Lisabona ir poilsis Azorų salose

Kelionės akcentai

 • Svečiuositės Lisabonoje - vienoje charizmatiškiausių Europos sostinių
 • Išvysite žalumoje skendinčią Sintrą ir žymiausią jos objektą - Penos dvarą - Portugalijos karalių vasaros rezidenciją
 • Pabuvosite vakariausiame Europos taške - Rokos kyšulyje
 • Aplankysite poluliarus Portugalijos kurortus: Kaškaišą ir Estorilį
 • Ilsėsitės Azorų salose
Nuo1447
2023 10 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 700
su skrydžiu: 2147
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
SKRYDIS Į LISABONĄ
Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Keliausite į apžvalgynė ekskursija po Lisaboną, pamatysite Balandžio 25-os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m. aukščio Kristaus statulą, primenančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare. Aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
LISABONA - SINTRA - KAŠKAIŠAS - ESTORILIS - LISABONA (pusryčiai)
Papusryčiavę nukeliausite į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysite senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

Pakeliui aplankoma Quinta da Regaleira vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys

Važiuosite link Lisabonos ir aplankysite Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūręs kurortinį miestelį Kaškaišą - su plačiais smėlio paplūdimiais, jaukiomis įlankomis, vaizdingomis grotomis. Ir dar pakeliui sustosite Estorilije. Estorilis yra populiarus Portugalijos ir Europos kurortas, padėjęs pamatus visai Portugalijos kurortų pramonei. Estorilis laikomas prabangia atostogų vieta, turistų dėmesį pirmiausia patraukia auksiniais paplūdimiais, egzotiška gamta, aktyvaus sporto įvairovemis ir yra populiari vieta kazino mėgėjams.

Dėl modernios infrastruktūros šis kurortas tapo garsių aktorių, politikų ir net Anglijos karalienės poilsio vieta. Grižimas į Lisaboną, nakvynė viešbutyje.

3
diena
LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas, galimybė užsisakyti papildomų ekskursijų.

4
diena
LISABONA - AZORŲ SALA SAN MIGUEL (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Pontą Delgadą. Atvykimas į pasirinktą viešbutį poilsiui.
5
diena
POILSIS SAN MIGUEL (pusryčiai)
Poilsis viešbutyje. Galimybė užsisakyti ekskursijų ar savarankiškai keliauti bei aplankyti kitas Azorų salas. Azorai - tai vulkaninės kilmės salynas Atlanto vandenyne, priklausantis Portugalijai. Salų bendras plotas yra apie 2,2 tūkst.kvadratinių kilometrų. Azorų salų sostinė yra Ponta Delgada miestelis, esantis didžiausioje San Miguel saloje. 

Azorų salos išsidėsčiusios trimis grupelėmis 650 km ilgiu, salynui taip pat priklauso daug negyvenamų salelių. Yra tvirtinančių, kad Azorų salos - tai legendinės Atlantidos liekanos. Tačiau dažniausiai Azorų salos yra lyginamos su Islandija - čia gausu užgesusių ugnikalnių, kurių krateriuose dabar yra nuostabaus grožio ežerai. Skirtingai nuo Islandijos, klimatas Azorų salose yra švelnus ir šiltas - vidutinė temperatūra žiemą apie 18 laipsnių, vasarą - apie 24 laipsnius.

6 – 8  
dienos
POILSIS SAN MIGUEL (pusryčiai)
Poilsis viešbutyje.

9
diena
SAN MIGUEL - LISABONA - VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių nuvykimas į oro uostą, skrydis namo su dviem persėdimais.
Nuo1447
2023 10 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 700
su skrydžiu: 2147

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Lisabona ir poilsis Azorų salose

