Kruizas aplink visą Japoniją, sustojant Pietų Korėjoje, ir pažintis su Tokijumi

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės maršrutas, aplankant Japonijos miestus ir Busaną Pietų
  Korėjoje
 • Keliausime jaukiu laivu Premium klasės kruizine kompanija Princess Diamond
 • Pabuvosime istoriniame Nagasakio Taikos memorialiniame parke
 • Išgirsime įdomių pasakojimų prie svarbiausių šalies šventyklų bei pilių
 • Grožėsimės neapsakomo grožio gamta nuo Japonijos šiaurės iki pietų
 • Tokiją pažinsime vietinio gido akimis ir pasigrožėsime dažniausiai paveikslėliuose apie Japoniją matomą vaizdą – Fudži kalną
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
Nuo2929
2024 05 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1230
su skrydžiu: 4159
Keliaujant į Japoniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Apsigyvenkime viešbutyje ant vandens Princess Diamond laive ir apiplaukime aplink visą Japoniją kartu. Tik kartą išsikrovę lagaminus, susipažinkime net su 8 skirtingais miestais Japonijoje ir Pietų Korėja. Pamatykime Japoniją nuo šiaurės iki pietų, nuo rytų iki vakarų. Dienomis, lydimi vietinio gido, susipažinsime su viena tolimiausių šalių, stebinančių savo išskirtinia kultūra, virtuve ir gilia istorija, o vakarais linksmai leisime vakarus kruize. Nepraleisime istorija persmelktų šventyklų, tik filmuose matytų pilių ir dziudo meistrų, o vietinės virtuvės šedevrų ragausime ne tik miestuose, bet ir kruize. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

