Poilsis Juodkalnijoje prie Adrijos jūros 12d.

Kelionės akcentai

 • Belgradas – Balkanų metropolis, kuriam būdingas habsburgiškas manieringumas ir bizantiška apatija. Pajuskite jo temperamentą ir svetingumą.
 • Juodkalnija – žaliuojantys kalnai ir tankūs miškai, vaizdingi kanjonai ir tūkstančius metų skaičiuojantys miesteliai, šurmuliuojantys pajūrio kurortai ir viduramžius menantys senamiesčiai.
 • Albanija – viliojanti, traukianti, užburianti, maža lyg vaiko pėdelė ir paslaptinga lyg miglose skendintis labirintas.
 • Leiskite savo skrandžiams pajusti Juodkalnijos virtuvės skonius: paragaukite kačamako, kajmako, musakos, pršut, čevapčiči, paskanaukite lašelį slivovicos, rakijos, vranacu ar geriausio Juodkalnijos alaus nikšičko.
 • Sarajevas. Nusikelsite į osmanų valdymo laikus siaurose senamiesčio gatvelėse, kur šurmuliuoja turgus, dirbtuvėse pluša amatininkai, iš kaminų kyla dūmai, sumišę su kepamos mėsos kvapu.
Nuo566
629€
2021 07 03 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Juodkalniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
2
diena
Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykimas į Serbijos sostinę *Belgradą. Tai miestas, įsikūręs Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyręs krikščionių religijos skilimą, išugdęs kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis (Stari Grad), kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pageidaujantieji laisvu laiku gali pasivaikščioti kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir viena seniausių bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Išvykimas iš Belgrado į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio, kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Pravažiuojate pro dirbtinį, žmogaus rankomis sukurtą Zlatarsko ežerą. Jame stovi viena didnžiausių Europos užtvankų. Kelionė palei Taros upės kanjoną, dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens dar vadinamo “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, kai kuriose vietose jo gylis siekia net 1300 m. Pasivaikščiojimas virš kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas „Tiltų karaliumi”. Toliau važiuosite palei įspūdingą Moračos upės kanjoną, šalia kurio driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Trumpas sustojimas prie XIII a. *Moračos vienuolyno. Vakare atvykimas į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros. Nakvynė privačiame sektoriuje, pensione.
4 – 9
dienos

Poilsis prie Adrijos jūros viename iš Juodkalnijos kurortų. Čia Jūsų laukia Adrijos jūra, smėlio paplūdimiai, pakrantę supantys nepakartojamo grožio kalnai, švelnus Viduržemio jūros klimatas, saulėtos dienos, šilti vakarai bei pažintis su šalimi ekskursijų metu. Nakvynės privačiame sektoriuje, pensione

Pageidaujantiems pažinimo organizuojame šias išvykas :

1. Pusės dienos nemokama išvyka į Senąjį Barą ir Ulcinį. Ryte išvykimas iš kurorto. Kelionė link Baro. Sustojimas prie vieno iš seniausių pasaulyje Mirovicos alyvmedžių, kuriam daugiau nei  2000 metų. *Senasis Baras, vadinamas Juodkalnijos Pompėja, yra išsaugojęs šimtus pastatų, menančių visą krašto istoriją: venecijietiškas miesto sienas, XIVa. stačiatikių cerkves, turkišką pirtį, akveduką. Miestas įsikūręs 5 km nuo jūros Londžos kalno šlaite, apsuptas alyvmedžių giraičių, tarp kurių ir pats seniausias tūkstantmetis Juodkalnijos alyvmedis. Senasis Baras garsėja seniausia šalyje turgaviete, kurioje galima paragauti ir nusipirkti vietinės lozos, vyno, rūkyto karpio iš Crmnicos, ožkų pieno sūrio iš Sestano, naminio alyvuogių aliejaus, Senojo Baro skanumyno Imam bajeldi. Grupės pageidavimu alyvuogių giraitės, aliejaus spaudyklos lankymas, susipažinimas su aliejaus gamybos procesu. Ulcinis – piečiausiai Juodkalnijoje esantis, gilią istoriją turintis daugiakultūris miestas, kurio gyventojų dauguma – albanai, tebegyvenantys pagal savas tradicijas. Ant uolėto skardžio amfiteatru išsidėstę namai, senos mečetės ir aukšti minaretų siluetai, stačiai žemyn vingiuojančiose gatvelėse vyksta triukšminga prekyba, iš daugybės užeigų ir restoranų sklinda rytietiškos virtuvės kvapai.