Erika
2022-03-03
10
Kelionė buvo labai sklandi. Lėktuvai niekur nevėlavo. Pati šalis nuostabi. Azorų salos sužavėjo savo gamta ir klimatu. Nors buvo vėjuota, teko ir lietaus paragaut, bet vis tiek buvo nuostabu.
Tomas
2022-03-03
10
Puiki kelionė, kurios metu "pasikrovėme" daugybę naujų įspūdžių ir šauniai pailsėjome. Pirmiausia - turininga kelionės programa - yra galimybė pajausti Lisabonos ir jos apylinkių dvasią, pabūti didmiesčio šurmulyje, o po to puikiai leisti laiką, atrandant gamtos grožio stebuklus nuostabioje Azorų saloje - Sao Miquel. Sklandžiai vyko numatytos ekskursijos po Lisaboną ir jos apylinkes, punktualiai atvykdavo transportas pervežimui iš oro uostų ir į juos - tiek Lisabonoje, tiek Ponta Delgadoje. Geri viešbučiai, ypač patiko viešnagė "Pestana Baxia Praia" viešbutyje Azoruose.
Agnė
2022-03-03
10
Kelionė mums labai patiko ir paliko nepakartojamą įspūdį. Jeigu galėtume atsukti laiką atgal ir rinktis iš naujo, tikrai nebūtume pakeitę savo pasirinkimo. Lisabona gražus miestas, o Azoruose nuostabi gamta. Visi skrydžiai vyko sklandžiai, nors du iš jų ir vėlavo. Tiesa, skrydžiai vėlavo iki pusvalandžio, todėl kelionės tai niekaip nesutrikdė. Dėl dviejų persėdimų, šiek tiek nuvargino kelionė atgal, bet laikas neprailgo, nes oro uostuose ilgai laukti nereikėdavo, visi skrydžiai buvo labai gerai parinkti. Abu viešbučiai: tiek Lisabonoje "Vip Berna", tiek Azoruose "Antillia", mums patiko. Be abejo, "Antillia" buvo žymiai geresnis, pateisino savo 4 žvaigždutes, gerą įspūdį paliko malonus ir linkęs padėti personalas, skanus maistas, palaikoma tvarka ir suvenyrai išvykstant. Pervežimai Lisabonoje vyko laiku. Lisabonoje taip aplankėme programoje nenurodytus Edvardo VII parką ir pagrindinę aikštę, kas buvo nelabai vietoje, kadangi prieš tai turėję tris laisvas dienas, minėtas vietas aplankėme patys, išsirinkę tai, kas programoje nebuvo nenurodyta. Papildomų ekskursijų nesirinkome, tik Azoruose plaukėme stebėti banginių, toliau organizavomės viską patys ir neblogai susitvarkėme, šiuo tikslu Azoruose buvome išsinuomoję automobilį. Tiesa, toks savarankiškumas užėmė nemažai laiko dar prieš išvykstant į kelionę. Būsimiems keliautojams taip pat patarčiau išsinuomoti automobilį ir laisvai keliauti po visą salą, nes kiekvienam salos kampelyje yra, ką pamatyti, turėti GPS. Labai įdomios yra pėsčiųjų žygių trasos. Norintiems išplaukti stebėti banginių, patarčiau pasirūpinti plaukimo bilietu iš anksto ir nenukelti šios pramogos į paskutines dienas, nes esant nepalankiam orui, plaukimas yra nukeliamas kitai dienai.
Laimutė
2019-09-26
10
Puiki kelionė, kurios metu "pasikrovėme" daugybe naujų įspūdžių ir šauniai pailsėjome. Pirmiausia - turininga kelionės programa - yra galimybė pajausti Lisabonos ir jos apylinkių dvasią, pabūti didmiesčio šurmulyje; o po to puikiai leisti laiką, atradinėjant gamtos grožio stebuklus nuostabioje Azorų saloje-Sao Miquel. Sklandžiai vyko numatytos ekskursijos po Lisaboną ir jos apylinkes, punktualiai atvykdavo transportas pervežimui iš oro uostų ir į juos - tiek Lisabonoje, tiek Ponta Delgadoje. Geri viešbučiai, ypač patiko viešnagė "Pestana Baxia Praia" viešbutyje Azoruose. Kelionių Akademiją rekomenduočiau savo draugams, nes: Turiningai sudėliota kelionės programa, lanksčiai suderinant su kliento pageidavimais. Puikus kelionės organizavimas - ekskursijos, pervežimai vyko sklandžiai ir punktualiai. Pasiūlyti geri, tvarkingi viešbučiai. Operatyviai pateikiama informacija. Malonus vadybininko bendravimas. Didelis dėkui Irinai, už puikų darbą ir patarimus. Manome, kad dar tikrai keliausime su Kelionių Akademija!
Rasa
2018-10-15
10
Labai vertinu gido paslaugas, informatyvumą, geranoriškumą, patarimus. Su tokiais gidais ir toliau važiuočiau į kitas keliones.
Dainius
2018-07-31
10
Operatyvus, dalykiškas ir malonus bendravimas.
Agata
2016-10-07
10
Kelionė mums labai patiko ir paliko nepakartojamą įspūdį. Jeigu galėtume atsukti laiką atgal ir rinktis iš naujo, tikrai nebūtume pakeitę savo pasirinkimo. Lisabona gražus miestas, o Azoruose nuostabi gamta. Visi skrydžiai vyko sklandžiai, nors du iš jų ir vėlavo. Tiesa, skrydžiai vėlavo iki pusvalandžio, todėl kelionės tai niekaip nesutrikdė. Dėl dviejų persėdimų, šiek tiek nuvargino kelionė atgal, bet laikas neprailgo, nes oro uostuose ilgai laukti nereikėdavo, visi skrydžiai buvo labai gerai parinkti. Abu viešbučiai: tiek Lisabonoje "Vip Berna", tiek Azoruose "Antillia", mums patiko. Be abejo, "Antillia" buvo žymiai geresnis, pateisino savo 4 žvaigždutes, gerą įspūdį paliko malonus ir linkęs padėti personalas, skanus maistas, palaikoma tvarka ir suvenyrai išvykstant. Pervežimai Lisabonoje vyko laiku, ko nepasakyčiau apie ekskursijas.. Su "Lusitana Sol" daugiau reikalų turėti nesinorėtų. Programoje buvo nurodytos dvi ekskursijos: Lisabonoje ir Sintroje, kurios buvo suplaktos į vieną dieną. Ir viskas galimai ir toliau būtų gerai net ir per vieną dieną, bet "Lusitana Sol" ekskursijos išvakarėse nukėlė laiką iš 8.30 val. į 10.00 val., o po to vėlavo dar valandą, todėl viskas vyko labai greitai ir chaotiškai, nebuvo aplankyti visi nurodyti objektai. Be to, ekskursija buvo nukelta į pirmadienį, kai daugelis muziejų ir objektų yra uždaryti lankytojams, pvz. Belemo bokštas ir Šv. Jeronimo vienuolynas, prie kurių teko tik kelias minutes pastovėti ir skubėti toliau, karietų muziejus. Dėl laiko stokos Sintroje prabėgom aplankėme tik Quinta da Regaleira. Rokos kyšulyje turėjome 20 minučių apsižvalgyti. Padėtį kažkiek gelbėjo tik puiki gidė, kurį daug papasakojo ir sudomino. Beja, nepriklausanti "Lusitana Sol". Nurodytų pietų ekskursijos metu ne tik, kad nebuvo, bet dėl laiko stokos net nebuvo jokio sustojimo, kad galėtume patys pasirūpinti pietumis, todėl galėjo džiaugtis tie, kurie bent jau kažką valgomo įsidėjo į kuprines (mes, lyg nujausdami, truputį pasiruošėme). Lisabonoje taip aplankėme programoje nenurodytus Edvardo VII parką ir pagrindinę aikštę, kas buvo nelabai vietoje, kadangi prieš tai turėję tris laisvas dienas, minėtas vietas aplankėme patys, išsirinkę tai, kas programoje nebuvo nenurodyta. Papildomų ekskursijų nesirinkome, tik Azoruose plaukėme stebėti banginių, toliau organizavomės viską patys ir neblogai susitvarkėme, šiuo tikslu Azoruose buvome išsinuomoję automobilį. Tiesa, toks savarankiškumas užėmė nemažai laiko dar prieš išvykstant į kelionę. Būsimiems keliautojams taip pat patarčiau išsinuomoti automobilį ir laisvai keliauti po visą salą, nes kiekvienam salos kampelyje yra, ką pamatyti, turėti GPS. Labai įdomios yra pėsčiųjų žygių trasos. Norintiems išplaukti stebėti banginių, patarčiau pasirūpinti plaukimo bilietu iš anksto ir nenukelti šios pramogos į paskutines dienas, nes esant nepalankiam orui, plaukimas yra nukeliamas kitai dienai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Viešbutis 3*

