×

Peru su poilsiu Tumbeso paplūdimiuose

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Peru

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Peru su poilsiu Tumbeso paplūdimiuose

Spausdinti

Kelionės akcentai:

   • Lankysitės Limoje, kuri pasižymi savo architektūrinių stilių įvairove
   • Aplankysite aukštuosiuose Andų kalnuose pasislėpusį, paslaptingą senosios inkų civilizacijos miestą  ir architektūros stebuklą - Maču Pikču
   • Senąjame Kusko mieste tyrinėsite inkų šventyklas, tvirtoves
   • Keliausite į Šventąjį inkų slėnį, kuriame gausu žemės ūkio terasų, spalvingų bendruomenių, archeologinių vietovių
   • Pasieksieksite aukščiausią kelionės tašką - La Raya, miestelį, esantį  net 4335 m virš jūros lygio
   • Nuvyksite iki Titikakos ežero, susipažinsite su Uru gentimi ir savo akimis išvysite plaukiojančias, žmogaus rankomis sukurtas, didžiules salas
   • Aplankysite Kolkos kanjoną, garsėjantį svaiginančiais didžiųjų Andų paukščių - kondorų skrydžiais bei unikaliais, laiko nepaliestais miesteliais

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – LIMA

  Skrydis Vilnius/Ryga–Lima su vienu persėdimu Europoje.

 • 2 diena

  LIMA

  Tik atskridus Jus pasitiks oro uoste, kur būsite pervežti į viešbutį. Vakare lauks poilsis viešbutyje.

 • 3 diena

  LIMA (pusryčiai)

  Ekskursijos pradžia - apžvalginė ekskursija po Limą, kuri laikoma trečia tarp didžiausią Pietų Amerikos miestų. Ši Peru sostinė turi stiprų istorinį reikšmingumą, kuris miestui duoda įspūdingus reitingus turistų lankomumo lentelėje. Čia išaugusi kinų populiacija, ir įsiliejusi istorinė Indų kultūra. Lima jau tūkstančius metu spalvina savo istorijos knygą ir kuria praeitį. Šią dieną pradėsite lankydami XVI amžiaus miesto Katedrą, pagrindinę miesto aikštę, Šv. Pranciškaus vienuolyną su katakombomis, kuriose kelis dešimtmečius buvo laidojami miesto gyventojai. Taip pat užsuksite į Larko muziejų, kuriame surinkti neįkainuojami inkų ir kitų iki-Kolumbinių kultūrų lobiai, keramikinio ir tauriųjų metalų menų kolekcijos. Vakare lauks nakvynė Limoje.

 • 4 diena

  LIMA - KUSKAS (pusryčiai)

  Ryte vietiniu lėktuvu skrisite į Kuską. Apsigyvensite viešbutyje, o paskui lauks ekskursija po miestą, kurį puošia kolonijinio laikotarpio pastatai, bei maži namukai tarp kalnų. Kadaise miestas, įkurtas inkų XI a., buvo Inkų imperijos sostinė. 1534 m. Kuskas buvo užimtas ispanų konkistadorų, vadovaujamų Francisko Pisaro.

  Kuskas žavi savo siauromis gatvelėmis. Nuo kalno miestą saugo akmeninė ir bronzinė inkų statulos, statytos inkų valdovo Pačakuteko garbei. Mieste gausu Inkų imperijos laikus menančių tvirtovių bei šventyklų. Ispanų konkistadorai, nors ir buvo sužavėti miesto architektūra, sugriovė ir išplėšė nemažą dalį auksu ir sidabru puoštų inkų pastatų, o jų vietoje iškilo bažnyčios ir vienuolynai.

  Iki šių dienų lankytojus stebina Kusko architektūra bei mūrininkų meistriškumas. Aukštos miesto sienos sudėtos iš tiksliai iškirstų akmenų, nesutvirtintų kalkėmis. Norėdami šiek tiek ekstremalesnių pojūčių, siūlome užsukti į kontrabandininkų turgumi vadinamą Baratillo. Kaip ir sufleruoja pavadinimas, dauguma prekių jame parduodamos neteisėtai ar net buvo pavogtos, tačiau čia lankytis visiškai saugu.

  Taip pat vyksite už Kusko pamatyti įsimintinų inkų runų, pagrindinės kulto vietos SaskaihuamanoKenko šventyklos, amfiteatro ir raudonosios Pukos Pukaro tvirtovės. Nakvyne viešbutyje.

   

 • 5 diena

  KUSKAS - MAČU PIKČU  - KUSKAS (pusryčiai)

  Anksti ryte būsite pervežti į geležinkelio stotį, kur lauks kelionė (apie 1,5 val) komfortišku traukiniu  į Aguas Calientes miestą. Kadangi traukinys – tai vienintelė transporto priemonė, gabenanti iki Maču Pikču.