1
diena
VILNIUS – TOKIJAS (maitinimas skrydžio metu)
Skrydis iš Vilniaus į Tokiją su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad
kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis
(muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
TOKIJAS, JAPONIJA (pusryčiai)
Atvykus po pietų į Tokiją, pervežimas iki viešbučio. Trumpam atsipūsime ir pradėsime pažintį* su Tokijumi. Apsilankę Kamakuroje įkvėpsime gaivaus jūros oro. Kamakuros šventyklos ir šventovės žinomos dėl gražių sodų. Žiūrėkite į vandenyną iš aukščiausių šventyklų taškų ir parašykite savo norą ant austrės kiauto. Daugiau nei 11 metrų aukščio Didysis Buda yra Kotokuin šventykloje esančios vietovės ikona. Po šventyklų ir šventovių užsukite į senąją Komachi parduotuvių gatvę. Čia plūsta ir vietiniai, ir turistai. Išbandykite Hatosabure, balandėlio formos sausainius. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
TOKIJAS, JAPONIJA (pusryčiai)
Po pusryčių pradėsime turą* po Tokiją pirmiausia apsilankydami ramioje Meiji šventykloje, įsikūrusioje vešliame miške miesto širdyje. Patirsime šios šintoizmo šventovės, skirtos imperatoriui Meiji ir imperatorei Shoken, ramybę ir sužinosime apie jų reikšmingą indėlį į Japonijos modernizavimą. Turą tęsime į triukšmingą Šibuja rajoną ir pamatysime garsiąją Šibuja Skramble sankryžą. Stebėsime sinchronizuotą chaosą, kai pėstieji kerta gatvę iš visų pusių. Tęsime turą žengdami į istoriją tyrinėdami Imperatoriškųjų rūmų rytinius sodus. Atrasime Edo pilies liekanas ir pasivaikščiosime po kruopščiai prižiūrimus sodus, papuoštus nuostabiomis sezoninėmis gėlėmis ir senovinėmis akmeninėmis sienomis. Vėliau turo metu pakilsime į „Tokyo Sky Tree“, vieną aukščiausių pasaulyje bokštą, iš kur atsiveria kvapą gniaužiantys panoraminiai vaizdai į žemiau esantį miesto vaizdą. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
KRUIZAS (pusryčiai viešbutyje, pilnas maitinimas kruize)
Po pusryčių mus perveš į kruizinių laivų uostą Jokohamoje. Po registracijos pradėsime savo pažintį su Princess kruiziniu laivu Diamond. Galėsime eiti papietauti, pasivaikščioti laivo promenadoje ar pasimėgauti vandens zona. Nakvynė laive.
5
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose
užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti vaizdais atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai
netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, SPA kompleksas pasiūlys įvairių tipų masažų.
6
diena
AOMORIS, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Po pusryčių mus pasitiks vietinis gidas ir kartu keliausime pažinti apylinkių*. Važiuodami vaizdingu maršrutu pasieksime Hirosakio parką ir jame esančią Hirosakio pilį, vieną išraiškingiausių visoje Japonijoje. Tęsiame turą į Tsugaru-han Neputa kaimą, kur pažinsime vietines tradicijas ir papročius, pamėginsime groti taiko ir kitais instrumentais su vietiniais muzikantais, gyvai atlikti Tsugaru-shamisen pasirodymą ir dar daug ką galėsime pamatyti, paragauti ir atrasti. Šios kelionės pabaigoje, jei dar liks laiko, galėsime pasivaikščioti po šurmuliuojančias gatves, pasidairyti į vietinius gyventojus ar apsipirkimo vienoje iš meno ir amatų parduotuvių. Nakvynė laive.
7
diena
SAKATA, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Po pusryčių šios dienos turą* pradėsime pasiekę Hiyoriyama parką. Seniausias Japonijoje medinis švyturys įsikūręs ant dirbtinės kalvos, sukurtos laivybos agentams, žiūrintiems į jūrą ir stebintiems savo laivus, kalva taip pat tarnauja kaip užuovėja, sauganti miestą nuo stipraus vėjo, pučiančio į žemyną.  Turą tęsiame į Sanno klubą, pradėtą 1895 m., kai jis buvo pastatytas kaip aukštos klasės japonų restoranas. Šiais laikais tai turistų lankoma vieta, kurioje eksponuojama daug daiktų apie kitamae krovininius laivus, japoniškas lėles, ornamentinius laimės skėčius. Apsilankysime ir „Honma Residence -  turtingos pirklių Honma šeimos namas. Dėl įvairios praeities galite pajusti jėgą prie pat įėjimo - didingi vartai, daugybę tatamių kambarių su stumdomomis durimis ir skersiniais komplekso viduje. Apžiūrėsime ir Sankyo sandėlį, kuris anksčiau buvo ryžių saugykla, o vėliau paversta ryžių muziejumi lankytojams, vaizdingos teritorijos ir suvenyrų parduotuvės, kuriose gausu vietinių produktų, taip pat daugybė muziejaus viduje eksponuojamų daiktų yra svarbiausi dalykai pasakojantys apie japonų gilią istoriją. Paskutinė šios kelionės vieta yra Hatsumago sake darykla įkurta 1890 m. Čia gaminama sake jus nustebins savo skoniu ir gaminimo subtilybėmis. Nakvynė laive.
8
diena
TOYAMA, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Pradėsime savo turą* keliaudami į Kenrokuen sodą, pagrįstai priskirtą prie „trijų gražiausių Japonijos kraštovaizdžio sodų“. Vardas Kenrokuen pažodžiui reiškia „Šešių didybių sodas“, nurodantis erdvumą, nuošalumą, manieringumą, tradiciškumą, gausų vandenį ir plačius vaizdus, kurie pagal Kinijos kraštovaizdžio teoriją yra šeši pagrindiniai atributai, sudarantys tobulą sodą. Pasivaikščiosime po apylinkes, kur gausu vandens objektų, tiltų, arbatinių, medžių, gėlių, akmenų, apžvalgos aikštelių ir paslėptų kampelių. Kiekvieną sezoną sodas pražysta vis kitokiomis gėlėmis: pavasarį pražysta slyvų žiedai, vasaros pradžioje – vyšnių žiedai, rudenį – klevai, o žiemą – sniego gėlės, kartu visa tai sukuria nuostabų gyvą vaizdą. Kita lankytina vieta – Omicho turgus. Omicho turgus buvo didžiausias Kanazavos šviežio maisto turgus, kuriame yra apie 200 parduotuvių ir prekystalių, kuriose siūlomos šviežios jūros gėrybės, gaudomos kiekvieną dieną, sezoniniai produktai ar net džiovintos jūros gėrybės, jūros dumbliai ir kita. Čia taip pat galėsite įsigyti ir padegustuoti sušius, sašimius ir yakitori. Paskutinė stotelė yra Nagamachi Samura rajonas, kuris atskleidžia istorinę dvasią su samurajų rezidencijomis, molinėmis sienomis, privačiais įėjimo vartais ir vandens kanalais. Nakvynė laive.

