Neatrastos Mauricijaus grožybės ir poilsis

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Keliaujant į Mauricijaus salą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Mauricijus – tai tikras rojaus gabalėlis vienoje saloje. Pats jo pavadinimas vaizduotėje sukelia asociacijas su atogrąžų prabanga ir stulbinančiu ekstravagantiškumu. Nors sala daugiau yra žinoma savo kobalto mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiais bei prabangiais viešbučiais, galų gale jūs pajusite, kad norite čia nuveikti kažką daugiau, negu tik degintis ir maudytis.

Saloje gausu istorinių paminklų, stebina kultūrinė įvairovė, geografiniai skirtumai ir beveik neribotas įvairios veiklos pasirinkimas, kuri atitrauks jus nuo kasdienio malimosi paplūdimyje arba prie baseino. O turbūt vienas didžiausių šios salos turtų yra jos šiltų ir draugiškų gyventojų atpalaiduojantis žavesys. O dar pridėkite Kinijos, Indijos, Prancūzijos ir Afrikos virtuvių malonumus, užvedančius sega muzikos ritmus bei užkrečiančią vietinių vakarėlių dvasią, ir netrukus suprasite, kad Mauricijus iš tikrųjų yra daugelio žmonių fantazija, kaip turi atrodyti rojus žemėje.

1 – 2
dienos
VILNIUS - MAURICIJUS
Skrydis iš Vilniaus į Mauricijų su 1 persėdimu. Pervežimas į Jūsų pasirinktą viešbutį.
3
diena
MAURICIJAUS SALA
Poilsis prie jūros maudantis, deginantis, nardant, mokantis plaukioti banglente ar burlente.

4
diena
MAURICIJAUS SALA
Dienos turas Šiaurėje. Keliaukite į Port Luisą (angl. Port Louis) – Mauricijaus sostinę. Port Luiso krantinėje rasite Caudan apsipirkimo centrą, pagrindinę miesto turgavietę, įvairių amatų parduotuves ir Adelaide fortą (arba La Citadelle) pastatytą britų 1835 metais. Po sostinės, keliaukite aplankyti Aventure du sucre – seną cukraus fabriką, kuris buvo transformuotas į modernų muziejų. Muziejaus gale lankytojų laukia cukraus ir romo ragavimas/degustacija. Atraskite paslaptingą įėjimą, kuris susijęs su salos atsiradimu ir “vergų atsiminimais”  bei “dvišalių sutarčių atsiminimais. ” (arba gal būtų geriau be kablelių “...susijęs su salos atsiradimu ir vergų bei dvišalių šalių sutarčių atsiminimais”). Sustokite Pamplemousses  ir užsukite į botanikos sodą „Sir Seewoosagur Ramgoolam”. Šis botanikos sodas buvo pervardintas 1988 metais, labai mylėto ministro pirmininko garbei. Jo dėka šalis pasiekė nepriklausomybę, 20 metų prieš pervardinant botanikos sodą jo vardu. SSR botanikos sodas yra vienas lankomiausių šiaurės Mauricijaus lankomų atrakcijų. Šis botanikos sodas yra žinomas dėl jo didžiulių amazonės vandens lelijų, kurių milžiniški lapai išsiplečia iki trijų metrų ir dėl nuostabių skėtinių korifų (angl. talipot palm) – augalo, kuris žydi vieną kart per 30 – 100 metų. Botanikos sode taip pat galima rasti puikių raudonmedžių ir retų palmių iš Madagaskaro. Atgal į viešbutį  grįšite apie 17:00 val.

5
diena
MAURICIJAUS SALA
Laisva diena poilsiui prie jūros.
6
diena
MAURICIJAUS SALA
Dienos turas Vakaruose. Pažinkite vakarinę salos dalį ir įgaukite daug malonių įspūdžių aplankydami Rivjeros Noire nacionalinį parką (angl. Black River Gorges National Park) ir Chamarelio (angl. Chamarel) krioklį. Taip pat atraskite nepakartojamus Chamarel spalvotojų žemių stebuklus. Smalsusis Chamarel kampelis, esantis Chamarel rajone, yra pirmasis visame Mauricijuje – kur sunku suprasti ar tai, ką matote – tikra. Rasite galeriją, kurioje gausu mistikos ir iliuzijų, kurios tikrai privers jus susidomėti ir pagalvoti. Aplankykite parodų centrą ir įsiliekitę į interaktyvias ekspozicijas, patirkite linksmą optinių iliuzijų pasaulį, kuris privers jus dvejoti Jūsų pačiomis akimis! La Rhumerie de Chamarel yra viena iš retų spirito varyklų, kuri veikia iki šiol ir naudoja pačių užaugintas cukranendres vietinio romo gaminimui. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.

