Madeira: iškyla ant uolų

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Visos nakvynės viename viešbutyje
 • Puikus lankytinų vietų ir poilsio derinys
 • Puikūs gamtos vaizdai
 • Atostogų pratęsimas Madeiroje
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Puiki vieta savaitinei kelionei, puikios galimybės krašto pažinimui ir poilsiui paplūdimyje. Visos nakvynės viename viešbutyje, gerai paruoštas, vaizdingas maršrutas. Programa taip pat apima vizitą į salos sostinę, spalvingą turgų, Madeiros vyno degustavimą ir kelionę į cukranendrių perdirbimo fabriką. Verta leistis į papildomą kelionę, norint geriau pažinti Madeirą ir gražiausius jos kampelius.
1.
diena
Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Funšalį. Pervežimas į viešbutį. Priklausomai nuo atvykimo laiko: laisvas laikas, vakarienė, nakvynė.
2.
diena
LAISVALAIKIS
Pusryčiai. Laisvas laikas – poilsis viešbutyje arba papildomai pasirinktos išvykos. Vakarienė, nakvynė.
3.
diena
 LAISVAS LAIKAS arba CENTRINĖ MADEIRA / PORTO SANTAS 
Pusryčiai. Laisvas laikas arba ekskursija pasirinktinai (neprivaloma, už papildomą mokestį): 1. Išvyka į salos centrą: kelionė lynų keliu virš Funšalio miesto stogų. Aplankomi objektai: Dievo Motinos šventovė ant Monte kalvos, tropinis sodas su reliktine ir endemine Madeiros augalija. Vaizdingas kalnų kelias veda į salos širdį, kur nuo panoraminių Eira do Serrado terasų galima pasigrožėti puikiu vaizdu į kalnų prarajas. Vykimas į nuošalų kaimą Vienuolių slėnyje ir vietinio specialiteto, kaštonų likerio, degustacija. Toliau maršrutas veda į Camara de Lobos – tipinį žvejų kaimelį, Vinstono Čerčilio pamėgtą vietą. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): pašėlęs nusileidimas pintomis rogėmis nuo Monte kalvos. 2. Kelionė į PORTO SANTO salą (kovas – gruodis): perplaukimas keltu į Porto Santo salą, esančią maždaug 40 km į šiaurės rytus nuo Madeiros pakrantės, kur galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais. Išlaipinimas. Sustojimas apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria nuostabus kraštovaizdis. Pervežimas į VILA BALEIRA, salos sostinę, kuri žavi nepakartojama atmosfera. Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir poilsiui nuostabiame 9 km ilgio smėlio paplūdimyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
4.
diena
FUNŠALIS – PICO DOS BARCELOS
Pusryčiai. FUNŠALIO, salos sostinės, lankymas. Užvažiavimas į apžvalgos tašką PICO DOS BARCELOS (355 m virš jūros lygio), iš kur atsiveria puiki miesto panorama. Pasivaikščiojimas: uosto apylinkės, XV a. manuelinio stiliaus katedra, Madeiros parlamento pastatas, šv. Lauryno citadelė. Apsilankymas garsiojoje vyno darykloje „The Old Blandy Wine Lodge", kurią įkūrė Johnas Blandy, padėjęs pamatus ir šiandien saloje tebegyvuojančioms vynininkystės tradicijoms. Susipažinimas su gamybos procesu bei istorija, išskirtinio Madeiros vyno, kuriam nepakartojamą skonį suteikia jo laikymas ąžuolinėse statinėse, degustacija. Lankymasis miesto turguje – spalvingiausioje miesto dalyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
5.
diena
KABO ŽIRAU – RIBEIRA BRAVA – ENCUMENADOS PERĖJA – CALHETA – PORTO MONIZAS – PAUL DA SERRA PLYNAUKŠTĖ – MADALENA DO MAR
Pusryčiai. Visą dieną trunkanti ekskursija po vakarinę salos dalį. Puiki proga pasigrožėti Funšalio įlanka nuo apžiūros taško ant antros pagal aukštį Europoje uolos KABO ŽIRAU (589 m virš jūros lygio). Važiavimas pro žvejų kaimelį RIBEIRA BRAVA, kurio pavadinimas reiškia „laukinę upę“. Pasivaikščiojimas po vaizdingas apylinkes: akmenuotas paplūdimys, nedidelio XVII a. forto liekanos, šv. Benedikto bažnyčia. Važiavimas per ENCUMENADOS PERĖJĄ, esančią tarp dviejų giliausių salos slėnių. Sustojimas apžvalgos taške, iš kur atsiveria puikus vaizdas į šiaurinę ir pietinę pakrantes. Vykimas į nedidelį miestelį CALHETA. Apsilankymas cukranendrių fabrike, susipažinimas su perdirbimo procesu, romo degustacija. Vykimas į PORTO MONIZĄ – populiarų kurortą, kur galima pamatyti natūralius vulkaninius baseinus. Kopimas į nuostabią PAUL DA SERRA PLYNAUKŠTĘ, vadinamą kalnų dykyne arba Madeiros tundra. Dalis maršruto veda per senovės laurų mišką, saugomą UNESCO. Sustojimas MADALENA DO MAR – ramiame pajūrio kurorte. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
6 – 7.
dienos
LAISVALAIKIS
Pusryčiai. Laisvas laikas - poilsis viešbutyje arba papildomai pasirinktos išvykos. Vakarienė, nakvynė.
8.
diena
Priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko: pusryčiai, laisvalaikis, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę savaitiniu poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Madeira: iškyla ant uolų

