Lisabona ir poilsis Azorų salose

Kelionės akcentai

 • Svečiuositės Lisabonoje – vienoje charizmatiškiausių Europos sostinių
 • Išvysite Keluso pilį, dažnai vadinamų „Portugalų Versaliu“
 • Sustosite vakariausiame Europos taške – Rokos kyšulyje
 • Grožėsitės įspūdinga vulkaninės kilmės Azorų salų gamta
Nuo1190
2024 07 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1790
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – LISABONA
Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Galimybė užsisakyti papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
LISABONA (pusryčiai)
Keliausite į apžvalginę ekskursiją po Lisaboną, pamatysite Balandžio 25-os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m. aukščio Kristaus statulą, primenančią statulą Rio de Žaneire, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais, siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare. Aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
LISABONA – KELUSAS – LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Kelionę pradėsite nuo apsilankymo Keluso (Queluz) pilyje. Šis architektūros šedevras dėl savo nuostabios architektūros ir prabangių sodų dažnai vadinamas „Portugalų Versaliu“. Pakeliui aplankoma Quinta da Regaleira vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys

Grižimas į Lisaboną, nakvynė viešbutyje.

4
diena
LISABONA – AZORŲ SALA SAN MIGELIS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Pontą Delgadą. Atvykimas į pasirinktą viešbutį poilsiui.
5 – 8
dienos
POILSIS SAN MIGELYJE (pusryčiai)
Poilsis viešbutyje. Galimybė užsisakyti ekskursijų ar savarankiškai keliauti bei aplankyti kitas Azorų salas. Azorai – tai vulkaninės kilmės salynas Atlanto vandenyne, priklausantis Portugalijai. Salų bendras plotas yra apie 2,2 tūkst.kvadratinių kilometrų. Azorų salų sostinė yra Ponta Delgada miestelis, esantis didžiausioje San Migelio saloje. 

Azorų salos išsidėsčiusios trimis grupelėmis 650 km ilgiu, salynui taip pat priklauso daug negyvenamų salelių. Yra tvirtinančių, kad Azorų salos – tai legendinės Atlantidos liekanos. Tačiau dažniausiai Azorų salos yra lyginamos su Islandija – čia gausu užgesusių ugnikalnių, kurių krateriuose dabar yra nuostabaus grožio ežerai. Skirtingai nuo Islandijos, klimatas Azorų salose yra švelnus ir šiltas – vidutinė temperatūra žiemą apie 18 laipsnių, vasarą – apie 24 laipsnius.

9
diena
SAN MIGELIS – LISABONA – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių nuvykimas į oro uostą, skrydis namo su dviem persėdimais.
Nuo1190
2024 07 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1790

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Lisabona ir poilsis Azorų salose

