Pažintis su Kuba ir poilsis garsiajame Varadero kurorte

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
 • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
 • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
 • Guanayara nacionaliniame parke pasivaikščiosite palei Salto el Rocio krioklį
 • Ilsėsitės Varadero kurorte, garsėjančiu ilgu balto smėlio paplūdimiu
Keliaujant į Kubą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kuba kartais primena pasakų princą, apvilktą neturtingo žmogaus apsiaustu – vietomis šiek tiek apšiurę fasadai slepia įspūdingo grožio, nesuskaičiuojamo kultūrinio paveldo ir nuostabiai draugiškų žmonių šalį. Tai tarsi atskiras pasaulis, kuriame reikia atsisveikinti su įprastu vakarietišku gyvenimu ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto. Miestų architektūra ir atmosfera su savo akmenimis grįstomis gatvelėmis ir pretenzingais skverais primena apie čia kadaise gyvavusias intrigas ir prabangą, o baltas patrauklių paplūdimių smėlis ir stulbinamai žydras vanduo primena, kad atvykome atostogauti. Belieka atsipalaiduoti ir leisti sau pasimėgauti neįprastos kubietiškos kultūros malonumais – sakoma, kad šią šalį labai lengva pamilti, gal taip nutiks ir Jums? Tad drąsiai pasisveikinkime su Kuba ir leiskimės į nuostabių įspūdžių kelionę po šį Pietų Amerikos perlą!
1 – 2
dienos
VILNIUS/RYGA – HAVANA (vakarienė)
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Havaną su persėdimu. Atskridus Jus pasitiks ir nuveš į viešbutį. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui, o norintieji galės pasirinkti kelionę į kabaretą Tropikaną.
3
diena
HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas į ekskursiją po Havaną. Apsilankymas Morro-Cabana tvirtovės apžvalgos aikštelėje. Ekskursija pėsčiomis po istorinį Havanos centrą, žmonijos kultūros paveldą: Ofisios gatvė, Saint Francis of Assisi aikštė ir kt. Apsilankymas romo muziejuje, kuriame sužinosite apie romo gamybos procesą ir galėsite jo paragauti. Tęsite kelionę pėsčiomis per Senąją aikštę, Mercaderes gatvę, Šaulių aikštę ir Katedros aikštę. Pietūs viename iš Havanos restoranų. Panoraminė ekskursija po Revoliucijos muziejų, centrinį parką, Havanos Didįjį teatrą, Nacionalinį Kapitolijų. Pasivaikščiosite garsiąja Havanos Malecón alėja link modernaus Havanos rajono ir sustosite Revoliucijos aikštėje. Grįžimas į viešbutį pro universiteto miestelį. Vakare išvyksite į San Karlos de la Cabana tvirtovę ekskursijai „Patrankos šūvio ceremonija“. Turėsite vakarienę miesto restorane, po kurios grįšime į viešbutį ir turėsime laisvą laiką. Nakvynė viešbutyje. 

4
diena
HAVANA – VINJALESO SLĖNIS – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio, kuri garsėja tuo, kad čia auginamas geriausias pasaulyje tabakas. Pakeliui susipažinsite su Kubos gamta, egzotiška augmenija, ypač su karališkosiomis palmėmis, kurios yra nacionalinis Kubos simbolis. Toliau keliausite į Vinjaleso slėnį. Sustojimas ūkyje „El Paraíso“ ar panašioje vietoje, kur pamatysite paprastų tabako augintojų gyvenimo būdą ir įvertinsite jų svetingumą bei paprastumą. Aplankysite indėnų urvą ir plauksite valtimi požemine upe. Pietūs vietiniame restorane. Išvyka į „Priešistorinę sieną“, kur apžiūrimas ant senovinių uolų nutapytas paveikslas, vaizduojantis gyvybės atsiradimą Žemėje. Tada pakilsite į Los Jazmines apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nuostabus Vinjaleso slėnio vaizdas. Grįžimas į Havaną. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas.  