  Nuo čia lauks 20 min. kelionė autobusu iki šventojo inkų miesto. Maču Pikču – žuvęs inkų miestas, turintis stipriausią energetinį lauką visoje Pietų Amerikoje. Ši tvirtovė yra įsitaisiusi galinguose Andų kalnuose ir todėl dažnai paskendusi tankiuose debesyse.

  Iki šiol labiausiai stebina akmeniniai Maču Pikču pastatai, kurie net ir šiandien laikomi architektūros stebuklais. Kai kurie akmens luitai sveria net 50 tonų. Ir visi  jie yra taip tiksliai suguldyti vienas ant kito, kad tarp jų neįmanoma įsprausti net ploniausio peilio ašmenų krašto. 

  Maču Pikču garsėja architektūriniu grožiu, gamta ir kilme, kuri iš ties yra įdomi ir labai paslaptinga. Todėl šiandienai Maču Pikču griuvėsiai yra laikomi, kaip įspūdingiausia Pasaulio lankytina vieta. Čia vaikščiosite senais inkų takais, aplankant jų apeigų vietas bei terasas ir šventyklas. Vėliau pietausite Agua Calientes miestelyje, o vakare atgal traukiniu grįšite į Kuską. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  ŠVENTASIS INKŲ SLĖNIS (pusryčiai ir pietūs)

  Ryte keliausite į Šventąjį inkų slėnį, kuriame gausu vaizdingų miestų, žemės ūkio terasų, spalvingų bendruomenių, archeologinių vietovių bei garsių visame pasaulyje kukurūzų.

  Lankysitės Olantaitamboje, gynusioje įėjimą į slėnį ir saugojusioje jį nuo galimų įsiveržimų iš žemutinių džiunglių.  Pietausite netoliese esančioje užeigoje.

  Vėliau vyksite į Pisaką – gyvybingą ir spalvingą indėnų turgų, kur vietiniai gyventojai prekiauja ar keičiasi savo prekėmis, kaip tai darė jų protėviai prieš šimtmečius. Nakvynė Šventojo slėnio viešbutyje.

 • 7 diena

  KUSKAS - PUNO (pusryčiai ir pietūs)

  Ankstų rytą lauks kelionė turistiniu autobusu link Puno miesto. Važiuojant jus lydės kerintys vaizdai. Aplankysite Andauayliyas koplytėlę  ir vieną iš svarbiausių šventyklų įkurtų inkų Dievo Uirakocho Raqyje, kuris išsaugojo didžiają dalį kolonų ir atraminių sienų.Pietausite vietiniame restorane. Taip pat apsilankysite  La Raya – aukščiausią mūsų kelionės tašką ( 4335 m). Prieš išvykstant į Puną jūsų lauks trumpas apsilankymas sunykusio Pukaro miesto archeologijos muziejuje. Kelionės trukmė 10 valandų.  Vakare atvyksite į Puną ir apsigyvensite viešbutyje.

 • 8 diena

  PUNO - TITIKAKOS EŽERAS - PUNO (pusryčiai, pietūs)

  Ryte lauks turas po šventajį Titikakos ežerą bei plūduriuojančias Uros salas, kuriose tvyro kaimo gyvenimas. Nedidelė indėnų bendruomenė neiškentė inkų žiaurumo, dėl to persikėlė į Titikakos ežerą. Ši žmonių grupė vadinasi Aymara. 

  Tai pirmieji Titikakos ežero gyventojai, kurie tam, kad pastatytų salas pirmiausia išpjauna 10-12 labai didelių žemės gabalų, tada naudodami virves juos stipriai ir tvirtai suriša.Tam, kad jos viena nuo kitos neatsiskirtų ir sala nesugriūtų. Taip ir yra gaunamas salos pagrindas. Čia taip pat galėsite pamatyti tiesiogiai ant vandens esančias Totoro nendres. Vėliau aplankysite Silustani – tai laidotuvėms skirti bokštai esantys 6 metrų aukščio. Ši vieta garbinama nuo eros pradžios, įkurta ant vaizdingos Umai ežero pakrantės, ji simbolizavo inkų imperijos galybę.  Po įspūdingų vaizdų grįšite į Puno viešbutį. Dieną užbaigsite vakariene su folklorine programa.

 • 9 diena

  PUNO – KOLKOS SLĖNIS (pusryčiai)

  Ryte išvyksite į Kolkos slėnį. Lankysitės Aguada Blanca nacionaliniame draustinyje. Čia ir papietausite. Vietovėje yra daug gražių, nuo senų laikų išlikusių terasų. Jos vis dar naudojamos vietinių Callagua gyventojų kukurūzams, bulvėms, pupoms, liucernoms, miežiams ir kviečiams auginti.  Vakare lauks vakarienė ir nakvynė Kolkos slėnio viešbutyje.

