Pažintis ir poilsis Balio saloje

Kelionės akcentai

 • Gyvensime šarmingoje Balio kultūros sostinėje – Ubude
 • Grožėsimės atviruko vertomis ryžių terasomis
 • Keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą.
 • Turėsime galimybę apžiūrėti paslėptą Goa Raja krioklio oazę
 • Aplankysime paukščių ir roplių parkus ir susipažinsime su jo egzotiškomis gyventojomis
 • Pažinsime  Ulun Danu Beratan induistų vandens šventykla
 • Grožėsimės populiariausių Balio paplūdimių – Melastį
 • Aplankysime kultūros parką Garuda Visnu Kencana
 • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūre
Nuo1890
2024 02 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1279
su skrydžiu: 3169
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras, ką veikti! Aplankysime žymiausias ir įdomiausias Balio salos šventyklas, Kintamanio regioną, kurį puošia Batūro ugnikalnis ir šalimais telkšantys ežerai. Pravažiuosime pro gražiausias Balio ryžių terasas ir aplankysime uolose pasislėpusį krioklį. Gyvensime šarmingame Ubudo mieste, kur vakarus galėsime leisti tyrinėdami miestelyje ar stebėdami tradicinių Balio šokių pasirodymus, o poilsiui išrinkome saulėtą Sanūro paplūdimį.

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS !

NORVIDAS 

Į Balį atvykau ,,pažiemoti'' Kovido metu - tačiau netikėtai tai tapo nuostabios 3 metų kelionės
pradžia. Balio ritmas labai skyrėsi nuo Vakarų - viskas lėčiau, bet atsipalaiduoja pečiai lengviau
iškvėpus ir paleidus lūkesčius. Pasinėriau į vietos kultūrą, baigiau jogos mokyklą, bendravau su
vietiniais ir emigrantais. Paslėptų brangakmenių atradau ne tik važinėdamas po salą, bet ir
išbandydamas įvairias veiklas ir užsiėmimus. Ypatingai myliu šiaurinius ir centrinius regionus,
nuostabius Kintamani kalnų šlaitus ir tolimos jūros vaizdus. Visos mūsų kelionės metu aš būsiu netoliese, pasirūpinsiu jūsų poreikiais ir gera atmosfera. Kartu kurkime nepamirštamus prisiminimus megaudamiesi užburiančiais kraštovaizdziais, ragaudami skanius vietinius patiekalus ir stebėdami kvapą gniaužiančius saulėlydžius paplūdimiuose. Pasiruoškite kelionei po Balio stebuklus!

VIKTORIJA

Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdimių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.

Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po 1-erių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovuose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė: „Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

 

JUSTINA

“Užaugau viename iš tų miestelių, kur visi vieni kitus pažįsta ir kiekvienas kampas apžiūrėtas šimtus kartų. Jau vaikystėje man norėjosi daugiau nuotykių, tad pasinerdavau į nuotykių knygas ir mintimis keliaudavau į tolimus kraštus. Tad dabar sakau, kad savo gyvenimą kuriu tokį, kad būtų vertas knygos “ Nuo Kaukazo kalnų, iki Arkties tundrų, Justinai teko gyventi ir keliauti po daugiau nei 50 šalių. Kiekvienas aplankytas kraštas yra ne tik galimybė išmokti apie tenais gyvenančius žmones, bet ir apie save. Visos pasaulio vietovės turi savo magiją, tačiau labiausiai Justina jaučiasi savimi toliau nuo Vakarietiško pasaulio, kur žmonės paprastesni, gamtos daugiau, o kultūra labai gyva. Justina tiki, kad gyvenant svarbiausia priimti žmones atvira širdimi, daryti tai, ką labiausiai mėgsti, ir būti tokiam, kokį nori matyti šį pasaulį. Energiją kurią mes siunčiame pasauliui, pasaulis atsiunčia atgal.

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Denpasaras 02:05 – 19:35 (+1)
 

Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

1
diena
VILNIUS – DENPASARAS (BALIO SALA)
Jūsų laukia patogus skrydis iš Vilniaus su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus patogi ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis siūlomomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
DENPASARAS – UBUDAS
Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Oro uoste mus pasitiks partneriai ir kelionės vadovė ir važiuosime į Ubudą (40 km, ~2 val.). Registracija viešbutyje ir nakvynė Ubude.
3
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime apžiūrėti  įspūdingų Tegalalango ryžių terasų, aplankysime hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ji dar vadinama Pura Tirta Empul ir yra senovinė šventykla, datuojama 926 m. Šventyklos pavadinimas „Tirta Empul“ išverstas kaip „šventas vanduo, ateinantis iš žemės“. „Tirta“ – šventas vanduo, „Empul“ – spjaudantis iš žemės. Tai viena iš gerbiamų Balio šventyklų, kurios teritorijoje yra šventas šaltinis, trys baseinai su trisdešimčia fontanų. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo, kurį jums tikriausiai pavyks pamatyti. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.