5
diena
HAVANA – CIENFUEGOS – TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į Cienfuegosą. Pakeliui sustosite ūkyje „Fiesta Campesina“ ir susipažinsite su augalija ir gyvūnija, aptinkama tik Sapatos pusiasalyje. Kelionę tęsite į Sapatos pusiasalį. Apsilankymas turistiniame centre Guame, kuriame yra krokodilų veislynas. Pietūs restorane. Vėliau keliausite palei pietinę pusiasalio pakrantę ir sustosite mūšių su amerikiečių okupantais, kurie šiose vietovėse išsilaipino 1961 m. balandžio 17 d., vietose. Kelionę tęsite į Cienfuegosą. Kai atvyksite, pavaikščiosite pagrindinėmis Cienfuegosą, vienintelio prancūzų įkurto miesto saloje, gatvėmis ir aikštėmis. Miestas įsikūręs gražioje įlankoje, kurią nuo priešų saugo Jagua tvirtovė. Dėl savo prancūziškos kilmės jis išsiskiria iš kitų Kubos miestų savo tobulu simetrišku išplanavimu, neoklasicistiniais pastatais ir ilga pėsčiųjų alėja. Pasivaikščiojimas po Marti parką, apžvalginė ekskursija po Palacio del Valle, Kultūros vertybių rūmus ir Nekaltojo Mergelės Marijos Prasidėjimo katedrą. Įėjimas į Thomo Terry teatrą ir ekskursija po jį. Išvykimas į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje Trinidade. Vakarienė miesto restorane. Laisvas laikas. 

6
diena
TOPES DE COLLANTES – GUANAYARA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių mūsų lauks ekskursija į nacionalinį  Guanacharos parką (Parque Guanayara ), esantį vos 15 km nuo Trinidado. Kelionės metu susipažinsime su įvairia augalija ir gyvūnija, randama tik šiuose regionuose. Čia pasivaikščiosime taku einančiu palei gražų ežerą ir pamatysite įspūdingą Rasos krioklį (Salto el Rocio). Nedidelis krioklys baigiasi mažučiu baseinu, į kurį galėsime įmerkti kojas, paėjus apie 500 metrų upe. Po vaizdingų vaizdų  lauks pietūs restorane „La Gallega“. Toliau apsilankysime kavos plantacijoje, kur susipažinsime su kavos auginimo tradicijomis. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks vakarienė restorane Mi Retiro. 

7
diena
TRINIDADAS – SANKTI SPIRITUS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių pažintis su Trinidadu – vienu įspūdingiausiu miestu Kuboje. Šis miestas, tarsi sustingęs laike ir žavintis ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu. Aplankysite pagrindinę parapijos bažnyčią Šv. Trejybė, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų. Taip pat nukeliausite iki pagrindinės aikštės ir grafo Brunet rūmų, kuriuose yra įsikūręs Romantizmo muziejus. Užsuksite į Canchanchara barą, kur galėsite paragauti tradicinio vietinio gėrimo, pagaminto iš romo ir medaus. Po pietų miesto restorane grįšite į viešbutį. Pietūs restorane. Po pietų apsilankymas keramikos dirbtuvėse Čičis. Kelionė į Sankti Spiritus. Pakeliui aplankykite Los slėnį, kur jūsų lauks „Ingenios“ pasveikinimo kokteilis. Atvykimas į Sankti Spiritus, ekskursija po miestą. Nakvynė pasirinktame viešbutyje. Vakarienė privačioje kavinėje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
SANKTI SPIRITUS – SANTA KLARA -  VARADERAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvyksime į Kajo Santa Marija (Cayo Santa Maria) salą. Pakeliui atsiveria Santa Klara (Santa Clara) miesto panorama. Čia stabtelėsite prie žymaus Čegevaros memorialo. Santa Klaros miestelyje turėsime progą pasivaikščioti po senovinį miestelio centrą, bei papietauti vietiniame restoranėlyje.