Viešbutis 4*

Viešbutis 4* centre

su pusryčiais - 1447 eur + skrydis

su pusryčiais 1528 eur + skrydis

su pusryčiais 1707 eur + skrydis

 

su pusryčiais (8) ir pietumis ( 5) 1749 eur + skrydis

su pusryčiais (8) ir pietumis ( 5) 1928 eur + skrydis

Viešbučiai turo metų Lisabonoje:

Viešbučiai 3*

Vip Berna 3*

Nacional 3*

 

Viešbučiai 4*

Lisboa Acores 4*.

Neya 4*. Lutecia 4*

 

Viešbučiai centre 4*

Heritage Avenida Liberdade 4*

Į kainą įskaičiuota:

 • 3 nakvynės 3* arba 4* viešbučiuose Lisabonoje su pusryčiais;
 • 5 nakvynės su pasirinktu maitinimu viešbutyje San Miguel saloje;
 • nurodyta ekskursinė programa;
 • pervežimai Lisabonoje;
 • rusakalbio gido paslaugos Lisabonoje.
 • pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas Sao Miguel saloje

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius – Lisabona – Vilnius (su persėdimu, nuo 500 EUR, kaina ir laikai tikslinami per 1 diena po užsakymo);
 • skrydis Lisabona – Ponta Delgada – Lisabona (nuo 200 EUR, kaina ir laikai tikslinami per 1 diena po užsakymo);
 • atvykimo pervežimas – skrydžiams nuo 08:00 iki 23:00. Laikotarpiu nuo 23 00 iki 07 55 - individualus pervežimas, papildomai mokamas 45 eurai už automobilį;
 • įėjimo bilietai į muziejus pagal programą apie 25 eur;
 • medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Išvykimai galimi trečiadieniais, ketvirtadienias, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Kelionės trukmė gali būt keičiama;
 • Kelionės programos eiliškumas gali keistis.
 • Pateikiame standartines kelionės kainas. Atsižvelgiant į kelionės datą, kaina gali šiek tiek keistis, priklausomai nuo viešbučių, aviabilietų kainų. Kokie galimi pasikeitimai Jūsų pasirinkta data, teiraukitės agentūroje.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionės užsakymas

Nuo
1447

+ skrydis nuo: 700 visiems su skrydžiu: 2147
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Pažintis su Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Madeira
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Madeira: iškyla ant uolų
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.