4
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Galėsite įvertinti dvasinę Tanah Lot reikšmę ir pamatyti vandenyno galią senovinės šventyklos fone. Apžiūrėsite ramų ir vešlų Džatiluviho kraštovaizdį, kur ryžių terasos suteikia harmonijos su žeme pojūtį. Ši kelionė ne tik leidžia keliautojams apžiūrėti dvi žymiausias Balio vietas, bet ir susipažinti su turtinga salos kultūra, santykiais tarp Balio žmonių ir jų aplinkos bei pamatyti kerintį grožį, dėl kurio Balis tapo visame pasaulyje žinoma vieta. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę, aplankysime vietinį vaisių turgų. Grįžimas į viešbutį ir poilsis po pilnos įspūdžių dienos. 
Nakvynė viešbutyje Ubude.

5
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į Tegalalangą, Kintamani, Goa Raja krioklį ir Besakiho šventyklą. Šį kelionė yra daugialypė patirtis, atskleidžianti Balio gamtos grožį, kultūrinį paveldą ir dvasingumą. Ekskursijos metu pamatysite  Tegalalango ryžių terasas ir kvapą gniaužiančius Batur kalno vaizdus Kintamani mieste. Po to turėsite galimybę apžiūrėti paslėptą Goa Raja krioklio oazę, o vėliau pasieksite baimę įkvepiančią Besakih šventyklą. Visos kelionės metu turėsite galimybę stebėti darnų Balio gamtos peizažų ir jo dvasinių įsitikinimų sandūrį. Pasinersite į turtingą salos kultūrą – nuo ​​sudėtingų ryžių auginimo technikų iki įmantrios Besakih šventyklos architektūros ir ritualų. Ši išvyka atskleis jums Balio esmę ir suteiks praturtinančios patirties, patiks tiek gamtos mylėtojams, tiek nuotykių ieškotojams ir tiems, kurie domisi salos tradicijomis ir religinėmis praktikomis. 
Nakvynė viešbutyje Ubude.

6
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai.
Norintieji galėsite kartu su kelionės vadove eiti į netoli viešbučio esantį Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. 
Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. 
Nakvynė viešbutyje Ubude.
7
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje keliausite į žygį džiunglėse bei plaukiosite baidarėmis. Ulun Danu Beratan šventykla yra nuostabi Balio induistų vandens šventykla, esanti Beratano ežero pakrantėje Bedugul mieste. Šventyklos kompleksas pasižymi kvapą gniaužiančia aplinka tarp vešlių Balio aukštumų, apsuptų miglotų kalnų ir ramaus ežero. Šventykla skirta Dewi Danu, vandens, vaisingumo ir klestėjimo deivei, ir yra Balio žmonių, ieškančių palaiminimo savo žemės ūkio veiklai, garbinimo vieta. Balio Handara vartai, dažnai vadinami „Handara Golf & Resort Bali“ vartais, kur lankytojai dažnai sustoja fotografuotis ir užfiksuoti vartų grožį stulbinančio kraštovaizdžio fone. Vartai tapo Balio gamtos ir kultūros žavesio simboliu ir yra viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Toliau mūsų lauks žygiai su baidarėmis Tamblingano ežere. Tamblingano ežeras yra ramus ir palyginti mažiau ištirtas ežeras, esantis šiaurinėse Balio aukštumose. Ežerą supančioje vietovėje yra puikios galimybės leistis į žygius pėsčiomis ir plaukioti baidarėmis, todėl galėsite pasinerti į Balio gamtos grožį. Žygiai pėsčiomis aplink Tamblingano ežerą veda per tankius miškus, kavos ir gvazdikėlių plantacijas ir vaizdingas apžvalgos aikšteles, iš kurių atsiveria ežero ir jo apylinkių panorama. Trasos yra įvairaus sudėtingumo, todėl tinka tiek pradedantiesiems, tiek labiau patyrusiems žygeiviams. Grįžimas į Ubudą. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime apžiūrėti Paukščių ir roplių parkus. Teritorijoje, kuri užima apie du hektarus, yra 2 parkai. Pirmoji teritorija užimta paukščių – joje gyvena apie 250 rūšių paukščių iš viso pasaulio. Tarp jų yra ir gana retų egzempliorių, pavyzdžiui, didžiuliai kazuarai ir albinosai povai. Dauguma parko gyventojų gyvena aptvaruose, į kuriuos gali patekti lankytojai. Jie nebijo žmogaus ir mielai priima skanėstą. Svarbiausia yra būti atsargiems - laukiniai gyvūnai sugeba tinkamai įkąsti, jei jiems kažkas nepatinka. Kai kurie paukščiai laisvai klaidžioja parko takais ir už papildomą mokestį galima su jais nusifotografuoti – pavyzdžiui, su didžiuliu pelikanu.
Labai stiprų įspūdį palieka ir roplių parkas. Čia gyvena krokodilai, milžiniški vėžliai, Komodo drakonai ir daugybė įvairių gyvačių bei mažesnių būtybių. Pasivaikščiojimo metu lankytojai gali pamaitinti krokodilą, pajodinėti vėžliu ir prisiglausti prie flegmatiškų iguanų. Be gyvūnų, parkuose yra restoranų, 3D kino teatrų ir suvenyrų parduotuvių. Pervežimas į Sanūro (Sanur) kurortą. Atvykę į Sanūrą, užsiregistruosime viešbutyje. Jūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje Sanūre. 