Erika
2022-03-03
10
Kelionė buvo labai sklandi. Lėktuvai niekur nevėlavo. Pati šalis nuostabi. Azorų salos sužavėjo savo gamta ir klimatu. Nors buvo vėjuota, teko ir lietaus paragaut, bet vis tiek buvo nuostabu.
Tomas
2022-03-03
10
Puiki kelionė, kurios metu "pasikrovėme" daugybę naujų įspūdžių ir šauniai pailsėjome. Pirmiausia - turininga kelionės programa - yra galimybė pajausti Lisabonos ir jos apylinkių dvasią, pabūti didmiesčio šurmulyje, o po to puikiai leisti laiką, atrandant gamtos grožio stebuklus nuostabioje Azorų saloje - Sao Miquel. Sklandžiai vyko numatytos ekskursijos po Lisaboną ir jos apylinkes, punktualiai atvykdavo transportas pervežimui iš oro uostų ir į juos - tiek Lisabonoje, tiek Ponta Delgadoje. Geri viešbučiai, ypač patiko viešnagė "Pestana Baxia Praia" viešbutyje Azoruose.
Agnė
2022-03-03
10
Kelionė mums labai patiko ir paliko nepakartojamą įspūdį. Jeigu galėtume atsukti laiką atgal ir rinktis iš naujo, tikrai nebūtume pakeitę savo pasirinkimo. Lisabona gražus miestas, o Azoruose nuostabi gamta. Visi skrydžiai vyko sklandžiai, nors du iš jų ir vėlavo. Tiesa, skrydžiai vėlavo iki pusvalandžio, todėl kelionės tai niekaip nesutrikdė. Dėl dviejų persėdimų, šiek tiek nuvargino kelionė atgal, bet laikas neprailgo, nes oro uostuose ilgai laukti nereikėdavo, visi skrydžiai buvo labai gerai parinkti. Abu viešbučiai: tiek Lisabonoje "Vip Berna", tiek Azoruose "Antillia", mums patiko. Be abejo, "Antillia" buvo žymiai geresnis, pateisino savo 4 žvaigždutes, gerą įspūdį paliko malonus ir linkęs padėti personalas, skanus maistas, palaikoma tvarka ir suvenyrai išvykstant. Pervežimai Lisabonoje vyko laiku. Lisabonoje taip aplankėme programoje nenurodytus Edvardo VII parką ir pagrindinę aikštę, kas buvo nelabai vietoje, kadangi prieš tai turėję tris laisvas dienas, minėtas vietas aplankėme patys, išsirinkę tai, kas programoje nebuvo nenurodyta. Papildomų ekskursijų nesirinkome, tik Azoruose plaukėme stebėti banginių, toliau organizavomės viską patys ir neblogai susitvarkėme, šiuo tikslu Azoruose buvome išsinuomoję automobilį. Tiesa, toks savarankiškumas užėmė nemažai laiko dar prieš išvykstant į kelionę. Būsimiems keliautojams taip pat patarčiau išsinuomoti automobilį ir laisvai keliauti po visą salą, nes kiekvienam salos kampelyje yra, ką pamatyti, turėti GPS. Labai įdomios yra pėsčiųjų žygių trasos. Norintiems išplaukti stebėti banginių, patarčiau pasirūpinti plaukimo bilietu iš anksto ir nenukelti šios pramogos į paskutines dienas, nes esant nepalankiam orui, plaukimas yra nukeliamas kitai dienai.
Laimutė
2019-09-26
10
Puiki kelionė, kurios metu "pasikrovėme" daugybe naujų įspūdžių ir šauniai pailsėjome. Pirmiausia - turininga kelionės programa - yra galimybė pajausti Lisabonos ir jos apylinkių dvasią, pabūti didmiesčio šurmulyje; o po to puikiai leisti laiką, atradinėjant gamtos grožio stebuklus nuostabioje Azorų saloje-Sao Miquel. Sklandžiai vyko numatytos ekskursijos po Lisaboną ir jos apylinkes, punktualiai atvykdavo transportas pervežimui iš oro uostų ir į juos - tiek Lisabonoje, tiek Ponta Delgadoje. Geri viešbučiai, ypač patiko viešnagė "Pestana Baxia Praia" viešbutyje Azoruose. Kelionių Akademiją rekomenduočiau savo draugams, nes: Turiningai sudėliota kelionės programa, lanksčiai suderinant su kliento pageidavimais. Puikus kelionės organizavimas - ekskursijos, pervežimai vyko sklandžiai ir punktualiai. Pasiūlyti geri, tvarkingi viešbučiai. Operatyviai pateikiama informacija. Malonus vadybininko bendravimas. Didelis dėkui Irinai, už puikų darbą ir patarimus. Manome, kad dar tikrai keliausime su Kelionių Akademija!
Rasa
2018-10-15
10
Labai vertinu gido paslaugas, informatyvumą, geranoriškumą, patarimus. Su tokiais gidais ir toliau važiuočiau į kitas keliones.
Dainius
2018-07-31
10
Operatyvus, dalykiškas ir malonus bendravimas.
Agata
2016-10-07
10
Kelionė mums labai patiko ir paliko nepakartojamą įspūdį. Jeigu galėtume atsukti laiką atgal ir rinktis iš naujo, tikrai nebūtume pakeitę savo pasirinkimo. Lisabona gražus miestas, o Azoruose nuostabi gamta. Visi skrydžiai vyko sklandžiai, nors du iš jų ir vėlavo. Tiesa, skrydžiai vėlavo iki pusvalandžio, todėl kelionės tai niekaip nesutrikdė. Dėl dviejų persėdimų, šiek tiek nuvargino kelionė atgal, bet laikas neprailgo, nes oro uostuose ilgai laukti nereikėdavo, visi skrydžiai buvo labai gerai parinkti. Abu viešbučiai: tiek Lisabonoje "Vip Berna", tiek Azoruose "Antillia", mums patiko. Be abejo, "Antillia" buvo žymiai geresnis, pateisino savo 4 žvaigždutes, gerą įspūdį paliko malonus ir linkęs padėti personalas, skanus maistas, palaikoma tvarka ir suvenyrai išvykstant. Pervežimai Lisabonoje vyko laiku, ko nepasakyčiau apie ekskursijas.. Su "Lusitana Sol" daugiau reikalų turėti nesinorėtų. Programoje buvo nurodytos dvi ekskursijos: Lisabonoje ir Sintroje, kurios buvo suplaktos į vieną dieną. Ir viskas galimai ir toliau būtų gerai net ir per vieną dieną, bet "Lusitana Sol" ekskursijos išvakarėse nukėlė laiką iš 8.30 val. į 10.00 val., o po to vėlavo dar valandą, todėl viskas vyko labai greitai ir chaotiškai, nebuvo aplankyti visi nurodyti objektai. Be to, ekskursija buvo nukelta į pirmadienį, kai daugelis muziejų ir objektų yra uždaryti lankytojams, pvz. Belemo bokštas ir Šv. Jeronimo vienuolynas, prie kurių teko tik kelias minutes pastovėti ir skubėti toliau, karietų muziejus. Dėl laiko stokos Sintroje prabėgom aplankėme tik Quinta da Regaleira. Rokos kyšulyje turėjome 20 minučių apsižvalgyti. Padėtį kažkiek gelbėjo tik puiki gidė, kurį daug papasakojo ir sudomino. Beja, nepriklausanti "Lusitana Sol". Nurodytų pietų ekskursijos metu ne tik, kad nebuvo, bet dėl laiko stokos net nebuvo jokio sustojimo, kad galėtume patys pasirūpinti pietumis, todėl galėjo džiaugtis tie, kurie bent jau kažką valgomo įsidėjo į kuprines (mes, lyg nujausdami, truputį pasiruošėme). Lisabonoje taip aplankėme programoje nenurodytus Edvardo VII parką ir pagrindinę aikštę, kas buvo nelabai vietoje, kadangi prieš tai turėję tris laisvas dienas, minėtas vietas aplankėme patys, išsirinkę tai, kas programoje nebuvo nenurodyta. Papildomų ekskursijų nesirinkome, tik Azoruose plaukėme stebėti banginių, toliau organizavomės viską patys ir neblogai susitvarkėme, šiuo tikslu Azoruose buvome išsinuomoję automobilį. Tiesa, toks savarankiškumas užėmė nemažai laiko dar prieš išvykstant į kelionę. Būsimiems keliautojams taip pat patarčiau išsinuomoti automobilį ir laisvai keliauti po visą salą, nes kiekvienam salos kampelyje yra, ką pamatyti, turėti GPS. Labai įdomios yra pėsčiųjų žygių trasos. Norintiems išplaukti stebėti banginių, patarčiau pasirūpinti plaukimo bilietu iš anksto ir nenukelti šios pramogos į paskutines dienas, nes esant nepalankiam orui, plaukimas yra nukeliamas kitai dienai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Lisabona – Ponta Delgada;
 • Apgyvendinimas 3* žvaigždučių viešbutyje turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (3 nakvynės Lisabonoje, 5 nakvynės San Migelio saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (8 pusryčiai);
 • Programoje nurodyti pervežimai: pervežimai Lisabonoje (jei atskrendama tarp 08:00 – 23:00 val.), pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas San Migelio saloje; 
 • Rusakalbio gido paslaugos Lisabonoje;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Lisabona; Ponta Delgada – Vilnius (su persėdimais, kaina 600 – 900 EUR, priklausomai nuo sezono ir bilietų užsakymo laiko);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~10 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~25 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (vakarienė su fado pasirodymu – 100 EUR/asm., ekskursija į Sintrą iki Penos pilies, pasakų kaimelio Azenas de Mar, Guincho paplūdimių (6 val.) – 95 EUR/asm.); 
 • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas, jei skrydis tarp 23:00 – 07:55 val. (25 EUR/asm.);
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 345 EUR;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Išvykimai galimi trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Kelionės trukmė gali būti keičiama.
 • Kelionės programos eiliškumas gali keistis.
 • Priemoka už 4* viešbutį Lisabonoje –  nuo 50 Eur/asm., už 4* viešbutį Lisabonos centre – nuo 230 Eur/asm.
 • Pateikiame standartines kelionės kainas. Atsižvelgiant į kelionės datą, kaina gali šiek tiek keistis, priklausomai nuo viešbučių, aviabilietų kainų. Kokie galimi pasikeitimai Jūsų pasirinkta data, teiraukitės agentūroje.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Apgyvendinimo variantai

