būsite nuvežti į nakvynės viešbutį.

10
diena
Porto (pusryčiai) 
Po pusryčių keliausite į ekskursiją po Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Portas labai spalvingas. Apžiūrėsite pačias įdomiausias vietas: karmelitų ordino architektūrinį kompleksą; Porto universiteto rektoriaus rūmus; gražiausią knygyną „Lello ir brolis“; Klerigušo (Igreja dos Clérigos) religinį kompleksą su garsiuoju bokštu, tapusiu miesto simboliu; San Bentu (Estação de São Bento) traukinių stotį – išklota ornamentinėmis plytelėmis; Porto katedrą ir vyskupų rūmus; garsiąją pranciškonų bažnyčią; promenadą palei Duero (Douro) upės krantą – Ribeirą. Vėliau apsilankysite daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje vienoje seniausių vyninių, kur sužinosite ir pamatysite šio nuostabaus gėrimo – portveino gamybos procesą.

Kokie užkandžiai tinka prie portveino, kur jo įsigyti už gerą kainą ir kiek portveino leidžiama išvežti iš Portugalijos, jums papasakos ekskursijos gidas. Toliau apžiūrėsite spalvingą Porto krantinę ir plauksite po 6 tiltais, o gidas papasakos įdomių istorijų apie kiekvieną tiltą (iš viso 6 tiltai). Po kruizo – laisvas laikas Ribeira krantinėje, iš kurios išplaukė pirmosios karavelės, tikintis atrasti naujų žemių. Laisvu laiku galima pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktas į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

11
diena
Porto – Braga – Guimaraes – Fatima (pusryčiai)
Po pusryčių išvyksite į Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertė imperijos provincijos Galicijos sostinę. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventu paveikslu ir rožiniu galybe. 
Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptu taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje. Taipogi lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame Guimaraes miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. 
Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981-ųjų ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Apgyvendinimas Fatimos viešbutyje.  Nakvynė viešbutyje.
12
diena
Fatima – Miestai muziejai - Lisabona (pusryčiai)
Pusryčiai.Išvykimas. Dalyvausite ekskursijoje po miestus-muziejus: Obidušą, dar vadinamą „vestuvių miestu“; Alkobasą, įsitaisiusį tarp Alcoa ir Baca upių; Bataliją su garsiu vėlyvosios gotikos domininkonų vienuolynu bei Tomarą mistinį tamplierių (ordino narių) miestelį, kur aplankysite vieną didžiausių Portugalijos vienuolynų. Jį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų. Atvykimas į Lisaboną ir apgyvendinimas Lisabonos viešbutyje.
13
diena
Lisabona – Vilnius (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Priklausomai nuo skrydžio laiko būsite paimti iš viešbučio ir pervešti į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Viešbučiai:
3* - Lisabonoje VIP Berna 3*, Porto Star Inn Porto 3*, Madeiroje Jardins D Ajuda 4* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

4* - Lisabonoje Acores Lisboa 4*, Porto Black Tulip 4*, Madeiroje The Views Monumental 4* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:

 • 3* - su pusryčiais - 1599 eur + skrydis priemoka už SNGL - pagal užklausą
 • 4* su pusryčiais – 1810 eur + skrydis priemoka už SNGL - pagal užklausą

Į kainą įskaičiuota:

 • 12 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose: Madeira 5nakvynės, Lisabona 4 nakvynės, Porto 2 nakvynės, Fatima 1 nakvynė; 
 • visi pervežimai pagal programą (pasitikimas pagal skrydžius nuo 8 val. iki 23 val.; pervežimas atgaliniam skrydžiui vykdomas tris kartus per dieną – 6, 11 ir 17 val.);
 • maitinimas – 12 pusryčiai;
 • ekskursinė programa;
 • Madeiros vyno degustacija;
 • rusakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu (lėktuvo bilietų kaina tikslinama kiekvieną kartą norint užsakyti kelionę, kaina nuo 600 eur);
 • įėjimo bilietai į turistinius objektus: kai kuriuos muziejus, rūmus, pilis (apie 55 eurai už visą programą);
 • medicininių išlaidų draudimas (~10 eur);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos;
 • Papildomai:

Priemoka už Madeira Savoy Palace 5* (Populiariausias viešbutis Madeiroje) - 500 eurų asmeniui (5 nakvynės);
Priemoka už apgyvendinimą Lisabonoje - istorinis centras - Vip Edem 4*/ Heritage Avenida Liberdade 4* - 300 eurų asmeniui( 4 nakvynės);
Priemoka už nakvyne Porto - istorinis centras 2 naktys - 140 eurų asmeniui.

Priemoka (vienam asmeniui):

 • 5 vakarienės su gėrimais - 100 eurų;
 • Vakarienė su fado Porte - 80 eurų (Į kainą įskaičiuota: viešbutis - restoranas - viešbutis, vakarienė su gėrimais, Fado pasirodymas);
 • Audiogidai visoms ekskursijų dienoms - 15 eurų (išskyrus Madeirą)
 • Vieta autobuse: 1 eilė - 40 eurų / 2-3 eilės - 30 eurų / 4-5 eilės - 20 eurų;Kruizas Douro upe – 17 eurų;
 • Apsilankymas vyno rūsyje – Portveino degustacija – 17 eurų (Porto);
 • Ekskursija po Evorą ir Vilą Visosa (9 val.) – 370 eurų (automobilio kaina daugiausiai 6 asm.) * privati ​​ekskursija bet kurią laisvą dieną;
 • Ekskursija (6 val.) į Sintrą iki Penos pilies, pasakiško kaimelio - Azenas de Mar, Guincho paplūdimiai - sustojimas ir pėsčiomis - 85 eurai asmeniui;
 • Ekskursija „Vilko guolis ir vienuolių prieglobstis“ - 60 eurų asmeniui (garantuotas patvirtinimas iš 2 asmenų).

 

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Papildomai:Pageidaujant galima apsistoti apartamentuose be pusryčių, su virtuve. Šeimoms su vaikais parinksime nakvynę pagal pageidavimą.
 • Dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių tiekėjas gali keisti programoje deklaruojamą ekskursijų eiliškumą ir objektų skaičių.
 • Pervežimai į/iš oro uostą vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 Eur priemoką.
 • Išvykimai galimi ir kitomis savaitės dienomis ( pirmadieniais, antradieniais, šeštadieniais) , objektų tvarka gali keistis.
 • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
 • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų.

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Portugalija - Ispanija - Marokas 17d.
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.