7
diena
MAURICIJAUS SALA
Laisva diena poilsiui prie jūros.
8
diena
MAURICIJAUS SALA
Diena mistiškuose Pietuose. Pradėkite pietų Mauricijaus turą aplankydami  Kiurpipą (angl. Curepipe).  Tai salos pagrindinis miestas, svarbiausias komunikacijos centras, kuriame rasite daug prašmatnių dvarų, modernių ambasadų ir ofisų pastatų.  Šio miesto rotušė, geriau žinoma kaip Hotel de Ville, buvo atidaryta 1912 metais ir yra vienas geriausių Mauricijaus architektūros kūrinių, kartu su Karališkuoju koledžu (angl. Royal College). Kita turistų lankytina vieta yra Tru o Serfas (angl. Trou aux Cerfs) – snaudžiančio ugnikalnio krateris Kiurpopo mieste. Nuo šio kraterio matomas visas Kiurpipo miestas, taip pat ir kiti artimi miesteliai. Kraterio viršuje galite mėgautis maloniu vėsiu vėju bei nuostabaus grožio saulėlydžiais. Toliau aplankykite Ganga Talao, kraterinį ežerą esantį pačioje Mauricijaus širdyje, pasislėpusį izoliuotuose miškuose. Šis ežeras yra daugmaž 600 metrų virš jūros lygio. Ganga Talao laikoma viena švenčiausių hinduistų vietų Mauricijuje. Ežero teritorijoje yra pastatyta šventykla skirta Šivai ir kitiems hinduismo dievams. Vykstant Maha Šivaratri (angl. Maha Shivaratri) šventei, daug piligrimų eina pėščiomis nuo savo namų iki pat ežero. Dieną galite pabaigti aplankydami krokodilų ir didžiųjų vėžlių rezervatą La Vanille. Įėję į rezervatą pasijausite lyg būtumėte tropiniame atogrąžų miške, gražių palmių, bananų medžių ir bambukų apsuptyje. Galite susitikti veidas į veidą su didžiuliais Nilo krokodilais (angl. Nile crocodiles), vaikščioti per dideles dramblines Aldabros vėžlių bandas (angl. Giant Aldabra tortoises) ir pamatyti įspūdingą vabzdžių kolekciją. Arba galite pasirinkti aplankyti Gris Gris paplūdimį, esantį pietinės salos dalies gale. Šis paplūdimys yra išskirtinis, nes dėl skirtingos srovė sudaro dideles bangas, kurios atsimuša  į uolas. Toks vaizdinys yra labai dramatiškas ir įspūdingas.

9 – 12
dienos
MAURICIJAUS SALA
Poilsis ir laisvas laikas.
13
diena
MAURICIJUS - VILNIUS
Po pusryčių teks atsisveikinti su draugišku ir maloniu personalu ir ištarti iki pasimatymo Mauricijaus salai. Skrydis atgal į Vilnių (su vienu persėdimu).

MAURICIJAUS SALOJE REKOMENDUOJAME UŽSISAKYTI PAPILDOMAI:

LE BOIS CHERI, LA VANILLE KROKODILU PARKAS IR ST AUBIN. 

Bois Chéri laukai yra vieni iš arbatos produkcijos lyderių visoje Mauricijaus saloje. Šalia Rivière des Anguilles, įsikūrusioje pietinėje salos dalyje, yra Nilo upės krokodilų, atvežtų iš Madagaskaro salos, ferma, La Vanille krokodilų parkas. St Aubin yra plantacija Mauricijaus saloje, formuojanti vadinamąjį „Arbatos kelią“.  