HOTEL PONTA DELGADA 3*

Kambario tipas: Standard room

Viešbutis įsikūręs puikioje vietoje, pėščiomis nesunku pasiekti žymias miesto vietas, miesto centrą, kuriame gausu parduotuvių, restoranų, barų ir muziejų. Po ilgos dienos tyrinėjant apylinkes, atsipalaiduoti padės viešbutyje esantis SPA centras, baras su terasa bei nuostabūs vaizdai, atsiveriantys iš viso viešbučio. 

Kaina – nuo 1190 Eur/asm. + skrydis

 

THE LINCE AZORES GREAT & SPA 4*

Kambario tipas: Standard room

Įsikūręs privilegijuotoje Ponta Delgados vietovėje, viešbutis siūlo puikų susisiekimą su visa sala, todėl nesunkiai pasieksite pagrindinius turistų lankomus objektus. Po ilgos dienos galėsite mėgautis kiekviename kambaryje atsiveriančiais fantastiškais vaizdais į vandenyną ir pietinę salos dalį.

Kaina – nuo 1295 Eur/asm. + skrydis

 

PESTANA BAHIA PRAIA 4*

Kambario tipas: Standard room

Viešbutis įsikūręs Azorų salyne, San Migelio saloje, iš kurio tiesiogiai galima patekti į Baia de Água d'Alto paplūdimį ir iš kurio atsiveria fantastiški Atlanto vandenyno vaizdai. Šis viešbutis yra puikus pasirinkimas dėl jo privilegijuotos vietos salos pakrantės centre, didelio lauko baseino, apsupto žalumos, ir kvapą gniaužiančių vaizdų.

Kaina – nuo 1389 Eur/asm. + skrydis

Kelionės užsakymas

Nuo
1190

+ skrydis nuo: 600 visiems su skrydžiu: 1790
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Portugalija - Ispanija - Marokas 17d.
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.