Tęsiame kelias į Varadero. Čia laukia įskūrimas viešbutyje ir poilsis pasirinktame Varadero viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ principu.

9 – 11
dienos
VARADERAS (viskas įskaičiuota)
Varadero kurorte galėsite tiesiog pailsėti užburiančiame Karibų jūros paplūdimyje arba užsisakyti vietinių ekskursijų: galima nuvykti į Cardenas miestą, kuriame 1850 m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava. 

12
diena
VARADERAS – HAVANA (pusryčiai)
Ryte lauks pusryčiai viešbutyje, po kurių išvyksim į Havaną. Atvykus į Havaną važiuosime link oro uosto, kur lauks skrydis namo.
13
diena
HAVANA – VILNIUS/RYGA (grįžimo diena)
Grįžimas į Lietuvą.

Apie Kubą

Kuba - tai didžiausia Karibų jūros sala, besidriekianti įstrižai Karibų jūros ribų. Kuboje yra daugybė skirtingų miestų ir paplūdimių. Čia savąjį rojaus kampelį atras kiekvienas. Neišdildomi įspūdžiai, pietietiškas temperamentas, daugybė egzotiškų akimirkų! Bene kiekvienas yra girdėjęs apie žymiuosius kubietiškus cigarus, romą, nepakartojamo skonio kavą, auginamą įspūdingose kavos plantacijose.Kubos salyno sudėtyje yra apie 1600
Keliaujant į Kubą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Viešbutis poilsio metu Varadero kurortė Datos Kaina 1 asmeniui – dviviečiame  kambaryje

MELIA LAS ANTILLAS 4*
(DBL DE LUXE)

2022-11-01/2022.12.21
2022.12.22-2023.01.31
2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30

1975 EUR + skrydis
2166 EUR + skrydis
2100 EUR + skrydis
1975 EUR + skrydis

MELIA MARINA VARADERO 5*
(DBL classic)

2022-11-01/2022.12.21
2022.12.22-2023.01.31
2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30

2025 EUR + skrydis
2290 EUR + skrydis
2100 EUR + skrydis
1975 EUR + skrydis

IBEROSTAR SELECTION VARADERO 5*
(Standart)

2022-11-01/2022.12.21
2022.12.22-2023.01.31
2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30

2140 EUR + skrydis
2850 EUR + skrydis
2570 EUR + skrydis
2385 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Programoje nurodytos ekskursijos su angliškai/rusiškai kalbančio gido paslaugomis;
 • Visi pervežimai programos metu;
 • Apgyvendinimas 10 nakvynių: 3 naktys Havanoje, 2 naktys Trinidade, 1 naktis Sancti Spiritus mieste,  ir  pasirinktos kategorijos viešbučiuose 4 naktys Varadere. Viešbučių pavadinimai kelionės tvirtinimo metu gali būti pakeisti;
 • Maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienės turo metu (pietų metu įskaičiuotas gaivus gėrimas), viskas įskaičiuota – poilsio metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius/Kaunas/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Kaunas/Ryga (su tarpiniais persėdimais) kaina nuo 1050 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas (apie 25 EUR);
 • Kelionės draudimas (7-14 EUR);
 • Kubos turisto kortelė – 55 EUR;
 • Paslaugos mokestis – 3 USD asmeniui.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Objektų lankymo tvarka gali keistis.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė su angliškai/rusiškai kalbančio gido paslaugomis programos metu.

Kelionę galima papildyti

  • Galima pratęsti poilsį Varadere (pagal atskirą užklausą pas vadybininką)
  • Papildoma naktis Havanoje + 69 EUR žmogui už nakvynę su pusryčiais ir vakarienėmis viešbučiuose Kopakobanoje.

Panašios kelionės

18 dienų ekspedicinis kruizas Antarktidoje Luxury klasės kruizu Silversea Silver Wind
Antarktida
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Egzotiškoji Šri Lanka ir poilsis prie jūros
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietinis Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.