9
diena
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Sanūre.
10
diena
SANŪRAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje keliausite į ekskursiją. Šiandien aplankysite vieną iš populiariausių Balio paplūdimių – Melastį ir kultūros parką: Garuda Visnu Kencana. Ekskursija Balyje siūlo turtingą kultūrinę patirtį – nuo ​​monumentalių skulptūrų ir tradicinių šokių pasirodymų iki kvapą gniaužiančių vandenyno vaizdų.Tai kelionė, kuri atskleis jums tiek meninį, tiek dvasinį Balio paveldą, tuo pačiu pademonstruos natūralų salos grožį. Garuda Visnu Kencana (dažnai trumpinama GWK), yra kultūros parkas ir ikoninis orientyras, esantis pietinėje Balio dalyje, Indonezijoje. Parko centre yra didžiulė statula, vaizduojanti induistų dievybę Višnu, jojantį ant mitinio paukščio Garuda. Ši didinga statula yra viena iš aukščiausių ir įspūdingiausių skulptūrų pasaulyje, stovinti maždaug 121 metro (397 pėdų) aukštyje, įskaitant pjedestalą.
Aplankysite Melastį. Tai labai gražus paplūdimys, tikrai vertas geriausio Balyje titulo. Čia pati gamta sukūrė puikias sąlygas nepamirštamoms atostogoms. Pabuvoję čia vieną kartą, tikrai norėsite čia sugrįžti dar ir dar. Čia absoliučiai kiekvienas galės atrasti kažką naujo ir nežinomo, o po praleisto laiko išliks šilčiausi prisiminimai.Pakrantė padengta smulkiu auksiniu smėliu. Vanduo vandenyne yra švarus ir skaidrus. Klimato ypatumai šiek tiek skiriasi nuo pagrindinės Balio dalies. Pagrindinė Melasti įžymybė – Kori Agung vartai, esantys beveik prie pat vandenyno, čia atvyksta minios poilsiautojų dėl jų grožio. 
Vakare laukia nepamirštamas ir labai spalvingas  reginys: paplūdimyje, vandenyno fone, galima pamatyti žavingą Kecak Fire Dance pasirodymą. Šį tradicinį Balio šokį atlieka vyrų šokėjų grupė, kuri ritmingu unisonu skanduoja „cak-cak-cak“, sukurdami hipnotizuojantį vokalinį foną. Šokis pasakoja apie Ramajaną, senovės induistų epą. Temstant šokių zona apšviečiama fakelo šviesa, papildanti spektaklio dramatiškumą ir mistiką. Nakvynė viešbutyje Sanūre.

11 – 13
dienos
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos poilsiui. Sanūras  tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome aplankyti Uluvatu šventyklą*, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosite pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai. Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

14
diena
SANŪRAS – DENPASARAS – STAMBULAS (pusryčiai)
Papusryčiavę atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija. Lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.
15
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1890
2024 02 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1279
su skrydžiu: 3169

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%).

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pažintis ir poilsis Balio saloje