Marija
2023-09-18
10
Puikiai organizuota. Kelionė patiko (10 balų). Draugiškos, malonios gidės, daug ir įdomiai pasakojo. Puikiai suplanuotos ekskursijos. Gyvenome viešbutyje, kuris buvo kurortinėje vietoje, prie pat vandenyno, toliau nuo sostinės. Viešbutis buvo labai geras. Mums su vyru labai tiko, nes galėjome pabėgti miesto šiurmulio. Viešbučius dalina atvykus į oro uostą, dauguma patenka ten kur mes, tačiau jei kas nori labiau gyventi sostinėje, manau, galima atvykus į oro uostą susitarti.
Edita
2023-08-30
10
Gerai dirbate, nėra ką ir pridurti:)
Rūta
2023-08-08
8
Reikėjo daug kartų susirašinėti ir net prašyti vaidybininkės, kad būtų pataisyta klaidingai parašyta pavardė kelionės sutartyje. Viešbutis labai jau nugyventas. Sala nuostabi, Itakos gidės profesionaliai atliko savo darbą, tikrai rekomenduočiau rinktis ekskursijas su jų palyda. Viežbutis jau reikalaujantis renovacijos tikrai.
Egidijus
2022-10-25
8
Kelionė ir viešbutis ekonominės klasės to ir tikėjomės. Dėkui.
Regina
2022-05-27
8
Kelionės aprašymas neatitinka tikrovės, iš karto aišku kad pirmą dieną nebus jokio laisvalaikio. Žinoma kad lėktuvas leidžiasi naktį. Kelionių akademija savo darbą atliko puikiai. Suprantama,kad jūs tik platinate Itakos produktą. Itakos paslaugomis jeigu bus galimybės ateityje neplanuoju naudotis. Kelionės pagrindinis minusas yra tas ,kad negalima rinktis viešbučio ( perkama katė maiše). Mes gyvenome puikiame viešbutyje,deja toli ir susisiekimas su civilizacija labai ribotas Miesto autobusu per serpantinus valanda kelio. Šiaip niekada nebūtime taip rinkęsi. Pačios kelionės nerekomenduosiu, viešbutį būtų galima jeigu žmogus nori pabėgti nuo miesto triukšmo.
Natalija
2022-05-25
10
Aptarnavimas, , malonus bendravimas ir pagalba(jei kažkas neaišku) Mums pasisekė, iki paskutinės min neżinojom koks bus viešbutis-gavome 5 žv su AL(be priemokos) , nors turėjo gauti 3 žv Labai labai patiko♥️
Olga
2022-05-18
10
Bendrai viskas buvo labai gerai. Nepatiko tas dalykas, kad komunikacija su aptarnavusiu vadybininku buvo kiek prasta. Neatsakinėjo į el. laiškus, teko skambintis, paskambinus į kelionių akademiją buvo pažadėta, kad vadybininkė kuo greičiau susisieks, bet tai įvyko tik po kelių dienų, o atsakyta buvo ne į visus klausimus, nors jie visi buvo labai svarbus. Dėl to buvo apmaudu ir kilo nėrimas dėl kelionės detalių. Bendrai viskas buvo kaip ir maždaug neblogai, bet mano nuomone kelionės vadybininkas turėtų pagerinti savo komunikaciją su klientais. Dėl šios priežasties greičiausiai antrą kartą nepirkčiau kelionės iš kelionių akademijos. Kelionė buvo tikrai puiki, viešbutis nuostabus, maistas labai kokybiškas. baseinas gana erdvus bei šiltas - bendrai viskas patiko. Rekomenduoju šią kelionę kitiems, tikrai nuostabūs vaizdai bei ekskursijos.
Ala
2022-05-17
10
Labai gerai organizuota kelionė. Patiko gidžių darbas. Pirkome papildomai ekskursijas.
Rimas
2022-04-12
8
Šiaip patiko viskas, bet pritrūko ekskursijų. Pav: neįvyko safaris(pritrūko džipų)-1 diena; galėtų organizuoti ekskursiją po šiaurinę dalį. Kelionė patiko.Viešbutis tvarkingas, švarus.Tik kiek pralaidžios garsui sienos ir neduoda arbatinuko.
Paulius
2022-02-22
10
Gyvai aptarnauti greit, kokybiškai, išsamūs ir konkretūs atsakymai į rūpimus klausimus, El .aiškas atstoja 5 sek bendravimo gyvai, ...(gal todėl kad esu amžiuje) Ačiū už rūpestį ir malonų aptarnavimą.
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės ***/**** viešbutyje
 • dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma vieta) su vonios kambariais
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
 • skrydis
 • kelionė autobusu
 • gido priežiūra