2. Nemokamaišvyka į senovinį *Kotoro miestą, minimą nuo III a.pr.Kr., įsikūrusį prie piečiausio Europoje Kotoro įlankos fiordo. Pažintis su senamiesčiu, apsuptu galinga tvirtovės siena: Šv. Luko bažnyčia, Kunigaikščių rūmai, Katedra ir katedros aikštė, Šv. Trifonijaus soboras, pastatytas XIIa., Napoleono teatras, laikrodžio bokštas. Esant galimybei, malonus *plaukimas turistiniu laiveliu Adrijos jūra, kalnų apsupta Kotoro įlanka, vadinama piečiausiu Europos fiordu (už papildomą mokestį): kalnai, nuošalios įlankėlės, smėlio paplūdimiai, istoriniai miesteliai ir vienuolynai. Taip pat lankysite Budvos kurortą – tai vienas gražiausių šalies miestų, menančių venecijiečių užkariavimo laikus.

3.Visos dienos mokama išvyka po gražiausias Juodkalnijos vietas: **Ostrogo vienuolynas  - Sakadro ežeras.  Kelionė į *Ostrogo vienuolyną – antrą pagal svarbą Juodkalnijos dvasinį centrą, įsikūrusį įspūdingose uolose 900m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv.Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru. Kelionė link didžiausio Balkanų pusiasalyje Skadaro ežero. *Pietūs ežero pakrantėje įsikūrusiame restorane – juodkalnėnų nacionalinės virtuvės patiekalai, jauki šeimyninė aplinka. Po pietų – *plaukiojimas laivu pačiomis vaizdingiausiomis ežero vietomis. Ostrogo vienuolyno įėjimo bilietas, pietūs restorane ir plaukiojimas valtimis – už papildomą mokestį.

4. Mokama visos dienos išvyka į **Albaniją (raikalingas LR pasas). Pažintis su  Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“. Atvykimas į Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, įsikūrusį prie didžiausio Albanijoje Škoderio (Skadaro) ežero. Apžiūrėsite legendinę Rozafos tvirtovę. Išvykimas į Tiraną – Albanijos sostinę. Pažintis su miesto centru, Skanderbergo aikštė ir jos prieigos. Išvykimas į Krują, miestą kalnuose, menantį legendinio albanų karžygio Skanderbergo pasipriešinimo osmanams kovas. Viduramžių tvirtovė, etnografinis muziejus, turkų laikų prekybinė gatvė, kurioje gausiausias albaniškų suvenyrų pasirinkimas. Pagal pageidavimą *pietūs nacionalinės albanų virtuvės restorane. Kaina ~ 50 EUR/asm. (bilietai į muziejus kainuoja papildomai: Krujos muziejus - 2 EUR, nacionalinis Tiranos muziejus - 3 EUR).

5. Mokama visos dienos išvyka (mikroautobusu) po vienas gražiausių Juodkalnijos vietų:  ** Cetinė – Lovčeno nacionalinis parkas. Kalnų keliais, besigrožint Budvos rivjeros vaizdais, vyksite į istorinę karališkąją Juodkalnijos sostinę Cetinę – miestelį, prisiglaudusį kalnų papėdėje. Apžiūrėsite kunigaikščio Nikolos *rezidenciją – muziejų,  stačiatikių vienuolyne išvysite neįkainojamų relikvijų: Šv.Jono Krikštytojo ranką ir Šventojo Kryžiaus fragmentą. Iš Cetinės vyksite į vieną gražiausių šalyje Lovčeno nacionalinį parką. Paskutinė valdovo Njegošo valia buvo jį palaidoti ant Jezerski kalno virūnės. Pakilus į Jezerski viršūnę aplankysite Njegušo mauzoliejų. Nuo viršūnės atsiveria nuostabi panorama į aplinkinius kalnus.  Po atokvėpio valandėlės kelionę tęsite į Njegušo kaimą, kuris garsus ne tik kaip valdovo  Petario Petrovičius II Njegošos gimtinė. Teigiama, jog šiame kaime gaminamas geriausias visoje šalyje vytintas kumpis pršutas. Laisvas laikas pietums vietinėje kaimo užeigoje, kurioje paragausite vietinių patiekalų: kumpio, sūrio, medaus ...  Po pietų kelionę tęsite įspūdingiausiu Balkanų keliu – „Kotoro kopėčiomis“. Tai status, serpantininis kelias, prasidedantis 900m aukštyje, kuris neabejotinai paliks neišdildomus įspūdžius ir emocijas ... Vakare grįšite į kurortą.

VARBU! Vykstant į papildomas mokamas išvykas (su vietos agentūromis) į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, rusiškai/angliškai kalbančio vadovo paslaugos, kai kurios papildomos paslaugos. Už bilietus į mokamus objektus, kai kurių vietinių gidų paslaugas mokama papildomai (žr. kelionės atmintinę www.gruda.lt).