Danutė
2023-10-25
10
Kelionėje patirti įspūdžiai. Kelionė nuostabi, labai įdomi. Viešbutis SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* puikus, labai gera lokacija, bet labai didelė drėgmė kambaryje, visada šlapi rankšluosčiai, tiesiog bėga vanduo per sienas, kambarys į baseino pusę.
Alma
2023-09-02
10
Viskas vyko labai sklandžiai, pradedant skrydžiais, viešbučiais, gidu, programomis. Labai ačiū, puiki kelionė. Labai patiko ir labai puikiai viskas organizuota.
Alma
2023-09-02
10
Viskas vyko labai sklandžiai, pradedant skrydžiais, viešbučiais, gidu ,programomis. Labai ačiū, puiki kelionė. Labai patiko ir labai puikiai viskas organizuota
Saivara
2023-07-24
9
Viskas buvo puiku, pati kelionės programoje buvo gal kiek daugokai šventyklų. pirmas viešbutis buvo gražus, tvarkingas. Antro daugiau nesirinktume
Marina
2023-05-06
10
Viskas puiku, o ypač viešbutis Plataran superinis. Patiko ryžių laukai, šventyklos. Pastabų organizatoriams neturiu, esu laiminga ir patenkinta. Kelionės vadovai puikūs ir paslaugūs žino savo darbą. Viešbučiai tikrai visi patiko kelionės metu. Rekomenduoju visiems.
Kristina
2023-05-06
10
Visur labai gražu, nuostabi kelionių vadovė Deimantė, fantastiškas viešbutis Plataran, puiki nedidelė keliautojų grupė ir draugiškas nuostabus personalas. Visi objektai labai patiko, nes labai gražūs ir skirtingi. Deimantė buvo geriausia vadovė kiek esu mačiusi. Draugiška, paslaugi, maloni ir rūpestinga. O taip pat ir vietiniai gidai superiniai. Rekomenduoju visiems kas myli gamtą.
Eglė
2023-05-06
10
Didžiausią įspūdį paliko salos grožis ir puikūs žmonės, o taip pat ryžių terasos ir kriokliai. Taip pat patiko papildoma ekskursiją į Nusą Penidą salas. Prie kelionės vadovės ir gidų neturime ko prikibti. Kelionės vadovė Deimantė nuostabi. Vietiniai gidai labai draugiški ir šnekūs. Puikiai viską papasakoja. Ubudo viešbutis pranoko visus lūkesčius. Sanūro labai patiko. Viešbučių aptarnavimas aukščiausio lygio. Rekomenduoju visiems, tiek poroms, tiek keliautojams po vieną, tiek šeimoms su didesniais vaikais.
Julija
2023-05-06
10
Patiko viskas, kriokliai, džiunglės, šventyklos. Pastabų organizatoriams neturiu. Puikūs viešbučiai, geroje vietoje. Rekomenduoju be abejo visiems.
Keliautoja
2023-05-06
10
Šalis rojus-žemėje, visuma gamtos, architektūros vieta. Su kelionių vadove Deimante pasijutome nuo pirmų akimirkų saugūs draugijoje. Vietiniai gidai padarė viską, kad jaustumėmės gerai.
Eglė
2023-05-06
10
Patiko šventyklos, gamta, kopimas į ugnikalnį, paviršinis nardymas, plaukimas laivu tarp uolų. Organizuotumas Kelionių akademijos yra puikūs, pastabų neturiu. Kelionių vadovės Deimantės ir kelionių gidų darbas yra puikus. Rekomenduoju artimiesiems ir draugams.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 4 viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynės: 6 nakvynės Udube - Plataran Ubud Resort & SPA 5*, 6 nakvynės Sanūre – Segara Village 4*);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčų, 4 pietūs ir 1 vakarienė);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Balis – Vilnius (kaina nuo 1175 – 1300 EUR);
 • Indonezijos vizos forminimas Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui (vizos mokestis sumokamas grynais Balio salos oro uoste;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * užsakoma vietoje.
 • Kaina priklauso ir nuo keliautojų skaičiaus ekskursinėse programose (naktinis žygis į Batūro ugnikalnį, plaukiojimas plaustais Ajungo upėje , ekskursija į Uluvatu šventyklą su tradicinių šokių ir muzikos pasirodymu , ekskursija į Lembongano ir Nusa Penidos salas kartu su nardymu);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 690 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Denpasaro (Balio) oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

SEGARA VILLAGE 4* »

Kambario tipas: Deluxe room (30 kv. m)

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto. Viešbutis suprojektuotas pagal tradicinį Balio kaimelį. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: 3 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas.

Plataran Ubud

Viešbutį "Plataran Ubud Hotel & Spa" supa gražiai sutvarkyti sodai, iš kurių atsiveria nuostabi žaliuojančių ryžių laukų panorama, atpalaiduojantis baseinas ir daugiau nei 100 metų senumo vandens šventykla. Šis viešbutis yra ideali vieta pasinerti į Balio kultūrinę širdį ir neprilygstamą ramybę, nesvarbu, ar ieškote vienišo nuotykio, romantiško pabėgimo poroje, ar gražių šeimos atostogų.

Kelionės užsakymas

Nuo
1890

+ skrydis apie: 1279 visiems su skrydžiu: 3169
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu (16 dienų)
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Singapūras ir Nauji metai Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.