Pažintis ir poilsis Balio saloje

Kelionės akcentai

 • 2024 06 24 ieškoma pavienė keliautoja, kreiptis į vadyb. Ingridą tel. nr. +37067591657
 • 5* viešbutis ir puiki jo lokacija Ubude, leidžianti pasiekti miestelio centrą pėsčiomis!
 • 4* viešbutis ant jūros kranto Sanūro kurorte!
 • Puikiai suderintas aplankomų šventyklų ir gamtos objektų santykis!
 • Gyvensime šarmingoje Balio kultūros sostinėje – Ubude
 • Grožėsimės atviruko vertomis ryžių terasomis
 • Pažinimo keliai mus nuves prie žymiausių Balio šventyklų
 • Įmerksime kojas į vešlios žalumos ir uolų apsuptus krioklių vandenis
 • Dar daugiau prisilietimo prie Balio gamtos suteiks vaizdingas žygis baidarėmis ir pėsčiomis Tamblingano ežere
 • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūre
Nuo1657
2024 06 24 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 2857
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras, ką veikti! Aplankysime žymiausias ir įdomiausias Balio salos šventyklas, Kintamanio regioną, kurį puošia Batūro ugnikalnis ir šalimais telkšantys ežerai. Pravažiuosime pro gražiausias Balio ryžių terasas ir aplankysime uolose pasislėpusį krioklį. Gyvensime šarmingame Ubudo mieste, kur vakarus galėsime leisti tyrinėdami miestelyje ar stebėdami tradicinių Balio šokių pasirodymus, o poilsiui išrinkome saulėtą Sanūro paplūdimį.

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

 

 

VIKTORIJA

„Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdimių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.“ Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po 1-erių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovuose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė: „Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

 

 

NORVIDAS 

Į Balį atvykau ,,pažiemoti'' Kovido metu – tačiau netikėtai tai tapo nuostabios 3 metų kelionės pradžia. Balio ritmas labai skyrėsi nuo Vakarų – viskas lėčiau, bet atsipalaiduoja pečiai lengviau iškvėpus ir paleidus lūkesčius. Pasinėriau į vietos kultūrą, baigiau jogos mokyklą, bendravau su vietiniais ir emigrantais. Paslėptų brangakmenių atradau ne tik važinėdamas po salą, bet ir išbandydamas įvairias veiklas ir užsiėmimus. Ypatingai myliu šiaurinius ir centrinius regionus, nuostabius Kintamani kalnų šlaitus ir tolimos jūros vaizdus. Visos mūsų kelionės metu aš būsiu netoliese, pasirūpinsiu jūsų poreikiais ir gera atmosfera. Kartu kurkime nepamirštamus prisiminimus mėgaudamiesi užburiančiais kraštovaizdziais, ragaudami skanius vietinius patiekalus ir stebėdami kvapą gniaužiančius saulėlydžius paplūdimiuose. Pasiruoškite kelionei po Balio stebuklus!

 

EDVINAS

 

 

Edvinas savo pirmąsias grupes Balyje pradėjo lydėti 2018-aisiais, kai ši sala daugeliui dar buvo neatrasta. Ilgainiui pomėgis šiam rojaus kampeliui privedė Edviną iki indoneziečių kalbos studijų Balyje ir pirmojo kelionių vadovo lietuvių kalba „Balio kerai“ išleidimo, kuris pasirodė 2024 metų vasario mėnesį. Per savo gyvenimo Balyje metus Edvinas ne tik pabuvo ant Balio stogo – Agungo ugnikalnio, tačiau tyrinėjo ir povandeninį pasaulį bei įveikė daug kilometrų dviračiu aplink salą ir jos viduje, atrasdamas nuostabius pasislėpusius krioklius. Keliaudami su Edvinu patirsite ne tik balansą tarp Balio kultūros ir gamtos, bet ir išgirsite detalius pasakojimus apie baliečių gyvenimą bei tradicijas.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Denpasaras 02:05 – 19:35 (+1)

Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

1
diena
VILNIUS – DENPASARAS (BALIO SALA)
Jūsų laukia patogus skrydis iš Vilniaus su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus patogi ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis siūlomomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
DENPASARAS – UBUDAS
Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Oro uoste mus pasitiks partneriai ir kelionės vadovė ir važiuosime į Ubudą (40 km, ~2 val.). Registracija viešbutyje ir nakvynė Ubude.
3
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime aplankyti hinduistų šventyklą Tirta Empul. Šventykla datuojama 926 m., o jos pavadinimas „Tirta“ reiškia šventą vandenį, „Empul“ – spjaudantį iš žemės. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo, kurį jums tikriausiai pavyks pamatyti. Vėliau keliausime apžiūrėti įspūdingų Tegalalango ryžių terasų. Tegalalango ryžių terasos įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Neskubėdami pasivaikščiosime siaurais takeliais tarp kerinčios žalumos ir stengsimės užfiksuoti kiekvieną šio ikoninio Balio kraštovaizdžio akimirką. Jei bus norinčių paragauti garsiosios Kopi Luwak kavos*, užsuksime į vieną iš šių kavos ūkių. Kopi luwak – tai brangiausia kava pasaulyje, išgaunama Indonezijoje iš Azijos palminių musangų išmatų. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.

4
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų, įtrauktų į UNESCO saugomų teritorijų sąrašą. Apžiūrėsime ramų ir vešlų Džatiluviho kraštovaizdį, kur ryžių terasos suteikia harmonijos su žeme pojūtį. Po to vyksime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Galėsime įvertinti dvasinę Tanah Loto reikšmę ir pamatyti vandenyno galią senovinės šventyklos fone. Ši kelionė ne tik leidžia keliautojams apžiūrėti dvi žymiausias Balio vietas, bet ir susipažinti su turtinga salos kultūra, santykiais tarp Balio žmonių ir jų aplinkos bei pamatyti kerintį grožį, dėl kurio Balis tapo visame pasaulyje žinoma vieta. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę, grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks poilsis po pilnos įspūdžių dienos. 
Nakvynė viešbutyje Ubude.

5
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien visų mūsų laukia kelionė (~ 2 val.) prie Batūro ežero, kurio gylis siekia net 88 m. Čia galėsime papietauti* su vaizdu į to paties pavadinimo ugnikalnį ir vyksime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Goa Raja kriokliu. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Grįžimas į viešbutį ir nakvynė Ubude.

6
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Norintieji galės kartu su kelionės vadove eiti į netoli viešbučio esantį Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Mėgstantys aktyvų laisvalaikį, galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.
7
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų lauks išskirtinė, dar artimesnė pažintis su Balio gamtos grožiu. Pirmiausia aplankysime Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Esant galimybei, išvysime Handara vartus, dažnai vadinamus „Handara Golf & Resort Bali“ vartais, kur lankytojai dažnai sustoja fotografuotis ir užfiksuoti vartų grožį stulbinančio kraštovaizdžio fone. Vartai tapo Balio gamtos ir kultūros žavesio simboliu ir yra viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Toliau mūsų lauks žygis baidarėmis Tamblingano ežere. Tamblingano ežeras yra ramus ir palyginti mažiau ištirtas ežeras, esantis šiaurinėse Balio aukštumose. Ežerą supančioje vietovėje yra puikios galimybės leistis į žygius pėsčiomis ir plaukioti baidarėmis. Žygis pėsčiomis aplink Tamblingano ežerą veda per tankius miškus, kavos ir gvazdikėlių plantacijas ir vaizdingas apžvalgos aikšteles, iš kurių atsiveria ežero ir jo apylinkių panorama. Trasos yra įvairaus sudėtingumo, todėl tinka tiek pradedantiesiems, tiek labiau patyrusiems žygeiviams. Grįžimas į Ubudą. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime apžiūrėti Paukščių ir roplių parką. Teritorijoje, kuri užima apie du hektarus, yra 2 parkai. Pirmoji teritorija užimta paukščių – joje gyvena apie 250 rūšių paukščių iš viso pasaulio. Tarp jų yra ir gana retų egzempliorių, pavyzdžiui, didžiuliai kazuarai ir albinosai povai. Dauguma parko gyventojų gyvena aptvaruose, į kuriuos gali patekti lankytojai. Jie nebijo žmogaus ir mielai priima skanėstą. Kai kurie paukščiai laisvai klaidžioja parko takais ir už papildomą mokestį galima su jais nusifotografuoti – pavyzdžiui, su didžiuliu pelikanu. Roplių parke gyvena krokodilai, milžiniški vėžliai, Komodo drakonai ir daugybė įvairių gyvačių bei mažesnių būtybių. Pasivaikščiojimo metu lankytojai gali pamaitinti krokodilą, pajodinėti vėžliu ir prisiglausti prie flegmatiškų iguanų. Be gyvūnų, parkuose yra restoranų, 3D kino teatrų ir suvenyrų parduotuvių. Toliau keliausime į dar vieną ypatingą gamtos kampelį ir apžiūrėsime Tegenungan krioklį, apsuptą vešlios Balio augmenijos. Eisime vaizdingu taku, kol išvysime šniokščiančio vandens kaskadą, krentančią į natūralų vandens baseiną. Pervežimas į Sanūro (Sanur) kurortą. Atvykę į Sanūrą, užsiregistruosime viešbutyje. Mūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje Sanūre. 