RYTINĖS PAKRANTĖS KRUIZAS KATAMARANU

Rytinėje pakrantėje, turkio spalvos lagūnos spindesys driekiasi iki pat horizonto. Šioje salos pusėje plytinti lagūna ypač plati, todėl čia tyvuliuojančiuose ramiuose vandenyse išties yra ką nuveikti. Metas atsiliepti į vandenyno kvietimą: lagūnos platybėse pasinerkite į krištolo skaidrumo vandenis ir  plaukiokite su kauke ir vamzdeliu tarp išsišakojusių koralų plotų, kuriuose veisiasi mažos žuvelės bei kiek keisčiau atrodančios jūros gyvių rūšys – ištįsusios fleitažuvės ir pritrenkiančios rifinės žuvys plevėsuojančios baltais nugaros pelekais. Nardydami būsite stebimi akylos katamarano komandos, kuri, jei vandenyje jausitės nepatogiai, jus aprūpins gelbėjimosi liemene arba plūduru. Tuo tarpu ant denio užkaičiama kepsninė, kadangi netrukus bus patiekti pietūs… Ir dar kokie! Iki tobulumo iškepta barbekiu žuvis ir vištiena, patiektos su keletos rūšių salotomis bei česnakine duona garnyrui. Ypatingai gardus maistas, rūpestingas aptarnavimas ir su niekuo nesulyginami vaizdai „atostogoms rojuje“ suteikia naują reikšmę. Dienos pabaiga tokia pat nuostabi kaip ir jos pradžia: esant palankiam vėjui, išskleisime bures nukreipsiančias katamaraną atgal kranto link. Mėgaudamiesi paskutiniu gaivinančiu gėrimu atsikvėpkite ant katamarano tramplino, nubučiuoti saulės ir patenkinti po nepamirštamų atjauninančių patirčių. Ir, prieš išvykdami namo, paskutinį kartą pasigrožėkite nuostabia Rytine pakrante.

EKSKURSIJA LE DOMAINE KETURRAČIU.

Aktyvaus sporto mėgėjams tikrai patiks pasivažinėti keturračiais motociklais. Važiavimas Mauricijaus vešliais tropiniais miškais ir slėniais, grožėjimasis panoramomis, šalia laisvai bėgiojančiais gyvūnais – nepaprasta ir neužmirštama pramoga.

GILIAVANDENĖ ŽVEJYBA. 
Tiek žvejybos profesionalai, tiek mėgėjai bus sužavėti žvejybos išvykomis į Indijos vandenyną. O kas gi galėtų atsisakyti pagaudyti kardžuvių, buržuvių, tunų, ryklių ar barakudų?

ŽYGIAI PĖSČIOMIS. 
Mauricijus - tai puiki vieta aktyviam sportui ir pasivaikščiojimams gamtoje vieniems ar su gidu. Nedidelėje saloje telpa virš dešimt gamtos draustinių, kurie tiks kiekvienam gamtos mylėtojui patyrinėti. 

VAIZDINGASIS MAHEBOURG. 
Tai mažas kolonijinis žvejų kaimelis, kuris išsaugojo savo unikalumą ir mažai tepakito per ilgus gyvavimo metus. Ekskursijos metu aplankysite miestelio turgų – aprispirkimo rojų, taip pat Aigrerres sala ir Rault Biscuit gamyklą – seniausia ir vienintelė Afrikos žemyne sausainių  gamykla.

KRUIZAS KATAMARANU. 
Tai nepaprastas potyris paplaukioti po Mauricijaus salos apylinkes. Jų metų galėsite patogiai aplankyti gražiausias salos lagūnų vietas, grožėtis Mauricijaus panoramomis ir išplaukti į turkio spalvos vandenyną.

VAIKŠČIOJIMAS PO VANDENIU. 
Atraskite pavandeninį pasaulį ramiai vaikščiodami su skafandru tarp spalvingų tropinių žuvų daugybės. Lengva ir nesudėtinga, tačiau nepakartojama pramoga, kuri patiks ir tiks tiek suaugusiems, tiek jų atžaloms.

Apie Mauricijaus salą

Mauricijus yra pietinėje Afrikos dalyje, 850 km į rytus nuo Madagaskaro. Ši valstybė – salynas Indijos vandenyne. Ją sudaro ne tik didžiausia Mauricijaus sala, bet ir kitos mažesnės salos: Saint Brandon, Rodrigues, Agalega ir kitos salos. Šalies kraštovaizdis: periferijoje – lyguma, o palei centrinę plynaukštę - netolygiai išsidėstę kalnai. Aukščiausias salos taškas – Mont Piton kalnas (

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Neatrastos Mauricijaus grožybės ir poilsis