9
diena
SAKAIMINATO, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Savo turą* pradėsime mėgaudamiesi vaizdingu važiavimu po apylinkes link Adachi meno muziejaus. Pakeliui pasigrožėsime nuostabiais aplinkinių kraštovaizdžių vaizdais. Adachi meno muziejus žinomas dėl nuostabios šiuolaikinio japonų meno kolekcijos ir išskirtinių japoniškų sodų. Čia yra žinomų menininkų, tokių kaip Yokoyama Taikan ir Takeuchi Seiho, kūriniai. Praleiskite šiek tiek laiko pasivaikščiodami po muziejaus sodą, kuris laikomas vienu geriausių japoniškų sodų šalyje, ir pasigrožėkite jo kruopščiai prižiūrimais kraštovaizdžiais ir ramiais tvenkiniais. Toliau keliausime link Matsue pilies. Matsue pilis, taip pat žinoma kaip „Juodoji pilis“, apžiūrėsime didingą jos teritoriją ir leisimės į ekskursiją po pilį. Pasiklausysime pasakojimų apie jos turtingą istoriją bei reikšmę, kaip vieną iš nedaugelio likusių originalių pilių Japonijoje. Užlipę į pilies bokšto viršūnę, pasigrožėsime panoraminiais Matsue ir apylinkių vaizdais. Tęsime turą į Matsue Vogel parką. Atvykite į parką pasinersime į nuostabų gėlių, augalų ir egzotiškų paukščių pasaulį. Stebėsimes paukščių pasirodymus ir šėrimo seansus, kad iš arti susipažintumėme su spalvingais parko paukščių gyventojais. Po smagios dienos grįžtame nakvynei į laivą.

10
diena
BUSANAS, PIETŲ KORĖJA (puryčiai, vakarienė laive)
Po pusryčių pradėsime savo turą iš Busano uosto, pirmiausia pasiekdami budistų kalnų šventyklą Beomeosa (Nirvanos žuvies šventykla), datuojamą VII a. Beomeosa. Tai viena vaizdingiausių Busano vietų, demonstruojanti tradicinį Korėjos budizmo architektūros stilių. Pradėsime nuo pagrindinės salės, pasigrožėdami puikiu meistriškumu, užsuksime į Trijų aukštų akmeninę pagodą, o paskui į Akmeninę lempą, kurios abi buvo originalios šventyklos dalys. Turą tęsime aplankydami Jagalchi žuvies turgų - didžiausią Korėjos žuvies turgų. Pamatysime platų jūros gėrybių ir džiovintų žuvų asortimentą, norintieji galės ir padegustuoti mums neįprastų patiekalų. Turą tęsiame į Yongdusan parką, kur stūgso Busano bokštas. Liftu pakilus į 120 m aukštį, atsivers kvapą gniaužiantys panoraminiai gyvybingo Busano miesto ir judraus uosto vaizdai. Grįžtame nakvynei į laivą.
11
diena
NAGASAKIS, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Savo turą* Nagasakyje pradėsime nuo apsilankymo Taikos memorialiniame parke, kuris buvo pastatytas 1945 m. Nagasakio atominio bombardavimo, sunaikinusio didelę miesto dalį ir žuvusių daugiau nei 10 000 žmonių, atminimui. Parko akcentas yra 10 metrų aukščio Taikos statula šiauriniame parko gale ir įvairūs kiti paminklai. Parkas tarnauja kaip priminimas pasauliui, o Nagasakio meras kasmet parke sako kalbą, raginančią siekti taikos pasaulyje. Pasivaikščiosime Taikos parku, pamatysime Atominės bombos muziejų, kuriame aprašomi įvykiai iki bombardavimo. Turą tęsime Dedžimos muziejuje Dedžimos saloje. Kelionė į žmogaus sukurtą Dedžimos salą mums suteiks galimybę giliai pažvelgti į Nagasakio miesto ir išorinio pasaulio santykius. Dedžimos muziejus su savo neįtikėtina istorijos kolekcija padės mums įsivaizduoti praeities gyvenimo būdą Dedžimoje ir unikalius prekybos santykius pasaulinėje istorijoje. Paskutinė kelionės stotelė puikus Gloverio sodas, kuriame galima pamatyti miesto grožybes, taip pat aplankyti Gloverio dvarą – seniausią vakarietiško stiliaus pastatą Japonijoje ir Meiji eros pastato galeriją. Nakvynė laive.
12
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Diena, kurią praleisime mėgaudamiesi laivu. Dalyvausime įvairiuose laivo personalo rengiamuose
užsiėmimuose, sporto varžybose, šokių pamokose ar tiesiog atsipalaiduosime SPA ir vandens zonoje. Čia veiklos ras visi. Nakvynė laive.
13
diena
ŠIMIZU, JAPONIJA (puryčiai, vakarienė laive)
Šią dieną turo* metu aplankysime 1000 metų senumo Fujisan Hongu Sengen-Taisha šventyklą, kuri yra kopimo į Fudži kalną pradžios taškas. Kadaise buvusi viena didžiausių ir didingiausių šventovių, Fujisan Hongu Sengen-taisha buvo pastatyta įspūdingos išvaizdos Sengeno architektūros stiliumi. Po įvairių žemės drebėjimų ir kitų stichinių nelaimių šventovė šiais laikais lieka tik bokšto vartais, išorine ir vidine šventove. Palikę japonų religinę vietą, pateksime į Širaito krioklio gamtos apsuptį. Širaito krioklys, atsiradęs dėl Fudžio kalno išsiveržimų, yra šaltinio vanduo, besiveržiantis iš lavos nuošliaužų. Šis kvapą gniaužiantis krioklių vaizdas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo objektu sąrašą. Apsilankysime ir Miho no Matsubara paplūdimyje, kur pamatysime aiškų vaizdą į Fuji kalną, klausydamiesi gido pasakojimų apie senovės legendas. Nakvynė laive.