 • 10 diena

  KOLKOS SLĖNIS – AREKIPA (pusryčiai)

  Rytą pradėsite lankydamiesi Kolkos slėnyje ir jo unikaliuose miesteliuose. Miesteliai, nepaisant bėgančių metų, sugebėjo išlaikyti savo autentišką išvaizdą. Slėnis garsėja audiniais: gražiais kilimėliais, brokato dirbiniais (moteriškos liemenės, suknelės, palaidinės), apsiuvinėtais raižytomis alavo detalėmis. Galėsite paragauti skaniųjų opuncijų (tuno). 

  Sustosite prie Concord Cross šalia Cabanacode miestelio. Čia yra observatorija, iš kurios galėsite pamatyti žemiausią Kolkos kanjono dalį ir, jei pasiseks, įspūdingo kondoro – didžiojo Andų paukščio – skrydį virš savo buveinės. Nuostabiausia, kad paukštis gali sklandyti ore valandų valandas neplasnodamas sparnais.  Čia lauks pietūs, o vėliau pervežimas į viešbutį Arekipoje.

 • 11 diena

  AREKIPA - LIMA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Po jų dar turėsite laiko ekskursijai po baltajį miestą - Arekipą. Šis miestas yra išsidėstęs ugnikalnio El Misti papėdėje. Jis pastatytas iš šviesaus ir porėto vulkaninio akmens.

  Kur tik pažvelgsti, pro palmių lapus saulėje spindi baltos bažnyčios, vienuolynai ir vienaaukščiai lavos nameliai.  Per pietus lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Limą.

 • 12 diena

  LIMA (pusryčiai)

  Po pusryčių turėsite laisvo laiko Limos mieste. Mes rekomenduojame įsigyti ekskursiją į fontanų parką arba už papildomą 550 USD mokėstį iš anksto užsisakyti ekskursiją į Naską ir Balestas salas:  03:30 val būsite pervežti į stotį, kur maršrutiniu autobusu vyksite į Parako nacionalinį parką. Jame aplankysite paukščių, jūrų liūtų ir mažųjų pingvinų rojų Ramiajame vandenyne – Balestų salas. 

  Arba vaizdingu pajūrio keliu ir per beribes dykumas vyksite į Naskos senųjų civilizacijų laidojimo vietą Chauchilla kapines, kurių smėlyje išliko sėdinčių mumijų. 15:30 maršrutiniu autobusu grįžitate į Limą. Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  LIMA – TUMBESAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių laukia pervežimas į Limos oro uostą ir skrydis į Tumbesą – miestą Peru šiaurės rytuose, ypatingai mėgiamą turistų dėl čia esančių paplūdimių. Pervežimas poilsiui į Punta Sal kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 14 – 15 diena

  TUMBESAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Poilsis prie vandenyno.

 • 16 diena

  TUMBESAS – LIMA (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į Limą.Nakvynė viešbutyje Limoje.

 • 17 diena

  LIMA -VILNIUS

  Skrydis su tarpiniu nusileidimu Europos mieste.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Ketv, Birž 25Šeš, Liep 11 10+
2020 liepa
Treč, Liep 1Penkt, Liep 17 10+
Šeš, Liep 11Pirm, Liep 27 10+
Treč, Liep 15Penkt, Liep 31 10+
Ketv, Liep 30Šeš, Rūgp 15 10+
2020 rugpjūtis
Treč, Rūgp 5Penkt, Rūgp 21 10+
Šeš, Rūgp 15Pirm, Rūgp 31 10+
Antr, Rūgp 25Ketv, Rugs 10 10+
2020 rugsėjis
Ketv, Rugs 10Šeš, Rugs 26 10+
Šeš, Rugs 19Pirm, Spal 5 10+
2020 spalis
Ketv, Spal 1Šeš, Spal 17 10+
Ketv, Spal 15Šeš, Spal 31 10+
Šeš, Spal 31Pirm, Lapkr 16 10+
2020 lapkritis
Ketv, Lapkr 5Šeš, Lapkr 21 10+
Šeš, Lapkr 14Pirm, Lapkr 30 10+
Penkt, Lapkr 20Sek, Gruo 6 10+
Šeš, Lapkr 28Pirm, Gruo 14 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5Pirm, Gruo 21 10+
Antr, Gruo 15Ketv, Gruo 31 10+
Pirm, Gruo 28Treč, Saus 13 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2999 EUR
 

+ skrydis apie 1158 EUR
su skrydžiu nuo 4157 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietinių skrydžių lėktuvo bilietai, 
  • pervežimai, nurodyti programoje
  • nakvynės 3 žvaigždučių viešbučiuose dviviečiame kambaryje,
  • ekskursijų mokesčiai,
  • programoje nurodytas maitinimas,
  • rusiškai kalbantis gidas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinių skrydžių lėktuvo bilietai,
  • maitinimas, nepaminėtas programoje,
  • medicininių išlaidų draudimas – apie 15 EUR.
  • skrydis virš Naskos linijų už papildomą mokestį 500 USD
  • vienviečio priemoka 618 eur.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje (bet gali būti ir su anglakalbe grupe (pagal užklausimą)).
UP
Išskleisti kelionių paiešką