9 – 13
dienos
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos poilsiui. Sanūras  tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Tiems, kam Balio religinės ir kultūrinės patirties pastarosiomis dienomis nepakako, siūlome aplankyti vieną iš populiariausių Balio paplūdimių – Melastį – ir kultūros parką Garuda Visnu Kencana*. Garuda Visnu Kencana (dažnai trumpinama GWK) yra kultūros parkas, kurio centre stovi didžiulė statula, vaizduojanti hinduizmo dievą Višnu, jojantį ant mitinio paukščio Garuda. Ši didinga statula yra viena iš aukščiausių ir įspūdingiausių skulptūrų pasaulyje, stovinti maždaug 121 metro aukštyje. Melasti paplūdimyje pati gamta sukūrė puikias sąlygas nepamirštamoms atostogoms – auksinis smėlis ir skaidrus vanduo. Pagrindinė Melasti įžymybė – Kori Agung vartai, esantys beveik prie pat vandenyno. Paplūdimyje, vandenyno fone, galima pamatyti žavingą Kecak šokio pasirodymą. Šokyje atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai. Dar viena idėja ekskursijai: siūlome aplankyti Uluvatu šventyklą*, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosite pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje taip pat vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas. Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

14
diena
SANŪRAS – DENPASARAS – STAMBULAS (pusryčiai)
Papusryčiavę atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija. Lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.
15
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1657
2024 06 24 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 2857

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%).

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pažintis ir poilsis Balio saloje