14
diena
JOKOHAMA, JAPONIJA (pusryčiai laive)
Grįžtame į uostą. Pervežimas į oro uostą, skrydis su persėdimu į Vilnių.
15
diena
VILNIUS
Anksti ryte grįžimas į Vilnių.
Nuo2929
2024 05 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1230
su skrydžiu: 4159

Apie Japoniją

Japonija – tai salų valstybė Rytų Azijoje, kurios archipelagą sudaro 6852 salos, daugiausia skalaujamos Ramiojo vandenyno. Pagrindinės keturios salos – Honšiū, Kyjušū, Šikoku ir Hokaidō – sudaro 97% bendro Japonijos ploto. Daugumos salų paviršius kalnuotas, šalyje yra apie 200 ugnikalnių. Japonija – viena labiausiai pasaulyje apgyvendintų šalių. Jos sostinę Tokij

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Japoniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kaina asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 2929 eur, su skrydžiu 4159 eur 
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 3372 eur, su skrydžiu 4602 eur
Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu  3782 eur, su skrydžiu 5012 eur 

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • 2 nakvynės viešbutyje Tokijuje;
 • Dviejų dienų turai Tokijuje;
 • 10 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi pervežimai, paminėti programoje;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Pramogos laive – pasirodymai teatre, gyvos muzikos vakarai, sporto renginiai, šokių pamokos;
 • Vandens pramogos laive;
 • Prabangios vakarienės (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Tokijas – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas 23kg bagažas) (1230 EUR);
 • Aptarnavimo mokestis laive (12,5 USD per naktį asmeniui, mokamas laive);
 • Papildoma galimybė “Princess Plus” paketas, į kurį įskaičiuoti alkoholiniai gėrimai, WIFI ir  aptarnavimo mokestis laivo personalui (600 EUR);
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 990eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~24 EUR, BTA draudimas);
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA
 • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
 • Kitos asmeninės išlaidos.
  Pastabos
  Vadovas vyksta susirinkus ne mažiau kaip 12 asmenų grupei.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) -tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Vadovas vyksta susirinkus ne mažiau kaip 12 asmenų grupei.

Kelionės užsakymas

Nuo
2929

+ skrydis apie: 1230 visiems su skrydžiu: 4159
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pietų Korėja ir Japonija – Rytų Azijos žvaigždės
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Japonijos magija
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Slidinėjimas Japonijoje – kultūra ir autentiškos patirtys
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.