Meksika – gamta ir kultūra (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Meksika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Meksika – gamta ir kultūra (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite Čičen Itza – vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių;Poilsis nuostabiame Kankuno kurorte
  • Paslaptingoji Palenkė – miestas džiunglėse, UNESCO pasaulio paveldo objektas
  • Apsilankysite Meksikos sostinėje – Meksike
  • Vyksime į Teotihuakaną – Dievų miestą, UNESCO pasaulio paveldo objektą
  • Susipažinsite su vietinių gyvenimu

Programa

 • Meksika – keliautojų rojus, kuriame persipina įvairūs kontrastai. Ši šalis garsėja gražiausiais pasaulyje paplūdimiais, kalnais, visuomet nuostabiu oru, sava kultūra. Šioje kelionėje aplankysite Meksiko miestą, senovės archeologines šventyklas, vietinius kaimelius, kalnus, lygumas ir dar daugiau. Na, o kelionės pabaigoje galėsite pasilepinti viename gražiausių Meksikos paplūdimių Kankuno kurorte.

 • 1 DIENA

  VILNIUS – MEKSIKAS

  Sveiki atvykę į Meksiką! Oro uoste jus pasitiks kelionės vadovė. Visi kartu keliausite į viešbutį. Įsikūrimas viešbutyje. Nakvynė.

 • 2 DIENA

  MEKSIKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių leisitės į pažintį su vienu didžiausiu pasaulio metropoliu – Meksiku. Jame gyvena apie 17 mln. žmonių. Tai itin didelis, senas, bet vis dar besivystantis miestas. Meksiką galima vadinti muziejumi po atviru dangumi, mat jame pabirę daugiau kaip 1400 architektūros paminklų. Ekskursijos metu aplankysite istoriniame miesto centrą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldų sąrašą. Šalia miesto centro yra actekų senovinių apeigų centro griuvėsiai. Seniau čia buvo Templo Mayor piramidė, o šiais laikais – muziejus ir archeologinių kasinėjimų vieta. Apsilankysite nacionaliniame Antropologijos muziejujeviename didžiausių ir geriausių muziejų visoje Lotynų Amerikoje. Taip pat aplankysite ir Xochimilco – vieną iš Meksikos miesto rajonų, kuris garsėja savo upių kanalais. Toliau keliausite į Dolores Olmedo muziejų, kuriame sukaupta menininkų darbų kolekcija. Muziejuje eksponuojami 137 Diego Rivjero, 25 Fridos Kalo ir 43 rusų dailininkės, taip pat buvusios Diego Rivjero sutuoktinės, darbai. Vakare grįžimas į viešbutį bei nakvynė jame.

 • 3 DIENA

  MEKSIKAS – TEOTIHUAKANAS (pusryčiai)

  Šią dieną po pusryčių važiuosite link Gvadelupos dievo motinos katedros link. Šios katedros statybas paskatino daugkartinis Mergelės Marijos pasirodymas žmonėms. Apsilankysite senojoje ir naujojoje bazilikoje, kuri keri impozantišku ir prabangiu interjeru. Vėliau keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 DIENA

  TEOTIHUAKANAS – PUEBLA – OACHAKA (pusryčiai)

  Šią dieną vyksime į Oachakos miestą. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Puebla, kur išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus.Vėliau keliausite į – Oachaką, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 DIENA

  OACHAKA – MONTE ALBANAS – OACHAKA (pusryčiai)

  Šią dieną aplankysite Monte Albaną – archeologinę vietovę Oachakoje slėnyje, 9 km į vakarus nuo Oachakos miesto. Ši vietovė laikoma pirmu tikru Mezoamerikos miestu. Jis beveik tūkstantmetį buvo svarbus regiono centras, sociopolitinė ir ekonominė Sapotekų civilizacijos sostinė. Monte Albano centras buvo išdėstytas ant dirbtinės kalvos, iškylančios beveik 2 000 m virš jūros lygio. Religinį kompleksą sudaro centrinė aikštė, aplink kurią išdėstytos platformos, ant kurių stovėjusios šventyklos (į jas veda platūs laiptai). Čia pat galybė akmenų su išraižytais piešiniais, dievų skulptūromis bei ankstyvojo Mezoamerikos rašto užuomazgomis. Taip vyksite į Oachaka miesto centrą, kur aplankysite Šv. Domingo bažnyčią ir muziejų. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

  OACHAKA – SANTA MARIA – MITLA (pusryčiai)

  Šią dieną aplankysite mažą, tačiau spalvingą ir turtingą savo kultūriniu paveldu išsiskiriantį Teotitlan del Valle kaimelį. Ekskursiją toliau tęsite Santa Maria miestelyje, kuris garsėja centre augančiu medžiu Arbol del Tule. Šis medis, laikomas vienu seniausiu ir kiečiausiu medžiu pasaulyje, sulaukė ne vieno tyrėjo dėmesio. Iki šiol sėliojama kiek jam metų. Manoma, kad tarp 1500-3000 metų, bet yra teigiančių, kad šis metis daug senesnis ir siekia net 6000 metų amžių. Kelionę tęsiame į Mitlą, savo kultūriniu palikimu svarbią archeologinę vietovę. Vakare įsikūrimas viešbutye bei nakvynė jame.