Živilė
2022-01-31
8
Viskas buvo suderinta ir nuvykus nesklandumų nebuvo. Nuotaiką gadino Turkų avialinijų nesklandumai keliaujant pirmyn ir atgal ir čia visus nesklandumus teko spręsti patiems: keisti skrydžio bilietus, maršrutus, nakvynes ir pan. Išvykstant iš Vilniaus kai buvo atidėtas skrydis, pav.Makaliaus keliautojai dar neatšaukus, o tik atidėjus skrydį, ramiai nuėjo miegoti į viešbutį ir jų maršrutai buvo jiems pakeisti ir sutvarkyti. Mes gi, tik 4 val. ryto sugebėjome patekti į viešbutį Vilniuje pailsėti ir patys stumdėmės milžiniškoje eilėje prie Turkish airlines ofiso durų Vilniaus oro uoste kol persikėlėm skrydžius. Tikejomės Kelionių Akademijos pagalbos, tačiau nei į žinutes, nei į skambučius niekas nereagavo (o išvykti turėjomė penktadienio vakare) iki pirmadienio ryto. Grįžtant, kai buvo atšauktas skrydis, taip pat viską susiderinome patys Port Louis ofise ir per gidę Olga pasikeitėme transferio laiką. Kalbant apie gidę Olgą, kuri buvo paslaugi ir maloni, laiku vežiojo ir beveik pagal planą, tačiau akivaizdžiai trūko žinių. Skaitė informaciją iš telefono, panašu, kad iš Wiki. kai kuriais atvejais, mes daugiau žinojome už ją, nes buvome pasiskaitė prieš kelionę. Gal būt ji dar tik pradeda, bet minimalių žinių gidas turėtų turėti ir pradėdamas darbą. Viešbutis visai padorus, malonus aptarnavimas, maistas geras, didžiausias privalumas yra 'tik suaugusiems' tačiau 4 * jis tikrai nevertas. Kambario vonioje yra tik skystas muilas. Plaukų kondicionieriaus, kūno kremo, pastos dantų šepetėlio, ar šlepečių nėra. Tiesa, paprašius, atnešė kondicionieriaus plaukams ir viena dantųšepetėlį su pasta. Žodžiu, paprasčiau buvo nusipirkti patiems ko trūko. Viešbutis gana atokiai nuo žmonių gyvenvietės. Tas gerai kai visko randi viešbutyje, bet jei reikia, pav. kremo nuo saulės - greitai nenubėgsi iratstumas jau kelia šiokių tokių keblumų. Paplūdimys labai nedidelis, o maudynių vietoje vandens gylis tik 1 metras. Žodžiu, naujai atvykę poilsiautojai pabraidžioje ir gula prie baseino, kuris taip pat yra 1,20 gylio ir vienas kraštas 1.50 gylio.
Jurga
2016-04-18
9
Trūkumas vienas - gavome labai prastą kambarį.Užsakinėdami rinkomės tikrai ne standartą,o brangesnį-DOUBLE/TWIN.Bet net ir gautasis standart šokiravo savo mažumu ,užuolaidos suplyšę,patalynė-seni sintetiniai pledai(dukra net po dviem miegojo su rūbais).Aš net neįsivaizdavau,kad 4* viešbučiuose tokių baisių kambarių būna.Bandėme reikalauti kito-tik atsiprašė ir pasakė,kad nieko negali padėti-viešbutis visiškai užpildytas...Priežastis-kad keliaujame tik trise,o ne keturiese... Nenorėjome gadintis atostogų ir nervų.Maistas nuostabus. Vykome savarankiškai į Barseloną-susisiekimas puikus.Vaizdai pro traukinio langus-pasakiški. Plaukėme laivu į kitą kurortą-taip pat viskas turistų patogumui-gali grįžti po 2,ar po 4 valandų. Atviru autobusu vykome į botanikos sodus-galima aplankyti vieną,du,galima pliažuose pabūti-taip pat grįžimo laiką rinktis galima pagal norą. Dar vienas priekaištas,bet nuoširdžiai linkiu,kad kitiems taip neatsitiktų ,todėl ir rašau.Parašėte mūsų paėmimo iš viešbučio laiką-15 min.prieš jau buvome lauke(kaip ir buvo parašyta).Kadangi atvykus mus išleido prie pat viešbučio durų-jokių klausimų ar abejonių net nekilo.NAKTIS.Registratūroje žmogus nekalbantis angliškai.Autobusas vėluoja.Bandau taikyti savo minimalias ispanų kalbos žinias ir aiškinu administratoriui,kad reiktų paskambinti pervežimų kompanijai.Tuo metu kaip tik ji pati skambina ir pamačius to žmogaus akis-suprantu kad kažkas ne taip.Jis man ant lapo braižo planą,kur mūsų laukia autobusas ir kad bėgtume ten,nes lauks tik 5 min.Spėjome. Kitiems norintiems susipažinti su Costa Brava noriu rekomenduoti būtent šį kurortą LLoret de Mar,nes tai taškas ,iš kur patogu nukeliauti į bet kokį šio regiono tašką ar nuomotu automobiliu ar vietiniu transportu.
Viktoras
2016-04-18
10
Kelionių organizatoriaus darbą, organizuojant skrydį bei pervežimą, vertiname labai gerai, nebuvo jokių neskalndumų nei skrydžio organizavimo klausimais, nei dėl pervežimo. Viešbutis atitiko mūsų lūkesčius, puiki aptarnavimo kokybė, įdomi ir gana įvairiapusė virtuvė, tik šiek tiek nustebino, kad pietūs užsakomi. Poilsiautojui reikia būti labai atidžiam, kad pamatytų, jog pateiktame meniu ne visi patiekalai yra įskaičiuoti. Žodžiu, smulkesnio šrifto gudrybė veikia ir Mauricijuje. Dar Lietuvoje suplanavome, ką norėsime pamatyti, tad beliko nuomoti automobilį arba samdyti taxi ir aplankyti numatytas vietas.Pasirinkom antrąjį variantą.Tam skyrėme tris dienas, mums to pakako, kad aplankytume tai,ką buvome pasirinkę.Aplankėme Grand Baie,pasidžiaugėme puikia įlanka, vietiniu žuvų turgumi, pabuvojome Pamplemousses botanikos sode, bandėme išmatuoti Amazonės lelijų dydį.Sostinė Port Luisas sužavėjo savo erdvumu , egzotiškas centrinis turgus –pilnas kvapų,spalvų, ir prieskonių.Spalvota Šamarel žemė nustebino savo spalvomis ir grožiu, netoliese esantis 90 m. aukščio krioklys padovanojo puikų gamtovaizdį.Les Vanille Reserve Mascareignes įsikūręs krokodilų parkas- dalelė atogražų miškų įvaizdžio, sodri lapija,drėgmė,įvairūs paukščiai, savo baseinuose snaudžiantys krokodilai(kad ir užtverti, atrodė grėsmingi), ramiai snaudžianti jaguana, kurią su malonumu glostė ne tik vaikai , bet ir suaugę paliko malonų įspūdi.Tačiau didžiausią įspūdį paliko Aladabros vežlių kolonija.Bene čia daugiausia turistų ir pasilikdavo, čia daugiausi laiko praleidome ir mes.Le Morno pusiasalis pasitikobazaltiniais kalnais ir dar vienu puikiu kraštovaizdžiu, Juodosios upės nacionalinis parkas padavonojo puikią papirusų giraitę, kuri sužavėjo savo baltumu ir lengvumu, Šivos skulptūra ir kraterinis ežerasGrand Bassin leido trumpam susimąstyti apie budizmo religijos išskirtinumus.Pakeliui teko pasižvalgyti po prancūzų kolonijinį namą, įvertinti jo formų grakštumą.Būnant saloje, kur karaliauja cukranendrės, būtina paragauti jų sulčių, kaip ir visų egzotiškų vaisių bei vietinių patiekalų.Manome, kad mūsų atostogos buvo puikios.
Keliaujant į Mauricijaus salą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 11 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbutyje;
 • maitinimas nurodytas programoje;
 • 3 ekskursijos paminėtos programoje;oro uosto mokesčiai;