Danutė
2023-10-25
10
Kelionėje patirti įspūdžiai. Kelionė nuostabi, labai įdomi. Viešbutis SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* puikus, labai gera lokacija, bet labai didelė drėgmė kambaryje, visada šlapi rankšluosčiai, tiesiog bėga vanduo per sienas, kambarys į baseino pusę.
Alma
2023-09-02
10
Viskas vyko labai sklandžiai, pradedant skrydžiais, viešbučiais, gidu, programomis. Labai ačiū, puiki kelionė. Labai patiko ir labai puikiai viskas organizuota.
Alma
2023-09-02
10
Viskas vyko labai sklandžiai, pradedant skrydžiais, viešbučiais, gidu ,programomis. Labai ačiū, puiki kelionė. Labai patiko ir labai puikiai viskas organizuota
Saivara
2023-07-24
9
Viskas buvo puiku, pati kelionės programoje buvo gal kiek daugokai šventyklų. pirmas viešbutis buvo gražus, tvarkingas. Antro daugiau nesirinktume
Marina
2023-05-06
10
Viskas puiku, o ypač viešbutis Plataran superinis. Patiko ryžių laukai, šventyklos. Pastabų organizatoriams neturiu, esu laiminga ir patenkinta. Kelionės vadovai puikūs ir paslaugūs žino savo darbą. Viešbučiai tikrai visi patiko kelionės metu. Rekomenduoju visiems.
Kristina
2023-05-06
10
Visur labai gražu, nuostabi kelionių vadovė Deimantė, fantastiškas viešbutis Plataran, puiki nedidelė keliautojų grupė ir draugiškas nuostabus personalas. Visi objektai labai patiko, nes labai gražūs ir skirtingi. Deimantė buvo geriausia vadovė kiek esu mačiusi. Draugiška, paslaugi, maloni ir rūpestinga. O taip pat ir vietiniai gidai superiniai. Rekomenduoju visiems kas myli gamtą.
Eglė
2023-05-06
10
Didžiausią įspūdį paliko salos grožis ir puikūs žmonės, o taip pat ryžių terasos ir kriokliai. Taip pat patiko papildoma ekskursiją į Nusą Penidą salas. Prie kelionės vadovės ir gidų neturime ko prikibti. Kelionės vadovė Deimantė nuostabi. Vietiniai gidai labai draugiški ir šnekūs. Puikiai viską papasakoja. Ubudo viešbutis pranoko visus lūkesčius. Sanūro labai patiko. Viešbučių aptarnavimas aukščiausio lygio. Rekomenduoju visiems, tiek poroms, tiek keliautojams po vieną, tiek šeimoms su didesniais vaikais.
Julija
2023-05-06
10
Patiko viskas, kriokliai, džiunglės, šventyklos. Pastabų organizatoriams neturiu. Puikūs viešbučiai, geroje vietoje. Rekomenduoju be abejo visiems.
Keliautoja
2023-05-06
10
Šalis rojus-žemėje, visuma gamtos, architektūros vieta. Su kelionių vadove Deimante pasijutome nuo pirmų akimirkų saugūs draugijoje. Vietiniai gidai padarė viską, kad jaustumėmės gerai.
Eglė
2023-05-06
10
Patiko šventyklos, gamta, kopimas į ugnikalnį, paviršinis nardymas, plaukimas laivu tarp uolų. Organizuotumas Kelionių akademijos yra puikūs, pastabų neturiu. Kelionių vadovės Deimantės ir kelionių gidų darbas yra puikus. Rekomenduoju artimiesiems ir draugams.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 4 – 5*  viešbučiuose turo metu (12 nakvynių: 6 nakvynės 5* viešbutyje Ubudo centre, 6 nakvynės 4* viešbutyje Sanūre ant jūros kranto);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčų, 4 pietūs);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Denpasaras – Vilnius (kaina nuo 1040 – 1300 EUR);
 • Indonezijos vizos forminimas Lietuvos piliečiams – 33 EUR/asm. (vizos mokestis sumokamas grynais Balio salos oro uoste);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (Kopi Luwak kavos degustacija – ~ 5 EUR/asm., naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – ~ 70 EUR/asm., dienos ekskursija į Melastį ir Garuda Visnu Kencana kultūros parką – ~ 65 EUR/asm., nardymo ekskursija Lembongano saloje – ~ 85 EUR/asm., kelionė į Nusa Penidą – ~ 75 EUR/asm.; ekskursija į Uluvatu su kecak šokio pasirodymu – ~ 65 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 690 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Balio kurorto mokestis (Rp. 150.000 arba ~8-9 EUR/asm.), daugiau informacijos čia;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš vykstant į Indoneziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Denpasaro (Balio) oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

PLATARAN UBUD 5* »

Kambario tipas: Deluxe room (23 kv. m)

Viešbutį supa gražiai sutvarkyti sodai, iš kurių atsiveria nuostabi žaliuojančių ryžių laukų panorama, atpalaiduojantis baseinas ir daugiau nei 100 metų senumo vandens šventykla. Šis viešbutis yra ideali vieta pasinerti į Balio kultūrinę širdį ir neprilygstamą ramybę, nesvarbu, ar ieškote vienišo nuotykio, romantiško pabėgimo poroje, ar gražių šeimos atostogų.

SEGARA VILLAGE 4* »

Kambario tipas: Deluxe room (30 kv. m)

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto. Viešbutis suprojektuotas pagal tradicinį Balio kaimelį. Viešbučio teritorijoje: 3 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas.

Kelionės užsakymas

Nuo
1657

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 2857
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.