 • 7 DIENA

  MITLA – PLAYA CONGREO (pusryčiai)

  Šiandien mūsų laukia nepamirštama kelionė per vaizdingą Pietų Siera Madrės vietovę. Tai kalnų grandinė pietvakarių Meksikoje, Ramiojo vandenyno pakrantėje, Šiaurės Amerikos Kordiljerų dalyje. Ši kalnų grandinė driekiasi apie 1000 km, per Mičoakano, Gerero ir Oachakos valstijas. Trumpam sustosite meskalino, Meksikoje gaminamo distiliuoto alkoholio iš agavos sulčių, darykloje. Artėjant vakarui keliausite į Playa Congreo miestelį, įsikūrusį visai šalia ramiojo vandenyno pakrantės. Įsikūrimas ir nakvynė viešbutyje.

 • 8 DIENA

  PLAYA CONGREO – SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS (pusryčiai)

  Ryte išvyksite iš viešbučio. Važiuosite palaukioti kateriais po Sumidero kanjoną, kur sutiksite krokodilų ir, jei pasiseks, beždžionių. Šis kanjonas yra nepaprastai vaizdingas, todėl nenuostabu, kad jis yra viena lankomiausių vietų Meksikoje. Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Ekskursija šiame mieste, po kurios Jūsų lauks nakvynė viešbutyje.

 • 9 DIENA

  SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS – ZINACANATAN (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankysite nedidelius, tradicinius Cocilių (Tzotzil) Majų – San Juan Chamula ir Zinacanatan kaimelius, kuriuose mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Apžiūrėjus vietinius miestelius Jūsų lauks nakvynė viešbutyje.

 • 10 DIENA

  ZINACANATAN – PALENKĖ (pusryčiai)

  Šią dieną vyksime į Palenkę – žymiausią majų archeologinę vietovę. Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse. Pakeliui į šį miestą šsimaudysite akinamo žydrumo Misol Ha krioklyje, slėpiningų džiunglių apsuptyje. Įsikūrimas viešbutyje ir nakvynė jame.

 • 11 DIENA

  PALENKĖ – KAMPEČĖ (pusryčiai)

  Ekskursija po vieną iš žymiausių ir gražiausių majų kultūros archeologinių vietovių Palenkę (įtraukta į pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą). Šis mįslingas majų miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose Čiapaso džiunglėse. Čia gausu išlikusių įspūdingų indėniškų pastatų išraižytais mums nesuprantamais hieroglifų įrašais. Apžiūrėję miestą vyksite į Kampečę. Nakvynė viešbutyje.

  + 8

 • 12 DIENA

  KAMPEČĖ – UŠMALIS – MERIDA (pusryčiai)

  Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Susipažinsite su vietinėmis istorinėmis ir architektūrinėmis įžymybėmis: Pranašo piramide, Lietaus dievo rūmais, Vėžlių namais. Išvysime tikrų Majų kultūros šedevrų. Miestelyje stovinčios šventyklos puoštos elementais, išreiškiančiais šios indėnų tautos tikėjimą ir papročius. Miesto pastatai skirstomi į šešias grupes ir kiekviena jų savaip unikali. Būtinai apžiūrėsime monumentaliosios architektūros paminklą ­– Valdovų rūmus (Governor‘s palace): 20 tūkst. atskirų skulptūrų dekoruotą pastatą. Taip pat pasižvalgysime po Žynio rūmus (Pyramid of the Magician) ir Moterų vienuolyną (Nunnery Quadrangle). Kiekvienas pastatas savaip charakteringas, skirtingas, tačiau stūksodami kartu jie sudaro neįtikimo vienio įvaizd Toliau keliaujame į Meridą, kurioje turėsime apžvalginę ekskursiją po miestą.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 13 DIENA

  MERIDA – KANKUNAS (pusryčiai)

  Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Vėliau turėsite laisvą laiką pasivaikščiojimams bei apsipirkimams. Vakare keliaujame į Kankuną, kur jūsų lauks nakvynė viešbutyje.

 • 14-15 DIENA

  POILSIS PRIE JŪROS KANKUNE(pusryčiai)

  Šias dienas Jūsųlaukia poilsis prie jūros Kankuno kurorte.

 • 16 DIENA

  KANKUNAS – SKRYDIS NAMO (pusryčiai)

  Šią dieną dar galėsime džiaugtis žydru vandeniu ir saule, o pavakarėje mūsų lauks pervežimas į oro uostą bei skrydis namo.

 • 17 DIENA

  GRĮŽIMAS NAMO

  Tikimės, jog ši kelionė paliko tik pačius gražiausius prisiminimus ir kvies sugįžti dar kartą!

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės 4* viešbučiuose
  • Maitinimas, nurodytas programoje: kiekvienos dienos pusryčiai
  • Perežimai visos kelionės metu
  • Anglakalbis gidas kelionės metu (išskyrus poilsio metu Kankune)
  • Lankytinų objektų mokesčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

   

  • Maitinimas, nepaminėtas programoje
  • Medicininių išlaidų draudimas (BTA draudimas, apie 60 EUR)
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (taip pat su angliškai kalbančiu, vietiniu gidu)
  • Vienviečio kambario priemoka 430 USD
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
UP
Išskleisti kelionių paiešką