Į kainą neįskaičiuota:

 • Privalomi mokesčiai vietoje: apgyvendinimui Santa Cruz ar Canico de Baixo vietovių viešbučiuose taikomas turizmo mokestis – apie 5 EUR/asm. nuo 18 metų. Nuo 2023 01 01 Santa Cruz ir Canico de Baixo regionuose esančiuose viešbučiuose, klientams taikomas privalomas turizmo mokestis, kurio dydis yra 2 Eur/asmeniui/diena. Mokestis taikomas asmenims nuo 12-os metų, mokamas įsiregistruojant.
 • Neprivalomi (pasirenkami) mokesčiai: išvyka į Porto Santą – apie 130 EUR (įskaičiuoti kelto ir pervežimų mokesčiai), reikalinga minimaliai 10 asmenų grupė. Išvyka į salos centrą – apie 85 EUR (įskaičiuoti: pietūs su gėrimais, bilietai į lankomus objektus, likerių degustacija, gido paslaugos, už papildomą mokestį: nusileidimas rogėmis – apie 15 EUR). 

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Itaka Lietuva".
 • Papildomai pasirenkamų paslaugų kainos: išvyka į Porto Santo – apie 130 EUR (įskaičiuoti kelto ir pervežimų mokesčiai), reikalinga minimaliai 10 asmenų grupė. Išvyka į salos centrą – apie 80 EUR (įskaičiuoti: pietūs su gėrimais, bilietai į lankomus objektus, likerių degustacija, gido paslaugos, už papildomą mokestį: nusileidimas rogėmis – apie 15 EUR).
 • Papildomai pasirenkama išvyka į Porto Santo rengiama nuo kovo iki gruodžio, papildomai pasirenkama išvyka į salos centrą rengiama visus metus.
 • Apgyvendinimui Santa Cruz ar Canico de Baixo vietovių viešbučiuose taikomas turizmo mokestis – apie 5 EUR/asm. nuo 18 metų už visą buvimo laiką.

Panašios kelionės

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS
Pažintis su Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Madeira
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji Metai Lisabonoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.