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius - Mauricijus - Vilnius
 • asmeninės išlaidos;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • sveikatos draudimas;
 • papildomos ekskursijos.
 • Pietūs 20-30 eur asmeniui. 

Pastabos

 1. Kelionės datą galime derinti pagal Jūsų norus.
 2. Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Apgyvendinimo variantai

COIN DE MIRE ATTITUDE 3* »

Kaina nuo 1175 eur/asm+ skrydis (vasaros sezonas) gegužė-rugsėjis

Kaina nuo 1340 eur/asm+ skrydis (žiemos sezonas) spalis-balandis

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Viešbutis: Bain Boeuf kaimelyje įsikūrusiame viešbutyje „Coin de Mire Attitude“ yra didelis atogrąžų sodas, kuriame įrengti du baseinai. Priešais viešbutį stūkso Coin de Mire uola.

Vieta: 20 m iki Bain Boeuf beach, Sir Seewoosagur Ramgoolam oro uostas už 50km

LAGOON ATTITUDE (ADULTS ONLY) »

Kaina nuo 1775 eur/asm+ skrydis (vasaros sezonas) gegužė-rugsėjis

Kaina nuo 1625 eur/asm+ skrydis (žiemos sezonas) spalis-balandis

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė

Viešbutis: Viešbutis esantis Mauricijuje, 30m iki Anse La Raie Beach.

RADISSON BLU AZURI RESORT AND SPA 4* »

Kaina nuo 1795 eur/asm+ skrydis (vasaros sezonas) gegužė-rugsėjis

Kaina nuo 2025 eur/asm+ skrydis (žiemos sezonas) spalis-balandis

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Viešbutis: „Radisson Blu Azuri Resort & Spa“ viešnagės metu svečiams siūloma lankytis 2 lauko baseinuose bei atsipalaiduoti SPA centre, o darbuotojų prižiūrimi mažieji galės pramogauti vaikų klube.

Panašios kelionės

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.