P.S. Kelionių organizatorius „“ neatsako už vietinių agentūrų organizuojamų ekskursijų ir pramogų kokybę.

10
diena
Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas iš Juodkalnijos pajūrio kurorto. Kelionė link Kotoro įlankos ir kėlimasis keltu vienoje siauriausių įlankos vietų. Atvykimas į legendinį Kroatijos miestą – tvirtovę *Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas. Išvykimas iš Dubrovniko. Kelionė į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą, pakeliui aplankant *Mostarą – miestą abipus Neretvos upės, kurios krantus jungia senasis akmeninis tiltas. Pažintis su Mostaro senamiesčiu, kuriame susipina rytų ir vakarų kultūros, senieji turkiški namai, minaretai, katalikiškos bažnyčios, viduramžiški pastatai. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.
11
diena
Pusryčiai. *Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas. Pažintis su Bosnijos ir Hercegovinos sostine autobusu ir pėsčiomis: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniško gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984m. Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną, Kroatiją, Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.
12
diena
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį grįžimas į Lietuvą.
Nuo566
629€
2021 07 03 ir daugiau datų

Apie Juodkalniją

Juodkalnija tinka tiems, kurie nori gauti gerą poilsį už mažą kainą, ir mėgsta mėgautis gamta. Tai yra šalis su gražia gamta ir svetingais žmonėmis. Ryški saulė, žydra jūra, gražūs paplūdimiai, platus viešbučių, vilų ir apartamentų pasirinkimas, didelis vaisių, daržovių ir jūros gėrybių pasirinkimas. Visų amžiaus ir skirtingų pajamų lygių žmonės gali praleisti atostogas Juodkalnijoje. Ji patraukli tiek jauniems žmonėms, kurie pirmenybę teikia vietoms, kuriose jie gali ram

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Juodkalniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2021-05-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova 549.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 549.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 549.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 494.00EUR
Vienvietis kambarys 689.00EUR
Apgyvendinimas
2021-05-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova 609.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 609.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 609.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 548.00EUR
Vienvietis kambarys 749.00EUR
Apgyvendinimas
2021-05-29
Dvivietis kambarys su dvigule lova 609.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 609.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 609.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 548.00EUR
Vienvietis kambarys 749.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova 609.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 609.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 609.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 548.00EUR
Vienvietis kambarys 749.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova 609.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 609.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 609.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 548.00EUR
Vienvietis kambarys 749.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-07-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-07-10
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-07-17
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-07-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-07-31
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-08-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-08-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova 629.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 629.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 629.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 566.00EUR
Vienvietis kambarys 769.00EUR
Apgyvendinimas
2021-08-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova 609.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 609.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 609.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 548.00EUR
Vienvietis kambarys 749.00EUR
Apgyvendinimas
2021-08-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova 609.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 609.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 609.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 548.00EUR
Vienvietis kambarys 749.00EUR
Apgyvendinimas
2021-09-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova 609.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 609.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 609.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 548.00EUR
Vienvietis kambarys 749.00EUR
Apgyvendinimas
2021-09-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova 549.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 549.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 549.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 494.00EUR
Vienvietis kambarys 689.00EUR
Apgyvendinimas
2021-09-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova 549.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 549.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 549.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 494.00EUR
Vienvietis kambarys 689.00EUR
Apgyvendinimas
2021-09-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova 549.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 549.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 549.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 494.00EUR
Vienvietis kambarys 689.00EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 11  nakvynių  su pusryčiais viešbučiuose/pensionuose  (iš jų 7 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurorte prie Adrijos jūros privačiame sektoriuje), dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • plati ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, kurorto mokestis (suaugusiems ir jaunimui (13-18 m.) – 9 Eur, vaikams iki 13 metų nemokamai, mokamas užsakant kelionę savo agentūroje).
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 120EUR.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS (*) TURĖTI: ~ 70EUR.
 • Kondicionierius kambaryje kurorte prie Adrijos jūros – 40EUR. kambariui (esant galimybei užsakyti).
 • **Papildomos mokamos ekskursijos, organizuojamos susidarius ne mažesnei kaip 20 turistų grupei.

Pastabos

 • REIKALINGI DOKUMENTAI: LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
 • Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
 • REKOMENDUOJAMA: Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.
 • SVARBU: Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienoms iki kelionės pradžios.

Kelionės užsakymas

Nuo
566
629€

visiems: 566
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Aksana
Susisiek su Juodkalnijos specialiste Aksana ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pietų Prancūzijos ir Italijos Rivjera 9 d. (pažintinė-poilsinė)
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balkanų turas
Juodkalnija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Juodkalnija 12 d. (pažintinė-poilsinė)
Juodkalnija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Juodkalnija - Albanija - Kroatija
Juodkalnija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.